به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 95 [ 23:35]
    سطح
    33
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 220 در 65 پست

Array

Exclamation میشه کسی که در زمان تجرد رابطه های دوستی زیادی رو تجربه کرده بعد از ازدواج به همسرش وفادار بمونه ؟؟

سلام دوستان خوبم
    برای اینکه وقتتون رو نگیرم میرم سر اصل موضوع
    از بین همکارام پسری ازم خواستگاری کرده. با توجه به اینکه مدت یک سال و نیم هست با ایشون کار میکنم بسیاری از ویژگیهای اخلاقیشون رومیشناسم
    ااول اینکه میدونم بسیار انسان مهربان و دلرحم و اهل خانواده ای هست (اینرو از توجه و احترامی که به خواهرش داره متوجه شدم
    )
    از نظر تحصیلات و کار که کاملن هم سطح هستیم. فقط ایشون بسیار برونگرا و من کمی درونگرا هستم
    مشکل اصلی که من با ایشون دارم اعتقاد عجیبی هست که بارها توی صحبتهاشون ازش شنیدم. معتقده پسر باید قبل از ازدواجش شینطت کنه تا چشم و دلش سیر بشه و بعد ازدواج کنه!! الانم احتمالن چون چشم و دلش سیره اومده خواستگاری من :))))
    من واقعن نمیدونم قبلن چندتا دوست دختر داشته و اصولا دلم هم نمیخواد با پرسیدن چنین سوالی حرمت خودم رو بشکنم و اجازه بدم اون به راحتی در مورد گذشته اش حرف بزنه. از یکی از دخترهای همکار که سالهاست ایشون رو میشناسه سوال کردم گفت نه بابا این از این حرفا زیاد میزنه ولی کاری هم نمیکنه
    و از اون پسرهاست که اگه به دختری اعتماد کنه دنیا رو به پاش میریزه . میگه رابطه های زیادی نداشته و اونهایی هم که بودن واقعن چون دختره قابل اعتماد نبوده بهم خورده
    از اونجاییکه این اقا 31 سال سن دارند من نمیتونم انتظار داشته باشم که قبلن رابطه ای رو تجربه نکرده باشن حتی فکر میکنم به دلیل نیازهای اقایون تا حدی طبیعی هست ولی نگرانم که این رفتار بعدها هم ادامه پیدا کنه
    مورد بعدی این هستش که خانواده من مذهبی و محجبه هستند البته من اینجوری نیستم ولی خانواده ایشون اصلن حجاب ندارن. نمیدونم با توجه به اینکه من خودم اهل حجاب نیستم این اختلاف چقدر میتونه اثرگذار باشه ؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید شمیم بهار تشکرکرده است .

یه دختر سرگردان (جمعه 22 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 03 اردیبهشت 95 [ 13:04]
    سطح
    44
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 70
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    934

تشکرشده 329 در 91 پست

Array
    سلام شمیم بهار عزیزم، خاطرم هست توی تایپک من دلسوزانه راهنمایی کردی و دلگرمی دادی... الان از خوندن این پستت خوشحال شدم و کمی هم امیدوار ، اخه من هم یکی از همکارهای اقا رو متوجه نوع خاص توجه اش هستم ولی هنوز جرفی نزده .... به نظرم این اقا این مدت به رفتارها و شخصیتت دقت کرده و بعد از بررسی با خودش، پا پیش گذاشته و تو رو به مغیارهاش نزدیک دیده.. خوب وفاداری خیلی مهمه توی انتخاب همسر و این که تو میخواهی این رو مطمن بشی هم واقعا قابل درکه و درست... امیدوارم اقایون که جنس خودشون رو میشناسن بیان راهنمایی ات کنند.. ولی منم متوجه شدم اقایونی که رابطه های دوستی زیادی رو تجربه کردن دو دسته هستن یا واقعا تنوع طلبن و لذت میبرن از این کار ، یا دنبال ویژگی های مطلوب خودشون میگردن و میان آزمون و خطا راه می اندازن و رابطه های زیاد ولی بی سرانجامی رو دست میگیرین و این دسته دوم کافیه بعد از این چنین تجربه هایی یه دختر خوب و اهل زندگی ببینند و یا متوجه قابل اعتماد بودن و یا یه ویژگی خاص بشن اونوقت قطعا قدر همچنین دختری رو میدونند و به ارتباط بلند مدت باهاش فکر میکنند و بعدش اقدام میکنند. حالا تو باید بفهمی این اقا جز کدوم دسته میشه( اخه ممکنه فقط الکی حرف زده باشه و خودش رابطه های متغدد نداشته اصلا.).. که فقط با وقت گذاشتن و رفت و امد فکر کنم دستت بیاد وگرنه واقعا کسی از درون و افکار این اقا خبر نداره، لااقل ما دخترها... اقایون هم شاید بتونند با ضریب خطای کمتری نظر بدن در مورد طرف شما... امیدوارم اگه مناسب هستین به خیر و خوشی به هم برسین و خوشبخت بشین ،دختر گل

