به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 25 آبان 87 [ 14:51]
    سطح
    35
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 116
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

چگونه عشق وعلاقه ام رو به همسرم ابراز کنم؟

سلام

دوستان عزیز من و همسرم یک ماهی میشه که همدیگر رو ندیدیم اخه ایشون برای ادامه ی تحصیل به خارج از کشور سفر کرده و تقریبا هر شب با همدیکه چت می کنیم بعضی از مواقع حرف برای گفتن کم میارم وبعضی از صحبت هام تکراری می شه. در صورتیکه وقتی کنار هم بودیم ساعت ها با همدیگه صحبت می کردیم.حال از شما دوستان عزیز می خوام که منو راهنمایی کنید که چطوری در حرف زدنم تنوع ایجاد کنم و چه جوری از این راه دور عشق وعلاقه ام رو به همسرم نشان دهم؟ضمنا این رو باید بگم که من و همسرم با هم عقد هستیم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 25 مهر 87 [ 13:54]
    سطح
    35
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 150
    دستاوردها:
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 3 پست

Array

RE: چگونه عشق وعلاقه ام رو به همسرم ابراز کنم؟

سلام
    ببخشيد ولي خوب وقتي اينقدر زياد با هم چت ميكنيد معلومه كه حرف كم مياريد!
    و از طرفي هم اگه همينجور ادامه پيدا كنه اين چت كردناتون ممكنه ديگه خيلي بي مزه بشه و باعث بي حوصلگي بشه
    بهتره مدت مكالمه تونو كم كنيد و در عوض مفيد تر
    مثلا هفته اي دوبار
    اينجوري اون هم راحت تر به درساش ميرسه و مشغله فكريش كمتر ميشه و هم مواقعي كه چت ميكنيد لذت بيشتري از صحبتتون ميبريد .
    بازم تصميم با خودتونه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 89 [ 10:45]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    تشکرها
    119

تشکرشده 121 در 55 پست

Array

دوست عزيز:
    سعي كن هر شب با همسرت تماس داشته باشي . و اونم بدونه كه دوري باعث نميشه كه به اون فكر نكني حتي اگر حرفي ام براي گفتن نداري . فقط بهش بگو كه خيلي دوسش داري شده اين جمله رو هزاران بار بگو . بگو كه دوريش برات سخته ولي تحمل ميكني تا بركردي اصلا هرشب اين جمله هارو بگو . بگو كه عاشقشي

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 فروردین 88 [ 14:32]
    سطح
    35
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 117
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام دوست خوبم

می دونی هر وقت حرف از دوست داشتن و عشق در میان باشه هیچوقت آدم حرفاش برای همسرش تموم نمی شه . فکر کن که چه جوری می تونی از این راه دور دوست داشتن خودت رو به همسرت نشون بدی مثلا یه شب براش گلهای قشنگ ایمیل کن و بگو که به اندازه تمام گلها دوستش داری. همینطوری هر شب یک چیز را بهانه کن برای حرف زدن با همسرت مطمئن باش هیچوقت کم نمی یاری . قربانت نسیم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

سلام دوستان عزیز از راهنماییهاتون واقعا ممنونم.اصلا انتظار نداشتم که به این زودی بهم جواب بدین. راستش اگر یک شب نتوتم با هاش چت کنم احساس دلتنگی شدیدی بهم دست می ده ونمی تونم درسهام رو با تمرکزکافی بخونم.و این رو باید اضافه کنم که من همیشه بهش می گم دوستش دارم اونهم همین طور.اگر بازهم نظری دارین لطفا بگید؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    119

تشکرشده 121 در 55 پست

Array

ویتامین B1 مخصوص خانمها !
    اين نوع ویتامین را خانمهاي محترم مصرف کنند : به همسرتان توجه کنید
    به پاهای عضلانی، به سینۀ فراخ و مردانه اش، به لبخند زیبایش، به شانه‌های پهنش، به دستان بزرگ و مردانه اش، به چشمان خوش حالتش، به صدای پرطنین اش و به طور کلی به هر ویژگی و صفتی که از او مرد می‌سازد، توجه کنید. اغلب مردان دوست دارند که از مردانگی آنها تعریف و تمجید شود و آنها تشنه ي تعریف و تمجید شما هستند. وقتی مردی تحسین شود، مایل است به سرعت به آن پاسخ دهد. به او بگویید که چه همسر با قدرت و خوبی دارید و از اینکه شوهر شماست چقدر خوشحالید و چقدر خوش اقبالید. به شوهرتان بگویید او را در همین گونه که هست، دوست دارید و دیگر اینکه او را در دنیا با هیچ مرد دیگری حاضر نیستید عوض کنید.

