به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 مرداد 94 [ 19:50]
    سطح
    1
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 9.0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

ازدواج فامیلی

سلام من تازه عضو سایت شدم و نمیدونم تونستم عنوان درستی برای تاپیک انتخاب کنم یا نه؟
    من 19سالمه ودانشجو هستم و دو برادر بزرگتر از خودم دارم قضیه از اونجایی شروع شد ک فهمیدم پسرخالم به من علاقه داره اون موقع 15سالم بود واصلن تو این فازا نبودم البته اینم بگم که از همون اول از طریق خانواده اقدام کرده بود نه مستقیم.خلاصه گذشت و فراموش کردم تا سال اول دانشگاه که جدی برای خواستگاری اقدام کردن و من جواب رد دادم چون اصلن امادگی ازدواج و توی خودم نمیدیدم و دلیلم هم برای رد کردنش همین بود و خاله ها واسطه شدن ولی جوابم تغییر نکرد واین بار خودش مستقیم پیام داد و گفت تاهروقت بگی من صبر میکنم ولی باید خیالم از جانب تو راحت باشه ولی من گفتم نمیتونم قولی بدم و اونم ناراحت شد و این قضیه تموم شد تاالان ک حدود یه سال میگذره و تازه از طریق درد و دل کردن با کسی فهمیدم 7ساله به من علاقه داره وهرکاری کرده نتونسته منو فراموش کنه وافسرده شده و بعد از شنیدن یه سری حرفای دیگه تصمیم گرفتم بهتر فکر کنم و پیشنهاد داده یه مدت باهم در ارتباط باشیم تا بیشتر همو بشناسیم نمیدونم الان باید چه جوابی بهش بدم.
    اون متولد 70 از نظر اخلاقی تایید شده اهل دود نیست خودش رو پای خودش وایستاده خیلی خانواده دوسته و اهل دوست دختر ایا هم نبوده وشغل ازاد درامدش و نمیدونم همزمان کار میکنه درسم میخونه چون من گفته بودم دوس دارم همسرم تحصیل کرده باشه رفته دانشگاه خونه نداره یه زمین داره با یه ماشین.
    مشکل من با کارشه که فکر نکنم درامد خوبی داشته باشه دوس دارم راهنماییم کنین.ممنونم

Banned
    آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 10:41]
    سطح
    46
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 247 در 126 پست

Array
    متولد 70 یعنی 22 سالشه. خیلی زوده برای مرد شدن و تشکیل زندگی دادن. چون خودم پسرم و این احساس رو درک کردم, به قطع میگم احتمال تغییر احساسش بعد از 25 سالگی هست. فکر میکنم اگه دانشجو باشه هنوز سربازی هم نرفته و شغل درست حسابی هم نداشته باشه. درسته?
    به هر حال من فکر میکنم اول به فکر خودت باش بعد افسردگی دیگران.

درضمن من کارشناس و مشاور نیستم و حرفام نظر شخصی بود.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 12 مهر 98 [ 23:18]
    سطح
    56
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 119
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    411

تشکرشده 310 در 114 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سوشیانت نمایش پست ها
    متولد 70 یعنی 22 سالشه.
    عذر میخوام ولی آقای سوشیانت متولد 70 میشه 24 ساله..حواستون نبوده به اعداد.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 25 مهر 94 [ 20:51]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    عشق وعلاقه چی به دلت نشسته؟میبینی میتونی کنارش خوشبختی حس کنی بهش عشق بورزی درسته زندگی باید منطقی باشه اما اون احساس شیرین علاقه برای دختر مهمه که دوست داری کنارش باشی عروسی بگیرین خونه بگیرین
    من خودم پسرخالم از بچگی منو میخواسته همچیشم خوبه اما من ازش بدم میاد وتونستم جواب بدم توهم ببین بخاطر دلسوزی وخانواده واینا خودتو راضی نکن
    از اون گذشته فکر نمیکنی کمی سنت کمه سن اونم همینطور حدود دوسال نیاز دارین جفتتون فکر کن که بعدا نگی وای جوونی نکردم مجردی نکردم یا همه اینا
    خیلی خوبه دختر منطقی وعاقلی هستی و از الان میخوای بهش عاقلانه فکر کنی افرین

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 شهریور 94 [ 09:43]
    سطح
    2
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 4
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام بنظرم باخودتون روراست باشید خوب فکرکنید ته داتون چی میگه
    واقعیت اینه که مادخترا اگه طرفمونو بخواهیم حاضریم با هیچی زندگی بسازیم (یعنی همون نون خالی وعشق)الان اگه فکرمیکنید ایشون رومیبینید مشمیز میشوید کلا بگید نه ولی اگه ازینکه فهمیدید دوستون داره خوشحالید شک نکنید این احساس دوطرفه اس
    راستش من پسرخالم از بچگیم خواستگارم بود وهمه وهمه بامن کلنجاررفتن تانظرم عوض بشه این وسطام کلی خواستگارو خانوادش باایشون مقایسه میکردن خلاصه اینکه هیچ کجاهم خواستگاری نمیرفت فقط میگفت یامن یاهیچ کس(البته وضع مالیشون خوب بود مهندس.همه فامیل دوسش داشتن)خلاصه بالاخره به اجباربراش زن گرفتن الان دوماهه عقدکرده الان که فکرمیکنم میبینم من هیچ وقت به علاقش نگاه نکردم اصلا هیچ وقت ندیدمش!!!!چون میدونستم من یچیزای بالاتری میخوام که مادیات توش کمرنگه.
    خلاصه اینکه اگه فکرمیکنید خوبه قبل دلبستگی یه آزمایش خون بدید همون که حدود ۸میلیونه

همه ماها غریبه پرستیم چون عیب فامیل ومیبینیم ولی غریبه رونه!!!
    من خودم همیشه فامیل دوست نداشتم چون دوست دارم یه خانواده جدید بهمون اضافه بشه
    درنهایت بگم بخاطر مادیات وشغل رد نکنید شمااوایل راه هستید خیلی فرصت دارید برای بدست آوردن همه چیز.من
    من۲۷سالمه الان فکرمیکنم اگه خیلی زودتر راضی به ازدواج شده بودم الان باتلاش هم پابه پای طرفم به همه چیز رسیده بودم.
    ایمان واعتقاد طرفتون وبسنجید واخلاااااق!!!!
    پول وثروت واقعا چیز باارزشی نیست فقط درحدی که زندگی بچرخه
    خانم نیلچی زاده یه حرف خوبی میزدن میگفتن بهترین زمان برای ازدواج دختر زمانیه که بااولین خواستگارش (اگرمناسب وخوب بود)ازدواج کنه که بحث مقایسه باکلی خواستگار پیش نیاد والبته مطمین باشید صحبت ونگاه وچهره وشرایطو...خواستگارا توذهن میمونه!!!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 مرداد 94 [ 19:50]
    سطح
    1
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 9.0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    ممنون از نظراتتون درجواب اقای سوشیانت باید بگم 24سالشونه و اگه قرار بود این عشق از بین بره قطعا تو این هفت سال از بین میرفت.
    سربازی شو رفته و مشکلی ازین بابت نیست وبا شناختی که ازش دارم توانایی اداره یه زندگی رو داره...
    به نظرم چون احساس خاصی بهش ندارم میتونم عاقلانه تر تصمیم بگیرم .
    در جواب دختر جوان عزیز باید بگم نمیدونم دقیق حسم چیه ولی فکرمیکنم حس خوبی باشه برای دختر ببینی یکی هفت سال دوست داشته و تو این هفت سال هیچ دوستی و رابطه ای رو از من نخواسته....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)