4. کاربر روبرو از پست مفید یه دختر سرگردان تشکرکرده است .

شمیم بهار (جمعه 22 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    در مورد اینکه در آینده آدم ها چه رفتاری دارن، هیچکس نمی تونه قضاوت کنه.
    اما سه تا مسئله به ذهن من رسید که میشه در موردشون بحث کرد:

1.برون گرا بودن ایشون و درونگرا بودن شما
    مطمئنی که این اختلاف براتون مشکل ساز نمیشه؟
    آیا ممکنه روابط اجتماعی خوب ایشون با خانم های دیگه یا در کل خوش مشرب بودنش آزاردهنده باشه؟

2.اعتقاد نظری (عملی؟) ایشون به منافع روابط آزاد قبل از ازدواج
    البته من دقیقا متوجه اعتقاد این آقا به خطوط قرمز این روابط نشدم، مثلا اینکه نظر ایشون در مورد پاکدامنی چیه یا اینکه پاکدامنی همسرش چقدر براش مهمه.

به هرحال،
    چشم و دل آدم ها(زن و مرد) هیچوقت سیر نمیشه، چه مجرد و چه متاهل.
    هرکسی ممکنه توی زندگیش اشتباه کنه، اتفاقا ممکنه به خاطر نیازهای طبیعیش اشتباه کنه،
    اما اینکه به اشتباه بودن عملش اعتقادی نداشته باشه و حتی اون رو بجا بدونه ، خیلی جالب نیست.

بعد از ازدواج هم چیز زیادی تغییر نمیکنه، نیازهای طبیعی همیشه هست. به این فکر کن که آیا میتونی این آدم رو چند ماه تنها بذاری و مثلا بری مسافرت یا حتی باهاش قهر کنی !
    ببین اینجا اعتقادش در مورد چشم و دل سیر بودن چیه؟

البته منم معتقدم آدمایی که بیشتر حرف میزنن، کمتر عمل میکنن ولی این خیلی بدتره که فرد به روابط آزاد اعتقاد داشته باشه ولی به هر دلیلی نتونه این روابط رو تجربه کنه.

اصلا کار خوبی نمیکنی که نمیخوای این مسائل رو باز کنی، این حرمت شکنی نیست که در مورد خواستگارت بیشتر بدونی،
    اجازه بده در مورد گذشته اش صحبت کنه، ببین چه نگاهی به گذشته اش داره و چه برنامه ای برای آینده اش داره.

3.متفاوت بودن خونواده های شما به لحاظ فرهنگی و مذهبی و در نتیجه متفاوت بودن نوع تربیت شما
    حجاب فقط جلوه ی ظاهری و بیرونی تربیت دینی هست، شما از بچگی با این اعتقادات بزرگ شدی و شاید نتونی خیلی از رفتارهای غیردینی رو تحمل کنی.
    مسئله فقط حجاب نیست، باید خیلی دقیق رفتار ایشون و خونوادش رو در محیط های مختلف بررسی کنی.

