به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 تیر 94 [ 10:57]
    سطح
    1
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 24.0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

ازدواج با دختری به ظاهر خام

سلام
    من 22 سالمه تازه کارشناسیم رو تموم کردم خدمت هم معافم و تازگی ها با یه دختری آشنا شدم که 15 سالست و هدفم جز خواستن نیست

با خانوادم حرف زدم با خانواده دختره هم حرف زدم البته فقط مادرش چون هیچ کسو کاری نداره پدرش رو از دست داده و برادرشم 6 سالشه .

برا آشنایی و حرف زدن با مادرش خودم ب شخصه اقدام کردم وقتی خونشون بودم با رفتارهای عجیبی از این دختر موجه شدم که گویای این بود ک دختر گذشته خوبی نداشته! مثلا برا چن لحظه که رفتم تو یه اتاق تنهایی باهاش حرف بزنم این دختر حرکاتی از رو هوس میکرد مثلا بوسه و لب ... ! و بعدشم یه چند تا عکس بهم نشون داد که بعضیاش با تاپ بودن خیلی شوکه شدم و شک کردم که با این حال نمیشه دختر خوبی باشه
    خودش هم بهم میگفت من حرف زیاد دارم چون بدخواه زیاد دارم نباید ب حرف دیگرون اهمیت بدی اگه منو میخوای و ازین حرفا ...

برا همین من تحقیقم کردم از چند نفر سوال گرفتم
    اولی گفت این دختر وضعیتش خوب نیست بدرد ازدواج نمیخوره !.. با پسرا بوده
    دومی گفت شاید گذشتش اشتباهاتی از رو سادگی داشته ولی دختر خوبی هست سنش کمه و میتونی خودت اونو بسازی.
    با یکی دیگه هم حرف زدم راجب حرکات هوس گونش تو اتاق .. میگفت شاید دوستت داره و فکر میکنه میتونه با این حرکات بهت نزدیک بشه و وابستت کنه

گفتم باشه باید بیشتر بشناسمش تا اینکه من همین دیشبم بهش گفتم که باهام با ماشین میاد نه نگفت به مادرشم گفتم گفت برید مشکلی نداره .. من تو ماشین هم بهش گفتم چرا بعد یک هفته تو الان تو ماشین یه غریبه هستی !؟ چرا مادرت اجازه داد با من باشی ..
    گفت اعتماد ..چون تو رو میشناسیم و بهت اعتماد کامل داریم!
    اینو بگم ک تو ماشین با من خیلی راحت بود و میگفت تو که قرار محرمم بشی ...

در نهایت اینو بگم من از این دختر مادیات نمیخوام فقط وفاداری میخوام
    میخوام در آینده بهم خیانت نکنه فقط نمیتونم میتونه اینطور ک من میخوام باشه یا نه
    برا ازدواج هم عجله ای ندارم میتونم نشونش کنم و برا عقد هرچقد نیاز باشه صبر کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط Kami619 : سه شنبه 16 تیر 94 در ساعت 15:14 دلیل: .

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 27 تیر 94 [ 02:26]
    سطح
    53
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class31 days registered5000 Experience Points
    تشکرها
    354

تشکرشده 728 در 228 پست

Array
    چه اصراریه باهاش ازدواج کنی حالا؟!
    سنش خیلی کمه (بگذار به درس و مشقش برسه)
    آخه دختر مگه قحطه که می رید خواستگاری دختر بچه ؟!

3. 4 کاربر از پست مفید بانوى مهر تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 16 تیر 94), فدایی یار (چهارشنبه 17 تیر 94), فرهنگ 27 (سه شنبه 16 تیر 94), اقای نجار (سه شنبه 16 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 دی 96 [ 22:59]
    سطح
    52
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    625

