به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    شنبه 27 تیر 94 [ 02:26]
    سطح
    53
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class31 days registered5000 Experience Points
    تشکرها
    354

تشکرشده 728 در 228 پست

Array

چه جوری با این غم بزرگ (سقط مجدد) کنار بیام؟! (کمکم می کنید)

سلام
    دوستان مهربونم ازتون ممنونم که تو تاپیکم بهم لطف داشتید اما من اون تاپیکو می بینم حالم بد می شه مخصوصا عنوانش که من دیگه باردار نیستم

همین دیروز صبح از بیمارستان مرخص شدم خیلی درد کشیدم و خون ازم رفته می تونم درد جسمی رو تحمل کنم اما درد روحی داره منو از پا در میاره
    نمی تونم همسرمو ببینم رفتار زشتش یادم میاد بهش حرص دارم خیلی...
    اما اون چسبیده به من و ولم نمی کنه

می خواد بره بیرون به خواهرم می گه بیاد پیشم فکر می کنه خودمو می کشم!! اما من همین الآنشم مرده م ! نیازی به خودکشی نیست...

این بار من خیلی اذیت شدم چون بر خلاف سه تای قبلی صدای قلبشو شنیدم و هنوزم تو ذهنمه و اشک می ریزم
    من یه پسر دارم قبول ولی آدم ده تا بچه هم داشته باشه خدایی ناکرده یکیشو از دست بده داغون می شه و تحملش واسش مشکله
    من خیلی خیلی حساس و نازک نارنجی ام واقعا تحمل این شرایط واسم دشواره
    هیچ رمقی ندارم مدام گریه می کنم سر و گردنم درد گرفت صدام گرفت

می خوام قوی بشم و با این غم بزرگ کنار بیام
    می شه باهام حرف بزنید؟! من غیر شما کسیو ندارم که درکم کنه و من راحت باهاش حرف بزنم!

خدا خیرتون بده...امام زمان پشت و پناهتون باشه

2. 7 کاربر از پست مفید بانوى مهر تشکرکرده اند .

:)لبخند (یکشنبه 07 تیر 94), m.reza91 (یکشنبه 07 تیر 94), اقای نجار (چهارشنبه 10 تیر 94), اعجاز عشق (یکشنبه 07 تیر 94), رویای پر کشیدن (یکشنبه 07 تیر 94), سوده 82 (یکشنبه 07 تیر 94), شمیم الزهرا (دوشنبه 08 تیر 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    بانوی مهر عزیز

با تمام گوشت و پوست و استخوانم و با تک تک سلول های بدنم حست رو درک میکنم.

تو یک مادری که پسرت رو میتونی در آغوش بگیری و بوسش کنی،بووش کنی،از دیدن لبخندش، از دیدن سلامتیش،از دیدن حرف زدنش و حتی راه رفتن و نفس کشیدنش لذت ببری

میدونم غم از دست دادن فرزند چقدر سخته و عذاب آوره
    ولی اینو بدون که یک پسری داری که درکنارته و میتونی با نگاه کردن بهش دردت رو التیام بدی و عاشقانه در آغوش بگیریش

من یک مادرم
    یک مادری که پنج ساله از پسرش، از جگر گوشش دوره و حتی نمیدونه حال و روزش چجوریه
    حتی نمیتونم یک لبخندش رو ببینم
    نمیتونم بغلش کنم
    نمیتون بووش کنم و دستای کوچیکش رو حتی لمس کنم
    فقط غصه و غم دوریش رو باید بخورم

حتی دیگه دارم از دیدنش هم ناامید میشم و حس میکنم دیگه تا آخر عمرم بچمو نخواهیم دید

فقط خودت میتونی به خودت التیام ببخشی و این درد رو تسکین بدی
    اونم با قوی کردن خودت
    با کار کردن روی خودت
    با امید
    با مهربانی کردن به پسر و همسرت و خانوادت

