به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 28 اردیبهشت 98 [ 09:19]
    سطح
    55
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 168
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    116

تشکرشده 84 در 51 پست

Array

Icon17 با بد دهنی و فحاشی همسرم چه کنم؟

با عرض سلام احترام.
    من 30سالمه و همسرم سی و سه.من کارشناسی ارشد دارم و در یک اداره دولتی مشغول به کارم و همسرم لیسانسه و شغل آزاد دارن.یه بچه یک ساله هم دارم. من قبلا هم اینجا مشکلاتم رد مطرح کردم و تا حدودی از نظردوستان بهره مند شدم.همسرمن کاملا بد دهن و فحاشه و واقعا من رو کلافه کرده.در حالت عادی خوبه ولی وقتی حس بدبینیش گل میکنه قاطی میکنه و دیگه بی پروا به من و خانواده بدبخت من بدترین و رکیک ترین فحش های عالم رو میده دو بار هم دست روم بلند کرده چندماه پیش....من خیلی مقالات رو خوندم و از مطالب این سایت بهره بردم خیلی سعی میکنم عصبی نشه که اون حس بد بره سراغش ولی گویا افاقه نکرد.من خیلی صبورم وقتی فحاشی میکنه و دادو بیداد میکنه من فقط سکوت میکنم چون یه بار بهش گفتم اگه به مادرم توهین میکنی خوبه منم به مادرت توهین کنم که دعوا اوج گرفت که توغلط میکنی بگو تا ببینی چیکارت می کنم و .....اینا همه از تربیت نادرستش ناشی میشه و قلدربازیهای دوران مجردیش.نمیدونین چه قدر پدر و مادر من به ما لطف کردن پدر من صدمیلیون (فروش یک خانه )به ما کمک کرد تو خرید مغازه هر موقع پول کم داریم ازش میگیریم باوجودیکه خودش خیلی تامین نیست ولی شوهرمن اصلا قدردان نیس میگه میخاس نده منت نزار که داده یا مادرمن در طول هفته چند روز میاد خونه ما بچه مون رو نگه میداره تا من از اداره برم خونه بقیه روزا هم من میرم اونجا..ولی اینقد شوهرمن پر روتشریف داره میگه مادرت مثل یه کلفت میاد بچه رو نگه میداره نباید هیچگونه دخالتی بکنه..بنده خدا مادرم دخالت نمیکنه اصلا اونروز مثلا رفته بوده خرید از بیرون میاد که مادرم صبح خونمون بوده.مادرم بهش میگه میوه نگرفتید؟ شوهرمنم میگه نه ....این شد پیرن عثمان که به مادرتو چه ربطی داره من دوست دارم اصلا یخچالم خالی باشه به اون چه فضولی میکنه همین رو کرد بهونه و جمعه که خونه مادرم دعوت بودیم ما با مادربزرگم با من نیومد و من رو با بچه تنها فرستاد رفتیم...بهونشم این بود که اولا جمعه اس میخام استراحت کنم بعدم از قیافشون خوشم نمیاد البته با کلی فحاشیه رکیک به اونا......این مشکلاتش ریشه تربیتی داره توش میدونم چون کلا خانوادش اصلا اجتماعی نیستن و این گویا راحت تو خونه فحش میداده...من نگرانه دخترم هستم که چطور میخاد تربیت بشه من خودم خیلی مبادیه ادبم و واقعا واقعا زجر میکشم وقتی به پدر و مادرم این حرفارو میزنه دارم داغون میشم...واقعا این مشکل چاره داره؟ میشه درست شه؟
    در ضمن شوهرمن خیلی هم دهن بین و بدبینه....حس میکنم از خانواده خودش خط میگیره که با خانواده من رفت و آمد نکنه چون برادرش سریه قضیه شب عروسی از بابام کینه گرفته.از یه طرفم خیلی بدبینه هر حرفی از جانب خانوادم زده میشه با منظور برداشت میکنه و به خودش میگیره....
    حتی اونروز که نیومد بهش گفتم بابام ناراحت میشه با بدترین و رکیکترین فحش جوابمو داد که به من چه که ناراحت میشه و.....
    توروخدا راهنماییم کنیم این اتفاقا خیلی تو زندگیم افتاده و که تا حالا درست نشده واقعا درمانده ام و تو دارم داغون میشم یه موقع هایی میگم برم ازش جداشم و خودم و این بچه رو نجات بدم