خیلی مهمه که بدونی چرا خواستگارت جذب شما شده و معیارها و ایده آل هاش چیه که با شما مطابقت داشته.
    به نظ من اگر آگاهانه و صادقانه، به این سوال مهم، پاسخ داده بشه، بسیاری از ابهامات برطرف میشه.

وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

6. 8 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 22 خرداد 94), sinafun (شنبه 23 خرداد 94), فدایی یار (جمعه 22 خرداد 94), فرشته مهربان (جمعه 22 خرداد 94), یه دختر سرگردان (جمعه 22 خرداد 94), مدیرهمدردی (شنبه 23 خرداد 94), اعجاز عشق (شنبه 23 خرداد 94), شمیم بهار (جمعه 22 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    سلام...

راستش از خوندن این تاپیک خیلی ناراحت شدم... چی بر سر ما اومده که این قدر این روابط عادی شده که کار به جایی می رسه که با دونستن این که پسری خواستگار یک خانمی هستش قبلا تجربه ی رابطه دوستی و.. داشته شاید حتی ویژگی های مثبت هم براش تلقی بشه...

البته متر و معیار های ما خیلی عوض شده...کسی که بخواد وارد این روابط نشه فقط باید به خاطر رضایت خدا باشه ... ولی میبینم چقدر زمونه عوض شده تا حدی که مثلا شاید بهتره پسری تا مثلا 30 سالگی خیلی راحت پول پس انداز کنه کار کنه و.. در این مدت خیلی از رابطه ها رو با خیلی از دختر خانم ها تجربه کنه(تا نیاز شدیدش به ازدواج دقیقا در سنی که بیش ترین نیاز به همسر رو داره پوشش بده)...بعدش چنین فردی توی این سن خیلی خوبه دیگه ...هم استقلال کامل مالی داره...هم خوب چون با جند نفر بوده تجربه عملی داره چطوری دل یک دختر رو بدست بیاره و... اون وقت بهش حق هم میشه داد...واقعا هم باید بهش حق داد...

ولی بدونید... توی این روابط هر دختری خوبی های منحصر به فرد خودشو داره... فردی که روابط زیادی رو تجربه کرده هر چقدر هم زن خوبی گیرش بیاد و قدر دانش باشه...بازم این خانم جدیدیش ضعف هایی داره که اتفاقا شاید اونا نقاط قوت دوست دختر های قبلیش باشه...اون وقت طرف خانمشو با اونا مقایسه می کنه.... و مطمئن باشید بخشی از ذهنش و جسمش و.. تا مدتی (اگه نه نگم همیشه) در گیر روابط قبلی خواهد بود...

ضمنا اقایون شدیدا تنوع طلب هستند... چطوری بگم یک حسی درون مرد ها هست... مثل همون حیای خانم ها که اگه ریخته شد خودتون می دونید اون زن چی میشه و....
    اقایون هم حس تنوع طلبی دارند همه...ولی خیلی ها بیدارش نمی کنند...از راه سالمش هم ازدواج می کنند و... عمری به خوشی زندگی می کنند و..

ولی ببنید مردی که حس تنوع طلبیش بیدار میشه مثل دیدن فیلم های پ و ر ن ... یا نمی دونم داشتن رابطه های دوستی متعدد (حتی اگه کار به جاهای باریک کشیده نشه ) ...هر چقدر هم یک فرد خوب سر راهش قرار بگیره بعد مدتی براش عادی میشه و همون جمله ی معروفی که در هر چیز جدیدی لذت هستش دوباره سر و گوشش خواهد جنبید...

این جا کم نیست تاپیک هایی که اون خانم میاد میگه برای همسرم هییچ کم نذاشتم و.. سرش توی خیابتون می چرخه...بهم خیانت کرده یا می کنه... عادت داره نصف شب فیلم های فلان و بهمان ببینه و...

