به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 آذر 94 [ 15:09]
    سطح
    8
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 8 در 4 پست

Array

چگونگی تشخیص مردان آماده ازدواج و شناخت زودتر دروغ هایشان

سلام دوستان همدردی
    خیلی دلم می خواد مردها و پسرهای سایت همدردی از جنس خودشون بیشتر بگن
    1-در ملاقات اول بدون حضور خانواده ها دختر چه چیزهایی بگوید و چه چیزهایی نگوید
    2-آیا دختران هم باید برای بدست آوردن نظر مثبت طرف کار خاصی انجام دهند؟یا همین طور عادی ادامه دهند تا فرد مورد نظر پیشنهاد ازدواجش را مطرح کند؟من در قرار ملاقات اول خیلی خشک برخورد می کنم و حوری وانمود می کنم که من نباید کار خاصی بکنم و اونه که باید برای بدست آوردنم تلاش کند
    4-در بیشتر موارد پسرها بهشان برمی خورد و آدم رو می خوان وارد بازی کنند و من رابطه رو تمام شده تلقی می کنم؟آیا حق دارند؟
    5-کلا اگر مردی قصد ازدواج داشته باشد و خوشش بیاید در هفته اول دست به چه کارهایی می زند؟اس ام اس و تلفن و توجه و میزان صمیمیت کلامی چه حدی باید باشد؟
    لطفا کارشناسان سایت به ما دخترها کمک کنن چون اگه اوایل وارد اشتباه بشیم 10000000موضوع بد تر تاپیک باز می کنیم . من می خوام آدم شناس باشم لطفا یکم کمکم کنید چون یک بار با مردی که درخواست دیدار کرده ملاقات کردم اما از رفتارهاش چند جانبه برداشت می کنم اون یه روز خوبه یه روز معمولی برای قرار رسمی مردد ام ؟
    من 27ساله و با تحصیلات و شاغل هستم.خیلی زود باورم و شناخت مردها برایم دشواره

2. کاربر روبرو از پست مفید برگریز تشکرکرده است .

omidvaar (سه شنبه 30 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام
    یک پسر خوب و مشتاق به ازدواج معمولا
    1. بصورت مودبانه از خود شما درخواست آشنایی برای ازدواج میکنه و بعد حداکثر دو جلسه پای خانواده ها رو پیش میکشه (اجازه نمیده که رابطه مخفیانه طول بکشه)
    2. پس از دیدن و پسند کردن معیار های اولیه اش از طریق خانواده اقدام میکنه (معمولا خواستگاری های سنتی)
    3. از طریق یکی از معتمدین مشترک (دوست، آشنا یا همکار و ... ) این درخواست رو مطرح میکنه و نظر شمارو میخاد و به گزینه 1 برمیگرده ...

معمولا افرادی که به نحوی آشنایی دور یا همکار یا همکلاسی و .... دارن مورد های قابل تامل برای بحث ازدواج هستن منظور از این نکته اینه که سخت میشه که پسری تو خیابون، اتوبوس اماکن عمومی و ... ببینتت و مشتاق "ازدواج" با شما باشه. معمولا این تیپ آشنایی ها بیشتر به منظور بازی دادن دخترا هست.
    .
    در رابطه با (کار خاصی انجام دادن) دختر ، اگر کیس قابل تاملی برای دختری پیش بیاد معمولا رفتار هایی که ناشی از ذوق زدگی بروز کنه بیشتر باعث تامل در آقایون میشه و یا رفتاری که نشان از اشتیاق شما به ادامه رابطه معمولا نتایج معکوسی میده. و معمولا برای دختر خانم ها این سوال پیش میاد که چی میشه دختری از پسری خواستگاری کنه ... جواب اینه که اولن تحقیقات ثابت کرده که بر خلاف ذات وجودی زن هست که این کار رو انجام بده و به تجربه شخصی هم یک نوع حس پس زدن مرد در مواجهه با اینچنین مواردی رو تجربه کردم (حتی در صورت عدم وجود مشکل در رابطه).
    فقط مکیتونم توصیه کنم که خودتون باشین با خصلت های زنانگیتون ... ی نحوه خاص دلبری کردن خانم ها وجود داره که نمیشه (حداقل من نمیتونم توضیح بدم) بصورت دقیق شرح داد (قبل ازدواج با درصد کم و بعد ازدواج حدی برای این دلبری وجود نداره) داشته باشین که یک جذبه ای در مرد ایجاد بشه.
    .
    با همه بگو بخند داشتن و نوع حرف زدن و با چه کسانی هم کلام شدن و از چه کلماتی استفاده کردن میتونه دافع یا جاذب باشه.
    .
    معمولا پسر های خوب نمیتونن پا پیش بزار و اونقدر جسارت ندارن که خودشون برای آشنایی یا درخواست ازدواج پیش قدم باشن. شما در صورت تشخص چنین مواردی میتونین با سیاست خاصی که ماشالله همتون استاد هستین یک موقعیت که حس اعتماد در طرف ایجاد کنه رو محیا کنید که از ترس بیخودی آقا پسر کاسته بشه ...
    .
    نوشته های بالا نظر غیرکارشناسی و شخصی بود و البته مبهم که نیاز هست بیشتر روی این مسائل بحث بشه شاید هم مصداقی .
    موفق باشین.