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 [ 12:40]
    سطح
    32
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 52 در 28 پست

Array
    سلام عزیزم ببخشید ولی تا پیکتون رو که خوندم واقعا حالم بد شد چطوری میتونی همچین آدمی رو تحمل کنی واقعا زندگی کردن با همچین آدمی خیلی سخت و عذاب آوره خدا بهت صبر بده عزیزم امیدوارم زندگیت درست بشه .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    116

تشکرشده 84 در 51 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مینا 66 نمایش پست ها
    سلام عزیزم ببخشید ولی تا پیکتون رو که خوندم واقعا حالم بد شد چطوری میتونی همچین آدمی رو تحمل کنی واقعا زندگی کردن با همچین آدمی خیلی سخت و عذاب آوره خدا بهت صبر بده عزیزم امیدوارم زندگیت درست بشه .
    ممنون عزیزم.ولی همسرمن خصوصیات رفتاری خوب زیادی داره و در حالت عادی بهترین همسر دنیاست به خاطر همون خصوصیاتش تا حالا تحمل کردم ولی جدیدا طاقتم داره تموم میشه نگران دخترم هستم....میخام بدونم این مشکل چاره ای داره یا نه؟!

4. کاربر روبرو از پست مفید abs تشکرکرده است .

anisa (دوشنبه 12 مرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 خرداد 95 [ 03:32]
    سطح
    11
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger First Class500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 6 در 3 پست

Array
    عزیزم صبوری کن خودتم میگی ادم صبوری هستی برعکس من .ان شالله خدا کمکت میکته .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    116

تشکرشده 84 در 51 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان تنها نمایش پست ها
    عزیزم صبوری کن خودتم میگی ادم صبوری هستی برعکس من .ان شالله خدا کمکت میکته .
    به زبون راحته دارم از تو داغون میشم سرد شدم به زندگیم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم حتما خودت از یه مشاور خوب حضوری کمک بگیر اگه میتونی تو خوشیا راضیش کن بره مشاور شایدم مشکل روانپزشکی یا حتا تیرویید داشته باشه که اینطوری پرخاشگره شما خیلی کار خوبی میکنی ج نمیدی ولی تو خوشیا بهش با مهربونی بگو اون که گفتی رو تو خوشی بگو مثلا همونطور که دوستداری به خونوادت احترام بذارم تو هم دوست دارم بهشون احترام بذاری از طرف خونوادت نقل قولای مثبت الکی کن یعنی بگو خونوادم اینقدر تورو دوست دارن میگن تو چه ادم محترمی هستی ازین حرفا اقاتون اعتمادبنفسش پایینه میخاد با داد بپوشونه حتما حتما سخنرانیهای دکتر حبشی رو گوش کن

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

1- به راهنمایی که خانم صداقت بهتون کرد دوباره مراجعه کنید.

2- حمایتهای نامناسب و بی جای خانواده ات (همراه با دخالتهاشون) همسرت را تحقیر می کنه و آزار می ده. چرا متوجه نیستید؟ با چه زبونی باید بهتون بگه؟

3- ازدواج کردید که یک خانواده مستقل تشکیل بدید. نه این که همسرت را برداری ببری به خانواده قبلیت بچسبونی و بچه دار هم شدی اون بچه را هم بچسبونی به اونا و سفت و سخت وصل باشی به مامان بابات. خانواده مستقل !!!

4- خودت باعث می شی به مادرت توهین بشه. مادر شما پرستار بچه است که هر صبح بیاد خونه شما، بچه شما و همسرت را نگه داره تا شما برید سرکار؟
    بچه تون را یا ببرید مهد کودک یا براش پرستار بگیرید اگر می خواهید به مادرتون توهین نشه و همسرت هم احساس حقارت و دخالت خانواده شما آزارش نده.

5- همسرت بددهن هست. اگر می خواهی کمتر بددهنی کنه شرایطش را براش فراهم نکن.