ویتامین A1 مخصوص آقایان !
    اين نوع ویتامین را آقایان محترم مصرف کنند : همسرتان را با زنان دیگر مقایسه نکنید
    هیچ موقع خانمتان را با زني دیگر، بویژه مادرتان، زن سابقتان یا نامزد قبلی تان مقایسه نکنید. هرگز دربارۀ سایر روابطی که قبلا احتمالا داشته اید، مشتاقانه و با حسرت حرف نزنید. با این اعمال شما عدم امنیت را در جایی که نباید باشد، ایجاد می‌کنید. مردی که می‌خواهد گذشته را دوباره زنده کند، به سوی دردسر می‌رود.

به خاطر داشته باشید همسرتان می‌خواهد در زندگی شما مقدم ترین فرد باشد. وقتی شما الگویی را مثال می‌زنید مانند مادرتان، همسر قبلی تان، دخترخاله تان، آنطور احساس کردن برای او خیلی سخت است. او باور می‌کند که باید دقیقا عین آن الگو عمل كرده، و از آن پیروی کند. هر زنی دوست دارد بابت توانائیهای خودش مورد تحسین قرار گیرد. به او اجازه دهید همان زن شایسته ای باشد که هست. بدانید که اگر به هر کس آزادی بدهید که خودش باشد او بهترین فرد می‌گردد.

ویتامین B2 مخصوص خانمها !
    اين نوع ویتامین را خانمهاي محترم مصرف کنند : شوهرتان را بابت کارهایی که انجام می‌دهد تحسین کنید
    به طور مثال اگر او اتومبیل را تعمیر می‌کند به او بگویید چقدر خوش اقبالید که همسری را دارید که از استعداد و تواناییهای مکانیکی تا این حد بالا برخوردار است. اگر او با بچه‌ها بازی می‌کند، به او بگویید بچه‌ها چقدر خوشبختند که پدری چون تو دارند. اگر او اهل ورزش است به او بگویید چقدر عالی است که مردی با هیکل متناسب دارید و به ورزش کردن اهمیت می‌دهد. اگر او شما را در رفاه گذاشته است به او بگویید در رؤیاهایتان هم نمی‌گنجید شیوۀ زندگی را که او برایتان فراهم آورده است داشته باشید.

ویتامین A2 مخصوص آقایان !
    اين نوع ویتامین را آقایان محترم مصرف کنند : عشق خود را نسبت به همسرتان اثبات کنید
    زنها از شما مردها می‌خواهند، عشق خودتان را به گونه ای محسوس و مملوس نشان دهید. در واقع، عشق را هر روز و از راههای کوتاه باید بر زبان آورد و نشان داد. خرید هدیه‌های کوچک و تقدیم آن به شکلی خوشایند می‌تواند جالب و زیبا باشد. مثلا شما می‌توانید یک بسته شکلات بزرگ بخرید و به آن یادداشتی ضمیمه کنید، بدین مضمون: "تقدیم به همسر بی نظیرم که همیشه به من خوبی و عشق می‌دهد."هدیه‌هایی که خانمها دوست دارند شوهرانشان به آنها تقدیم کنند بدین قرارند: گل، کارت پستالهای زیبا همراه با دست خط خودتان، عطر، جواهرات، مجسمه‌های زیبا، کیف، لباس، بسته‌های شکلات (کاکائو‌های تخته ای)، تلفن موبایل، ساعت مچی و اگر خیلی پولدارید ماشین‌های مدل بالا!.... اگر امکان پیچیدن هدیه نيز وجود دارد، حتما آن را با کادوهای رنگی زیبا بسته بندی کنید.