4. کاربر روبرو از پست مفید saeeded تشکرکرده است .

شیدا. (چهارشنبه 31 تیر 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 آذر 94 [ 15:09]
    سطح
    8
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 8 در 4 پست

Array
    با تشکر از شما که جواب منو دادید-خیلی کاربردی نظر دادید ممنون ام.
    منتظر نظرات دیگران هم هستم و شاید اگر تجربه ای دارید ممنون می شم اینجا بهم بگید .
    پسرا های الان در برخورد اول خیلی اغرار می کنند و دروغ های عجیبی می گن که آدم اگه بخواد تحقیق کنه خیلی زمان بره و نیاز به رابطه رسمی داره که من می خوام در وحله اول خودم مطمئن بشم و بعد جواب مثبت رو برای ادامه روند آشنایی بدم.
    یه سوال کوچیک دیگه چرا مردی در جلسه اول می گه من اینو دارم اونو دارم؟مثلا ماشین ام فلان چیزه ! آیا همین نشون دهنده ضعف طرف نیست که با پول و پله می خواد براش هویت درست کنه؟یا کلا مردها اینطورین؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 خرداد 96 [ 23:33]
    سطح
    23
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    6

تشکرشده 91 در 41 پست

Array
    البته همانطور که برای پسر در دید اول، زیبایی دختر مهم هست، برای دخترها هم احتمالا وضعیت مالی پسر مهم هست.
    در هر صورت پسر باید بگوید که وضعیت مالیش چیست و آیا میتواند برای دختر زندگی بسازد یا قرار هست اون دختره رو بیچاره کنه. این نشانه ضعف نیست اتفاقا نشانه ی قدرت و اعتماد به نفس هست احیانا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 خرداد 99 [ 23:36]
    سطح
    58
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    دستاوردها:
    Recommendation Second ClassVeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    887

تشکرشده 279 در 146 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط برگریز نمایش پست ها
    منتظر نظرات دیگران هم هستم و شاید اگر تجربه ای دارید ممنون می شم اینجا بهم بگید .
    پسرا های الان در برخورد اول خیلی اغرار می کنند و دروغ های عجیبی می گن که آدم اگه بخواد تحقیق کنه خیلی زمان بره و نیاز به رابطه رسمی داره که من می خوام در وحله اول خودم مطمئن بشم و بعد جواب مثبت رو برای ادامه روند آشنایی بدم.
    یه سوال کوچیک دیگه چرا مردی در جلسه اول می گه من اینو دارم اونو دارم؟مثلا ماشین ام فلان چیزه ! آیا همین نشون دهنده ضعف طرف نیست که با پول و پله می خواد براش هویت درست کنه؟یا کلا مردها اینطورین؟
    من بعنوان 1 پسر نظر میدم
    اینکه تو استارت قضیه 1 پسر بیاد بگه من ماشینم خونم و... دارم و اله بله

حرف خوبی زدید نشونه ضعف و ضعف شخصیتی و عدم بلوغ و آمادگی برا تشکیل زندگی و ازدواجه

درخت هرچه بارش بیشتر سر به زیر تره

تبل پرصدا = طبل توخالی

رودخانه ای که صدای جوش و خروش زیادی داره یعنی عمق نداره

پسرا کلی نگرن وتا زمانی که ازشون چیزی رو نپرسید وارد اینجور بحثا نمیشن

اگه کسی گفت من اینم یا اینارو دارم این نشون دهنده اینکه که ایشون عمق نداره و شخصیتشون هنوز کامل شکل نگرفته و با ماشین و... میخاد خودشون رو مقتدر و موفق نشون بده

