به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 25 خرداد 94 [ 14:59]
    سطح
    1
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 47.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

من و پیشنهاد ازدواج پسری که ازم کوچکتره

سلام دوستان
    دختری هستم 27 ساله، حدود1سال و نیمه با پسری دوست شدم که 3 سال از من کوچکتره.
    اولش یه رابطه معمولی و خیلی عادی در حد آشنایی داشتیم و ایشون خودشو هم سن من معرفی کرد و بعداز 2 ماه از من خواست رابطمون صمیمی تر بشه و چون ایشون به لحاظ شرایط خوب بود با هم صمیمی تر شدیم و رفته رفته دوستیمون بعد از 3ماه آشنایی به جایی رسید که خیلی با هم صمیمی شدیم تو همین موقع ها بود که گفت از من کوچیکتر هستش و دروغ گفته بوده چون فکر نمی کرده رابطمون اینجوری بشه و انقدر به من علاقمند بشه. من همون لحظه گوشیو قطع کردم و حالم خیلی بد شدو تصمیم گرفتم و گفتم که کلا رابطه رو قطع کرم چون تو شرایط دوستی گفته بودم 3 تا چیز برام مهمه که دروغ نباشه و خیانت و اگه نخواستیم همو راحت بگیم.اما عین این 4 روزو به من زنگ میزدو تا دم خونمون اومده بود و گریه وزاری و...بماند
    خلاصه با التماس و اینکه بخاطر علاقه خواسته رو راست باشه و اشتباه کرده و فلان خواست ترکش نکنم و با کلی برو بیا قبول کردم باهاش دوستیمو ادامه بدم اما ته فکرم اون موقع این بود که بعد یه هفته با یه بهونه میگم بره ...
    اما گذشت و محبت هاش بیشتر شد و دیگه هیچ چیزی که باعث دلخوری بشه پیش نیومد و منم بهش علاقم زیاد شد و طوری تا الان شده که هر روز با هم دوستیم و از چند ماه پیش شدیدا علاقمند به ازدواج شده و با خانوادش مطرح کرده و شدیدا مشتاق ازدواجه طوری که شاید تاحالا بیش از 100 بار درموردش حرف زدیم میگه خانوادش مشکلی با سن ندارن و خودش و تو فامیلاشون ازدواج اینجوری زیاده. ما هم داریم تو فامیل اما واقعا نمی دونم چیکار کنم
    تمام شرایطش مناسبه و از هر لحاظ به هم میایم اما مشکل سن رو دارم بنظرتون چه کنم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 تیر 94 [ 09:41]
    سطح
    7
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 38
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    250 Experience PointsTagger Second Class3 months registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 16 در 10 پست

Array
    ای بابا
    بی خیال
    الان که مثل گذشته نیست که زن ها یه عالمه بچه بیارن و زود شکسته بشن. الان ماشالا مامان و دختر رو می بینی نمی تونی تشخصی بدی که کدوم مادره؟؟
    اگه همه چی اوکی هست
    اصلا شک نکن و دل به خدا بسپار و هیچ وقت توی زندگیت این مساله رو تابو نکن
    خیلی از آدمها رو می شناسم که اینطوری ازدواج کردن و خیلی هم خوشبختن
    همیشه به خودت و شادابیت برس
    ایشالا خوشبخت بشید

3. 2 کاربر از پست مفید ماه دخت تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 19 خرداد 94), بابک 1369 (سه شنبه 19 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    ازدواج با این آقا به دلایل زیر چندان رضایتبخش نخواهد بود:
    1.عموما پسرها، قبل از 25 سال، به ثبات فکری و احساسی لازم برای ازدواج نرسیدن،
    2.رابطه ای که با دروغ شروع بشه، آینده خوبی نداره،
    3.اینکه یه پسر دنبال یه رابطه تفننی با دختری بزرگتر از خودش باشه (و بعد از مدتی علی رغم خواسته اولیه اش به ازدواج باهاش فکر کنه)خیلی جالب بنظر نمی رسه.
    4.احساسات شدیدی که ازش حرف میزنی، مانع از انتخاب صحیح شما دو نفر میشه، و ممکنه بعدها برای هرکدوم از شما پشیمونی به بار بیاره.
    5. و در آخر اینکه اختلاف سنی شما خیلی زیاده، اگر خونواده ها مشکلی نداشته باشن و بقیه شرایطه مناسب بود، شاید می تونستی به ازدواج فکر کنی، ولی بنظر نمی رسه همه چیز عالی باشه.