تو خوب باش
    تو خوب باش
    تو خوب باش

یاحق
    زندگی زیباست

4. 11 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

:)لبخند (یکشنبه 07 تیر 94), m.reza91 (یکشنبه 07 تیر 94), nahid-111 (یکشنبه 07 تیر 94), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 14 تیر 94), من می دونم (یکشنبه 07 تیر 94), zolal (یکشنبه 07 تیر 94), اقای نجار (چهارشنبه 10 تیر 94), اعجاز عشق (یکشنبه 07 تیر 94), بانوى مهر (یکشنبه 07 تیر 94), باغبان (یکشنبه 07 تیر 94), سوده 82 (یکشنبه 07 تیر 94)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    53
    دستاوردها:
    تشکرها
    354

تشکرشده 728 در 228 پست

Array
    نادیا قربون دلت برم
    می دونم داستانتو چه صبری داری تو
    من به هق هق افتادم نفسم بالا نمیاد

6. کاربر روبرو از پست مفید بانوى مهر تشکرکرده است .

del (دوشنبه 15 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 اسفند 94 [ 12:40]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    184

تشکرشده 119 در 28 پست

Array
    دوست عزیز من هم برای شما آرزو می کنم خدا بهتون صبر بده شرایط سختیه و شما حق دارید غمگین و ناراحت باشید ولی اتفاقیه که پیش اومده و دیگه بر نمیگرده. قدر داشته هاتون رو بدونید: پدرتون که یک حامی بزرگه، مادرتون که حتمن الان حسابی نگران شماست ،همسرتون که توی این موقعیت کنارتونه و تنهاتون نذاشته و پسرتون که شما مادرشید و نباید ضعف شما رو ببینه سعی کنید زودتر خودتون رو از لحاظ روحی روبراه کنید چون اون هم از بی قراری شما رنج میکشه .

8. 4 کاربر از پست مفید mahtab61 تشکرکرده اند .

zolal (یکشنبه 07 تیر 94), اعجاز عشق (یکشنبه 07 تیر 94), بانوى مهر (یکشنبه 07 تیر 94), باغبان (یکشنبه 07 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 10 بهمن 94 [ 18:14]
    سطح
    34
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 112
    Overall activity: 49.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    150

تشکرشده 176 در 92 پست

Array
    سلام بانوی مهر خدا بهت صبر بده عزیزم

دیگر نگران نباش

تو در زندگی ضربه ای خورده ای و تنها کاری که انجام می دهی اینست که همواره به آن می اندیشی ونگران هستی

آیا فراموش کرده ای که من اینجا هستم تا تمام بارهای تو را به دوش خود بکشم یا از اینکه دربرابر مشکلات کوچکی که

بر سرراهت قرار می گیرد خود را ببازی و نگران باشی لذت میبری آن را در لیست قرار بده کاری باید انجام شده یا باید به

آن رسیدگی شود آن را در لیست کارها قرار بده نه نه در لیست خودت !! آن را در لیست کارهای من قرار بده بگذار من

آنکسی باشم که به این کار رسیدگی میکنم و مشکلت را حل کنم تا زمانی که آن را کامل به من محول نکنی نمیتوانم کمکی

به تو بکنم . هرچند لیست کارهای من بسیار طولانیست اما اخه من خدا هستم من قادرم هر کاری که به من واگذار میکنی

را انجام دهم در واقع اگر حقیقت را بخواهی من پیش از این هم بسیاری از کارهای تو را انجام داده ام بدون اینکه خودت هرگز از

آن خبر داشته باشی/ به من اعتماد کن به محض اینکه بارهایت را به من سپردی دیگر آنها را پس نگیر به من اعتماد کن ایمان داشته

باش که من به تمام نیازها و مشکلات تو رسیدگی میکنم / آیا با فرزندت مشکل داری آن را در لیست من قرار بده / آیا مشکل مالی داری