البته بستگی به سلیقه و طرز فکر افراد داره ممکنه امروز خیلی خانوما ماشین رو به شخصیت و عمق و اخلاقیات و... ترجیح بدن و بلعکس

تجربه من اینو میگه کسی که مدعی و پرادعاست بخاطر عدم دانش و تجربه و عمق مدعی میشه ولی کسی عمق و به تکامل رسیده نیازی نمیبینه که بیاد ادعا کنه یا خودشو بخاد به دیگران ثابت کنه و....
    ویرایش توسط mercedes62 : جمعه 02 مرداد 94 در ساعت 03:37

8. 2 کاربر از پست مفید mercedes62 تشکرکرده اند .

saeeded (جمعه 02 مرداد 94), دختر بیخیال (جمعه 02 مرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط برگریز نمایش پست ها

سلام
    ببینید مرد ها و زن ها مثل همه موجودات زنده از یکسری غرایز طبیعی طبعیت میکنن و اینکه میگین مردی در جلسه اول دارایی های خودشو بعنوان نماد قدرت نشون میده ناشی از غریزه طبیعی مرد هست.
    غریزه مرد میگه که در مقابل جنس مخالف، توانایی ها و قدرت خودش رو در جمع کردن یک زندگی قابل قبول برای جنس مونث نشون بده یا مثلا در جمع هایی که دختر پسر قاطی هستن برخی از پسر ها با حرکات جنتلمن بازی سعی در خود نمایی و نشان دادن قدرت و خصلت مردانگی میکنن
    و در مقابل باز طبق غریزه طبیعی که در وجود زن ها هست، یک زن دنبال مرد هایی میگرده که بتونه نیاز های اولیه یک زن و بچه هاش رو تامین کنه و بتونه امکانات اولیه رو مهیا کنه جذب میشن و معمولا جذب مرد هایی که دارای قدرت بدنی و ویژگی های جنتلمنی داشته باشه جذب میشن ...
    خلاصه بگم که اگر حتی زندگی ما انسان هارو از لحاظ غریزی مطالعه کنیم دقیقا شبیه اینه که داریم مستند حیوانات رو میبینیم... ولی این وسط یک تفاوت عمده ای وجود داره اونم اینه که ما "انسان" هستیم و دارای عقل و شعور و درک که متاسفانه در بیشتر موارد نمیتونیم از این خصلت به خوبی استفاده کنیم.

اینکه پسره میاد میگه ماشینم فلان چیزه یا تو فلان منطقه خونه دارم و کارم و کسبم اینه و ... یک رفطار غریزی ولی به دور از یک رفتار مورد قبول از یک مرد هست. به قول دوستمون مرد بالغ و فهمیده هرچه تواناییش بیشتر باشه همانقدر خاضع و فروتن میشه و معمولا مرد هایی که ادعای ال بودن و بل بودن دارن و براحتی از این موقعیت به عنوان یک ابزار قدرت استفاده میکنن مرد هایی پرخاشگر و تهاجمی هستن و تابع شرایط محیط هستن (ثبات شخصیت ندارن) و در صورت دست یابی به منابع بیشتر گستاختر و در صورت از دست دادن موقعیت پرخاشگر یا منزوی و خلاصه تاثیر خودش رو روی فرد میزاره ...
    .
    خلاصه تفاوت های روحی و روانی در زنان و مردان زیاد هست و شناخت این تفاوت ها خیلی خیلی بهتر میتونه به شما در شناخت و تشخیص شخصیت یک مرد کمک کنه...
    .
    صحبت های بالا نظر شخصی بود نه نظر کارشناسی.

10. کاربر روبرو از پست مفید saeeded تشکرکرده است .

شیدا. (جمعه 02 مرداد 94)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    با سلام

این نوع سئوال نظر سنجانه و طرح موضوع در انجمن آزاد باید صورت گیرد ... انجمنهای رایگان فقط مختص طرح مشکلات مربوط به ازدواج و خانواده و مشکلات فردی هست به صورت اول شخص و واضح و برای دریافت راهنمایی جهت حل مشکل

این تاپیک جهت انتقال به انجمن آزاد قفل می شود ... در صورت تمایل به ادامه آن عضو انجمن آزاد شوید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)