به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 شهریور 94 [ 17:59]
    سطح
    10
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

با شوهر دروغگو وخیانتکار خود چگونه رفتار کنم

سلام
    من چند ماه پیش هم مشکلمو مطرح کرده بودم الان حدود ده ماه است با همسرم ازدواج کردم من 30 ساله و همسرم 36 سابه است تو محیط کار با هم اشنا شدیم و یک ماه بعد ازدواج کردیم در ابتدای ازدواج همسرم یک دوست اجتماعی داشت که با ازدواجش رابطه رو قطع نکرده بود که بعد از فهمیدن من و دعواهای من مجبور به این کار شد تو این ده ماه اس ام اس بازی همسرم بل خانومای دیگه رو هم دیدم که باز با دعوا مشکلمون حل نشد همسرم تو توجیح میگه تو مدرک داری که حرف میزنی یا وسواس فکری گرفتی میگه من بین خانوما بزرگ شدم و دوست اجتماعی از نظر من خیانت محسوب نمیشه در صورتیکه مانع میشه من با آقایی برخورد داشته باشم خدودا هفته پیش تو تلگرام یه پیامی که من عکسمو برات میفرستم اگه دوست داشتی ادامه بدیم و عکس یه خانوم حدودا پنجاه ساله برای شوهرم ارسال شده بود بازم دعوا کردیم و شوهرم رو مجبور کردم خونه رو ترک کنه شوهرم بعد از چند روز خیلی شیک و مرتب به خونه اومد و گفت این چند روز خونه یکی از دوستاش بوده در صورتیکه شوهرم دوستی نداره تازه فهمیدم شوهرم خط دیگه هم داره پیش مشاور چند جلسه رفتیم و شوهرم وانمود کرد من توهم دارم ما از لحاظ جنسی یا در روابطمون مشکلی نداریم شوهرم میگه تو فقط گیر به من نده سرتو بنداز پایین زندگیتو بکن این رو هم بگم متاسفانه خانواده های هر دو در جریانن و دعوا و گریه های من کاملا برای شوهرم عادی شده و براش اصلا مهم نیست
    من نمیخوام طلاق بگیرم شوهرم و زندگیمو دویت دارم کمکم کنین چطور برخورد کنم شوهرم جذب زندگی بشه وقتی ارتباطش با یه خانومی رو دیدم عکس العمل من چی باشه چکار گنم شوهرم با اون خانوم پنجاه ساله رابطه اش قطع بشه من منتظر مشاوره و همدردی شما هستم نمیخوام زندگیم از دست بره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم خیلی متاسفم ولی برای اینکه ریشه ای این مساله رو حل کنی باید ببنی شوهرت چه خلای داره که داره با چت کردن خودش ارضا میکنه حتما دوست داره یه هم صحبت خوب که بهش گیر نده احساس شادی درش ایجاد کنه اهل بگو بخند باشه ازش تعریف و تمجید کنه براش ناز کنه .......داشته باشه پس شما اگه بتونی اینارو براش فراهم کنی حتما به مرور زمان کمتر میشه دوم اینکه اینذحرف که گفته تلگرام و...خیانت نیست بدون یکم اعتیاد پیدا کرده البته به همون دلیل خلا پس بدون اگه خلاهاش پر کنی چتهاش خیلی کم و یه مدت دیگه به صفر میرسه حتما حتما سخنرانیهای دکتر حبشی رو گوش کن چون واقعا نقاط ضعف مردا رو گفته و اگه خوب بکارش ببری میتونی شوهرت اسیر خودت کنی به ظاهرت برس لباسایی که دوست داره بپوش هرروز براش یه رنگ باش خیلی هم بگوشیش گیر نده تا بیشتر خودتم اذیت نشی باید بخودت بگی من یه جذابیتهای داشتم که من انتخاب کرده پس اونهارو تقویت کن اگه دیدی بازنی میچته اهمیت نده میدونم بسیار سخته ولی برا بهبودی لازمه تو خوشیا بگو همونطور که دوست نداری من با کسی بچتم منم همینطور بگو تنها تکیهگاهمی مرد زندگیمی بهت افتخار میکنم .....اینا نقطه ضعفای مرداست کم کم که اهمیت ندادی به چتهاشالکی بگو من خیلی بهت اطمینان دارم تو مرد زندگی هستی اهل خیانت نیستی کلا بهش اطمینان بده که بهش اعتماد داری با سیاست زنانه بعد که ببینهتو بهش اطمینان داری حتا اگه با کسی هم باشه عذاب وجدان نمیذاره ادامه پیدا کنه حتما بخودت برس شاد باش غرغر نکن مهربون کدبانو مردا جایی میرن که محبت ببینن یه مدت کار کن ایشالله درست میشه توکل یادت نره و دکتر حبشی رو دانلود کن منتظر خبرای خوبم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 95 [ 11:34]
    سطح
    36
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 71
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    21