آن را در لیست من قرار بده / آیا از فراز و نشیب های احساسی خود در رنج هستی به خاطر من آن را در لیست من قرار بده من میخواهم

به تو کمکم کنم تمام آنچه که تو باید انجام دهی درخواست کردن است آن را رها کن / صبح که از خواب بیدار میشوی با خودت نگو من احساس

میکنم امروز قوی تر هستم فکر میکنم میتوانم این کار را از اکنون بدست گیرم چرا احساس میکنی که اکنون قوی تر هستی ؟ساده هست چون تو

بارهایت را به من سپرده ای و من مسئولیت آنها را به عهده گرفته ام من همچنین قوا و قدرت تو را نیز تجدید کردم و تو را در صلح و آرامش خودم فرا می گیرم

هیچ میدانی اگر این مشکلات را به تو بازگردانم به عقب و درست به همان جایی که شروع کردی باز خواهی گشت

آنها را به من بسپار و فراموششان کن

فقط بگذار من کار خودم را انجام دهم

با من حرف بزن من از تو میخواهم که بسیاری از چیزها را به دست فراموشی بسپاری

فراموش کن آن چیزهایی که تو را ناراحت می کرد نگرانی ها و دلخوری ها را فراموش کن زیرا اکنون تو میدانی که همه چیز تحت کنترل من است

اما یک چیز هست که میخواهم هرگز فراموش نکنی

از تو میخواهم که صحبت کردن با من را فراموش نکنی

با من صحبت کن من عاشق تو هستم

من میخواهم که صدایت به کرات شنیده شود میخواهم به من از دوستان و خانواده ات بگویی در حقیقت دعا گفتگوی تو با من است

میخواهم عزیزترین دوست تو باشم

ایمان داشته باش من بسیاری از چیزها را از این بالا می بینم که از جایی که تو هستی قادر به دیدن آنها نیستی

ایمان داشته باش که من به آنچه که انجام میدهم واقف هستم

به من اعتماد کن نیازی نیست آنچه را که من میبینم تو نیز ببینی من همواره از تو مراقبت میکنم و

و نیازهایت را برآورده خواهم کرد

فقط باید به من اعتماد کنی هرچند که کارهای من بسیار مشکل تر و بزرگتراز توست به نظر می رسد که تو در انجام همین کار ساده هم مشکل زیادی داری

اعتماد کردن چقدر مشکل است ؟

با دیگران مشارکت داشته باش زمانی که تنها دو سال داشتی به تو یاد دادند آنچه را که داری با دیگران تقسیم کنی

این کار را از چه زمانی فراموش کردی ؟

آن قانون همچنان به قوت خود باقی ست

آنچه که داری را با آنان که کمتر از تو خوشبخت هستند سهیم شو

شادی هایت را با آنان که به دلگرمی نیاز دارند تقسیم کن

خنده هایت را با آنهایی که مدتهاست صدای خنده ای نشنیده اند تقسیم کن

اشکهایت را با آنان که گریستن را فراموش کرده اند تقسیم کن

ایمانت را با آنهایی که ایمان ندارند سهیم شو

صبور باش

چنان برنامه ریزی کرده ام که تنها در طول یک دوره زندگی ات تجربه های گوناگون بسیاری داشته باشی

از کودکی رشد کردی و جوان شدی صاحب فرزند شدی بارها شغل خود را عوض کردی حرفه های زیادی یاد گرفتی به جاهای زیادی سفر کردی هزاران نفر را ملاقات کردی

و تجربه های بسیاری اندوختی حال چطور وقتی کاری که من باید انجام دهم کمی بیش از انتظار تو وقت می برد اینگونه بی تابی می کنی

به زمان بندی من ایمان داشته باش چرا که زمان بندی من بی عیب و نقص است

فقط بخاطر اینکه کل جهان را در شش روز آفریده ام همه فکر می کنند من همیشه باید عجله کنم

