به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 آذر 98 [ 12:00]
    سطح
    48
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 166
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    128

تشکرشده 199 در 73 پست

Array

6 شکایت از مشاوره ای که مرا شکست

سلام دوستان
    من در خصوص مشکل با نامزدم تایپیکی زده بودم
    و با توجه به راهمایی مشاورین و مشاور خودم قرار شد که تموم شدن رو باور کنم
    و دیگر سمت اون اقا نرم

من جلسات مشاورم رو ادامه دادم نه برای برگردوندم نامزدم برای بهتر شدن روحیه ام
    تا اینکه مشاورم به من یه پیشنهاد داد...

من درگیر فراموش کردن نامزدم بودم و از فامیلها می شنیدم که حالش بد هست و گفته هنوز عاشقمه و ازین حرفها
    به مشاورم که این حرفهارو گفتم به من پیشنهاد عجیبی داد:

گفت باهاش تماس بگیر و بهش بگو درسته که نامزدیمون تمام شد ولی من ازت می خوام که باهام دوست بشی و مثل دو دوست حال هم رو خوب کنیم!
    گفت تو ی مدت سه ماه تمام رفتارهات رو عوض کن و پرخاشگری رو بزار کنار و مطمنش کن که مال خودشی اگر بعد سه ماه همچی درست شد و دوباره پا پیش گذاشت که هیچ اگر نگذاشت
    خودت قوی تر شدی...

من اولش بشدت مخالفت کردم چون با رابطه دوستی موافق نبودم ولی چون شرایط بد نامزدم رو میدونست و میگفت از کارهاش معلومه که دوستت داره اینکارو انجام بده
    منم چون ایشون رو قبول داشتم بالاخره با اکراه قبول کردم..

با نامزدم تماس گرفتم و حرفارو بهش گفتم استقبال کرد و شروع کردیم به بیرون رفتن و صحبت کردن همش بهم میگفت چقدر عوض شدی چقدر خوب شدی حتی بهش گفتم می خوام با دوستام قطع رابطه کنم ( به گفته ی مشاور اینو گفتم )
    و اون خوشحال شدو گفت نیازی نیست در کل خیلی رابطه خوب شده بود خیلی خیلی خوب
    تا اینکه فهمیدم یچیزی رو داره ازم پنهون میکنه

حتی یکبار می خواست بره بیرون و من شک کردم بهم زنگ زد و با مهربونی گفت درسته دوست هستیم ولی انقدر نامرد نیستم که

کس دیگه ای رو وارد زندگیم کنم

حتی گفته بود تا اخر عمر باهمیم و من رو اروم کرد

امایروزیه خانومی به من ایمیلی فرستاد

این متن ایمیلش هست

سلام دوست عزیز

راستش نمی دونم از کجا شروع کنم
    من مدت کوتاهی ست در اینترنت با نامزد قبلی شما اشنا شدم و فعلا ارتباط تلفنی داریم ایشون خیلی اسرار داشت که همدیگر رو ببینیم اما من مردد بودم
    خیلی بهش اسرار کردم شماره ای از شما به من بده تا از شم تحقیق کنم ولی انجامش نداد
    ایشون کلی از شما برای من تعریف کرد و گفته که خیلی دوستتون داشته ولی شما دوستش نداشتید گفته که با ایشون نامزدیش رو بهم زدید و اون هرچقدر سعی کرد
    نتونست مجابتون کنه برگردید حتی عکسهایش با شما رو نشون من داده
    من از ایشون سوال کردم که ایا در اینده فکر اینکه برگرده پیش شما را میکنه یا نه و گفت به هیچ وجه و حالا چون شما ایشون رو نخواستید می خواستم خواهرانه ازشما کمک
    بخوام که ایا مرد خوبی هست ؟
    چرا جدا شدید راستش ما قراره پنجشنبه هم رو ببینیم و من اتفاقی ایمیل شما رو داخل ایمیلش پیدا کردم امیدوار هستم جواب من رو بدید.

من باور نکردم و در جوابش نوشتم که باور نمیکنم ولی اون در جواب برام عکس از اس مس هاش و فایلهای صحبتهای ایشون رو که باهاش صحبت کرده بودوو حتی فرستاد
    من و اون قرار بود پنجشنبه بریم بیرون اما یهو گفت مشکلی براش پیش اومده و مادرم حالش بد شده...اما با این خانوم قرار داشته !