خانم شمیم البهار ببنید موضوع حجاب برای شما مهم نباشه..بلکه دیدگاه های شما در این موراد باید روشن بشه و بنبید با هم تناسب دارید یا نه (نه این که یکی درست فکر میکنه یکی غلط نه عقاید هر کی برای خودش قابل احترامه مهم این هست تناسب باشه مشکل نخورید ) ممکنه اون اقا محجبه بودند خانوادشون مثل شما و کلی تفاوت دیدگاه می داشتید راجب این مسایل... و الان برعکس کلی تناسب داشته داشته باشید.. پس صرفا خود حجاب موضوع قابل تاملی نیست..این که چرا حجاب اری یا نه و.. اینا مهمه که بررسی بشه...

به هر حال راجب سن خودتون و سایر معیار هاتون و شرایطتتون چیزی نگفتید و لزومی هم نداره بگید ...ولی توضیه میکنم کمی محتاط تر و با دانش بیش تر راجب این مساله مهم تصمیم بگیرید.
    با ارزوی موفقیت.

8. 7 کاربر از پست مفید فدایی یار تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 22 خرداد 94), meysamm (جمعه 22 خرداد 94), sinafun (شنبه 23 خرداد 94), یه دختر سرگردان (جمعه 22 خرداد 94), افسونگر (جمعه 22 خرداد 94), به دنبال خوشبختی (شنبه 23 خرداد 94), شمیم بهار (جمعه 22 خرداد 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 220 در 65 پست

Array
    ممنون از پاسخ های خوبتون دوستان
    توی پاسخ هاتون خیلی از دغدغه های ذهنی من وجود داشت. مثل همین مساله برونگرایی و غیره
    میدونید دوستان میخوام یه اعترافی کنم ولی قول بدید که تا آخر حرفم رو بخونید و بعد قضاوت کنید
    از همون روز اولی که این آقا رو دیدم به خاطر تیپ و ظاهر خوبی که داشت ازش خوشم اومد و ایشون هم بطور مشخص بهم توجه میکرد. جوری بود که بقیه فهمیده بودن ولی یه اتفاقی باعث شد که این آقا از چشمم بیفته و اونم این بود که یه بار که به خیال خودش داشت یکی از پسرهای صاف و ساده همکار رو نصیحت میکرد اون جمله معروفش رو گفت (پسر باید چسم و دلش سیر باشه) واسه همینم من کلن ازش خوشم نیومد و دیگه هم سعی کردم جوری رفتار کنم که بیخیال بشه
    ولی اینم گفت که آدم باید موقعی ازدواج کنه که از خودش مطمین باشه و به پختگی رسیده باشه. به هرحال من اون طرز فکرش رو قبول ندارم
    اما از طرفی اطرافم پسرهایی رو میشناسم که تازه بعد از ازدواج شروع به شیطنت میکنن. و دلیلش هم تا حدودی واضحه چون هیچ تجربه ای نداشتن زرق و برق روابط آزاد میگرتشون ولی خوب زیانهاش رو نمیبینن. این آقا هم متظورش از حرفهاش همین بود فکر کنم.
    به هرحال من اون موقع چون از حرفش خوشم نیومد بیخیالش شدم تا اینکه دیروز اومد و از علاقه اش و تصمینش به ازدواج گفت . درخواستش این بود که یه جلسه باهم بریم یه جایی و حرف بزنبم. منم گفتم باید فکر کنم و ببینم اصلا صلاح هست که همون یه بارم حرف بزنبم یا نه؟
    در مورد خانواده ها هم میدونم مذهبی نیستن ولی یه جورایی حواسشون به خانمهای خانواده هست. ینی به خواهرش و مادرش خیلی بها میده. و یه جورایی غیرتیه. مثلن یه مدت که ماشینش با خواهرش شریکی بود اگه قرار بود خواهرش بره جایی حتمن ماشین رو میداد به اون و میگفت که خوشم نمیاد خواهرم با تاکسی بره. یااینکه یه بار تعریف میکرد که با خواهرش رفته لباس فروشی و فروشنده خواسته لباس رو تو تن خواهرش ببینه یا اندازه کنه و این اجازه نداده واسه همین فکر کردم شاید مث فانیل ما محجبه نباشن ولی بی بند و بار هم نیستن
    در مورد خوش مشرب بودنش هم من ندیدم رابطه خاص یا آزار دهنده ای با بقیه خانمها داشته باشه. در حد صحبتهای گروهی که رد و بدل میشه.
    ولی در کل اون حرفش خیلی روی مخمه شاید اگه اون جمله رو نگفته بود من خیلی راحت میپذیرفتم که حداقل یه جلسه باهاش حرف بزنم ولی الان خیلی مردد هستم

10. کاربر روبرو از پست مفید شمیم بهار تشکرکرده است .