مشکل اصلی شما درگیری احساسی و عاطفی با کسی هست که میخوای باهاش ازدواج کنی،
    اختلاف سنی فقط بخش کوچکی از مشکل شماست.

توصیه میکنم رابطه دوستانه رو تمام کنید و زیر نظر خونواده ها و مشاور ادامه بدین.

این پسر توی یکسال و نیم، چیزی زیادی رو از دست نمیده، البته ممکنه به لحاظ احساسی دچار مشکلاتی بشه اما خیلی ضربه نمی خوره،
    این شما هستی که بهترین سالای عمرت رو از دست میدی، سن شما بهترین سن برای ازدواج هست، زمان پیک ازدواج!
    بهترین خواستگارهات رو از دو سال قبل تا دو سال بعد خواهی داشت.
    زمانت رو از دست نده.

موفق باشی
    وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

5. 3 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (شنبه 23 خرداد 94), کمال (شنبه 23 خرداد 94), یه دختر سرگردان (چهارشنبه 20 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    این اختلاف سنی چیزی نیست اگه از بقیه جنبه ها تناسب دارین جدی بگو بیاد خواستگاری ودیگه به این روش یعنی رابطه احساسی و دوستی رو ادامه ندین
    هر اشنایی قرار صورت بگیره زیر نظر خانوادها باشه تا عقلانی تر وجدیتر مراحل طی بشه.
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

7. کاربر روبرو از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده است .

فدایی یار (یکشنبه 24 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 خرداد 94 [ 15:07]
    سطح
    34
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    151

تشکرشده 108 در 47 پست

Array
    سلام عزیزم
    من یکی از نمونه هایی هستم ک با کوچکتر از خودم ازدواج کردم شوهر منم 3سال ازم کوچکتره و مشکل خاصی باهم نداریم و راضیم و خیلی هم عاشق هم هستیم. عزیزم اگه واقعا از نظر فکری و احساسی و عقلانی به هم نزدیک هستین و اگه میدونی نسبت به سنش به رشد فکری بالایی رسیده ازدواج شما مشکلی نداره . اصلا ب سن فکر نکن .
    موفق باشی

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 27 شهریور 94 [ 14:37]
    سطح
    13
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 17 در 9 پست

Array
    به نظر من اگه پسر خوبیه پس مبارکه فقط از این مطمئن باش که بعدا تو دوستو فامیل کسی بت تیکه انداخت راجع به سن نه خودت نه اون ناراحت نشین که زندگیتون سرد میشه...اینجا تا میای میگی میخای با یه کوچیکتر ازدواج کنی کلی کامنت میزارن که نه بدبخت میشیو اینا!! ولی به نظرم اصلا اینطور نیست.منم تو همچین رابطه ای قرار دارم و به راحتی میتونم بگم کاملترین ادمیه که تو عمرم دیدم فقط مشکل من خونواده منه که افکار پوسیده قدیمی دارن ... مشکل قیافه و پیری و اینا که مهم نیست اصلا!!!! زیباترین دختر هم باشی بعد چند سال قیافت تکراری میشه و اگه طرفت ادم نباشه میره سراغ یه دختر دیگه حتی اگه پیر تر و زشت تر باشه!!! فقط علاقه و محبت که زوجها رو کنار هم نگه میداره نه رابطه جنسی!!! قیافه رو که میشه براحتی جوان نگه داشت!!! مسئله یائسگی و کاهش میل جنسیم که هی میگن اصلا مشکل ساز نخواهد بود!!! الان کلی روش افزایش برای میل جنسی تو سنسین بالا هست!!! تازه بعضی خانم ها تو یائسگی میل جنسی شون بالاتر هم میره!!...یه پسر 24 ساله هم اصلا بچه نیست!!!!والا تو محل زندگی ما که همه پسرای 24-5 ساله ازدواج کردن!!!...من که میگم اول از شخصیت و صداقتش مطمئن شو و در اولین فرصت بگو بیاد واسه خاستگاری... واسه منم دعا کن که مشکلم حل شه

