به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 آذر 94 [ 03:06]
    سطح
    18
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    12

تشکرشده 26 در 17 پست

Array

استفاده از پر پشت کننده مو در خواستگاری

با عرض سلام و خسته نباشید.من ۲۵ سالمه مو هام کم پشته در جلسه خواستگاری به اصرار مادر و خواهرم از این پودر ها استفاده کردم این پودر کم پشتی مو های منو به کل محو میکنه و کلا هر کس منو ببینه اصلا متوجه کم مو بودن من نمیشه الان خواستگاری دختری رفتم و ۵ جلسه با هم حرف زدیم روم نشده این موضوع رو بگم همش نگرانم که واکنشش چیه ؟ من تنها مشکلم کم پشت بودن مو هست و با استفاده از این پودر کلا از لحاظ ظاهری بسیار دوست داشتنی میشم اما ته دلم میگم اینا همش الکیه اگر یه روزی بفهمن چی کار کنم به نظرم این کار فریبکاریه نمی دونم چی کار کنم؟ مادر و خواهرم میگن بعد عقد بهش بگو نظر شما چیه ؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 24 اسفند 95 [ 21:15]
    سطح
    23
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 26 در 11 پست

Array
    این قضیه شاید از نظر خیلی خانما مهم نباشه از نظر بعضی هم مهم باشه کاملا سلیقه ایه.ولی درستش اینه که قبل از عقد طرفتون در جریان باشن اگه واقعا شما رو بخواد این قضیه واسش مهم نمیشه اینطوری خیال خودتون هم راحت تره ولی اگه بهش نگید ممکنه دائما استرس نگفتنش و داشته باشید.

3. 3 کاربر از پست مفید Marjan.15663 تشکرکرده اند .

khaleghezey (جمعه 13 شهریور 94), دختر بیخیال (جمعه 13 شهریور 94), ستاره زیبا (شنبه 14 شهریور 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 25 مهر 94 [ 20:51]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    من نمیخواستم باز نظر بزارم میدونم که بازم میخواید مثلا منو متلک بندازید که رو من اثر نداره :) ولی تو اون تاپیکتون اینجا متفاوته بهتره عصبانی نشین شما که گفتین وضعتون خوبه برید مو بکارید خیلیم خوبه
    غیر مستقیم نظرشو راجب کچلی شوهرش بپرسید وببینید چقدر حساسه
    میتونید به عطاری ها و تب سنتی هم مراجعه کنید موثره

مو خیلی مهمه ودرصد زیادی از زیبایی داره اما تیپ ونوع پوشش رفتار جذاب و گرم ارامش ورفتار مردانه ومقتدر خیلی تو جذب نظر دخترا موثره پولدارم باشید که دیگه هیچی

اگه جنبه شو ندارید خواستید پست من حذف کنید شب خوش

5. کاربر روبرو از پست مفید دختر جوان تشکرکرده است .

دختر بیخیال (جمعه 13 شهریور 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    مادرم میگه کسی تو رو به خاطر موهات رد نمی کنه. امروز بعد از ظهر قرار بود بریم یه جا دیگه خواستگاری مادرم گیر داد که دوباره از اون پودر مزخزف بریزه رو سرم گفتم خودت گفتی کسی منو به خاطر مو هام رد نمی کنه دیگه حرفی نداشت خواهرم گفت بعد ناراحت نشی جواب نه شنیدی منم گفتم نه ناراحت نمیشم. وقتی رفتیم خواستگاری کلا از نگاه های افراد میشد فهمید که از اینکه ادم کچلی مثل من اومده خواستگاری دخترشون ناراضین هههه کاملا مشخص بود که ناراحتن ولی این بار خوشحال بودم که خود خودم هستم نه یه ادم فریبکار دروغ گو حتی اگه خواستگاریه ۱۰۰۰ نفر هم برم و نه بشنم حاضر نیستم کسی رو فریب بدم من همینم که هستم. با دختر خانوم صحبت کردم دختر زیبایی بود خواستم حداقل واسه خودم معلوم بشه ایا کسی منو به خاطر مو هام رد میکنه یا نه برای همین بهترین عملکردم رو داشتم و با شوخی های ریز سعی در خندوندش داشتم. در اخر ایشون گفت بقیه سوالات رو بزاریم واسه جلسه بعد . من با شنیدن این موضوع ته دلم خوشحال شدم که حداقل تونستم دختر خانوم رو راضی کنم اما مطمنم که جلسه بعدی در کار نخواهد بود چون مادره دختره طوری چپ چپ نگاه میکرد که انگار پدرشو کشتم هههههه . حقیقتش دارم حسرت اینو میخورم چرا جای قبلی که خواستگاری رفتم پر پشت کننده مو زدم کاش همون جا هم با همین حالت معمولی میرفتم و خیالم راحت بود :(

