به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 25 تیر 99 [ 18:51]
    سطح
    58
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    53

تشکرشده 100 در 40 پست

Array

از همسرم کینه به دل گرفتم

سلام
    من 1.5 سال ازدواج کردم قبلش 2 سال عقد بودم و 2 سال هم با همسرم دوست بودم. من و همسرم در دوران عقد هم مشکلات زیادی داشتیم اما بعد از ازدواج همسرم رفتارهایی داشت که اصلا نمیتونم فراموش کنم. بعضی وقتها همسرم کار اشتباهی میکنه که میتونم ازش چشم پوشی کنم اما یاد رفتارهای قبلی همسرم می افتم و با هم دعوای وحشتناکی میکنیم که بیشتر اوقات به کتک کاری هم میکشد.
    همسرم آدم خوبیه توی دعواهامون اکثر اوقات شروع کننده منم زشتترین حرفها رو من میزنم و کتک کاری رو هم من شروع میکنم. شاید فکر کنین یا آدم خیلی بدیم یا دیوونم قبلا فکر میکردم هیچکدومشون نیستم اما الان شک دارم. شاید بعضی هاتون تاپیک من رو بخونین و بگین خوشی زده زیر دلش اما من اونقدر اعصابم ناراحته که حتی ظاهرم عوض شده من تا پارسال دختر بسیار زیبایی بودم اما الان اونقدر زشت شدم که حتی جرات ندارم خودمو تو آیینه ببینم.
    همسرم آدم بدی نیست اما اصلا مهارت همسرداری رو نداشت. اون با رفتارهاش واقعا روح من رو کشت.
    من همسرم رو دوست دارم شاید حتی بشه گفت عاشقشم اما دارم خودم و اون رو زجر میدم.
    همسرم بهم میگه آدم بدی هستم چون اون وقتی ناراحتم کرده ناخواسته بوده اما من از روی کینه اون رو ناراحت میکنم.
    همسرم دیگه دوستم نداره این منو ناراحت میکنه اما بعضی وقتها میگم چه فرقی میکنه مگه وقتی دوستم داشت رفتارش بهتر از الان بود.
    تو این مدت رفتارهایی داشتم و حرف هایی زدم که خودم تعجب میکنم. انگار یه آدم دیگه شدم.کمکم کنید همسرم رو ببخشم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام اگه میشه جزیی تر از زندگیتون بگین تا بهتر کمک کنیم ایا وقتی دوست بودین تو اون دو سال مشکلی داشتین به احتمال قوی نه همچی اروم بود ؟ اگه اینطور بوده دلیلش میدونین چیه وقتی دختر پسرا باهم دوستن همچی عالیه ولی وقتی همینا عقد میکنن و متعهد میشن اوضاع بهم میریزه علت اصلیش اینه وقتی دوستن فقط خوبیای هم میبینن و خیلی بهم گیر نمیدن ولی وقتی متههد میشن انگار باید نقش مادر پدر برا هم بازی کنن پا کنن تو کفش هم اخه وقتی شما دوست بودی بهشون فحش میدادی ؟ کتک کاری میکردی ؟؟؟اینکارا در شان شما که یه زن لطیفی هست؟؟؟؟ چرا خودت با دست خودت زندگیت رو میواشی من نمیدونم همسرت چیکار میکنه که شما کتک کاری میکنی ولی میدونم زنی که دست بزن داره مرد اون زن رو به هیچ قیمتی دیگه نمیخاد حتی اگه سوفیالورن باشه
    خیلی خوشحالم که میخای خودت تغییر بدی در ابتدا برای اینکه بدونی یه زن چه رفتاری باید در برابر شوهر داشته باشه حتما حتما سخنرانیهای دکتر حبشی رو دانلود کن زندگیت زیرو رو میشه ایشالله
    حتی بهترین مرد دنیا که به هیچ عنوان حاضر نیست زنش طلاق بده فقط کافیه ببینه زنش کتک کاری یا فحش میده دیگه محاله اون دوست داشته باشه و حاضر میشه طلاقش بده اگه هم بعلت عدم توان مالی طلاق نده مطمین باش بهش خیانت میکنه شک نکن
    پس حتما یکم مقاله تو این سایت بخون ویکم چرخ بزن تو این تالار ببین خانومها باچه شوهرایی دارن میسازن و رفتارشون چطوره
    سخنرانی‌های دکتر حبشی،کارگاه دانشگاه مشهد همه رو دانلود کن و فوری فوری گوش کن
    منتظر خبرای خوبم

3. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

tati (دوشنبه 16 شهریور 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)