- - - Updated - - -

بطور کل نظر دادن در مورد مسائل زندگی یه نفر دیگه که فقط چند خط از زندگیش رو میدونی، نه خودشو دیدی و نه طرف مقابلشو اصلا نمی تونه قابل اعتماد باشه!! مشاوره خضوری بهترین روشه!! دوتایی با هم برین مشاوره... مشاور هم باید دلسوز باشه هم عالم وگرنه نتیجه خوبی نداره!!!! اینجا ممکنه خیلیا دلسوز باشن ولی علم شو نداشته باشن یا برعکس...باید شخصیت دو طرف بررسی بشه تا بشه در مورد ازدواجشون نظر داد. چه این مورد چه هر مورد دیگه ای. رو حرف کسی که وارد به کار مشاورس و شما دو تا رو ندیده کلا حساب نکن به نظر من

10. 2 کاربر از پست مفید tanha2 تشکرکرده اند .

meysamm (چهارشنبه 20 خرداد 94), فدایی یار (یکشنبه 24 خرداد 94)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماه دخت نمایش پست ها
    ای بابا
    بی خیال
    الان که مثل گذشته نیست که زن ها یه عالمه بچه بیارن و زود شکسته بشن. الان ماشالا مامان و دختر رو می بینی نمی تونی تشخصی بدی که کدوم مادره؟؟
    اگه همه چی اوکی هست
    اصلا شک نکن و دل به خدا بسپار و هیچ وقت توی زندگیت این مساله رو تابو نکن
    خیلی از آدمها رو می شناسم که اینطوری ازدواج کردن و خیلی هم خوشبختن
    همیشه به خودت و شادابیت برس
    ایشالا خوشبخت بشید
    ممنون بابت نظر و دلگرمیتون
    امیدوارم اینجور که میگید باشه و دعا کنید تصمیم درستو بگیرم و به آرامش برسم
    مشکل من فقط سنِ البته بگم که آدمی هست به لحاظ شخصیتی و رفتاری از سنش بیشتر میفهمه و رفتار می کنه ولی فکر اینکه من ازش بزرگترم بعضی موقع ها واقعا میره رو اعصابم که چرا وقتی آدمی هست که از همه لحاظ با هم جور هستیم و انقدر منو دوست داره باید ازم کوچکتر باشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamm نمایش پست ها
    ازدواج با این آقا به دلایل زیر چندان رضایتبخش نخواهد بود:
    1.عموما پسرها، قبل از 25 سال، به ثبات فکری و احساسی لازم برای ازدواج نرسیدن،
    2.رابطه ای که با دروغ شروع بشه، آینده خوبی نداره،
    3.اینکه یه پسر دنبال یه رابطه تفننی با دختری بزرگتر از خودش باشه (و بعد از مدتی علی رغم خواسته اولیه اش به ازدواج باهاش فکر کنه)خیلی جالب بنظر نمی رسه.
    4.احساسات شدیدی که ازش حرف میزنی، مانع از انتخاب صحیح شما دو نفر میشه، و ممکنه بعدها برای هرکدوم از شما پشیمونی به بار بیاره.
    5. و در آخر اینکه اختلاف سنی شما خیلی زیاده، اگر خونواده ها مشکلی نداشته باشن و بقیه شرایطه مناسب بود، شاید می تونستی به ازدواج فکر کنی، ولی بنظر نمی رسه همه چیز عالی باشه.

مشکل اصلی شما درگیری احساسی و عاطفی با کسی هست که میخوای باهاش ازدواج کنی،
    اختلاف سنی فقط بخش کوچکی از مشکل شماست.

توصیه میکنم رابطه دوستانه رو تمام کنید و زیر نظر خونواده ها و مشاور ادامه بدین.

این پسر توی یکسال و نیم، چیزی زیادی رو از دست نمیده، البته ممکنه به لحاظ احساسی دچار مشکلاتی بشه اما خیلی ضربه نمی خوره،
    این شما هستی که بهترین سالای عمرت رو از دست میدی، سن شما بهترین سن برای ازدواج هست، زمان پیک ازدواج!
    بهترین خواستگارهات رو از دو سال قبل تا دو سال بعد خواهی داشت.
    زمانت رو از دست نده.

