به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

Hybrid View

عضو فعال آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 خرداد 00 [ 00:30]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran50000 Experience PointsSocialTagger First Class
    تشکرها
    9,001

تشکرشده 10,163 در 2,191 پست

Array

روزی که من آمدم، ماندم و پُر رنگ شدم!

امروز روز تولدم بود، 17 شهریور
    روزی که برای یادگرفتن در وب به دنبال دانستنی ها بودم، گذرم به همدردی خورد و این آغاز زندگی جدیدی بود برای من
    7 سال پیش عضو همدردی شدم، 7 سال، هفت 365 روز
    از روزی که عضو عادی بودم، تا روزی که همراه سازنده شدم و روزی که مدیر شدم!

روزهای خوبی بود، پُر از دغدغه و خاطره، روزهای که واقعاً همدردی، نظم و پیشرفت آن همیشه برایم مهم بود. چه روزهای که برای خیلی از کاربرانی که شاید چیزی از همدردی به یاد نداشته باشند وقت گذاشتیم، کمک کردیم و کمک مان کردند، با خوشحالی شان خوشحال و با غم و غصه هایشان همدم، روزی که حتی برای کاربری که پشت این دنیای مجازی بود، گریه کردیم.

روزها و شب های که برای خانه تکانی همدردی تلاش می کردیم، آن هم با اینترنت هندلی! چه خوب و چه بد گذشت، جالب بود که وقتی مدیر همدردی مسافرت بود، پای ثابت نظم همدردی بودم.

نمی دانم چرا؟ اما به نوعی به همدردی متعهد بودم، شاید به خاطر اینکه در این فضا بود که خیلی درس ها را یادگرفتم. یا چون در دورانی بودم که جز همدردی، همدردی نداشتم.

در طی این سال ها خیلی ها آمدند و رفتند، با خیلی ها دوست ماندیم و خیلی ها هم در خیال مان خاطره شدند. از ناگفته های کیوان تا جشن تبریکی که برایم گرفتند چون بالاخره صاحب شغل شدم.

بهرحال بازهم چه خوب و چه بد گذشت. اما درست از زمانی که زندگی ام در مسیر جدیدی قرار گرفت، فرصت ها برای همدردی کمتر شد، خصوصاً زمانی که وبلاگ نویسی را کنار گذاشتم و خودم وب سایتی را راه اندازی کردم.

روز به روز در کنار شغل ام، مشغله هایم نیز بیشتر می شد، علاقه ام به فعالیت و مطرح شدن وب سایتم در وب انرژی و زمان زیادی را به خود اختصاص می داد، هر چقدر پیشرفت داشت، نیاز به زمان بیشتری هم داشت و امروز خوشحالم که به این هدفم رسیده ام.

به مرور فعالیت های ورزشی ام نیز بیشتر شد، روزنامه نگار ورزشی شدم و آنقدر سقف آرزوها و خواسته هایم زیاد بود که حتی وارد عرصه عکاسی هم شدم! جالب تر از همه این بود که فقط دوماه از شروع عکاسی آماتوری ام گذشته بود که یکی از آثارم برای نمایشگاه عکاسی انتخاب شد! بماند که در این میان تایمی را برای مطالعه و آموختن بیشتر نیز صرف می کردم.

خلاصه بر خلاف میل باطنی ام هر روز که می گذشت زمان کمتری را برای حضور در همدردی پیدا می کردم، اما همیشه ذهنم اینجا بود و به دنبال اندک زمانی بودم که فعالیتی هر چند ناچیز داشته باشم، اما گاهی اوقات واقعاً نمی شد و فاصله من با همدردی در قامت یک مدیر بیشتر می شد.

به فکر این بودم که خدمت مدیر همدردی استعفای رسمی ام را به دلیل کمبود وقت اعلام کنم! :-) اما امان از حافظه من که کارم به ضربدر زدن روی دست کشیده!

بهر حال بعد از گذشت 7 سال، درست در روزی که وارد هفتمین سال حضورم می شدم، کمرنگ تر شدم و کلاً مثل قبل اما مدیر باز نشسته. اما ای کاش حداقل خبری از این اقدام داشتم. کاش همانطور که دوستانه باهم بودیم، دوستانه هم مطلع می شدم، نه اینکه بی خبر و نمی دانم که چه روزی هم این کار اتفاق افتاده است.

اما همدردی برای من همیشه همدردی می ماند، اگر هم روزی فرصت پیدا کنم و بتوانم به هم وطنی کمک کنم، حتماً این کار را انجام خواهم داد.