تشکرشده 345 در 183 پست

Array
    من اگه با همچین کیسی بودم میرفتم خودمو از دسترس خارج میکردم
    حتی اگه از بی زنی کور بشم
    آیا این نشانه ها کافی نیست؟باشد که رستگار شوید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    خب پیش اومده دیگه همدیگه رو پسندیدم
    منم نگفتم الان میخوان ازدواج کنم فعلا میخوام شناخت کافی ازش بدست بیارم
    در صورتی ک خوب ازاب در بیاد یکی دوسال دیگه عقدش میکنم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط baitollah-abbaspour نمایش پست ها
    من اگه با همچین کیسی بودم میرفتم خودمو از دسترس خارج میکردم
    حتی اگه از بی زنی کور بشم
    آیا این نشانه ها کافی نیست؟باشد که رستگار شوید
    خیلی تند رفتی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    اخه این چه طرز فکری شما پسرا دارین؟ بزرگ میشه یا بزرگش میکنم یا درستش میکنم یعنی چی؟ مگه میخوای مهد کودک باز کنی یا تربیت اون دختر وظیفه شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه دختر 15 ساله داریم به اندازه یه زن 40 50 ساله درک وشعور ومعرفت داره یکی هم مثل مورد شما که زیر 13 سال میزنه
    شما اگه تصمیم به ازدواج دارین اونم با این خانم فکر کنید شخصیتش همینه وتغییر نمیکنه ممکنه با افزایش سن بدتر هم بشه ممکنه چند درصد بهتر بشه
    ولی خیلی از رفتارها تو ذات ادمه موروثیه به هیچ عنوان نمیتونی تغییرش بدی یه عمر باید بسوزی وبسازی باهاش یا قید زندگی باهاش بزنی
    این همه دختر مناسبتر شما از همین اول دارین نشانه های مهم رو نادیده میگیرین که بعدها همینا باعث اسیب به زندگیتون میشه
    جالبه از نگاه من که یه دخترم از رفتار اون دختر چندشم شد چطور شما باز قصد ادامه وحتی به فکر ازدواج هم باهاش افتادین؟
    این دختر مطمئن باشید تا 10 سال دیگه به پختگی لازم برای ازدواج نمیرسه البته از روی گفته های خودتون در مورد دختر اینو میگم
    اینو هم بگم که فکر میکنم نه تنها دختر هنوز امادگی لازم برای ازدواج رو نداره خود شما هم بهتره فعلا قید ازداوج بزنید تا به امادگی لازم برسید
    از انتخابتون معلومه که هنوز نمیدونید از ازدواج وهمسر ایندتون واقعا چی میخواین ومعیارهای مناسب برای خوشبخت شدنتون هنوز تثبیت نکردین
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

ویرایش توسط abi.bikaran : سه شنبه 16 تیر 94 در ساعت 16:57

7. 3 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

فدایی یار (چهارشنبه 17 تیر 94), آی تک (چهارشنبه 17 تیر 94), افسونگر (سه شنبه 16 تیر 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط abi.bikaran نمایش پست ها
    اخه این چه طرز فکری شما پسرا دارین؟ بزرگ میشه یا بزرگش میکنم یا درستش میکنم یعنی چی؟ مگه میخوای مهد کودک باز کنی یا تربیت اون دختر وظیفه شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه دختر 15 ساله داریم به اندازه یه زن 40 50 ساله درک وشعور ومعرفت داره یکی هم مثل مورد شما که زیر 13 سال میزنه
    شما اگه تصمیم به ازدواج دارین اونم با این خانم فکر کنید شخصیتش همینه وتغییر نمیکنه ممکنه با افزایش سن بدتر هم بشه ممکنه چند درصد بهتر بشه
    ولی خیلی از رفتارها تو ذات ادمه موروثیه به هیچ عنوان نمیتونی تغییرش بدی یه عمر باید بسوزی وبسازی باهاش یا قید زندگی باهاش بزنی
    این همه دختر مناسبتر شما از همین اول دارین نشانه های مهم رو نادیده میگیرین که بعدها همینا باعث اسیب به زندگیتون میشه
    جالبه از نگاه من که یه دخترم از رفتار اون دختر چندشم شد چطور شما باز قصد ادامه وحتی به فکر ازدواج هم باهاش افتادین؟
    این دختر مطمئن باشید تا 10 سال دیگه به پختگی لازم برای ازدواج نمیرسه البته از روی گفته های خودتون در مورد دختر اینو میگم
    اینو هم بگم که فکر میکنم نه تنها دختر هنوز امادگی لازم برای ازدواج رو نداره خود شما هم بهتره فعلا قید ازداوج بزنید تا به امادگی لازم برسید
    از انتخابتون معلومه که هنوز نمیدونید از ازدواج وهمسر ایندتون واقعا چی میخواین ومعیارهای مناسب برای خوشبخت شدنتون هنوز تثبیت نکردین
    تشکر بابت پاسخ جامعی که دادید! ولی ..

