به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 23:11]
    سطح
    7
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4

تشکرشده 10 در 7 پست

Array

Tavajoh شوهرم میگه قیافم شبیه ۳۰،۴۰ساله هاست,کمکم کنید

سلام.دیروز شوهرم بهم گفت قیافت شبیه سی,چهل ساله ها شده,منظور بدی نداشت,یهو از دهنش در رفت,ولی دلم شکست.امروز نشستم جلوی اینه,دیدم راست میگه,پوستم خیلی خراب شده,مژه هام کم پشت تر شدن و چن تا لک هم زیر چشمو گیجگاهم ایجاد شده,احساس میکنم قیافم به سنم نمیخوره,خودم ۲۳سالمه و یه دختره دو ساله دارم,ازتون کمک میخوام.میخوام هر کی هر ماسک و کرمو هر چی که استفاده کرده و میدونه نتیجش خوبه رو بهم بگه,کمکم کنید,لطفا لوازم ارایش خوب که ضررشم کم باشه هم بهم معرفی کنید,تازگیا منافذ پوستمم باز شده,شبیه پوست پرتقال,چیکار کنم,خواهش میکنم هر کی کاری کرده که پوست و مو و ناخنش خوب و جوون شده بهم بگه,اجرتون با خدا

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 شهریور 94 [ 23:22]
    سطح
    46
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    588

تشکرشده 383 در 141 پست

Array
    سلام عزيزم،من براى تقويت مژه تقويت كننده مژه ى ماوالا مى زنم قيمتش شصت و سه هزار تومنه تمام داروخونه ها دارن، هر شب رو مژه تميز بزن واقعا شاهكار و عاليه
    براى تقويت موهات و ناخن هات قرص سيستين ب٦ بخور قيمتش هشتاد و هفت هزار تومنه اونم دارخونه ها دارن، خيلى خوبه مخصوصا اگه تو رژيم باشى
    براى روشن شدن و ضد چروك هم كرم ويتامين c الارو بگير، هشتاد درصد روشن كننده ست و بيست در صد ضد چوك قيمتش پنجاه و شش هزار تومن، اگه شير كم چرب هم هر شب مثل تونر روى پوست تميز بزنى خاصيت روشن كنندگى داره ، براى تنگ كردن منافذ پوستت هم پودر زاج سفيد رو با سفيده تخم مرغ و گلاب مخلوط كن كه به صورت خمير در بياد و براى خودت ماسك بذار، پوست خيار هم همين خاصيت رو داره ولى ماسكى كه بهت گفتم قوى تره، سعى كن تقريبا هر دو روز يه بار ماسك بذارى
    براى لوازم آرايش هم سعى كن از لوازم آرايش گياهى استفاده كنى، مارك ايوروشه لوازم آرايشهاى گياهى خيلى خوبى داره اما ترجيحا سعى كن زياد آرايش نكنى و به پوستت اينقدر برسى كه نياز به آرايش نداشته باشه من الان سالهاست به جاى كرم پودر از برى سان اورياژ رنگ بژ روشن استفاده مى كنم خيلى سبك و خوشرنگه
    خلاصه اگه سوالى در زمينه پوست و مو و زيبايى داشتى در خدمتم، چون دوره ى اسكين كير گذروندم و مدرك سلامت پوست و مو دارم

3. 10 کاربر از پست مفید sasha تشکرکرده اند .

meysamm (دوشنبه 22 تیر 94), parmida22 (دوشنبه 22 تیر 94), sara 65 (دوشنبه 22 تیر 94), ناهیدگل (پنجشنبه 01 مرداد 94), همت 1400 (یکشنبه 28 تیر 94), مژده عشق (شنبه 27 تیر 94), اثر راشومون (شنبه 27 تیر 94), بانوی آفتاب (دوشنبه 22 تیر 94), سمیراه (سه شنبه 30 تیر 94), شمیم الزهرا (دوشنبه 22 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    لطفا وقتی همسرت خونه نیست از ماسک استفاده کن.
    وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

5. 3 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

maral569 (دوشنبه 22 تیر 94), mehrdad_m (دوشنبه 22 تیر 94), شمیم الزهرا (دوشنبه 22 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 آبان 97 [ 15:24]
    سطح
    36
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 90
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    21

تشکرشده 41 در 24 پست

Array
    ساشا جان میشه بگی برای پیشگیری و جلوگیری از سفیدی زودرس مو چکار باید کرد؟
    ببخشید پارمیدا جان زیر پست شما میپرسم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    اول اینکه با میثم موافقم.آقایون زیاد از ماسک و این چیزا خوششون نمیاد یجورایی حالشونو به هم میزنه.یه بار داداشم منو این جوری دید تا یه مدت همش مسخرم میکرد میگفت آی تک این آت آشغالا چیه؟هر از گاهی هم میگفت بده ما هم بزنیم پوستمون خوب شه

کمبودهای غذایی مثل کمبود آهن،ویتامین b12،مس،ید و روی از علل سفیدی زودرس موهاست.