منه ساده
    کلی دلداریش دادم و گفتم که خوب میشه مامان
    یجوری جوابم رو میداد اما فکر کردم از ناراحتی زیاده

و بعدش بهش گفتم که عیبی نداره قرارمون بهم خورد
    گفتم که پنجشنبه صبح که رفتی مامان ببری منم همون صبح میخام برم مسجد واسه مامان دعا کنم
    اصلا عذاب وجدان نداشت که میخواست بره با شخص دیگه ای بیرونو من بجاش خواستم برم مسجد؟؟
    از خشم خدا نترسید ؟

من بعد ازینکه مطمن شدم زنگ زدم به ایشون و گفتم که یکی این ایمیل رو داده و این حرفهارو زده به من هیچی نگفت و سکوت کردو اخرش گفتم ازت متنفرم

اون هیچی نگفت و قطع کرد

و بعد این قضیه اون خانوم دوباره صحبتهاش رو با ایشون به من ارسال کرد
    و این اقا هم با خشم زیاد بهش گفته بود که چرا به سمیرا گفتی چرا عذابش دادی
    و این خانوم شک کرده بود و گفته چرا نمیخاستی بفهمه
    و ایشون هم گفته بود
    من ترسی نداشتم ازینکه بفهمه اا اینجوری خوب نبود حتی اون خانوم شک کرده و گفته نکنه
    هنوز ارتباط دارید و ایشون گفته بوده نه اینطور نیست به اون دختر گفته بوده من واقعا تورو پسندیده بودم

خلاصه اینکه به خانوم گفته ترکم نکن و من به سمیراه قضیه رو می خواستم بگم اما چون وقتی زنگ زد دورم شلوغ بود نتونست بهش بگم که شمارو دوست دارم

بعد هم دعواشون شده و خانوم دیگه جوابش رو نداده...

دنیا روی سرم خراب شد
    اون به من گفت پنجشنبه نمی تونه من رو ببینه و قراره مادرش رو ببره دکتر من گفتم که منم تو اون تایم میرم مسجد و برای مادرش دعا میکنم

چطور دلش اومد همچین دروغی رو بگه وقتی من خالصانه خواستم برم و برای مادرش دعا کنم

این بود سرگذشت من
    بعد اینکه نامزدی تموم شد با این خانوم دوست شده
    و زمانی که من جلو رفتم واسه دوستی با این خانوم دوست بوده
    اما دروغای بزرگی هم گفته گفته بود من نامزدی بهم زدم و هرچی اون سعی کرده برم گردونه جوابش رو ندادم
    و هزارتا دروغ دیگه
    باورم نمیشه تا این حد قلبم شکسته بشه

باورم نمیشه که حرفای بی حساب این مشاور و گوش کردم

حالا سوال من اینه پیشنهاد مشاوره اشتباه بود ؟؟؟
    اگر اینطوره من تصمیم گرفتم ازش شکایت کنم

من اونروزها قلبم شکسته بود داشتم ترمیمش میکردم
    اما بعد از اون پیشنهاد دوستی به نامزد سابقم و پیدا شدن اون خانوم
    احساس حقارت و شکست غرورم هم به شکستن قلبم اضافه شده
    کمکم کنید
    ایا می تونم شکایت کنم؟

2. 2 کاربر از پست مفید سمیراه تشکرکرده اند .

رنگین (پنجشنبه 22 مرداد 94), ستاره زیبا (چهارشنبه 25 شهریور 94)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

بنده کاری با حرف مشاور شما و اینکه میتوانید شکایت بکنید یا خیر ندارم.
    تنها چیزی که میدانم اینه که از این رابطه خارج بشید بصورت کامل بر طبق توصیه هایی که قبلا به شما شده عمل کنید.قطع رابطه بصورت کامل نه حضوری نه تلفنی نه اینترنت و نه خبر گرفتن از فایمل و اطارفیان اینکه ایشون در چه وضعیتی قرار داره به شما مربوط نمیشه و مشکل شما نیست لطفا تمامش کنید
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

4. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

دختر بیخیال (پنجشنبه 22 مرداد 94), رنگین (پنجشنبه 22 مرداد 94), ستاره زیبا (چهارشنبه 25 شهریور 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    48
    دستاوردها:
    تشکرها
    128

تشکرشده 199 در 73 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود بانو

بنده کاری با حرف مشاور شما و اینکه میتوانید شکایت بکنید یا خیر ندارم.
    تنها چیزی که میدانم اینه که از این رابطه خارج بشید بصورت کامل بر طبق توصیه هایی که قبلا به شما شده عمل کنید.قطع رابطه بصورت کامل نه حضوری نه تلفنی نه اینترنت و نه خبر گرفتن از فایمل و اطارفیان اینکه ایشون در چه وضعیتی قرار داره به شما مربوط نمیشه و مشکل شما نیست لطفا تمامش کنید

بله تمامش کردم
    واقعا فکر نمی کردم انقدر ادم منفوری باشه

رابطم رو با مشاور هم قطع کردم

فقط می خوام دوستان مشاور بگن که ایا اگر شکایت کنم
    به جایی می رسه یا نه
    اون مشاور با پیشنهادش منو خورد کرد
    نمی خوام با بقیه ادمهاهم اینکارو بکنه

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 27 مرداد 94 [ 14:06]
    سطح
    7
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 40
    Overall activity: 34.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 32 در 15 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    بله تمامش کردم
    واقعا فکر نمی کردم انقدر ادم منفوری باشه

رابطم رو با مشاور هم قطع کردم

فقط می خوام دوستان مشاور بگن که ایا اگر شکایت کنم
    به جایی می رسه یا نه
    اون مشاور با پیشنهادش منو خورد کرد
    نمی خوام با بقیه ادمهاهم اینکارو بکنه
    به نظر نمیشه بر اساس این ادعا مشاور شما شکایتی را مطرح کنین در این مورد .
    ولی شما حتما اینو در نظر بگیر خدایی بالای سر شما هست و شما دلتون شکسته نه بخاطر اولین باری که جدا شدید نه بخاطر حرکت دوم و این حرکت بی جواب نمیمونه .من هم با شما همدردم ولی با این تفاوت طرف من قبل از خواستگاری که قرار بود رمس انجام بشه بهم زد فقط به دلایلی مثل: طرفم نخبست!طرفم دانشجو ممتاز دانشگاه تهران هست! تک پسره! و اینکه با دختر تا حالا همکلام نشده (انگار ما روزا تو خیابونا دنبال دخترا میافتیم و ...! )
    ولی درکل شما بدون خدا این وسط شما رو دوست داشته فرض را بر این بگیر ایمیلی دریافت نمیکردید.رابطتتون را ادامه میدادید و بعد از یک بازه زمانی رو در رو میشدید!شکستی بزرگتر اونوقت داشتید اما الان شما بردید .شاکر باشید که اینقدر مورد لطف و کرامت بی دریغ خداوند قرار گرفتین و قبل از اینکه ضربه بزرگتری بخورین شما متوجه شدید.مثل من فقط متوسل بشین به خداوند و بسپارید به خودش بدونین اگر حتی دانه ای به ناحق پایمال بشه خداوند اون را در نظر میگیره دیگه دل که بماند.
    در مورد سوال اول اینجا مشخصه حتی به مشکلات پزشکی فاحشی که بعضا میبینیم رسیدگی درست نمیشه چه برسه به مشکلات این چنینی.

7. 4 کاربر از پست مفید b3hnam تشکرکرده اند .

donya. (پنجشنبه 22 مرداد 94), khaleghezey (دوشنبه 26 مرداد 94), دختر بیخیال (پنجشنبه 22 مرداد 94), سمیراه (پنجشنبه 22 مرداد 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سمیراه جان، سلام خوبی؟

اولش با خودم گفتم ای کاش قبل انجام اینکار می آمدی اینجا پیشنهاد مشاور و مطرح میکردی، در اینجا کسی برات تصمیم نمیگرفت ولی نظرات موافق و مخالف و که میشنیدی بهتر میتونستی تصمیم بگیری.

