به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 تیر 94 [ 12:13]
    سطح
    1
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

دورویی همسرم

سلام
    من ۲۶ سالمه،تقریبا از شرایط خوبی برخوردارم،چهره زیبا،تحصیلات عالی و تک فرزندم،دو سال پیش با وجود خواستگارهای متعدد و مخالفت های خانواده ام با پسری ازدواج کردم که از خیلی جهات با من تفاوت داشت اونها از یه خانواده روستایی پرجمعیت و با فرهنگ خاص خودشون بودن بعلت ناتوانی مالی همسرم و عدم پشتیبانی خانواده اش تمامی هزینه ها را خودم بعهده گرفتم ،خانواده ام بخاطر مخالفتی که داشتند هیچ کمک مالی به ما نکردند و من مجبور شدم برای رفع نیاز به روستاهای مجاور بروم تا کسب درآمد کنم،با همه سختی ها و مشکلاتی که به جان خریدم همسرم قدرشناس نیست،خانواده اش بار ها به من گفته اند که دختران دیگری را برای او در نظر داشته اند با وجود اینکه تا قبل از ازدواج هیچ اشاره ای به این موضوع نکردند و من بی اطلاع بودم،من از نظر مالی در خانواده مرفهی بزرگ شدم و نیاز مالی به هدیه آنها ندارم ولی همسزم و خانواده اش اصلا اهل هدیه دادن به مناسبت های مختلف نیستن،البته فقط درمورد من اینطور هستن،نه سایر عروس هاشون،هرچقدر من درمورد خودم و خانوادم با همسرم صادق هستم اون اینطور نیست با وجود اینکه من زبان اونها را نمی فهمم همسرم حین مکالمات تلفنی به اتاق دیگری مییرود،با وجود اینکه من چهره زیبایی دارم همسرم از دبدن زنان با پوشش های نامناسب خودداری نمیکند،رفتارهایش آزارم میدهد

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    برای جذب همسر زیبایی ظاهری جزو فاکتورهای آخری حساب می شه، درصد بسیار زیادی از جذابیت زن بر می گرده به رفتار ، اخلاق و عرضه زنانگی یک زن برای همسرش.

3. 4 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 17 تیر 94), meysamm (چهارشنبه 17 تیر 94), فرشته مهربان (چهارشنبه 17 تیر 94), آی تک (چهارشنبه 17 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 تیر 94 [ 20:36]
    سطح
    2
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    عزیزم
    شما اعتماد بنفس داشته باش
    من فکر میکنم حس میکنی اونا به حسابت نمیارن!!
    از زنانگیت و جذابیتت نهایت استفاده رو بکن
    سعی کن برای همسرت شاد باشی
    مردها عاشق زنان جذاب و شاد و شوخ و شنگ هستن تا زنان زیبا اما بی اعتماد بنفس و ضعیف
    اتفاقا سعی کن اصلا خودتو ناراحت نکنی و به روت نیاری خیلی از رفتارهای بدشون رو. .
    چند وقت از ازدواجت گذشته؟
    شاید هنوز طول بکشه تا جات رو باز کنی و مثل عروسهای دیگه جزوی از خانواده اونها به حساب بیای به طورکامل