7. 2 کاربر از پست مفید mahde1818 تشکرکرده اند .

khaleghezey (جمعه 13 شهریور 94), ستاره زیبا (شنبه 14 شهریور 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 28 اسفند 94 [ 01:54]
    سطح
    61
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 136
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Social5000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    1,080

تشکرشده 814 در 264 پست

Array
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه لحظه stop کنین...

اینجور که معلومه مشکلات دیگه ای درپیش هست ... مادر و پسر بهتره نگاهتون به ازدواج رو درست کنین بعد برین خواستگاری !

سه تا مورد هست اما من چون همیشه خلاصه میگم برا شما فایده نداره پس همون بهتر نگم...بذارم به عهده بقیه دوستان

اون یکی خواستگاری دختر خانوم تا 5 جلسه پیش رفته با پودر ...
    اون تموم نشده ...
    امروز بعد از ظهر هم رفتین خونه یه دختر خانوم دیگه خواستگاری بدون پودر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط یاس پاییزی : پنجشنبه 12 شهریور 94 در ساعت 23:12

9. 4 کاربر از پست مفید یاس پاییزی تشکرکرده اند .

دختر بیخیال (جمعه 13 شهریور 94), سمیراه (جمعه 13 شهریور 94), ستاره زیبا (شنبه 14 شهریور 94), شین خانوم (جمعه 13 شهریور 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 فروردین 97 [ 15:34]
    سطح
    60
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    افرین خوب کاری کردین..همونطور که شما معیارهای ظاهری دارین خانومها هم معیارهایی دارند..به فرض اگر مخفی کاری که مادرتون خواستن انجام بشه و بعد از عقد بگین اگر بعدش

بفهمین همسرتون دیگه قیافه ظاهریتونو نمی پسنده چقدر سختههه..یا مثلا تو هر دعوایی این موضوعو به رختون بکشه..

اصلا شما اگه یک دختری هم چین کاری کنه و باهاش ازدواج کنین و بعدش بفهمین چقدر ناراحت میشین؟؟؟

مادرتون بنده خدا فکر می کنن فقط مهم ازدواج کردنه..(احتمالا سنشون زیاده)ولی شما زیر بار نرین که اصلا به عذاب وجدانش نمی ارزه

11. 2 کاربر از پست مفید SOGAND. تشکرکرده اند .

دختر بیخیال (جمعه 13 شهریور 94), ستاره زیبا (شنبه 14 شهریور 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 تیر 96 [ 08:10]
    سطح
    46
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    149

تشکرشده 449 در 170 پست

Array
    دوست من سعی کنید همیشه طوری رفتار کنید که بعدش عذاب وجدان نداشته باشید.این قاعده داشته آرامشه.
    ضمنا این کار فریبکاریه.خودتون باشید.من خیلی خانومارو دیدم که میگن از آقای کم مو خوشمون میاد.باور نمی کردم ولی تاکید داشتن رو حرفشون.
    ضمنا این خوب نیست که هنوز یه جا تکلیفش مشخص نشده برید جای دیگه.البته شاید من اشتباه میکنم.
    یه چیزی هم بگم.الان اینقد وضعیت ازدواج بد شده و جوونا بی پولن که من زوجهایی رو میبینم توخیابون که از نظر ظاهری اصلا به هم نمیخورن ولی خوش و خرم در کنار همن.چون بعد یه مدت ذات خوب طرفو میبینن و اصل زندگی همینه...
    ویرایش توسط Mr DaNi : جمعه 13 شهریور 94 در ساعت 13:30

13. 3 کاربر از پست مفید Mr DaNi تشکرکرده اند .

khaleghezey (جمعه 13 شهریور 94), دختر بیخیال (جمعه 13 شهریور 94), ستاره زیبا (شنبه 14 شهریور 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    با سلام و احترام

این خیلی خوبه که شما نگران این هستید که مبادا در هنگام طی مراحل آشنایی دختر خانم با کسی غیر از خود واقعیتون آشنا شوند، خیلی خوبه که اهل فریبکاری نیستید...