یه دختر سرگردان (جمعه 22 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 اسفند 94 [ 22:55]
    سطح
    27
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    120

تشکرشده 214 در 50 پست

Array
    سلام
    من تو اطرفیانم هر چی مرد متاهل خیانتکار دیدم کسایی بودن که قبل ازدواج شیطنت های متعدد داشتند، چشم و دلشون هم همیشه گرسنه ست.

12. 6 کاربر از پست مفید mehdi1392 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 23 خرداد 94), hamdan (پنجشنبه 04 تیر 94), یه دختر سرگردان (جمعه 22 خرداد 94), مدیرهمدردی (شنبه 23 خرداد 94), به دنبال خوشبختی (شنبه 23 خرداد 94), شمیم بهار (جمعه 22 خرداد 94)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    با سلام

تفاوت های شخصیتی و اعتقادی و فکری و حتی فرهنگی شما و ایشون واضح هست

به کسانی که اعتقاد دارند روابط متعدد و آزاد پیش از ازدواج هیچ اشکالی نداره بیشتر باید با دید منفی بهشون نگاه کرد نسبت به کسی که خطا میدونه و اقرار داره خطا کرده ... لذا در این افراد ریسک بالای خیانت هست ( بخاطر اثرات هورمونی و اعتیاد زا و شکسته شدن قبح موضوع و آبیاری تنوع طلبی که ترمزش سخته و همچنین مقایسه هایی که بین همسر و معشوقه های قبلی دارند و در نتیجه با کوچکترین مشاهده تفاوت بدور از سلیقه و میل ، هوس رابطه به سرشان میزند و در کل این روابط متعدد از نظر علمی ثابت شده که اعتیاد ایجاد می کند و بحث مفصل علمی دارد ) و زمینه های تفاوت شخصیتی مثل همان برون گرایی و درون گرایی توجیهی می شود برایشان که با دیگران خلاء خود را پر کنند ....

اگر پذیرفتید کسی بگوید مدتی برای عشق و حال و چشم و دل سیری مواد میزنم بعدش بیخیالش میشم این را هم از این آقا بپذیرید که بعد از ازدواج بتواند بیخیال این روابط شود .... وبه این توجه کن که یک معتاد به مواد بعد از ترک باز هم هوس استفاده بارها و بارها براش پیش میاد و تعداد بسیار کمی می توانند مقاومت کنند ... این روابط هم چنین اثری دارد ( نیاز به شرح اثرات این روابط بر هورمونهایی مثل دوپامین و ایجاد اعتیاد هست که از حوصله این تاپیک خارج است )

دقت داشته باشید این نوع نگرش ایشون راجع به روابط آزاد و به عنوان چشم و دل سیری نشونه نگرشهاو افکار و دیدگاه های دیگری در بینش ایشون در مورد زندگی هست که شما متوجهش نیستی اما هست و مهم هم هست و در تفاوت با دیدگاه های شماست و لذا شما دو نفر را برای هم نامناسب نشان می دهد ....

ضمناً چنین افرادی با این نگرش وقت ازدواج که میرسد در پی دختران آفتاب مهتاب ندیده و محجوب هستند چون بخاطر تجربه دخترانی که راحت خود را در اختیارشون قرار داده اند بی اعتماد به زن می شوند و لذا گرایششان به دختران محجوب و مقید بخاطر خیال راحتیشون هست نه بخاطر اعتقاد