مهربان باش با دیگران مهربان باش زیرا من آنها را نیز به اندازه تو دوست دارم ممکن است آنها مانند تو لباس نپوشند

یا مانند تو صحبت نکنند

یا به شیوه تو زندگی نکنند

اما با این حال من عاشق همه شما هستم لطف کن تا سعی کنی به خاطر من با آنها مدارا و سازش کنی

من هر کدام از شما را به گونه ای متفاوت آفریدم اگر همه شما مثل هم بودید بسیار خسته کننده میشد

بدانید که من هر یک از این تفاوتهایتان را دوست دارم

عاشق خودتان باشید انقدر که من عاشق شما هستم چطور می توانید خودتان را دوست نداشته باشید ؟

تنها به یک دلیل شما را خلق کردم که به شما عشق بورزم و شما هم به من عشق بورزید

من خدای عشق هستم

مرا دوست داشته باشید همسایه هایتان را دوست داشته باشید اما خودتان را هم دوست بدارید

زمانی که می بینم از دست خودتان عصبانی و خشمگین هستید و امور خوب پیش نمی روند

قلبم به درد می آید

شما برای من خیلی گرانبها و ارزشمند هستید

10. 4 کاربر از پست مفید parvaaz تشکرکرده اند .

zolal (یکشنبه 07 تیر 94), اعجاز عشق (یکشنبه 07 تیر 94), بانوى مهر (یکشنبه 07 تیر 94), باغبان (یکشنبه 07 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 29 مرداد 94 [ 02:02]
    سطح
    25
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    205

تشکرشده 184 در 75 پست

Array
    سلام.

اصلا دوست ندارم ناراحتی تون رو ببینم متاسف شدم.

یادتون میاد همش میگفتین زندگیم پر مشکله پره درده و هی همه میگفتن نه زندگیت از خیلی ها بهتره فقط زود رنجید و عصبی .....

اما شما اصرار داشتی که مشکل داری.اون موقع ها فکر میکردم چه آدمایی پیدا میشن از بی مشکلی دنبال این افتادن که به زور ناراحت بشن!!! از در و دیوار از زمین و آسمون و ....

چیزایی که هیچ آدمی ازشون نمیگم ناراحت نمیشه اما در اون حدی که شما ازش گلایه داشتی نه.

بعد با تذکر خانم zzz فهمیدم که اصلا متوجه نیستم که شما تو چه دنیایی هستید.با خودم گفتم دیگه تایپیکات نمیام اما خوب .... کاش یکی پیدا میشد با زبون خوب بهت میگفت داری چیکار

میکنی با خودت. کاش یکی جرات داشت صبور باشه در مقابل عصبانیتت و تو هر چی دوست داشتی بهش بگی ولی بهت بگه حرف راستو.

وقتی این تایپکتون رو خوندم خیلی ناراحت شدم. با خودم گفتم چه خیری تو این اتفاق برای خانم بانوی مهر هست.

با خودم گفتم یعنی ناشکری اون زندگی خوب باعث شده خدا یه ویشگون محکم از بانوی مهر بگیره بلکه درد این اتفاق محکم ترش کنه تا حواسشو به خودش و زندگیش جمع کنه یا نه

بانوی مهر اونقدر خانوم با خداییه، که خدا جواب تمام تایپکاشو داده که یادش بیاره به چیا میگفت درد و درد واقعی چیه.شاید خدا خواسته بانوی مهر بزرگ بشه.

نمیدونم شاید این بچه قرار بود مشکلی هم نداشته باشه به صورت زنتیکی یا چه میدونم کمبود یا هر چیزی دیگه ای و کاملا هم سالم به دنیا بیاد اگه میشد بمونه ولی نموند و رفت با هر

دلیل پزشکی ای. با هر دلیلی که بانوی مهر به جای رفتن دنبالش و رسیدگی به خودش اون موقع ها که اختیار داشت و میتونست کاری بکنه واسه موندن بچه اش و زدن قلبش مدام دنبال

این بود که وقتشو با چیزای بیخود پر کنه و خودشو عذاب بده.

