به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 01 آبان 94 [ 15:35]
    سطح
    1
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

آیا همسرم سرد مزاج است?

سلام.سه ماهه که عقد کردم و شوهرم ده سال از من بزرگتره.از نظر فکری و فرهنگی کاملا تفاهم داریم و خانواده ها هم مشکلی ندارن.ولی یک مسئله هست که نگرانم کرده.اینکه چرا برای حتی یک بوسه معمولی مقاومت میکنه و میگه هنوز زوده و برای لباس عوض کردن خجالت میکشه و باید تنها باشه و نمیذاره من تو اتاق باشم. و وقتی بهش میگم چرا غریبی میکنی .میگه من غریبی نمیکنم.اما هر وقت خودم شیطنتی میگنم اغلب موارد جوابم میده و بی احساس نیست ولی خودش کاری انجام نمیده معمولا !!!لبته ایشون از اون دسته آقایوتی هستن که ابراز علاقه کلامی رو کاری زنانه میدونن و گفته که در عمل مرد باید دوست داشتن ثابت کنه و واقعا هم این ثابت میکنه.تنها نگرانی من این هست که چرا انقدر که باید از نظر جسمی به طرفم کشش نداره. و جدیدا به خاطر یک مسیله کاری از نظر کاری فشار فکری دارن ایا میتونه موثر باشه?.ایا غیر طبیعی هست.? همسرم شدیدا مبادی اداب و محتاط هم هست و همیشه خیلی دست به عصا رفتار میکنه.این هم ایا میتونه موثر باشه ?یا اینکه از نظر تماس تلفنی و پیامک هم ضعیفه و خیلی کم ازم خبر نیگیره و علتش که میپرسم میگه میدونم جات امنه واینکه درگیر کارم و تو خودم هستم اما میگه تماس نگرفتنم به این معنی نیست که فراموشت کردم تو فکر و یادم هستی .میدونم که سرش خیلی شلوغه ولی گاهی وقتا ناراحت میشم که یک روز ازم خبر نمیگیره.نمیخوام بهش فشار بیارم ولی یکی از دوستانم به خاطر سرد بودن شوهرش ازش جدا شد و این موضوع یک مقدار نگرانم کرده اما من به همسرم شدیدا علاقه مندم و میخوام زندگیم حفظ کنم .دوستانی که تجربه بیشتری دارن میشه راهنمایی کنن.ممنون.
    ویرایش توسط maria66773 : سه شنبه 07 مهر 94 در ساعت 16:57

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم ایشالله مبارکه
    خداروشکر که مشکلی ندارین من فکر نمیکنم شوهرت سرد باشه ولی به احتمال قوی تو خانولده مرد سالار و قدیمی بزرگ شده که حیاء میکنه و ازین چیزا ندیده اینکه میگی من شیطنت میکنم اونم خوشش میاد نشونه سرد نبودنشه ولی حیاءبیش از حدش نمیذاره که خودش نشون بده شوهر من اولین روز عقدمون وقتی یواش بهش گفتم عروس و داماد برن اتاق ایشون به من گفت نه اصلا زشته درصورتی که دامادای دیگمون قبلا وقتی این بهشون گفته بودن خیلی راحت میرفتن شوهرم کلا خیلی گرمه ولی اونموقع اینطور برخورد کرد
    البته شما یکم ازش بپرس نظرش درمورد سکس چیه قشنگ مطالب برات باز کنه البته اینا باید تو خاستگاری پرسیده میشد
    فقط یادت باشه خودت رو طوری نشون ندی که فکر میکنی ایشون سرده چون اگه سرد نباشه ازین که ببینه نمیتونه خودش بروز بده خودش بی عرضه حس میکنه و افسرده میشه ولی اگه سرد باشه اگه ببینه شما متوجه شدی ممکنه جوابهایی بده که شما رو گمراه کنه برای اینکه از دستت نده پس اصلا نشون نده که این حس نسبت بهش داری
    البته برای اینکه ایشون تغییراتی تو این زمینه بکنه تشویق شما فوق العاده موثره مثلا وقتی شما شیطنت میکنی و ایشون پاسخ میده خیلی تحویلش بگیر وازش تعریف کن تا تشویق بشه مثلا بگو وقتی بوسم میکنی حس بینظیری دارم احساس میکنم من از لحاظ عاطفی میتونی ارضا کنی یا پشتم بهت گرم میشه مردا عاشق اینن که حس تامین کنندگی و تعریف و تمجید بشه ازشون

- - - Updated - - -

سلام عزیزم ایشالله مبارکه
    خداروشکر که مشکلی ندارین من فکر نمیکنم شوهرت سرد باشه ولی به احتمال قوی تو خانولده مرد سالار و قدیمی بزرگ شده که حیاء میکنه و ازین چیزا ندیده اینکه میگی من شیطنت میکنم اونم خوشش میاد نشونه سرد نبودنشه ولی حیاءبیش از حدش نمیذاره که خودش نشون بده شوهر من اولین روز عقدمون وقتی یواش بهش گفتم عروس و داماد برن اتاق ایشون به من گفت نه اصلا زشته درصورتی که دامادای دیگمون قبلا وقتی این بهشون گفته بودن خیلی راحت میرفتن شوهرم کلا خیلی گرمه ولی اونموقع اینطور برخورد کرد
    البته شما یکم ازش بپرس نظرش درمورد سکس چیه قشنگ مطالب برات باز کنه البته اینا باید تو خاستگاری پرسیده میشد
    فقط یادت باشه خودت رو طوری نشون ندی که فکر میکنی ایشون سرده چون اگه سرد نباشه ازین که ببینه نمیتونه خودش بروز بده خودش بی عرضه حس میکنه و افسرده میشه ولی اگه سرد باشه اگه ببینه شما متوجه شدی ممکنه جوابهایی بده که شما رو گمراه کنه برای اینکه از دستت نده پس اصلا نشون نده که این حس نسبت بهش داری
    البته برای اینکه ایشون تغییراتی تو این زمینه بکنه تشویق شما فوق العاده موثره مثلا وقتی شما شیطنت میکنی و ایشون پاسخ میده خیلی تحویلش بگیر وازش تعریف کن تا تشویق بشه مثلا بگو وقتی بوسم میکنی حس بینظیری دارم احساس میکنم من از لحاظ عاطفی میتونی ارضا کنی یا پشتم بهت گرم میشه مردا عاشق اینن که حس تامین کنندگی و تعریف و تمجید بشه ازشون

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    طبق بند 22 قوانین همدردی ، این تاپیک به زودی به انجمن آزاد منتقل می شود
    با تشکر

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)