لطفها و حمایتهای خانواده شما، تیشه ای هست که داره به ریشه ی زندگیت زده می شه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : شنبه 10 مرداد 94 در ساعت 13:59

9. 6 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

mahtab61 (دوشنبه 12 مرداد 94), mercedes62 (دوشنبه 12 مرداد 94), کمال (دوشنبه 12 مرداد 94), گیسو کمند (شنبه 10 مرداد 94), بی نهایت (یکشنبه 11 مرداد 94), زمين پاك (یکشنبه 25 مرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 خرداد 01 [ 15:58]
    سطح
    55
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 179
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 73 در 45 پست

Array
    دوست عزيزم صددرصد دركت ميكنم خيلي وقته عضو سايت هستم ولي كم پست ميزارم امروز ميخواستم پست بزارم ديدم موضوع و مشكلت عين مشكل من هست شوهر من هم مخصوصا تازگيها خيلي عصبي شده و وقتي عصباني ميشه به خانوادم فحش ميده هميشه هم ميگه تقصير خودت هست كه من فحش ميگم بعضي وقتها واقعا حس ميكنم حتما من يك كار بدي مي كنم كه اينطوري مي كنه تازه ديروز هم ميگه بايد بري پيش روانپزشك قرص بخوري نميدونم مطمن هستم كه شوهرت مثل شوهر من درست نميشه واين ما هستيم كه بايد هر چي ميگه چشم بگيم مثلا وقتي ميگه مادرت فضوله به اون چه ميوه نداريم بگو حالا يك چيزي گفته تو ناراحت نشو ببين اگه همون لحظه از مادرت طرفداري كني شوهرت بدتر ميشه بايد كاري كني كه مطمن بشه طرف شوهرتي نه خانوادت من خودم كه خيلي سعي كردم ولي شوهرم هميشه توي دلش مونده كه من طرف خانوادم هستم و هميشه به چشم دشمن بهش نگاه مي كنه.اگه شوهرت اون موقع هايي كه خوبه ازت حرف شنوي داشته باشه ببرش پيش روانشناس بهش بگو ميدونم ايراد و مشكلي نداري ولي بريم زندگيمون شيرين تر ميشه و از اين حرفا.دوست خوبم بعضي موقع ها ميگم بزار بگن هرچي پشت سر هر كسي ميخوان فحش بگن اون دنيا كه خدا ازشون نميگذره تو خودت رو ناراحت نكن تنهاكاري كه ميتوني بكني اينه كه وقتي عصياني ميشه صبور باشي و صلوات بفرستي.

11. کاربر روبرو از پست مفید elsay تشکرکرده است .

mercedes62 (دوشنبه 12 مرداد 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    116

تشکرشده 84 در 51 پست

Array
    [quote=شیدا.;390496]سلام

1- به راهنمایی که خانم صداقت بهتون کرد دوباره مراجعه کنید. ......

شیدای عزیز ممنون از پاسخت...من الان در حال حاضر شرایط گذاشتن مهدکودک برای فرزندم رو ندارم مادرم لطف میکنه دو روز میاد خونه ما وقتی میاد شوهرم بچه رو تحویلش میده میره سرکار چون من صبح زود میرم.بعد اینکه من همیشه به خاطر اصرار همسرم از خانوادم تقاضای کمک مالی کردم اونا هیچوقت پیشقدم نبودن که بخواد شوهرم تحقیر بشه. راستی مگه چیکارکردم که این رو میگید که شوهرم رو چرا میخام بچسبونم به خانونده قبلیم؟؟؟؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 25 مهر 94 [ 20:51]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    منم کاملا با نظر شیدا موافقم شما باید خانواده مستقل داشته باشید اینکه هی مادرتون مظلوم نشون بدید که بیچاره مامان بنده خدا بابام طفلک بچم اینطوری نمیشه تازه این نصف اشتباهت هست اینکه منفعلانه هم برخورد میکنی یعنی به قول شیدا جان زمینه توهین ایجاد میکنی مادرت میاری مواظب بچت باشه به قول خودت بقیه روزارو که تو میری یا میگی وای بابام ناراحت میشه حالا اینکارا رو میکنی,شوهرتم که ذاتش عصبی هست بروز میده تازه حالا منفعل میشی ومیشینی نگاش میکنی وهمه رو میریزی تو دلت وبیشتر از شوهرت متنفر میشی وبرای خانوادت دلت میسوزه

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)