شما رو نمیگم اما خودم بعضی موقع ها یه جاهایی کم کارهایی میکنم که بعد دیدن نتیجه ی بد یادم میوفته و اونوقت خجالت میکشم اسم خدا رو بیارم. بعضی موقع ها با دست خودمون

خودمون رو نابود میکنیم و بعد میگیم خدا خواست. در حالی که فقط بهانه است.خدا اختیار داده بهمون. نمیدونم اما نباید خودمون رو بزنیم به اون راه. شاید فکر میکنیم خوبیم اما آخر سر تو اون

دنیا چشمامون رو باز کنیم و ببینیم ای دل غافل حالا جواب این سوالو که با عمرت چه کردی رو چی بگم؟ بگم چه طوری از قدرت اختیارم استفاده کردم؟

به خودت رحم کن خانم . زندگی و هر چه که تو زندگی داریم حاصل تلاش خودمونه. کسی که چربی خون داره و مدام چربی میخوره وقتی سکته کرد و مرد حکم خودکشی رو داره. با اختیار

زندگیشو از خودش گرفته.

گریه کن و گریه کن و گریه کن تا خالی بشی و وقتی ناراحتی هات تموم شد و تونستی وایسی رو پات پاشو مثل یه شیر زن دیگه نذار بچه ی بعدیت بمیره. برو دنبال راه حل مشکلت. مادر

واقعی باش. مادر واقعی با جون و دل بچه اشو نگه میداره..به فکر حاملگی دفعه ی بعدت باش. چه با اختیار به وجود بیاد و چه بی اختیار مسئولی ازش مراقبت کنی.

میدونم زبونم تنده میدونم ناراحت میشی اما من اونقدر تو رو دوست دارم که نمیتونم ببینم چند وقت دیگه دوباره یه بچه ی سقط شده ی دیگه داری و سلامتیت رفته بر باد.

شاید با دارو و درمون به موقع بچه ی بعدیت موند.

میدونم جای آدمی با طرز فکر من نه تنها تو تایپیک شما بلکه کلا تو این تالار نیست . شما کسی رو میخوای باهات گریه کنه و هیچ وقت بدیت و ایرادت رو بهت نگه. اما من نمیتونم وایسم و

ببینم به خاطر سرگرم کردن خودت به فکرا و ناراحتی های بیخود و خاله زنک بازی و بعد نذر و نیاز وقتی دیگه کار از کار گذشته ، تو اون دنیا بچه ات ازت بپرسه بای ذنب قتلت؟

12. 2 کاربر از پست مفید :)لبخند تشکرکرده اند .

بانوى مهر (یکشنبه 07 تیر 94), باغبان (یکشنبه 07 تیر 94)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    53
    دستاوردها:
    تشکرها
    354

تشکرشده 728 در 228 پست

Array
    نه لبخند جون هیچ از پستت ناراحت نشدم حقیقتو گفتی
    لبخند کاری نداشته باش که من ناراحت می شم یا نه تلخ ترین پستو واسم بنویس
    ایرادامو می دونم اما تو بیش تر بگو خدا شاهده می خوام بشنوم
    من از خدا شاکی نیستم باز هم می گم الحمدالله رب العالمین
    تقصیر منه بی لیاقت هست منی که نه به خودم رحم می کنم نه به بجه هام
    اگر عزت نفس داشتم اگر خودمو دوست می داشتم هر چهار تا بچه م زنده می موندند :)
    لبخند اگه خسته نمی شی بازم واسم بنویس هر چی ایراد و عیب دارم بگو دیگه نمی خوام گریه و زاری کنم 26 سال گریه و گله کردم کردم بسمه یک سال اینجا غر زدم بسمه
    می خوام آدم بشم لبخند ممنونم و دوستت دارم

