به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 بهمن 87 [ 09:13]
    سطح
    36
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 37
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

مشکل ما و همکارمون ترا خدا کمک کنید.

ما تعداد 5 نفر خانم در یه شرکت نیمه دولتی کارمندیم با یه نفر آقای کاملاً بی فرهنگ و رئیس خلی که معلوم نیست از کجا گیر آوردن گذاشتنش اونجا. به خدا دیگه خسته شدیم نفس مون داره بیرون نمی یاد خدا هم دیگه جلوی این آقا در نمی یاد. نمونه اش کنجکاوی در همه جا و همه چیز چرا مانتوی فلانی کوتاهه چرا کسی مقتعه اش رفت پایین منشی شرکته و مدرکش هم دیپلمه بالاتر از همه ماها که لیسانس و فوق دیپلم هستیم می گیره و تقریباً با رئیس مون که مدرک دکتری داره و بسیار بسیار کم تجربه و لوس و ننر جوره و هر چی این همکارمون بگه رئیس مون تایید می کنه . تو هشت ساعت وقت اداری مون به خدا نیم ساعت پشت میزش نمی شینه. پارسال یه گندی بالا آورد که کارش به دادگاه اونجاها رسید ولی یه جوری ماست مالی کرد که هیشکی متوجه نشد. نمیدونیم باید چیکار کنم . ترا خدا راهنمایی مون کنید با این مرد چیکار کنیم.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

RE: مشکل ما و همکارمون ترا خدا کمک کنید.

نمونه اش همین امروز که از حرص و عصبانیت تمام بدنم داره می لرزه . وظیفه کاری خودش را گذاشت گردن من. چون رئیس مون تائید کرد که کار اون را باید من انجام بدم. چرا کدوم قانون گفته یکی هیچ کاری نکنه مفت مفت پول حروم بخوره ما تا لحظه خروج از جون بگذریم نصف حقوق اونو نگیریم به خدا انصاف نیست. تا می خواهیم یه چیزی بگیم. رئیسمون می گه با قرارداد شما آخر سال موافقت نمی شه . یعنی اخراج پس با قرض و قسط و هزار مکافات دیگه چیکار کنم. نمیدونم اینجا اصلاً جاش بود که این تایپیک را باز کردیم .
    حتی تو زندگی خصوصی مون هم وارد شده و بین همه بچه ها اختلاف می ندازه. فردا اگر ساعت 4 خواستیم بریم بیرون حراست اداره کل باخبره. . یکی بخواد بره تفیح کوه . باز حراست باخبره. با هزار تا ترفند تونست یه خونه بخره . حرومه. نونی که جلوی بچه اش می ذاره حرومه. کسی صدای ما را نمیشنوه. به خدا ظلمه در حق ما.
    انقدر به فکر اینکه که جای پای کی را خالی کنه. یادش میره به نظافت شخصی اش برسه. بوی گندش کل اداره را برمیداره. نمیتونی حتی کنار میزش بریم. از بس ادکلن و اسپری استفاده میکنیم که همه مون مریض شدیم. حتی خیلی از ارباب رجوع ها اعتراض کردند که این آقا به نظافتش برسه ولی کو گوش شنوا.
    البته اینم بگم وقتی رئیس مون عوض شد یعنی دکتر جدید اومد اوضاع فجیعتر شده .کارش وخیم تر.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

دلم خیلی گرفته و به زور خودم را نگه داشتم. می خوام زار زار گریه کنم. خیلی سخته که ببینی یکی راست راست راه بره و حقت را بخوره و نتونی جوابش را بدی. چون جواب دادن به اون خداحافظی با کارت.
    خیلی سخته یکی تو روت وایسته و هر چی دلش می خواد بگه و تو نتونی جوابش را بدی.
    خیلی سخته که نتونی حتی به رئیست حرفت را بزنی. حتی اگر حق هم با تو باشه آخر سر حق با اونی که خلاف قانون کاری عمل کرده.
    من نمیدونم خدا چرا جوابش را نمیده یکی از دهات اطراف پاشه بیاد شهر با مدرک دیپلم و کاملاً بی فرهنگ حتی نمی دونه چطور با یه خانوم حرف بزنه و تو کارش انقدر موفق باشه جلوی رئیس خودش را موش نشون بده.
    این آقا به جز منشی گری سرایدار هم هست یعنی کار نظافت هم باهاشه. پولش را می گیره. ولی کف اداره مون پر آشغاله . میزامون و کامیپوترامون پر گردو خاکه. سطل آشغالها اینقدر پر میشه که کم مونده بریزه زمین.چایخونه اداره پر کثافت و مگسه. ولی اتاق آقای رئیس تمیز و مرتبه. یعنی این دکتر ما کوره اینها را نمی بینه پس چرا بابت نظافت بهش پول میده. به نظر شما نونی که می خوره حلاله. وقتی هم اعتراض می کنیم .دکتر و اون آقا خودشون را گم می کنند و فردا همه جا تمیز و از پس فردا روز نو روزی از نو.
    خواهش می کنم کسایی که در این مورد و یا موارد مشابه تجربه دارند ما را راهنمایی کنند که بالاخره چیکار کنیم.از بس حرص خوردیم به خدا همه مون مریض شدیم. طوریکه حتی همسرمون خانواده خودمون و همسرمون دوست آشنا فامیل از رفتار این آقا خبر دارند. یعنی طوری رفتار می کنه که باعث می شه تو خونه هم حرص بخوریم با اطرافیان دردل کنیم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 مرداد 90 [ 22:24]
    سطح
    51
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 85 در 57 پست