موفق باشی
    ممنون بابت نظرتون
    من از کلیت صحبت شما متوجه شدم مخالف 100% این ازدواج و ادامه رابطه هستی اما من واقعا ادم احساسی ای نیستم شاید از نزدیک با من روبرو شید تا اینو مطئن بشید. من دنبال آدمی هستم که اول شرایطمون باهم جور باشه : مالی و فرهنگی و... و بعدش اینکه دوستش داشته باشم. من حتی خاستگاری داشتم که البته اونم قبلا دوستم بود و شرایطش از نظر کار و تحصیل خوب بود اما اخلاق خسیس و روحیه افسرده و منزوی اش با شرایطم جور نبود .
    بخواهم توضیح بدم در جواب شما باید بگم نه من درگیر احساس شدید عاظفی نشدم و نمیشم دوستی علاقه میاره درست اما اینجور علاقه شدیدی نیست که مثل دخترای 18 ساله باعث نشده که کورکورانه بخوام بگم من فقط اینو میخوام ولی دوست دارم مشاوره برم که از حرف های اون مطمئن بشم چون احساسی تر از منه و اون بیشتر از من به منو این دوستی و ازدواج علاقه داره
    شاید یه کم توضیح درمورد خودم و ایشون بگم الان بهتر باشه:
    من در یکی از محله های خوب تهران با خانوادم زندگی میکنم و یه خواهر کوچیکتر دارم،خانوادمون مذهبی نیستن ولی بی بند و بار هم نیستیم لیسانس نرم افزار دارم و چند ساله کار می کنم ،خداروشکر کار خوبی دارم و مدیر هستم در یک شرکت، حقوق خوبی شاید بگیم نسبتابالا دارم ، وضع مالی مون بد نیست و دستمون به دهن میرسه جدیدا ویزای ام ر ی ک ا گرفتم و شاید یه زمان برای زندگی کلا بخوام اونجا برم و به لحاظ ظاهری هم خدارو شکر خوبم از نظر اخلاقم: مهربون، کمی لجباز ، مغرور، کمی شیطون، شوخ، پشتکار
    ایشون مهندس شیمی خونده و کارمند یکی از اداره های دولتی بودکه حقوقش هم خوب بود که بخاطر سربازی الان اومده بیرون ولی بعد مجدد برمیگرده از نظر مالی خوبن و شاید بهتر ازما، از نظر خانوادگی مشابه ایم و سن خانوداه شون کمه یعنی مادر و پدرش هم جوونن، و از نظر ظاهری هم خوبه از نظر اخلاق: مهربون،کمی احساسی، باهوش، غیرتی، لارژ، اجتماعی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مهنا67 نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    من یکی از نمونه هایی هستم ک با کوچکتر از خودم ازدواج کردم شوهر منم 3سال ازم کوچکتره و مشکل خاصی باهم نداریم و راضیم و خیلی هم عاشق هم هستیم. عزیزم اگه واقعا از نظر فکری و احساسی و عقلانی به هم نزدیک هستین و اگه میدونی نسبت به سنش به رشد فکری بالایی رسیده ازدواج شما مشکلی نداره . اصلا ب سن فکر نکن .
    موفق باشی
    ممنون عزیزم
    موفق و خوشبخت باشید. بنظرم اون از من احساسی تره ولی از نظر شرایط ازدواج و تصمیم گیری عقلانی تصمیم میگیره ولی من مطمئن نیستم که این نظر همیشه اش باشه البته خب این مشکل شاید برای کسی که ازم بزرگترم بود پیش بیاد .دعا کنید مشکلمو زود حل کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط abi.bikaran نمایش پست ها
    این اختلاف سنی چیزی نیست اگه از بقیه جنبه ها تناسب دارین جدی بگو بیاد خواستگاری ودیگه به این روش یعنی رابطه احساسی و دوستی رو ادامه ندین
    هر اشنایی قرار صورت بگیره زیر نظر خانوادها باشه تا عقلانی تر وجدیتر مراحل طی بشه.
    عزیز م مرسی از نظرت
    الان اگه من بگم بیاد خاستگاری که فردا میاد اینکه تا الانم نیومده من مانع شدم و نذاشتم تا تصمیمم رو بگیرم . نظرت چیه یه قرار با مادرش و مادرم خیلی غیررسمی و معمولی یه جا بیرون بذاریم ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha2 نمایش پست ها
    به نظر من اگه پسر خوبیه پس مبارکه فقط از این مطمئن باش که بعدا تو دوستو فامیل کسی بت تیکه انداخت راجع به سن نه خودت نه اون ناراحت نشین که زندگیتون سرد میشه...اینجا تا میای میگی میخای با یه کوچیکتر ازدواج کنی کلی کامنت میزارن که نه بدبخت میشیو اینا!! ولی به نظرم اصلا اینطور نیست.منم تو همچین رابطه ای قرار دارم و به راحتی میتونم بگم کاملترین ادمیه که تو عمرم دیدم فقط مشکل من خونواده منه که افکار پوسیده قدیمی دارن ... مشکل قیافه و پیری و اینا که مهم نیست اصلا!!!! زیباترین دختر هم باشی بعد چند سال قیافت تکراری میشه و اگه طرفت ادم نباشه میره سراغ یه دختر دیگه حتی اگه پیر تر و زشت تر باشه!!! فقط علاقه و محبت که زوجها رو کنار هم نگه میداره نه رابطه جنسی!!! قیافه رو که میشه براحتی جوان نگه داشت!!! مسئله یائسگی و کاهش میل جنسیم که هی میگن اصلا مشکل ساز نخواهد بود!!! الان کلی روش افزایش برای میل جنسی تو سنسین بالا هست!!! تازه بعضی خانم ها تو یائسگی میل جنسی شون بالاتر هم میره!!...یه پسر 24 ساله هم اصلا بچه نیست!!!!والا تو محل زندگی ما که همه پسرای 24-5 ساله ازدواج کردن!!!...من که میگم اول از شخصیت و صداقتش مطمئن شو و در اولین فرصت بگو بیاد واسه خاستگاری... واسه منم دعا کن که مشکلم حل شه