- - - Updated - - -

دیگه گریه و زاری نمی کنم اگر ناراحتم هستم همه ش می خندم بســــــــــمه دیگه
    چهار تا بچه مو به کشتن دادم بسمه...خودمو زندگیمو نابود کردم بسمه
    ا الآن هر عزیزی فکر می کرده من ناراحت می شم واسم پست نگذاشته بیاد و واسم پست بگذاره حتی تلخ ترین پست
    به روح داییم جدی می گم

می خوام بزرگ شم می خوام از خود راضی شم و عزت نفس داشته باشم
    ویرایش توسط بانوى مهر : یکشنبه 07 تیر 94 در ساعت 15:32

14. 2 کاربر از پست مفید بانوى مهر تشکرکرده اند .

:)لبخند (یکشنبه 07 تیر 94), اعجاز عشق (یکشنبه 07 تیر 94)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 02:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,765

تشکرشده 6,795 در 2,395 پست

Array

سلام

در تایپیک قبلی ثابت شد شما - جرات - عزت نفس و ......داری .

کار هرکسی نیست !

خانم بانوی مهر ، شما قهوه هستید .

زیرا :

زن جوانی پیش مادر خود می‌رود و از مشکلات زندگی خود برای او می‌گوید و اینکه او از تلاش و جنگ مداوم برای حل مشکلاتش خسته شده است.

مادرش او را به آشپزخانه برد و بدون آنکه چیزی بگوید سه تا کتری را آب کرد و گذاشت که بجوشد.

سپس توی اولی هویج ریخت در دومی تخم مرغ و در سومی دانه های قهوه.

بعد از بیست دقیقه که آب کاملاً جوشیده بود گازها را خاموش کرد و اول هویج را در ظرفی گذاشت، سپس تخم مرغ‌ها را هم در ظرفی گذاشت و قهوه را هم در ظرفی ریخت و جلوی دخترش گذاشت. سپس از دخترش پرسید که چه می‌بینی؟

او پاسخ داد : هویج، تخم مرغ، قهوه.

مادر از او خواست که هویج‌ها را لمس کند و بگوید که چگونه‌اند؟ او این کار را کرد و گفت نرمند. بعد از او خواست تخم مرغ‌ها را بشکند، بعد از این که پوسته آن را جدا کرد، تخم مرغ سفت شده را دید و در آخر از او خواست که قهوه را بچشد.

دختر از مادرش پرسید مفهوم این‌ها چیست؟

مادر به او پاسخ داد: هر سه این مواد در شرایط سخت و یکسان بوده‌اند، آب جوشان، اما هرکدام عکس‌العمل متفاوتی نشان داده‌اند.

هویج در ابتدا بسیار سخت و محکم به نظر می‌آمد اما وقتی در آب جوشان قرار گرفت به راحتی نرم و ضعیف شد.

تخم مرغ که در ابتدا شکننده بود و پوسته بیرونی آن از مایع درونی آن محافظت می‌کرد، وقتی در آب جوش قرار گرفت مایه درونی آن سفت و محکم شد.

دانه های قهوه که یکتا بودند، بعد از قرار گرفتن در آب جوشان، آب را تغییر دادند.

مادر از دخترش پرسید: تو کدامیک از این مواد هستی؟ وقتی شرایط بد و سختی پیش می‌آید تو چگونه عمل می‌کنی؟ تو هویج، تخم مرغ یا دانه های قهوه هستی؟

به این فکر کن که من چه هستم؟ آیا من هویج هستم که به نظر محکم می‌آیم، اما در سختی‌ها خم می‌شوم و مقاومت خود را از دست می‌دهم؟ آیا من تخم مرغ هستم که با یک قلب نرم شروع می‌کند اما با حرارت محکم می‌شود؟

یا من دانه قهوه هستم که آب داغ را تغییر داد؟ وقتی آب داغ شد آن دانه بوی خوش و طعم دل پذیری را آزاد کرد. اگر تو مانند دانه های قهوه باشی هر چه شرایط بدتر می‌شود تو بهتر می‌شوی و شرایط را به نفع خودت تغییر می‌دهی.