ببین جذاب بودن ربطی به تحصیلات و ظاهر نداره
    من افرادی رو میشناسم که تحصیلات بالا ندارن و چهره معمولی دارن،اما انقدر همیشه ایده های جالب دارن برای خوش گذروندن،انقدر خوشرو و مهربونن،انقدر خود خودشونن و با خوشی تو خوشن و با ناراحتی تو همدردی میکنن خلاصه انقدری اجتماعی و پر اعتماد بنفسن که ناخوداگاه تو هر مجلسی مرکز توجهن و آدم حال میکنه باهاشون وقتشو بگذرونه
    سعی کن تو هم اونطور باشی
    اتفاقا اگه تو خانواده همسرت جاتو باز کنی توی قلبهاشون برای همسرت دوست داشتنی تر هم میشی.دیدم که میگماااا
    سعی کن همیشه شاد باشی و پر از ایده و پر از زنانگی و خود خودت باشی
    نه شادیتو مهار کن نه ناراحتیتو
    حتی وقتی توی جمعشونی از خودتو شوهرتو کارهای جالبتون تعریف کن
    از اتفاقاتی که توی محیط کارت افتاده و مشکلاتی که حلشون کردی و چیزایی که بلدی بهشون یاد بده
    خلاصه یکمی از خودت پز دادن در کن!!!
    و در مقابل به یاد گیری چیزهای محلی اونا اشتیاق نشون بده
    مثلا از مادر شوهرت بخواه غذاهای محلیشونو درست کنه برات و بگو برات چه قدر جالبه و دستور پختشو بگیر.بگو یه بار هم که اومدین خونه من من براتون درست میکنم!!
    یا سعی کن زبونشونو یاد بگیری و نشون بده چه قدر برات جالبه که یه زبون دیگه رو بلد باشی.اشتیاق نشون بده.مطمین باش براشون جالبه بهت این چیزا رو یاد بدن.عین یه ایرانی که بخواد فارسی رو به خارجیا یاد بده!!!یا مثلا جاهای قشنگ روستاشونو تحقیق کن و ایده بده که شنیدم فلا ن جا قشنگه دسته جمعی جمعشون کن که برید فلا جا امروز همگی دور هم نهارو اونجا باشید.همیشه بساط تفریح و پیک نیک تو صندوق ماشینتون باشه!!!!
    همیشه تو جمعهاتون به خودت برس و بهترین ارایشو لباساتو داشته باش
    این باعث میشه هم اعتماد بنفس خودت بره بالا هم اونا تو ذهنشون نیاد که اسمی از دخترهای دیگه ببرن و با تو مقایسه کنن
    حتی مارک لوازم ارایش یا عطر یا لباس جدیدتو معرفی کن و بگو چه قدر دوست داری به خودت برسی و از این چیزا.البته نه اینکه فخر بفروشی
    حتی بیشتر به سر و وضع شوهرتم برس و توی انتخاباش سلایق خودتم به کار ببر تا ببینن از وقتی ازدواج کرده خوشتیپ ترم شده!!!
    بگو من همیشه به شوهرم(اسمشو بگو) میگم که دوست دارم هروقت با من جایی میره حتما فلان کت شلوارشو بپوشه یا حتما صورتش شیو شده باشه
    هنیشه وقتی میری پیششون فقط به خوش گذروندن و تفریحو محبت فکر کن
    فکر کن خواهر و برادر نداشتی و حالا میتونی داشته باشی
    میدونم گاهی اونا شیله پیله دارن اما تو قلبا محبت کن و بازم میگم خودت باش
    در مورد تولد واینا:
    خانواده شوهر منم اهل این چیزا نبودن
    اما یه روز من اتفاقی فهمیدم تولد پدر شوهرمه
    گیییییر دادم به مادر شوهرم و شوهرم که ای واااای تولد باباست شماها هیچ کاری نمیکنین؟!!!یالا بریم کیک و شمع بگیریم کادو که نگرفتیم.بعد من و شوهرم رفتیم یه کیک خوشگلو چند تا شمع گرفتیمو با همون پدر شوهرم انقدر سورپرایز شد و ذوق کرد که بیا و ببین!!!با اینکه خیلی خشک و جدیه
    غیر مستقیم براشون جا انداختم که تولد و مراسما خیییییلی مهمه.طدریکه دو هفته بعدش که تولد شوهرم بود مادر شوهرم زنگ زد بهمو گفت پسرمم سورپرایز کنیم خیلی خوب بود!و حالا واسه تولد ههمون میخوان برنامه بریزن و جشن بگیرن.
    حتما نباید با اعتراض و ترشرویی حرفمونو بگیم.اینجوری هم میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)