خانمها دوست دارند خودشان بسته بندی‌ها را باز کنند. گرفتن هدیه، به زنها احساس با ارزش بودن می‌دهد و عدم دریافت هدیه، این پیام را برای زن تداعی می‌کند که شما برای او هیچ ارزشی قائل نیستید و به او توجهي ندارید و در یک کلام، دوستش ندارید. در مشاوره‌های خصوصی مان زمانی که با مراجعان صحبت می‌کنیم و می‌گوییم که این تکنیکها را به کار برید، خانمها می‌گویند که خیلی دوست داریم دقیقاً شوهرمان این کارها را برایمان انجام دهد ولی شوهرمان می‌گوید این مسخره بازیها و این بچه بازیها دیگر چیست؟ پس این لباسهایی که پوشیده اید چه کسی برایت خریده است؟ یا خرج خانه را چه کسی می‌کند؟ آقایان، قبول داریم که به طور غیرمستقیم برای خانمتان خرج می‌کنید ولی وقتی که او خودش اشاره کند که به چه چیزهایی نیاز دارم و با هم بروید بخرید این روش او را دچار هیجان نمی‌کند. شما زمانی می‌توانید او را غافلگیر کنید که خودتان بدون اطلاع او، برایش هدیه‌های مختلف بخرید و در مواقعی که انتظارش را ندارد به او تقدیم کنید. بعضی از مراجعان مرد نیز می‌گفتند که این روشها مربوط به دوست پسرها و دوست دخترهاست و زندگی زناشویی فرصتی برای اجرای این تکنیکها و مسخره بازیها نمی‌گذارد! ولی ما به شما آقایان می‌گوییم که این کتاب را دقیقاً برای شماها که فکر می‌کنید زندگی چیز دیگری است نوشته ایم، زیرا اگر این روشها را به کار نبرید یا مرتباً باید ناله‌ها و شکوه‌های همسرتان را بشنوید و یا اینکه خودتان تاوان هزاران مسئله ای را که بعداً برایتان پیش می‌آید را بپردازید!

ویتامین B3 مخصوص خانمها !
    اين نوع ویتامین را خانمهاي محترم مصرف کنند : حمامی گرم و نرم برایش آماده کنید
    حمام را تمیز و آماده کنید. حوله ي تمیز، صابون خوشبو و شامپوهای عالی تهیه کنید، سپس وان حمام را پر از آب گرم و حباب صابون کنید. از او تقاضا کنید که استحمامی دلچسب انجام دهد. هنگام استحمام از او با نوشیدنیهای خوش طعم و موردعلاقه اش پذیرایی کنید.

ویتامین A3 مخصوص آقایان !
    اين نوع ویتامین را آقایان محترم مصرف کنند : زنان نیاز به صحبت کردن دارند
    شوهری که یاد می‌گیرد هر روز وقت صرف کند و با زن خود حرف بزند و به صحبتهای او گوش دهد، قلب او را برای همیشه تسخیر می‌کند. از دیدگاه ما: "اگر خانمها و آقایان روزی٢٠ دقیقه با هم صحبت کنند، درِ طلاق را برای همیشه به روی خودشان می‌بندند. مردی که نیاز زن را برای صحبت کردن نادیده می‌گیرد، همسری مهربان و عیبجو پیدا خواهد کرد.

وقتی او به شما غُر می‌زند و لحظه ای آرامتان نمی‌گذارد آنچه در واقع او می‌گوید این است: اگر نمی‌توانم با گفتگویی خوب بر تو اثر بگذارم، با مذاکرۀ نامطبوع اثر خواهم گذاشت چون حتی بگو و مگوها بهتر است پوچی و خلأیی است که وقتی با تو هستم احساس می‌کنم. آنچه او هر بار می‌گویند این است: لطفاً به حرف من گوش بده. می‌خواهم آنچه را برای من اتفاق افتاده و دربارۀ آن نگرانم، با تو در میان بگذارم." در واقع پند یا نصیحت یا راه حلی نمی‌خواهم، فقط می‌خواهم حرفم را بشنوی و آنچه را می‌گویم درک کنی و به احساس من اهمیت دهی."

ویتامین B5 مخصوص خانمها !
    اين نوع ویتامین را خانمهاي محترم مصرف کنند : همسرتان را بابت آنچه می‌گويد تمجید کنید
    به طور مثال اگر او شوخ طبع است به او بگویید: شوخ طبعی او را دوست دارید و این حالت او باعث احساس نشاط شما می‌گردد. اگر او اهل ریسک و خطر کردن است به او بگویید: شجاعت او را که پای هر چه بدان اعتقاد دارد می‌ایستد، خیلی دوست دارید. اگر او کم حرف است به او بگویید: چه شنوندۀ خوبی است و چه نفوذ آرام کننده ای بر شما دارد. اگر او پرحرف است به او بگویید که روح بخش و گرم کننده مجالس و مهمانی‌هاست و چقدر دوست دارید که به سخنانش گوش دهید. اگر او راستگو و درستکار است به او بگویید: چه خصیصه‌های زیبایی داری و شما این صفات را خیلی دوست دارید. اگر باوفاست به او بگویید: چقدر عالی است که می‌توان به او اعتماد کرد. به طور کلی همه چیز و هر چیزی بایستی به شیوۀ مثبت مورد توجه قرار گیرد و با تمجید تفسیر شود. هرگز شوهرتان را با مردان دیگر فامیلتان مقایسه نکنید و مثلاً نگویید که علی آقا در خانه به همسرش کمک می‌کند و یا برای زنش خیلی هدیه می‌خرد و خیلی بهتر از تو همسرداری می‌کند. با انتقاد کردن و مقایسه ي او با دیگران از میزان صمیمیت و نفوذ خود بر همسرتان می‌کاهید. به یاد داشته باشید که هیچ کس از انتقاد خوشش نمی‌آید حتی شما!