مادر و خواهر، افراد نزدیکی به ما هستند که معمولا بخاطر احساسات زیادشون دلسوز ماهستند گاهی نظراتی میدهند که به خیال خودشون انگار میخواهند با کارشون اعتماد بنفس آدم و بالا ببرند اما در واقع نمیدونند که این مسله هرچند کوچک و کم اهمیت باشه باز م نوعی فریبکاریست یعنی حتی اگرم این مسله برای دختر خانم ذره ای اهمیت نداشته باشه شما بعد از عقد این مسله و میگفتید با وجودیکه براشون مهم نبوده ناگهان اینقدر مهم میشه که حتی ممکنه باعث کدورت و دلخوری شود، حتی خدایی نکرده محکوم به فریبکاری در ازدواج و در نهایت جدایی شود...
    میدونید چرا؟

چون دختر با خودش فکر میکنه یعنی اینقدر برای من ارزش قایل نشدن که در انتخابم آزاد باشم و خودم تصمیمی بگیرم، خودشون برای خودشون گفتن این مسله مهم نیست پس نیازی نیست بدونه بذار اصلا فکرش و درگیر نکنیم و بهش اصلا نگیم، بذاریم بعد از عقد بگیم تا دیگه نتونه از پاسخ مثبتش برگرده ....

این یعنی عدم صداقت، هرچند مسله از نظرتون کم اهمیت باشه، نمیدونم این حرفی که میزنم چقدر درسته چون از منبع معتبری نشنیدم، از یکی شنیدم که پیگیری هم نکردم ببینم چقدر معتبره ولی شما چون درگیرش هستید حتما پیگیری کنید .

*من شنیدم در امر ازدواج اگر چه دختر چه پسر طرف مقابل و به هر طریقی فریب دهند و این فریبکاری ثابت بشه هم از نظر قانونی جرم محسوب میشه هم عقد باطله...!*

من مطمئن نیستم ولی اگر براتون این مسایل مهمه و مذهبی هم هستید حتما پیگیری کنید... از نظر اخلاقی هم که اگر برای خودتون مهم هست کاملا کار اشتباهیست ...

ولی مسله دومی که بصورت ناخواسته از جانب شما مطرح شد ولی از نظرتون مشکل محسوب نمیشه ولی برخی دوستان بهش اشاره کردن ...

ببنید شما وقتی به خواستگاری دختر خانمی میروید خصوصا وقتی ادامه دار میشه اونم در حد پنج جلسه صحبت یعنی دارید روی این کیس شما و خانواده تون فکر میکنید، بنظرتون ازنظر شرایط کلی و اولیه مناسب بودن و فعلا دلیلی برای رد کردنشون ندارید و دارید باقی شرایط و بررسی میکنید..

از طرفی خانواده دختر هم همینکار و میکنند و حتی دختر خانم دیگر تا زمانیکه تکلیف شما روشن نشده خواستکار دیگری دیگری راه نمیدهند...

حالا شما تصور کنید شما همزمان با آشنایی با ایشون با دختر خانم دیگری هم قصد آشنایی دارید ...
    اولا کار درستی یست چون هرآدمی ویژگی خاص خودش و داره و بعنوان یک انسان ارزشمند هست هر کسی خصوصیات مثبت و منفی ای داره، درست نیست مورد مقایسه هم جنسش قراره بگیره ... حس کنید چقدر حس بدی به دختر خانم دست بده...

اصلا لحظه خودتون جای این خانم ها بذارید...
    بعدش اینکه شما در نهایت باید یکی و انتخاب کنید اومدید و دودل شدید و هیچکدام نسبت به اون یکی برتری ای نداشت اونوقت گاهی با آشنایی بیشتر احساسات هم درگیر میشه هم خودتون هم دختر خانم، آنوقت اون یکی و چطور و با چه دلیل منطقی ای میخواین رد کنید؟

بنظر من اینکار یک نوع بازی با احساسات یک انسان هست اصلا کار درستی نیست و حتی ممکنه گاهی خصوصیات این اینکی و با اون یکی اشتباه بگیرید...

گاهی یادتون بره با این یسری حرفایی زدید یا با اون یکی....
    بنظرم جدای از اینکه این کار از نظر انسانی پسندیده نیست، آشنایی درستی هم صورت نمیگیره...

