با سلام.من 30 سالمه و شوهرم هم هم سن خودم هست.حدود 6 ساله ازدواج کدیم.قبلش هم 2 سال توی دانشگاه با هم دوست بودیم.قبل از ازدواج خانواده من مخالف بودن که شهر دیگه و با این پسر ازدواج کنم.خانواده همسرم هم مخالف بودن.مخصوصا مادر شوهرم که دخترخاله رو برای شوهرم انتخاب کرده بود.خلاصه بگم که بالاخره ازدواج کردیم.بعد از ازدواج پدر شوهرم که مرد هوس بازی بود و بعد فهمیدم رابطه نامشروع هم داشته و شیشه هم مصرف میکرده زندگی اشرافیشون متلاشی شد.شوهرم خیلی به پدرش مینازید و از این لحاظ ضربه سنگینی براش بود.شوهرم آدمیه که با همه بیش از حد گرم میگیره.دختر و پسر هم فرق نداره.بعد ازدواج متوجه اس ام اس بازی هاش و شیطنت هاش شدم.یه سری دعوای شدیدی باهاش داشتم و خانواده اش هم فهمیدم اما باباش به جای اینکه شوهرم رو دعوا کنه حمایتش میکرد.همش یه جوری دنبال جذب جنس مخالف بود.یه روز سرویس همکار خانمش میشد که ببره و بیاره به حدی که طلب کارانه بهش اس میداد دنبالم نمیای؟یا دسته جمعی بیرون میرفتن.یه سری یاهو مسنجرش رو اتفاقی چک کردم و دیدم که حرفای بدی به یکی از هم دانشگاهیهای قدیممون زده و حرفای رکیکی بهش زده که حتی اون طرف گفته بود تو ازدواج کردی نباید دیگه از این حرفا بزنی.اما شوهرم گفته بود میخوام طلاقش بدم و قراره برم خارج.انگار توهم زده بود.ما که با هم مشکلی نداشتیم.یه دعوای اساسی هم اون روز داشتیم و جواب الکی بهم داد که تو منو آزاد نمیزاری.باز هم تحمل کردم .در دوران بارداری هم باز این اس ام اس های مشکوک رو از همکاراش دیدم که مثلا نوشته بودند من دوست دارم اما تو بهم اخم میکنی و....
اون موقع هم 1 هفته بچه بیچاره ام رو عذاب دادم و حرص خوردم.موضوع رو به مادرش گفت و مادرش هم از پسرش حمایت کرد.پای داداش منم وسط کشیده شد و داداشم گفت کوتاه بیا.من کوتاه اومدم اما با کلی اصرار باهام آشتی کرد!!!!شاید اون روز اگه بچه نبود باهاش ادامه نمیدادم.الان بچه ام 14 ماهشه.اما پدرش همچنان توی تلگرام و اس ام اس و حتی توی بانک و مشتریهاش میدونم دنبال این کرم ریختن هاس.واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.ما که با این همه عذاب و دردسر با هم ازدواج کردیم.من که از هیچ لحاظ براش کم نذاشتم.واقعا نمیدونم رابطه هاش در چه حده.شایدم نمیخوام بدونم.چون واقعا اعصابش رو ندارم هر روز یه مطلب بد توی گوشیش بخونم.چیکار باید بکنم؟میشه کمکم کنید.ببخشید طولانی شد.