ویتامین A5 مخصوص آقایان !
    اين نوع ویتامین را آقایان محترم مصرف کننده : شام بخرید و به خانه بیاورید
    یکی از روشهایی که می‌توانید خانمتان را غافلگیر کنید این است که بعضی از روزها پس از آنکه به محل کارتان رفتید به همسرتان تلفن بزنید و پس از خوش و بش کردن با وی، بگوئید: عزیزم نگران تهیه شام نباش، زیرا من موقع برگشت شام می‌خرم و به خانه می‌آورم.

ویتامین B6 مخصوص خانمها !
    اين نوع ویتامین را خانمهاي محترم مصرف کنند : با کاغذهای پشت چسب دار حرف خود را بزنید
    این نوع کاغذهای کوچک پشت چسب دار را می‌توانید از فروشگاههای بزرگ یا مغازه‌های لوازم تحریری خریداری کنید. سپس یادداشتهای خود را در جاهایی که اصلاً احتمالش را نمی‌دهد بچسبانید، به طوری که وقتی صبح آمادۀ رفتن به محل کارش می‌شود ببینید. به طور مثال این نوشته‌ها را می‌توانید بر روی کیف دستی او، بر روی داشبرد اتومبیلش و یا روی درب یخچال و فریزر بچسبانید و در همه ي آنها بنویسید که به نظرتان او چقدر عالی و قدرتمند و دوست داشتنی است و چقدر از اینکه همسر او هستید احساس خوشحالی و شادمانی دارید و در نهايت چقدر او را دوستش داريد.

7. کاربر روبرو از پست مفید بال تكين تشکرکرده است .

بال تكين (سه شنبه 22 آذر 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

دوستان عزیزم این رو فراموش کردم بگم که همسرم مدتیه می گه که نیاز جنسیش روش خیلی فشار اورده من هم چون اینجا دانشجو هستم تا چند ماه دیگه نمی تونم برم پیشش.به نظر شما چه کار کنم برام خیلی سخته که می بینم همسرم داره اذیت می شه?

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    119

تشکرشده 121 در 55 پست

Array

دوست عزيز:
    ميل جنسي همانند تشنگي و گرسنگي، امري است طبيعي و شدت آن به تناسب تفاوت هاي فردي و ويژگي هاي مختلفي كه هر شخص دارد و نيز شرايط و زمينه ها فرق مي كند ولي بطور متوسط ميل جنسي مرد، شديدتر از زن است يعني مرد جنبه شهواني بيشتري دارد يا حداقل مي توان گفت اقدام مردان براي مقاربت بيشتر از زنان است.وظيفه شرعي و اخلاقي زن اينست كه نياز جنسي همسرش را تأمين كند .او را تشويق به ورزش كنيد بويژه اگر شبها قبل از خواب حدود يك ساعت يا حداقل نيم ساعت ورزش كند هم بخشي از كالريهاي اضافي سوخته مي شود و هم بدن او خسته شده خيلي سريع و راحت مي خوابد.
    در مورد مسائل جنسي صحبت نكنيد تا از تحريك او كاسته شود.

10. کاربر روبرو از پست مفید بال تكين تشکرکرده است .

khaleghezey (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    35
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

سلام دوست عزیز

واقعا از راهنماییهای مفید وارزندهتون سپاسگزارم.

12. کاربر روبرو از پست مفید قاصدک 87 تشکرکرده است .

khaleghezey (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 آبان 87 [ 19:52]
    سطح
    40
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    تشکرها
    82

تشکرشده 82 در 59 پست

Array

پیشنهاد می کنم که یه دوربین بخرید یه وبکم اینجوری می تونید در مورد مسائل بیشتری صحبت کنید در مورد لباستون موهای سرتون آرایش صورتتون و .... در ضمن هر هفته بسته های پستی براش بفرستید این بسته ها حتی می تونن یه نامه عاشقانه همراه با چند شاخه گل خشک شده باشن یا اگه محل تحصیل نامزدتون در کشورهای سردسیر هست براش کلاه و شالگردن و دستکش و چیزهایی از این قبیل ببافید و براش بفرستید به او نشون بدید که براش وقت میدارید انرژی میذارید
    وقت گذاشتن و انرژی صرف کردن برای کسی دلیلی جز اهمیت و علاقه نداره
    در پناه حق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)