طرز فکر من با شما خیلی متفاوت هست
    من به دو دلیل نیاز ب ازدواج دارم اول اینکه برای پیشرفت و اینکه یه محرک باشه ک ب من فشار بیاره و انگیزه بده و دوم اینکه به گناه نیفتم
    حالا آمادگی لازم برا ازدواج رو نفهمیدم چیا هست! ولی اینو بدونید که من خیلی سر به هوا نیستم و بی گدار ب آب نزدم ک نمیزنم

شما منو یاد حرف یکی از دوستام انداختید
    برا یه لیوان شیر که آدم گاو نمیخره!

در مورد دختره هم باید بگم تا حدودی باهاتون موافقم ولی اینو بدونید که امروزه تو این جامعه دختر خوب وجود نداره با این تحلیلی که شما دارین

9. کاربر روبرو از پست مفید Kami619 تشکرکرده است .

abi.bikaran (سه شنبه 16 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kami619 نمایش پست ها
    در مورد دختره هم باید بگم تا حدودی باهاتون موافقم ولی اینو بدونید که امروزه تو این جامعه دختر خوب وجود نداره با این تحلیلی که شما دارین
    اگه اعتقاد شما واقعا اینه که دختر خوب وجود نداره پس قبول کنید به تعداد همه اون دخترهای بد پسر بد هم وجود داره چون یه دختر به تنهای وبدون محرک پسر بد نمیشه! در کنار هر دختر بد یه پسر یا چند پسر بد وجوود داره.

اما اینکه نیاز به ازدواج دارین دلیل نمیشه به هر قیمتی هم زود ازدواج کنید وعجولانه انتخاب کنید یه انتخاب عاقلانه واگاهانه ومناسب میتونه زندگی اینده شما رو تضمین کنه.
    ولی اگه از همین ابتدا اولین قدم رو در انتخاب درست بر ندارین هیچ تضمینی ندارین که با ازدواج به ارامشی که میخواین برسین برعکس زندگی پر از تنش وپشیمانی عایدتون میشه.

امادگی لازم برای ازدواج یعنی من خودم خوب میشناسم میدونم از زندگی وهمسر ایندم چه انتظارتی دارم معیارهای کاملا روشن وشفاف ومشخصی دارم
    برای خودم اولویت بندی کردم خط قرمزهام کاملا مشخصه وبه هیچ عنوان از اونها کوتاه نمیام فردی که قرار شریک زندگی من بشه باید من رو همینی که هستم قبول کنه به امید تغییر با من ازدواج نکنه از نظر فرهنگی اعتقادی خانوادگی و وفاصله طبقاتی مثلا از نظر مالی همسطح خودم باشه طرز فکر ودیدگاهش به زندگی به من نزدیک باشه وخیلی مسائل مهم دیگه که حتما خودتون در نظر خواهید داشت اگه واقعا برای ازدواج اماده هستید همجوره........
    ا
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

11. 4 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 17 تیر 94), matinalone (چهارشنبه 17 تیر 94), milad.mehr (پنجشنبه 18 تیر 94), آی تک (چهارشنبه 17 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 دی 97 [ 09:08]
    سطح
    61
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 188
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    123

تشکرشده 113 در 55 پست

Array
    سلام...متاسفانه باید بگم با دوست دیگر موافقم...شما هنوز خودتون هم آمادگی ازدواج ندارین و احتمالا بیشتر درگیر هیجانات هستید...
    این خانمی هم که گفتین به هیچ وجه کیس ایده آلی برای یک زندگی پایدار نیست...