از چنین فردی و ازدواج با ایشون صرفنظر کنید

موفق باشید

14. 9 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 23 خرداد 94), hamdan (پنجشنبه 04 تیر 94), meysamm (شنبه 23 خرداد 94), milad.mehr (شنبه 23 خرداد 94), sinafun (شنبه 23 خرداد 94), مدیرهمدردی (شنبه 23 خرداد 94), اعجاز عشق (شنبه 23 خرداد 94), به دنبال خوشبختی (شنبه 23 خرداد 94), شمیم بهار (جمعه 22 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 13 شهریور 94 [ 23:59]
    سطح
    21
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    67

تشکرشده 72 در 34 پست

Array
    سلام
    تاپیکت رو خوندم...ازنظر من ک یک مرد هستم وپایبند به اصول و ادمی هستم معتقد،به نفع شماست ک بیخیال این اقا بشین...
    یک مرد کافیه حجاب از جلوش برداشته بشه،بغضی حرمت ها شکسته بشه...این اقا عادت کرده...شما اطمینان داشته باش اگر ازدواج کردین با ایشون،بعد ازدواج ایشون تا ی خانومی رو ببینن رفتار دوران مجردیشون روتکرار خواهند کرد و با شما هم این رفتارش رو عادی خواهد کرد!،خب این وسط اونموقع کی رنج میکشه؟!!!مشخصا شما
    پس چرا عاقل کند کاری ک باز ارد پشیمانی...
    شاید همه اقایون اینطور نباشن ولی تعداد زیادشون اینجورین...
    ایا شما در مهمترین تصمیم زندگیت میتونی همچین ریسکی با احتمال بالا بکنی؟!!!!
    درست تصمیم بگیر تا بعد دچارعذاب و رنج نشی...
    تا بعد شاهد این نباشیم ک توهمین سایت داری از مشکلاتت میگی!...
    من مجردم وهرنوع رابطه الانم با جنس مخالف(البته رابطه غغیرمعمول وخلاف شرع)رو خیانت به همسر ایندم میدونم
    با آرزوی توفیق روزافزون و اینکه درست تصمیم بگیری...(حالا درست هرچی ک باشد)

16. 5 کاربر از پست مفید milad.mehr تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 23 خرداد 94), sinafun (شنبه 23 خرداد 94), مدیرهمدردی (شنبه 23 خرداد 94), به دنبال خوشبختی (شنبه 23 خرداد 94), شمیم بهار (شنبه 23 خرداد 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 220 در 65 پست

Array
    سلام
    خیلی خوشحالم که مدیران سایت به تاپیکم سر زدند. البته خودم اصلا راغب نبودم پیشنهاد این آقا رو قبول کنم. فقط با توجه به شرایط سنی که دارم فکر کردم شاید انتظار زیادی باشه که بخوام با مردی ازدواج کنم که تا این سن توی هیچ رابطه ای نبوده باشه ( البته میدونم که طرز فکر ایشون خیلی اشتباهه و میتونست قبلن تجربیاتی داشته باشه ولی لااقل پشیمون باشه )
    از طرفی هم خوب فشار جامعه هست و اینکه همیشه بابت رد کردن خواستگارانم تحت فشار بودم و متهم شدم بهانه گیری و سخت گیری بیجا دارم. با اینکه من هرکسی رو رد کردم توجیه درستی برای کارم داشتم. اینبار گفتم با مشورت موضوع رو تموم کنم که جای پشیمونی باقی نذاره
    به هر حال فکر میکنم تاپیک من به نتیجه رسیده و تشکر میکنم از همکاری دوستان :)

18. 4 کاربر از پست مفید شمیم بهار تشکرکرده اند .

alireza198 (شنبه 23 خرداد 94), فدایی یار (شنبه 23 خرداد 94), فرشته مهربان (شنبه 23 خرداد 94), اعجاز عشق (شنبه 23 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 13 شهریور 94 [ 23:59]
    سطح
    21
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    67

تشکرشده 72 در 34 پست

Array
    خداروشکر...
    چشم انسان رو هیچ چیز پرنمیکنه مگر مشتی خاک...

20. کاربر روبرو از پست مفید milad.mehr تشکرکرده است .

hamdan (پنجشنبه 04 تیر 94)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)