Array

من که راه حلی به نظرم نمی رسه چون در این موارد خیلی بی تجربه ام . فقط این پستو ارسال کردم که بگم درد دلتونو خوندم و متأسفم از وجود همچین آدمایی . امیدوارم مشکلتون هر چه سریعتر حل بشه .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

کسی نیست بهم کمک کنه کجایین بچه ها. امروز صبح رفتم اتاق آقای دکتر و اعتراض کردم می دونین چی جواب داد استعفاتون همین الان رو میزم باشه. من جواب دادم چرا من استعفا بدم هم حقم ضایع بشه و هم استعفا بدم. اگر دوست دارین میتونین اخراجم کنین. استعفا بدم که پس فردا هیچی از تامین اجتماعی هم گیرم نیاد. خیال کردی . کار من بنده حقیر بدون پارت فقط دعاست.
    چرا کسی به دادم نمی رسه. یعنی شما هم از این مرد می ترسید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 25 مهر 87 [ 11:35]
    سطح
    41
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    تشکرها
    84

تشکرشده 88 در 53 پست

Array

نگاری عضو تازه وارد، باید بدانی انسان فقط باید از خدا بترسد نه هیچ چیز و هیچ کس دیگر.
    ولی چرا اینقدر دشوار می گیرید. سعی کنید به همه مسائلی که در اطرافتان اتفاق می افتد با حسن ظن نگاه کنید واگر نظافتچی اتاق شما را نظافت نمی کند خودتان اقدام کنید اگر میز شما را دستمال نمی کشد خودتان اینکار را انجام دهید گمان نکنم غرور و شخصیت شما با این کار زیر سؤال برود.
    شاید آن خدمتکار مشغله کاریش زیاد باشد.
    به نظر من شما نه تنها در حیطه مسئولیتی که به عهده دارید کار خود را باید دقیق و درست انجام دهید، اگر هم همکاران دیگر زمانی پر ترافیک داشتند از روی نوع دوستی به آنها کمک کنید. البته بدون توقع و انتظار.

فکر کنید محیط کار خانه دوم شما ست شما نیمی از عمر خود را در آنجا سپری می کنید. اندکی باید روحیه سازش پذیری خودتان را تقویت کنید.
    امیدوارم از اظهار نظر من ناراحت نشده باشید فقط قصدم کمک کردن به شما است.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 20 مرداد 88 [ 15:55]
    سطح
    47
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 55
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    169

تشکرشده 176 در 51 پست

Array

با سلام
    بعد از مدتها امروز ورودی به تالار داشتم و مطلب خانم نگاری در انجمن "حقوق ما " نظرم رو جلب کرد :
    حقیقتش توصیه من این نیست که از در شکایت و اعمال و اجرای حق و حقوق کارمند و کارگر و ... از دادگاههای با عناوین مختلف درآیید گر چه این در صورت اجحاف به شما حقتونه و البته اگر این اجحاف به حد ظلم های بارز و نقض های آشکار قوانین مصرح باشه محل پیگیری داره و نبایستی ظلم پذیر بود .
    اما به نظرم گله های شما بیشتر به جهت اعمال سلیقه هاست که خوب در دنیای پر از نفسانیات ما به وفور وجود داره و باید با تدبیر با اونها کنار اومد .
    لذا توصیه من راهکار تدبیر و مدیریت اوضاع توسط خود شماست .
    یادم هست سالها پیش کتابی رو مطالعه کردم با عنوان " چگونه بر رییس خود مدیریت کنیم "
    سعی کنید با تدبیر رییستون ، همکارانتون و خودتون رو مدیریت کنید
    براتون آرزوی موفقیت و بهروزی دارم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)