اما بعد گفتم همون موقع هم که نامزدش یهو رهاش کرد سمیراه خیلی خودش شماتت میکرد و همش فکر میکرد خودش مقصره. هرچیم ما سعی میکردیم از صفات و عادات بد این آقا و بی مسولیتی این آقا براش بگیم بازم شاید به ظاهر قبول میکرد ولی ته دلش دوست داشت دوباره رابطه شکل بگیره.

بنظرم درسته صدمات زیادی دیدی ولی یک جورایی برای شناخت چهره واقعی این آدم برات کاملا لازم بود .

الانم چیزی نشده که این آدم ثابت کرد تنها چیزی هم که شما بهش دلبسته بودی وجود خارجی نداره، یعنی همون دوست داشتن و عشق علاقه آتشینی که فکر میکردی داره نابودش میکنه! دیدی وجود نداشت اگر اینو نمیفهمیدی تا آخر عمرت خودتو بخاطر بهم خوردن نامزدی سرزنش میکردی.

بنظرم اول بفکر خودت و احساست باش که آسیب دیده سعی کن برای خودت برنامه های تفریحی ای جور کنی و بخودت و روحیه ات خوب برسی.
    اگر امکانش و داری به خانواده ات هم بگو ازشون کمک بخواه تا بهت کمک کنن روحیه شکننده ات ترمیم کنند.
    از واسطه ها بخواه دیگه از این آدم اطلاعات غلط و درست ندهند.

بعد از اون من اگر جای شما بودم البته اگر دوست نداری و تحملش و نداری و فکر میکنی درست نیست اینکار و نکن ولی من خودم اگر بودم چون اون خانم چشم های منو باز کرده، یک ایمیل به اون خانم میدادم ازش تشکر میکردم بخاطر اینکه چشم هات و باز کرده و خیلی محترمانه برای جبران لطفش براش از ویژگیهایی که در رابطه هامون از ایشون متوجه شده بودم بهشون میگم چون بالاخره ایشون هم برای تحقیق به شما پناه آوردن حق دارند حقیقت و بدونند تا ایشون هم با چشم باز انتخاب کنند.ولی خب وظیفه ای برگردن شما نیست.

ذکر میکردم فقط برای جبران لطفشون گفتم و جهت اینکه انتخابشون با چشم باز انجام بشه.بعدم براشون آرزوی خوشبختی بکن و دیگه هم ادامه نده .
    اگر میخوای این ایمیل بزنی کاملا محترمانه باشه طوری که بفهمند قصد فقط کمک کردنه.
    راستش یک دلیل دیگه ای که اینکارو میکردم برای اینه که اگر اون آقا پسر حرف نامربوط و دروغی در موردم زده با رفتار محترمانه من ثابت بشه که اشتباه بوده.

اگر اون آقا هم دوباره سراغم و گرفت میگفتم من اهل دوستی نیستم فقط متاسفانه بخاطر حفظ زندگیم داشتم یک راه اشتباه انتخاب میکردم متاسفانه میخواستم به خیال خودم برای زندگیم نهایت تلاش و کرده باشم تا یک روزی که بگذشته برمیگردم پشیمون نباشم.

بنظرم کسی که این وسط خورد شد شما نبودی بلکه اون آقاست، تازه نشون داد نه تنها لیاقت داشتن شمارو ندارند بلکه لیاقت داشتن احساس هیچ دختری و ندارند.

این آقا هم بشما هم خانواده هاشون نشون دادن که اصلا عشق علاقه اشون واقعی نبوده.

بنظرم اصلا عصبانی نشو و باحالت نفرت یاهاشون صحبت نکن بهترین راه اینه که کاملا خودتو در برابرشون خونسرد نشون بدی و بگی خوشحالی که خداوند اینقدر دوستت داشته که زودتر از اینکه دیر بشه چهره واقعیشون برات نمایان شد .