بهتون تبریک میگم ( برای قهوه بودن )

اگر زحمت نیست این کار را انجام دهید :

دیدن کارتون پاندای کونگ فو کار 1

دانلود کن ببین . جای ما هم بخند .
    موفق باشی .
    ویرایش توسط باغبان : یکشنبه 07 تیر 94 در ساعت 15:25

16. 5 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

:)لبخند (یکشنبه 07 تیر 94), mahtab61 (دوشنبه 08 تیر 94), zolal (یکشنبه 07 تیر 94), اعجاز عشق (یکشنبه 07 تیر 94), بانوى مهر (یکشنبه 07 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 29 مرداد 94 [ 02:02]
    سطح
    25
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    205

تشکرشده 184 در 75 پست

Array
    فدات شم عزیزم.

آرام دل عزیز از اون موقع هایی که میومدی و مینوشتی از مشکلاتت چه کوچیک و چه بزرگ من میخوندمشون. شاید از اون موقع هایی که لب تاب و تب لت میشکستی من طرفدار پروپاقرص

تایپیکات بودم یکی از همون مهمونایی که همیشه پایین تایپکات هستن.

بعضی موقع ها دلم برات کباب میشد که داری چه میکنی با خودت. بعضی موقع ها هم بهت میخندیدم که چقدر زود ناراحتی رو تموم میکنی و میشی یه دختر شاد. چقدر رک و راست حرفاتو

میزنی.

هیچ حرفی برات نداشتم چون واقعیتشو بخوای اونقدر به فکر خودت نبودی که من واقعا میترسیدم ازت !!! اونقدر سریع عصبانی میشدی و گریه میکردی که دلم به حالت میسوخت.

مثل یه بچه ی کوچیک بی پناه بودی که آدم نمیدونه باید چیکارش کنه.اگه شکلاتای عالمم بهش بدی نمیتونی اون بی پناهی شو درست کنی. کافیه از پیشت بره میشه همون بچه ی بی

کس و بی دفاع.

یه چیزایی در مورد وضعیت بد بدنیت وقتی ناراحت میشی مینوشتی که منو ناراحت میکردی.

میدونی چی بیشتر از همه ناراحتم میکرد؟ اینکه فکر میکردی اگه گریه و ناله کنی بیشتر دوستت دارن یا بهت توجه میکنن. میدونی دلم میخواست سرت داد بزنم و بگم که چرا؟

میومدی میگفتی هیچ کس منو دوست نداره مدیر فرشته و .. و من دلم میخواست بزنمت!!! وقتی خودت حتی ارزشی برای بدنت قائل نیستی .....

همیشه دوست داشتم ازت سوال بپرسم که از محبت دیگران چی میخوای؟ آخه خودت دلت پره محبت بود و من میدیدم هر جا که کسی دعا میکرد یا مشکلی داشت زیر پستش لایک تو بود.

حمایت تو و دوست داشتن تو رو همه جای سایت دیدم اما برام عجیب بود که چرا تویی که پره مهر و محبتی اینقدر داغون توجه دیگرانی؟انگار کاسه گدایی واسه محبت دستت بود.

پا به پای پارسا 1400 دعا میکردی برای همه. مثل اون بودی اما اون هم اشتباه بود دعاش برای دیگران بود اما خودش پره درد.عصبیم میکرد. چرا نباید خودشو ببینه. نمیدونم میتونی بفهمی

که چرا اشتباه بود . اگه میتونستی درک کنی حالا مشکلات خودت رو راحت تر حل میکردی. مشکل عزت نفستو حل میکردی.