استفاده از مواد غذایی حاوی ویتامین b تو پیشگیری از سفیدی زودرس موها موثره مثل برنج،تخم مرغ و...

خوردن یه لیوان جوشونده سبوس گندم، جو و برنج در روز و خـوردن یـه قاشق مرباخوری پودر سـبـوس برنج مخلوط شده با شكر در روز می‌تونه در جلوگیری و نیز درمان سفیدی مو مؤثر باشه.

برای منافذ پوستت:اینکه هیچ وقت با پوست آرایش کرده نخواب و حتما قبل از خواب صورتت رو بشور.صابون داو سفید خیلی برای این کار خوبه.همیشه هم صورتت رو با آب ولرم بشور و بعد در آخر چند مرتبه آب سرد به صورتت بزن چون آب سرد باعث بسته شدن منافذ و محکم و سفت شدن پوست صورت میشه.

برای پوست صورت و دستت میتونی از کرم نرم کننده مای سبز رنگ که کاسه ای هست و روغن جوجوبا داره استفاده کنی.من خودم سالهاست استفاده میکنم و پوست صورت و دستم خیلی نرم و خوبه.برای روی ناخن و کنار ناخنت هم از این کرم بزن که اونارو هم خوشگل و چشم گیر میکنه.همیشه بعد از شستن ظرفها به دستت نرم کننده بزن.همیشه هم موقع ظرف شستن دستکش دستت باشه.

روغن کرچک برای پرپشت شدن ابرو و مژه خیلی خوبه که میتونی با گوش پاک کن به ابروهات بزنی و با برس ریمل میتونی به مژه هات از این روغن بزنی.همین طور روغن کرچک برای چروکهای زیر چشم عالیه.فقط حواست باشه داخل چشمت نره و بعد از یکی دوساعت صورتت رو بشور و با صورتی که بهش روغن کرچک زدی نخواب.

محلول تقویت کننده ابروی سریتا هم خوبه برای تقویت ابروها.

برای ابروها سعی کن از مداد استفاده نکنی چون هم شکل مصنوعی به ابروها میده و هم باعث ریزش ابرو میشه.یا اگه از مداد استفاه میکنی اونو روی همه ابرو نکش بلکه فقط جاهایی که خالیه رو با خط های کج پر کن و بعد با برس ابرو روش بکش تا محو بشه و حالت مصنوعی نداشته باشه.یه بار یه آرایشگری میگفت خرگوشک(تو عطاریا پیدا میشه) برای تقویت ابرو خوبه و رنگش هم قهوه ایه و میشه به جای مداد ابرو هم ازش استفاده کرد.

برای از بین بردن جوشهای هر قسمت بدن میتونی از این ترکیب استفاده کنی:یه قاشق حنا+دو قاشق ماست+یه قاشق گلاب+چند قطره آبلیمو+یه قاشق سرکه+یکم نشاسته.هر بار که حموم میری از این ماسک بزن به بدن یا صورتت و بذار یه ربع بمونه بعد بشورش.بعد از چند بار استفاده می بینی که جوش و جای جوش رو از بین برده و پوست رو هم خیلی نرم و روشن میکنه.ترسی هم از بابت اینکه رنگ حنا روی پوستت بمونه نداشته باش چون آبلیمو و ماست، رنگ حنا رو میگیره و بعد از این ماسک اگه به پوستت صابون بزنی کلا رنگ حنا میره.

استفاده از گوجه فرنگی روی پوست به مرور میتونه لک های صورت رو از بین بره.

ماساژ موهای سر با روغن زیتون و روغن کرچک تو رشد موها موثره.

استفاده از سیب زمینی رنده شده روی پوست هم پوست صورت رو روشن میکنه.

تا میتونی آب بخور.من هر وقت میرم آشپزخونه یه لیوان آب میخورم فکر کنم روزی 10-12 لیوان میشه.هر چه بیشتر بهتر.آب روی پوست تاثیر خیلی خوبی داره.

بیخوابی شبونه پوست صورت رو کدر و پیر میکنه.پس خوابت باید خوب باشه.هر چند یکی باید به خود من بگه.من به یاد ندارم زودتر از ساعت یک دو شب خوابیده باشم

هر از گاهی یکم جوش شیرین و نمک رو با آب مخلوط کن و بذار رو مسواک و باهاش دندونات رو مسواک بزن.تو سفید کرن دندونها موثره.فقط حواست باشه زیاد استفاده نکنی چون میتونه باعث سایش مینای دندان بشه.