امیدوارم دیگه متوجه شده باشی این آدم لیاقت داشتن شمارو نداشتند.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

9. 4 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

donya. (پنجشنبه 22 مرداد 94), khaleghezey (دوشنبه 26 مرداد 94), یاس پاییزی (شنبه 24 مرداد 94), من او (سه شنبه 27 مرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 21 آذر 94 [ 10:51]
    سطح
    17
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 38
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 65 در 33 پست

Array
    سمیرا جان به نظر من پیشنهاد مشاور شما ناشی از شناخت و وضعیت روحی و روانی شما بوده . به احتمال قوی ایشون تشخیص دادن که شما هنوز کاملا از اون رابطه بیرون نیامده اید و هنوز کورسویی از امید در وجودتون هست و یا اینکه احساس گناه و تقصیر می کنید و نمی تونید مختومه شدن این پرونده را بپذیرید بنابراین با تجربه ای که شما از این رابطه داشته اید و آگاهی از اشتبهاتی که مرتکب شده بودید و بعد نسبت به آنها آگاهی پیدا کرده اید پیشنهادی اینچنین به شما داده اند. این اتفاق رو به فال نیک بگیرید و پرونده را بدون هیچگونه شک و تردید مختومه اعلام و روی بازسازی روانی و جسمیتون آگاهانه کار کنید. شاید اگر این اتفاق نمی افتاد شما بی جهت سالها احساس عذاب وجدان می کردید و خودتونو سرزنش . الان همه چیز مثل روز روشن شده و نقطه ابهامی باقی نمانده . شاید دلیل اینهمه درد و رنج کنونی شما ناشی از آشکار شدن کامل واقعیتهاییست که شما نا خواسته چشمتونو بر روی آنها بسته بودید تا مبادا اندک امیدی که برای بازگشت داشتید را از دست بدهید

11. 4 کاربر از پست مفید رهدخت تشکرکرده اند .

baitollah-abbaspour (یکشنبه 25 مرداد 94), یاس پاییزی (شنبه 24 مرداد 94), من او (سه شنبه 27 مرداد 94), سمیراه (پنجشنبه 22 مرداد 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    48
    دستاوردها:
    تشکرها
    128

تشکرشده 199 در 73 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دختر بیخیال نمایش پست ها
    سمیراه جان، سلام خوبی؟

اولش با خودم گفتم ای کاش قبل انجام اینکار می آمدی اینجا پیشنهاد مشاور و مطرح میکردی، در اینجا کسی برات تصمیم نمیگرفت ولی نظرات موافق و مخالف و که میشنیدی بهتر میتونستی تصمیم بگیری.

اما بعد گفتم همون موقع هم که نامزدش یهو رهاش کرد سمیراه خیلی خودش شماتت میکرد و همش فکر میکرد خودش مقصره. هرچیم ما سعی میکردیم از صفات و عادات بد این آقا و بی مسولیتی این آقا براش بگیم بازم شاید به ظاهر قبول میکرد ولی ته دلش دوست داشت دوباره رابطه شکل بگیره.

بنظرم درسته صدمات زیادی دیدی ولی یک جورایی برای شناخت چهره واقعی این آدم برات کاملا لازم بود .

الانم چیزی نشده که این آدم ثابت کرد تنها چیزی هم که شما بهش دلبسته بودی وجود خارجی نداره، یعنی همون دوست داشتن و عشق علاقه آتشینی که فکر میکردی داره نابودش میکنه! دیدی وجود نداشت اگر اینو نمیفهمیدی تا آخر عمرت خودتو بخاطر بهم خوردن نامزدی سرزنش میکردی.

بنظرم اول بفکر خودت و احساست باش که آسیب دیده سعی کن برای خودت برنامه های تفریحی ای جور کنی و بخودت و روحیه ات خوب برسی.
    اگر امکانش و داری به خانواده ات هم بگو ازشون کمک بخواه تا بهت کمک کنن روحیه شکننده ات ترمیم کنند.
    از واسطه ها بخواه دیگه از این آدم اطلاعات غلط و درست ندهند.

بعد از اون من اگر جای شما بودم البته اگر دوست نداری و تحملش و نداری و فکر میکنی درست نیست اینکار و نکن ولی من خودم اگر بودم چون اون خانم چشم های منو باز کرده، یک ایمیل به اون خانم میدادم ازش تشکر میکردم بخاطر اینکه چشم هات و باز کرده و خیلی محترمانه برای جبران لطفش براش از ویژگیهایی که در رابطه هامون از ایشون متوجه شده بودم بهشون میگم چون بالاخره ایشون هم برای تحقیق به شما پناه آوردن حق دارند حقیقت و بدونند تا ایشون هم با چشم باز انتخاب کنند.ولی خب وظیفه ای برگردن شما نیست.