تشکرشده 298 در 108 پست

Array
    مریم سبز
    بعنوان یک مرد بهت با اطمینان کامل میگم که اگر توصیه های خانم ستاره سبز را بکار ببندی به طرفة العینی زندگیت نابود میشه و همانطور که شوهرت گفت باید سرتو بندازی پایین و اون هر غلطی خواست راحت انجام بده و فردا تخت خوابت بشه بستر زنهای دیگه
    این مزخرفات و یاوه گویی ها که چون مرد خلا داره میره دنبال اینکارها را نکن تو مغزت.

مرد همینه، جلوش باز باشه میخواد تمام زنهای دنیا را امتحان کنه ( البته هستند خیلی مردهایی که ذاتا شریف هستند و خودشان تمایلی به بیراهه رفتن ندارند که البته همسر شما از اون دسته نیستند)
    مرد اگر آدم باشه به زن فلج قطع نخاییش هم وفادار میمونه
    شوهر شما اگر خلا داشت میامد مثل آدم مینشست با شما مشکلش را میگفت و در صدد رفعش از طرق درست بر می آمد.

پس بهت با صراحت میگم که اگه در این مرحله جلوی شوهرت را نگیری، دیگه باید تا تهش بری.
    به شدیدترین حالت ممکن برخورد کن حتی اگر شده تا پای جدایی، تا بفهمه چقدر برات این مساله مهمه. اگر مهم هم نیست که دیگه اجازه بده اون کارشو بکنه.

خسته شدم از اینکه هر کسی هر غلطی میخواهد میکنه و وقتی همسرش میاد اینجا دنبال کمک، همه میگن عزیزم ببین کجای رفتارت غلط بوده، براش لباس سکسی بپوش و ...

من هفت سال با زنم زندگی کردم یکبار هم ازش نخواستم آرایش حتی در حد رژ داشته باشه، همیشه هم بهش وفادار بودم.

من بعد هم کسی بیاد بجای راه حل درست، فرد کمک گیرنده را متهم به کمبود و رفتار غلط و ... بکنه یکم واضح تر جوابشو میدم.
    همین که شما اومدی اینجا دنبال کمک خودش نشون میده کی مشکل ایجاد کرده و کی دنبال حل مشکله

4. کاربر روبرو از پست مفید Kaveh_r تشکرکرده است .

شیدا. (یکشنبه 01 شهریور 94)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_r نمایش پست ها
    مریم سبز
    بعنوان یک مرد بهت با اطمینان کامل میگم که اگر توصیه های خانم ستاره سبز را بکار ببندی به طرفة العینی زندگیت نابود میشه
    اونوقت این ستاره سبز کیه؟
    مث که خیلی عصبانی بودین.

خانم مریم سبز

پسری که در 36 سالگی ازدواج می کنه
    از 16 سالگی تا 36 سالگی
    20 سال چیکار می کرده؟ می دونی؟

شوهرت به این تنوع و بی وفایی و خوشگذرونی ... عادت کرده، یا باید به قول خودش سرت را بندازی پایین زندگیت را بکنی
    یا اگه نمی تونی به طور مشخص موضعت را اعلام کنی.

یا اینقدر شما را می خواد که عادتش را ترک می کنه
    یا عادتش براش از ازدواج و خانواده داشتن مهم تر هست و می ره دنبالش.