پاینده باشید
    سکوت سرشار از ناگفته‌هاست

مجله علم ورزش

2. 15 کاربر از پست مفید keyvan تشکرکرده اند .

donya. (سه شنبه 17 شهریور 94), khaleghezey (سه شنبه 17 شهریور 94), rayehe (سه شنبه 17 شهریور 94), فاطمه بانو (سه شنبه 17 شهریور 94), فرهنگ 27 (سه شنبه 17 شهریور 94), فرشته مهربان (سه شنبه 17 شهریور 94), مدیرهمدردی (سه شنبه 17 شهریور 94), مسافر زمان (چهارشنبه 18 شهریور 94), مصباح الهدی (سه شنبه 17 شهریور 94), آخیش (سه شنبه 17 شهریور 94), بالهای صداقت (چهارشنبه 18 شهریور 94), باغبان (سه شنبه 17 شهریور 94), سرشار (سه شنبه 17 شهریور 94), شیدا. (سه شنبه 17 شهریور 94), صبا_2009 (سه شنبه 17 شهریور 94)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:04]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,556

تشکرشده 37,047 در 6,993 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام و احترام
    دقیقا همین طور هست که کیوان گرامی بیان کردند.
    واقعا در این محیط عزیزان زیادی همواره زحمت کشیده ، می کشند و خواهند کشید. و کیوان جزء فعالترین و خالصترین کاربرانی بود که وقتی به مدیریت تالار در آمد با همه خلاقیت و سلیقه و توان خود در مدیریت تالا رهمت گماشت.
    متاسفانه همدردی هیچ وقت نتوانسته است قدردان واقعی مدیران خود باشد. اگرچه برای مراجعان انرژی تمام می گذارد.
    کیوان فردی دقیق و پرنشاط در مقام مدیریت فعالیت کرد.
    میانه روی و اعتدال به نحوی که همه کاربران با او رابطه خوبی داشتند و ارزش او را پاس می داشتند.
    گرچه که ایشون به خاطر سخت گیری هایی که همدردی بر دوشش گذاشته بود گاهی مورد اعتراض قرار می گرفت ولی ایشون حداکثر انعطاف را با کاربران داشت.

از آنجا که اخیرا اعتراضاتی بر نام مدیرانی که عملا به خاطر مشغله کم فعالیت بودند به ما می شد و گاه و بیگاه هم با آنها در میان گذاشته بودیم، ناگزیر شدیم فقط مدیران فعال را اعلام کنیم و سایرین را بازنشسته اعلام کردیم.

من همین جا قصور خود را در عدم سپاسگزاری و قدرشناسی نسبت به کیوان عزیر و سایر مدیران را اعلام می کنم. و ضمن تقدیر و تشکر فروان از اقدامات ارزشمند آنها طلب بخشش می کنم.
    این مدیران و بعضی از عزیزان که اکنون در مقام یک ادمین و صاحب سایت خدمات ارزنده ای در وب دارند.، متواضعانه در این تالار زحمات زیادی کشیدند که البته آنها توقعی از ما نداشتند و به خاطر اهداف عالی و انسانی خود کمک های فراوانی به همه کردند. اما جا دارد از این بزرگان همیشه تشکر و قدردانی شود.

البته کیوان گرامی خودشان به عنوان ادمین یک سایت واقف می باشند که گاهی مشغله های فزاینده موجب اهمال و سهل انگاری و خطای ما مدیران می شود که البته خطای بزرگی هم هست ، از جمله همین قدرناشناسی و ناسپاسی ها .

از خدا می خواهم کیوان گرامی و سایر مدیران بازنشسته و همه اعضاء فعال و سازنده ای که در این تالار فعال بوده و هستند و به مدد و کمک آنها این تالار خدمات رسانی می کنند، هر کجا هستند بر توفیقاتشان روز به روز افزوده شود.

واقعا راست گفته اند که : دوام دولت اندر حق شناسیست:

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

4. 12 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

donya. (سه شنبه 17 شهریور 94), keyvan (سه شنبه 17 شهریور 94), khaleghezey (سه شنبه 17 شهریور 94), rayehe (سه شنبه 17 شهریور 94), فاطمه بانو (سه شنبه 17 شهریور 94), فرهنگ 27 (سه شنبه 17 شهریور 94), فرشته مهربان (سه شنبه 17 شهریور 94), یاس پاییزی (سه شنبه 17 شهریور 94), مسافر زمان (چهارشنبه 18 شهریور 94), بالهای صداقت (چهارشنبه 18 شهریور 94), شیدا. (سه شنبه 17 شهریور 94), صبا_2009 (سه شنبه 17 شهریور 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)