ذکر میکردم فقط برای جبران لطفشون گفتم و جهت اینکه انتخابشون با چشم باز انجام بشه.بعدم براشون آرزوی خوشبختی بکن و دیگه هم ادامه نده .
    اگر میخوای این ایمیل بزنی کاملا محترمانه باشه طوری که بفهمند قصد فقط کمک کردنه.
    راستش یک دلیل دیگه ای که اینکارو میکردم برای اینه که اگر اون آقا پسر حرف نامربوط و دروغی در موردم زده با رفتار محترمانه من ثابت بشه که اشتباه بوده.

اگر اون آقا هم دوباره سراغم و گرفت میگفتم من اهل دوستی نیستم فقط متاسفانه بخاطر حفظ زندگیم داشتم یک راه اشتباه انتخاب میکردم متاسفانه میخواستم به خیال خودم برای زندگیم نهایت تلاش و کرده باشم تا یک روزی که بگذشته برمیگردم پشیمون نباشم.

بنظرم کسی که این وسط خورد شد شما نبودی بلکه اون آقاست، تازه نشون داد نه تنها لیاقت داشتن شمارو ندارند بلکه لیاقت داشتن احساس هیچ دختری و ندارند.

این آقا هم بشما هم خانواده هاشون نشون دادن که اصلا عشق علاقه اشون واقعی نبوده.

بنظرم اصلا عصبانی نشو و باحالت نفرت یاهاشون صحبت نکن بهترین راه اینه که کاملا خودتو در برابرشون خونسرد نشون بدی و بگی خوشحالی که خداوند اینقدر دوستت داشته که زودتر از اینکه دیر بشه چهره واقعیشون برات نمایان شد .

امیدوارم دیگه متوجه شده باشی این آدم لیاقت داشتن شمارو نداشتند.

سلام دوست عزیز و همراهم
    درسته هرچی شما می گفتید که بده من ته دلم نمی خواستم رابطه تمام بشه چون میدونستم خودم کاستیهایی داشتم اما بالاخره تصمیمم رو گرفتم و گذاشتمش کنار و به خانواده ها مطرح کردم
    حتی مادرش چندین بار اومد رابطه رو درست کنه اما زیر بار نرفتم درسته دوستش داشتم اما با راهنمایی های شما و مشاور خودم بکل گذاشتمش کنار

اما من به حرف مشاورم اعتماد کرده بودم که خواستم یباره دیگه سعی کنم دیگه فکرم به این نرسید که بیام اینا هم مطرح کنم
    کاملا مجابم کرده بود
    اتفاقا ایشون هم نطر شما رو داشت
    گفت چون ته قلبت هنوز احساس گناه می کردی من خواستم یکبار دیگه بری جلو و دقیقتر بشناسیش به اسم دوستی
    بدون تعهد ولی چون این اتفاق برام افتاد دیگه پیش مشاور نرفتم فکر کردم راه بدی رو پیش روم گذاشت...
    گفت چون احساس گناه میکردی نمی تونستی با خودت کنار بیای و الان برات بهتره شده

اره درست میگی عزیزم من کامل این رو فراموش کردم که وطیفه انسانیم رو فراموش کردم و جواب اون دختر و ندادم به هرحال اون گناهی نداشت
    نوشته هات رو که خوندم خیلی مودب و با احترام مختصری از رابطمون گفتم و خصوصیاتی که اون داشت و این رو هم گفتم که با من هم ارتباط داشت..
    و اون دختر خانوم برام نوشت که ارتباطش رو با اقا قطع کرده چون فکر نمیکرد تا این اندازه دروغ گفته باشه چون به خانوم گفته بوده که سمیرا نامزدی رو بهم زد و من هرچی سعی کردم نتونستم برش گردونم میگفت این دروغها یعنی که خودشم می دونست کارش اشتباه بوده میدونسته تو کار درستی کردی چون خودش رو گذاشته جای من اون اقا و تمام ماجرا رو برعکس گفته
    آخرش هم قسمم داد که بنا به اعتماد به حرفهای من ارتباطش رو قطع کرده خداروشکر منم مدیون نمی شم چون کلمه ای رو دروغ نگفتم