برای جلوگیری از بوی عرق هر بار بعد از حموم که هنوز بدن خیسه یکم زاج سفید پودر شده رو با پنبه به زیر بغل بزنی دیگه بوی عرق نمیدی.

برای لوازم آرایش هم همیشه از جاهای معتبر که لیبل وزارت بهداشت رو محصولاتشون هست خرید کن.پوست خیلی مهمه پس هیچ وقت از لوازم آرایشی تقلبی و ارزون قیمت استفاده نکن.

از مارکهای خوب مثلا کرم پودر اورال خوبه.کرم پور فشرده vov خوبه.مداد چشم vov،رژ لب کلاسیک و...

اینا چیزایی ود که به ذهن رسید.البته از این چیزا قبلا خیلی بلد بودم الآن حافظه ام یاری نمیکنه

الآن آقایون میگن خانمها چقد درگیر این چیزان
    ویرایش توسط آی تک : دوشنبه 22 تیر 94 در ساعت 01:29

8. 3 کاربر از پست مفید آی تک تشکرکرده اند .

meysamm (دوشنبه 22 تیر 94), parmida22 (دوشنبه 22 تیر 94), همت 1400 (یکشنبه 28 تیر 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 23:11]
    سطح
    7
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    از همتون ممنونم.پوستم چربه,و دارای منافذ باز,یه کرم پودر معرفی میکنید که پوستمو مخملی و صاف نشون بده و پوستم براق نشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 02 مرداد 01 [ 18:54]
    سطح
    66
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 180
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    719

تشکرشده 351 در 126 پست

حالت من
    Bitafavot
    Array
    سلام دوست خوبم....
    بهتره به جای مشاوره گرفتن از کسی سراغ یه دکتر پوست بری...
    تجربه شخصی من نشون داده که هر پوستی فرمول خودشو داره....
    برخی توصیه بهداشتی دوستان مفیدن....ولی از نظر من خیلی به پوستت کرم نزن..حتی بهترینها....صابون هم همینطور.......
    من از بستگان قدیمیمون که الان سنی ازشون گذشته و زمان جوونیشون بهترین مارکهای آمریکایی اصل رو می زدن الان پوستهای فوق العاده چروکی به نسبت دیگران دارن.یه جورایی کشیدگی داره...
    در کل لوازم آرایش تخریب کنندس....
    اگر تهران هستی دکتر منیژه ماندگار فرد که تو خ پاسدارانه معرفی می کنم....خیلی دکتر خوبیه....تشخیص خوبی داره....
    ویرایش توسط افسونگر : شنبه 27 تیر 94 در ساعت 00:42

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    به نظر من هم هیچ نوع صابون یا ماده شوینده شیمیای استفاده نکن حتی شامپو بچه که خیلیا فکر میکنن برای پوست خوبه فقط روزی چند بار صورتت رو با پنبه وگلاب تمیز کن حتی آرایشت همین برای سلامت پوستت کافیه هفته ای چند بار هم بخور بابونه بگیر وبعد از بخور یه ماسک مثل پودر سدر وماست بزار روی صورتت یا خیار رنده شده که تاثیرش عالیه و تا میتونی اب بخور روزی تا 10 11 لیوان اگه مشکل لک یا جوش هم داری حتما دنبال درمانش باش پیش یه متخصص خوب اصلا از مواد ارایشی جورواجور استفاده نکن فقط یه ضد افتاب خیلی خوب که به پوستت بسازه به نظرم کافیه .چون بقیه مواد آرایشی حتی اونایی که مثلا مارکهای خیلی معروفن وتبلیغشون زیاد میشویم فقط مخرب پوست خانمهاست وجنبه تبلیغاتی دارن یا اثرشون موقتی در کل ضررشون خیلی بیشتر از سودشون.
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

12. 3 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

maral569 (یکشنبه 28 تیر 94), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 30 تیر 94), پرواز1 (چهارشنبه 31 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 24 مهر 94 [ 22:25]
    سطح
    17
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
    Overall activity: 24.0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    22

تشکرشده 16 در 12 پست

Array
    دوست عزیز برای باز بودن منافذ پوستت از عسل استفاده کن هر روز بکش روی پوستت و 20 دقیقه بعد بشورش عاااااااااااااااالیه حتما نتیجه میگیری
    ماسک سیب و شیر خاصییت لایه برداری روی پوست داره سیب رو رنده بزن با یک لیوان شیر مخلوط کن روی پوستت بذار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)