آخه آقایی که می ره با یک خانم 50 ساله
    14 سال بزرگتر از خودش ...
    شما چی کم گذاشتی که بخوای تو خودت دنبالش بگردی. هر جوری فکرش را بکنی یک خانم سی ساله و یک خانم 50 ساله در بهترین حالت ممکن، جذابیت جنسیشون قابل قیاس نیست.
    همسرت فقط عادت کرده هرز بپره. دوست اجتماعیش را ول می که می ره سراغ دوست سیاسیش، اونو ول می کنه نوبت خانم 50 ساله می شه ....
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 شهریور 94 [ 17:59]
    سطح
    10
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    ممنون از حرفاتون
    من امروز فهمیدم که شوهرم با اون خانم پنجاه ساله ملاقات هم داشته از خودش میپرسم میگه تو بهترینی هم زیبایی هم کدبانو. فقط به من گیر میدی تهمت میزنی من مطمانم با اون خانم در ارتباطه
    من از طلاق میترسم وگرنه جدا میشدم

- - - Updated - - -

میترسم بعد از جدایی مشکلاتم بیشتر بشه اخه کسی رو ندارم حمایتم کنه

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 24 شهریور 94 [ 08:12]
    سطح
    9
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    250 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 45 در 23 پست

Array
    دوست عزیز کاملا با صحبتهای آقای کاوه موافقم همیشه خیانت وهرز پریدن شخصی چه زن چه مرد در اثر کمبود توجه از جانب همسرش نیست گاهی اون طرف شخصیت بیماری داره وذاتش مریضه اینطور موارد واقعا کار سخته چون اون شخص این رفتارشو بد نمیدونه وبفکر تغییرش نیست وفقط شاید یه کارشناس خبره بتونه با مشاورش البته در صورتیکه همسرتون رو از نزدیک ببینه وشخصیتشو ارزیابی کنه راهکار مناسب ارایه کنه.وگاهی هم بخاطر اینکه زمان زیادی مجرد بوده واین قبیل کارها براش عادت شده ترک عادت براش سخته .شما از یک مشاور حضوری استفاده کن البته اگه همسرت همراهیت کنه که بعید میدونم خیلی خیلی بهتره ولی اگر هم نیومد لااقل خودتون حتما چند جلسه اقدام کنید ان شاالله نتیجه بگیرید سخته میدونم

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 آبان 96 [ 23:36]
    سطح
    40
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    33

تشکرشده 208 در 97 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_r نمایش پست ها
    مریم سبز
    بعنوان یک مرد بهت با اطمینان کامل میگم که اگر توصیه های خانم ستاره سبز را بکار ببندی به طرفة العینی زندگیت نابود میشه و همانطور که شوهرت گفت باید سرتو بندازی پایین و اون هر غلطی خواست راحت انجام بده و فردا تخت خوابت بشه بستر زنهای دیگه
    این مزخرفات و یاوه گویی ها که چون مرد خلا داره میره دنبال اینکارها را نکن تو مغزت.

مرد همینه، جلوش باز باشه میخواد تمام زنهای دنیا را امتحان کنه ( البته هستند خیلی مردهایی که ذاتا شریف هستند و خودشان تمایلی به بیراهه رفتن ندارند که البته همسر شما از اون دسته نیستند)
    مرد اگر آدم باشه به زن فلج قطع نخاییش هم وفادار میمونه
    شوهر شما اگر خلا داشت میامد مثل آدم مینشست با شما مشکلش را میگفت و در صدد رفعش از طرق درست بر می آمد.

پس بهت با صراحت میگم که اگه در این مرحله جلوی شوهرت را نگیری، دیگه باید تا تهش بری.
    به شدیدترین حالت ممکن برخورد کن حتی اگر شده تا پای جدایی، تا بفهمه چقدر برات این مساله مهمه. اگر مهم هم نیست که دیگه اجازه بده اون کارشو بکنه.

خسته شدم از اینکه هر کسی هر غلطی میخواهد میکنه و وقتی همسرش میاد اینجا دنبال کمک، همه میگن عزیزم ببین کجای رفتارت غلط بوده، براش لباس سکسی بپوش و ...

من هفت سال با زنم زندگی کردم یکبار هم ازش نخواستم آرایش حتی در حد رژ داشته باشه، همیشه هم بهش وفادار بودم.

من بعد هم کسی بیاد بجای راه حل درست، فرد کمک گیرنده را متهم به کمبود و رفتار غلط و ... بکنه یکم واضح تر جوابشو میدم.
    همین که شما اومدی اینجا دنبال کمک خودش نشون میده کی مشکل ایجاد کرده و کی دنبال حل مشکله
    آقای کاوه میشه مشکل من رو هم بخونیدو نظرتونو بگین؟
    http://www.hamdardi.net/thread-39844.html

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)