اتفاقا نامزد سابق من مدام بزرگترهاشرو می فرسته
    اما من به خانواده گفتم که از من دورشون کنن
    جمله ای رو روی کاغذ نوشته و برام فرستاده خیلی جالبه برای شما می نویسم

همیشه خوب را برای یافتن خوبترین رها می کنیم
    غافل ازینکه خوب همانیست که وقتی از همه چیزو همه کس بریدی یادش میوفتی
    همان کسی که وقتی که کم حوصله ای زمین و زمان را به هم میدوزد تا تو لبخند بزنی
    خوب یک نفر است
    و هرگز تکرار نمی شود

حالا که تمام روح من از اون بدش اومده پشیمون شده و دیگه این اهمیتی برای من نداره
    مهم اینه که فهمیدم عشق واقعی درکار نبود

درسته عزیزم من بخاطر همین عشق داشتم سعی ام رو می کردم که وجود نداشت

واقعا تاثیر داشت برام حرفهای شما و مشاورین و کتابهایی که طول این مدت خوندم و فایلهای سخنرانی های دکتران خیلی عوض شدم

برام دعا کنید دور شن از زندگیم و ارامش به زندگیم برگرده
    ممنون از الطاف بی نهایتتون

ممنون عزیزدلم چشم می خوام کل زندگیم رو تغییر بدم

13. 8 کاربر از پست مفید سمیراه تشکرکرده اند .

b3hnam (جمعه 23 مرداد 94), baitollah-abbaspour (یکشنبه 25 مرداد 94), donya. (پنجشنبه 22 مرداد 94), khaleghezey (دوشنبه 26 مرداد 94), kimia fall (پنجشنبه 22 مرداد 94), setare_000 (پنجشنبه 22 مرداد 94), یاس پاییزی (شنبه 24 مرداد 94), من او (سه شنبه 27 مرداد 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    48
    دستاوردها:
    تشکرها
    128

تشکرشده 199 در 73 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط رهدخت نمایش پست ها
    سمیرا جان به نظر من پیشنهاد مشاور شما ناشی از شناخت و وضعیت روحی و روانی شما بوده . به احتمال قوی ایشون تشخیص دادن که شما هنوز کاملا از اون رابطه بیرون نیامده اید و هنوز کورسویی از امید در وجودتون هست و یا اینکه احساس گناه و تقصیر می کنید و نمی تونید مختومه شدن این پرونده را بپذیرید بنابراین با تجربه ای که شما از این رابطه داشته اید و آگاهی از اشتبهاتی که مرتکب شده بودید و بعد نسبت به آنها آگاهی پیدا کرده اید پیشنهادی اینچنین به شما داده اند. این اتفاق رو به فال نیک بگیرید و پرونده را بدون هیچگونه شک و تردید مختومه اعلام و روی بازسازی روانی و جسمیتون آگاهانه کار کنید. شاید اگر این اتفاق نمی افتاد شما بی جهت سالها احساس عذاب وجدان می کردید و خودتونو سرزنش . الان همه چیز مثل روز روشن شده و نقطه ابهامی باقی نمانده . شاید دلیل اینهمه درد و رنج کنونی شما ناشی از آشکار شدن کامل واقعیتهاییست که شما نا خواسته چشمتونو بر روی آنها بسته بودید تا مبادا اندک امیدی که برای بازگشت داشتید را از دست بدهید
    سلام عزیزم
    درست میگی من به اینش فکر نکرده بودم
    درسته روحم شکسته تر شد اما خوبیش اینه دیگه عذاب وجدان ندارم دیگه میدونم سعی ام رو کردم
    راست میگی عزیزم پس کارش غلط نبوده
    ممنون
    ممنون

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 مهر 97 [ 00:16]
    سطح
    33
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    12

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند
    طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم....

برو خدارو واسه حکمتش و نجاتت شکر کن عزیزم.

16. 2 کاربر از پست مفید یه دونه تشکرکرده اند .

افراخانوم (دوشنبه 13 مهر 94), سمیراه (پنجشنبه 29 مرداد 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)