موفق باشید

یا علی

13. 4 کاربر از پست مفید grey-sm تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 17 تیر 94), roozbeh220 (سه شنبه 16 تیر 94), آی تک (چهارشنبه 17 تیر 94), اقای نجار (سه شنبه 16 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 مرداد 99 [ 22:16]
    سطح
    64
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 271
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    130

تشکرشده 285 در 148 پست

Array
    اولا بد بودن رو به همه دخترا نسبت ندین! دوما اینکه این دختر از نسل فک میکنم دیگه دهه هشتاد باشه که نه تنها هنوز بچس بلکه سرشار از هیجانات و رفتار های نسنجیده و بدور از بلوغ فکریه! شما مطمئنی که بعد دوسال ایشون میشن دختر ایده آل شما و آماده ازدواج با شما؟ واسه این دختر ازدواج خیلی زوده، وارد شدن به زندگیش هم جز وابستگی و دردسر چیزی عاید شما و اون نمیشه!!
    موفق باشی

15. 2 کاربر از پست مفید نجمه چ تشکرکرده اند .

grey-sm (پنجشنبه 18 تیر 94), آی تک (چهارشنبه 17 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    سلام

من نمی تونم قضاوت بکنم که این دختر خانم اون حرکات رو از رو خامی انجام میداده(هر چند به قول امروزیا این ما دهه شصتیا هستیم که ساده و خام و نسل سوخته تشریف داریم، دهه هشتادیا که نسل پدر سوخته ان) یا از روی اینکه انقد حرفه ای بوده که قبح این کارا واسش ریخته،فقط اینو میدونم که اگه بخوای باهاش ازدواج کنی و تا بخوای بزرگش کنی و تربیتش کنی خودت پیر میشیاینو جدی میگم من تو اطرافیانم دیدم که مثلا پسری خواسته دختر کم سن و سال رو خودش تربیت کنه و واقعا پیرش دراومده.

در ثانی یکی از اهداف همه ما از ازدواج اینه که در کنار همسرمون به آرامش برسیم ولی شما باید هی حواست به این باشه که وای نکنه خانمم تو فلان جمع این رفتارو بکنه یا فلان حرفو نزنه و...یعنی یجورایی میخوای خودخوری کنی و تو زندگی روی آرامش رو نبینی.

حالا من نمیگم همین الآن کاتش کن چون دیدم در برابر نظر دوستان هم گفتی نه ما همو پسندیدیم .خب میتونی یه فرصت مثلا یه ماهه رو به خودتون بدی و بیشتر باهاش آشنا شی تا بعدا خودتو سرزنش نکنی که ای کاش یکم بیشتر باهاش آشنا میشدم.ولی بعد از این فرصت یه ماهه اگه دیدی به درد هم نمی خورین رابطه رو به شکل کامل کات کن تا اون بچه درگیر رویابافی و وابستگی نشه.

یه توصیه دوستانه دارم :خیلی سریع اقدام به ازدواج نکن (حالا نه با این شخص،منظورم کلی هستش)،به نظر من اکثر آقایونی که قبل از 25 سالگی ازدواج میکنن بعدا از ازدواجشون پشیمون میشن چون بعدا مثلا میگه من جوونی نکردم و از سن کم رفتم زیر بار مسئولیت و همین آقا بعد از ازدواج تازه میره سراغ دوست دختر و تفریح های مجردی تا عقده هاشو خالی کنه.

به نظر من یه پسر بعد از 26-27 سالگی تازه باید شروع به آشنایی و خواستگاری رفتن بکنه چون تازه از این سن به بعد هست که معیارای یه پسر برای ازدواج پخته و مشخص میشه و از نظر عاطفی ثبات پیدا میکنه و میفهمه با خودش چند چنده و دقیقا چه جور دختری رو میخواد.شما هم به احتمال خیلی زیاد معیارهایی که در 27 سالگی برای ازدواج داری با معیارهای فعلیت زمین تا آسمون فرق خواهد داشت.

یه چیزی هم خواستم بگم شما خودت هم هنوز نمیدونی دقیقا چی میخوای مثلا خودت از مادر دختره اجازه میگیری که باهاش بری بیرون بعد میگی مادرت چطور راضی شد که با من بیایی؟من خودم هم شده که مثلا با اجازه خونوادم با خواستگارم با ماشینش رفتیم یه کافی شاپی تا با هم حرف بزنیم ،وقتی که چند جلسه با هم حرف زدیم و خونوادم در جریانه پس یه اعتمادی ایجاد شده که همچین اجازه ای دادن اون وقت اون پسر باید بهم بگه چجوری خونوادت اجازه دادن سوار ماشینم شی؟!!عجب!!!!!

از ما گفتن ولی اگه از جوونیت سیر شدی و میخوای زود پیر شی کار خودتو بکن.

موفق باشی.
    ویرایش توسط آی تک : چهارشنبه 17 تیر 94 در ساعت 11:07

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)