چه دختر خانم باشند چه آقا پسر بهتره که تا تکلیف یک رابطه و خواستگاری مشخص نشده با کیس دیگری آشنایی صورت نگیره ... تازه مقایسه یک انسان با انسان دیگر اصلا کار درستی نیست شما باید هرکسی و با خصوصیات خودش و معیارهای خودتون بسنجید و ببینید آیا زندگی کردن با ایشون براتون مقدور هست یا خیر.

خوشبختانه یک خواهر هم دارید، به مادر خواهرتون بگید لحظه ای خودشون و جای دختر خانم بگذارند بنظرتون چه حسی بهش دست میده وقتی بفهمه شما همزمان در حال آشنایی با دختر دیگرییم هستید؟
    درسته الان نمیفهمه ولی شما که خودتون میدونید ارید چه کار میکنید ....
    فردا روز اگر مراحل آشنایی خوب پیش رفت و ازدواج کردید چطور روتون میشه به چشم های دختر خانم نگاه کنید در حالی که مراحل آشنایی که ایشون فقط با شما در حال آشنا شدن بودن شما همزمان با چند دختر دیگر بودید؟
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : جمعه 13 شهریور 94 در ساعت 14:53

15. 2 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

سمیراه (جمعه 13 شهریور 94), ستاره زیبا (شنبه 14 شهریور 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    دوستان من یه نکته رو یادم رفت بهتون بگم من با اون دختری که پنج جلسه با هم صحبت کردیم سر یه موضوع به مشکل خوردیم که یه تاپیک با همین موضوع توی همین سایت زدم برای همین خانواده رفتن سراغ گزینه های بعدی.
    نکته دیگه اینکه مورد دوم هم موافقتشون رو ابراز کردن برای جلسه های بعدی . من همیشه به این قضیه فک میکردم که دخترا ظاهر براشون خیلی مهمه و هر کسی میگفت ما ویژگی ها اخلاقی برامون مهمه و به ظاهر اهمیت کمتری میدیم باور نمی کردم. فکر میکنم اعتماد به نفس و ویژگی های اخلاقی هم به اندازه ظاهر میتونن موثر باشن. البته شاید ظاهرم اونقدر ها هم بد نیست نمی دونم خخخخ
    ولی من کلا به ظاهرم نرسیدم حتی ادکلن هم نزدم و با تمام توان رفته بودم که نه بشنوم اما قضیه برعکس شد

17. کاربر روبرو از پست مفید mahde1818 تشکرکرده است .

ستاره زیبا (شنبه 14 شهریور 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 مهر 94 [ 16:26]
    سطح
    22
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 83
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    28

تشکرشده 57 در 28 پست

Array
    سلام
    اقا نکن این کارو
    -پودر نزن
    -همزمان خواستگاری چند تا دختر نرو
    -در مورد معیارهات برا انتخاب همسر بیشتر تامل کن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    دوستان من یه نکته رو یادم رفت بهتون بگم من با اون دختری که پنج جلسه با هم صحبت کردیم سر یه موضوع به مشکل خوردیم که یه تاپیک با همین موضوع توی همین سایت زدم برای همین خانواده رفتن سراغ گزینه های بعدی.
    نکته دیگه اینکه مورد دوم هم موافقتشون رو ابراز کردن برای جلسه های بعدی . من همیشه به این قضیه فک میکردم که دخترا ظاهر براشون خیلی مهمه و هر کسی میگفت ما ویژگی ها اخلاقی برامون مهمه و به ظاهر اهمیت کمتری میدیم باور نمی کردم. فکر میکنم اعتماد به نفس و ویژگی های اخلاقی هم به اندازه ظاهر میتونن موثر باشن. البته شاید ظاهرم اونقدر ها هم بد نیست نمی دونم خخخخ
    ولی من کلا به ظاهرم نرسیدم حتی ادکلن هم نزدم و با تمام توان رفته بودم که نه بشنوم اما قضیه برعکس شد
    خخخخخخ
    گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود
    گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود
    گاهی بساط عیش خودش جور می شود
    گاهی دگر، تهیه بدستور می شود
    گه جور می شود خود آن بی مقدمه
    گه با دو صد مقدمه ناجور می شود
    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
    گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود..

خیره انشاله..

19. کاربر روبرو از پست مفید sepanta1990 تشکرکرده است .

ستاره زیبا (شنبه 14 شهریور 94)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)