هیچ جوابی تو ذهنم نبود که چرا یه زن با اینهمه عشق این همه باید داد و هوارش بالا باشه؟ یک زن با این همه عشق به دیگران چه طور میتونه به جایی برسه که حتی خودش رو نبینه؟

انگار نه جسمی داره نه دردی میفهمه نه روحی که براش ارزش داشته باشه اما در عین حال دنبال اینه که تو چشم دیگران اینها ارزشمند باشن. سالها دل طلب جام و جم از ما میکرد، وانکه

خود داشت زبیگانه تمنا میکرد. چیزی که خودت نمیخوایش رو میخواستی دیگران بخوان!!!

آرام جان بعضی موقع ها دشمنی پنهانی خودت با خودت رو میدیدم. بین تک تک کلماتت دیده میشد.

دوست داشتم بدونم چته یه بار از پدرت و بچگیت گفتی. از ترسایی که داشتی.

از دردای مادرت گفتی و از نامردی پدرت.

اونجا بود که کمی خیالم راحت شد. فهمیدم که اونقدرها هم دختر ضعیفی نیست. برا خودت یه پا مردی!!! تو شرایط سخت بزرگ شدی . گلیمت رو خودت از آب بیرون کشیدی.

باور کن از اون موقع خیالم راحت شد و گفتم این دختر میتونه خودشو درست کنه.

بانوی مهر تو خیلی صمیمی هستی. خیلی صمیمی.

عزیز دلم عزت نفس ، اعتماد به نفس و .... همه یه سری تعریفن. اصل حرف اینه گلم عزت نفس داری وقتی که مهم باشه برات تب کردن ساده ی خودت. وقتی حتی تب خودت رو ارزشمند

دونستی عزت نفست تکمیله. خودتو ببین عزیزم. دوست داشتنی هستی باور کن. نمیخواد کسی تاییدت کنه نه پدرت نه مادرت نه شوهرت نه کل دنیا. خودت خودتو بخواه عزیزم.

به دیگران نگاه کن و فکر کن اشکال اصلی رفتارشون کجاست که داغون میشن. نه به خاطر ایراد گرفتن ازشون برای اینکه زندگی خودت رو بهتر کنی.

18. 3 کاربر از پست مفید :)لبخند تشکرکرده اند .

mahtab61 (دوشنبه 08 تیر 94), بانوى مهر (دوشنبه 08 تیر 94), باغبان (یکشنبه 07 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 اردیبهشت 95 [ 12:20]
    سطح
    71
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 365
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    3,178

تشکرشده 1,387 در 220 پست

Array
    سلام عزیز دلم،
    خیلی متاسفم واسه اتفاقی که افتاده،خودت میدونی که چقدر واسه سلامتی جفتتون دعا کردم ولی خواست خدا چیز دیگه ایه تو باید قوی باشی مهربونم!
    تو باید کوه باشی، خودتو رها کن و به خودت بگو هیچ چیز نگران کننده ای تو این دنیا وجود نداره که تو از پسش بر نیای،بگو من کوهم و جلو همشون وایمستم!!!
    هر وقت نادیا عزیز رو میبینم دلم کباب میشه ولی حض میکنم که چه شیر زنیه،خدا بهش قوت. بده انشالا به زودی پسر ناهشو در آغوش بگیره...
    عزیز مهربونم قران بخون،میدونم چقدر با خدای باز و بیشتر باهاش انس بگیر آرامشتو حفظ کن و قویتر شو مهربونم
    آرزو دارم،
    فاصله نباشه بین تو و تمام احساس های خوبت
    تو باشی و شادی باشه و یه دنیا سلامتی
    و امضاء خداوند بزرگ پای
    تمام آرزوهایت

20. 5 کاربر از پست مفید سوده 82 تشکرکرده اند .

mahtab61 (دوشنبه 08 تیر 94), نادیا-7777 (دوشنبه 08 تیر 94), اعجاز عشق (دوشنبه 08 تیر 94), بانوى مهر (دوشنبه 08 تیر 94), باغبان (یکشنبه 07 تیر 94)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)