به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 مرداد 94 [ 02:03]
    سطح
    4
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    10
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Question نحوه کمک به خواهرم که شوهرش با یکی دیگه ارتباط تلفنی داره

با سلام/پسری24 ساله هستم.
    مدتی پیش شوهر خواهرم(دامادمون) در یک گفتگویی صمیمی آخرش به من گفت که با یکی ارتباط تلفنی داره و گفت اون زنه خودش چندتا بچه داره که شوهرش بهش نمی رسه و دست بزن داره و خیلی زجر میکشه و گفته فقط زنگ میزنه و درد دل میکنه و در این سطح....
    جدیدا خواهرمم فهمیده.چهار تا بچه دارن.من تونستم شماره اون زنه رو پیدا کنم.از طریق یه شماره ناشناس تونستم باهاش تماس بگیرم.اول خواستم مخش رو بزنم و کل امارش رو در بیارم ولی از اون افسرده ها و سن بالا(می گفت 42 سالشه-البته می خورد بهش) بود که اصلا پایه صحبت نبود.اخر سر تهدیدش کردم و گفتم یکی از دوستان شوهرش هستم و از همه چیزش خبر دارم....
    خواهرم ازم خواسته کمکش کنم.و واقعا میخام اصولی کمک کنم.
    می تونه شمارش رو عوض کنه و یا دامادمون با یکی دیگه ارتباط برقرار کنه...
    انصافا خواهرم خانمه مهربون و کدبانو و منطقیه.....
    از لحاظ تحصیلات و خانوادگی و.... بهم می خورند و دامادمون هم ادم زحمت کشیه و در کل بهم میخورند.
    با این تفاوت که دامادمون قبلا ازدواج کرده بوده و دو تا بچه از زن قبلیش داره ولی خواهرم ازدواج نکرده بوده(و الان سه ساله باهم ازدواج کرده اند)
    لطفا راهکاری ارائه بدید که بتونم کمکشون کنم و طوری باشه که راه برگشت واسه دامادمون بمونه و ....

ببخشید طولانی شد...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 مرداد 94 [ 02:03]
    سطح
    4
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    10
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    خواهشا کمک کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 دی 98 [ 21:50]
    سطح
    42
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6

تشکرشده 105 در 25 پست

Array
    سلام .خوب وقتی دامادتون موضوع رو گفت چه عکس العملی داشتین ؟ تو همون فضای صمیمی میتونستین با قاطعیت بگید که شما و خواهرتون این جور روابط رو قبول ندارین و تایید نمیکنین . لابد فکر کرده موضوع رو گفته و از نظر شما هم ایرادی نداره .!!پس میتونه ادامه بده . باید دلخوری قاطع و جدی شما رو ببینه . از رابطه دوستانه و صمیمی تون استفاده کنین از عواقب این روابط بهش بگین و بگین که دلتون نمیخواد دوباره زندگیش به هم بخوره چون از نظر خانواده شما پسندیده و قابل قبول نیست .بگید اگه متانت شما رو میبینه به خاطر اینه که بهش اعتماد دارید که میتونه خودش ماجرا رو رفع و رجوع کنه والا مجبور میشید به خاطر خواهرتون موضوع رو به همسر اون خانوم بگید یا هر اقدام دیگه ای که به نظرتون میرسه . بگید مشکلات اون خانوم به خودش و خانواده ش و مشاورین مربوطه نه به خواهر شما و دامادتون .
    بگیدخواهر شما به اندازه کافی درگیر مشکلات زندگی قبلی دامادتون هست و مشکلات زندگی بقیه به خواهرو دامادتون ارتباطی نداره .اون خانوم چرا برای درد دل به یه خانوم دیگه پناه نمیبره یا به یه مشاور ؟ بگید بهتره قبل از اینکه برای زندگی خودش مشکل ایجاد بشه مشکلات اون خانوم رو فراموش کنه .
    به اون خانوم گفتید که به شوهرش میگید چه عکس العملی نشون داد ؟ براش مهم نبود ؟ اگه براش مهم باشه و قاطعیت شما رو ببینه که به همسرش میگید یا به همسر مردی که باهاش رابطه داره حتما موثره .
    خیلی خوبه که نگران خواهرتون هستین .قابل تقدیره .فقط حالا که مایلید به خواهرتون کمک کنین سعی کنید نقش جدی رو خودتون به عهده بگیرین تا هم به قول معروف پشت خواهرتون دراومده باشین هم حتی الامکان حرمت و احترام بین خواهر و دامادتون حفظ بشه تا بعد از تموم شدن ماجرا هم مشکلات کمتری داشته باشن . اگه دامادتون نمیدونه خواهرتون فهمیده بهتره فعلا نفهمه مگر اینکه تدابیر شما نتیجه نده .برای شما و خواهرتون آرزوی موفقیت و آرامش دارم .

4. 2 کاربر از پست مفید آسناد تشکرکرده اند .

ahmad89 (سه شنبه 06 مرداد 94), دختر بیخیال (سه شنبه 06 مرداد 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)