- - - Updated - - -

بطور کل نظر دادن در مورد مسائل زندگی یه نفر دیگه که فقط چند خط از زندگیش رو میدونی، نه خودشو دیدی و نه طرف مقابلشو اصلا نمی تونه قابل اعتماد باشه!! مشاوره خضوری بهترین روشه!! دوتایی با هم برین مشاوره... مشاور هم باید دلسوز باشه هم عالم وگرنه نتیجه خوبی نداره!!!! اینجا ممکنه خیلیا دلسوز باشن ولی علم شو نداشته باشن یا برعکس...باید شخصیت دو طرف بررسی بشه تا بشه در مورد ازدواجشون نظر داد. چه این مورد چه هر مورد دیگه ای. رو حرف کسی که وارد به کار مشاورس و شما دو تا رو ندیده کلا حساب نکن به نظر من
    ممنون از نظرت عزیزم
    منم با اینکه چشم بسته بگی فلانی از پر بزگتر پس اشتباهه کلا مخالفم ما خیلی زیاد داشتیم که خیلی هم موفق بودن حتی عمه خود من 11 سال از شوهرش بزرگتره! و با هم خیلی خوب زندگی میکنن و هیچ مشکلی هم ندارن اما ترسی دارم که پس فردا خود شخص پشیمون نشه که البته در مورد این خیلی راحت بهش گفتم: ما رابطمون یه دوستیه و قرار نبود ازدواج برسه که کلی باهام حرف زد که قانعم کنه واقعا خوشبختم میکنه منم گفتم ترسم اینه 4 سال دیگه نیای بگی من پشیمون شدم اون موقع بچه بودم جوگیر شدم الان نمیخوام که با 100 بار حرف زدن و .. که بماند قانعم کرد که هیچوقت پشیمون نمیشه و منم گفتم با خودم شرایطی میذارم که ببینم چقدر خواهانه و شرایط تقریبا سنگینه که همه رو قبول کرده و دارم می بینم یکی یکی داره انجامش میده
    کاملا با حرفت موافقم و من به نظر یه مشاور خیلی خوب احتباجه اگر کسی رو سراغ دارین ممنون میشمم معرفی کنید.باید قانعش کنم باهم مشاوره خوب بریم.
    ویرایش توسط mrs.sara : چهارشنبه 20 خرداد 94 در ساعت 11:20

12. کاربر روبرو از پست مفید mrs.sara تشکرکرده است .

meysamm (چهارشنبه 20 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    فکر میکنم ما اینجاییم که مشکلات همدیگه رو از جوانب مختلف نگاه کنیم و مسائل جانبیش رو بررسی کنیم.
    قطعا برای کسی تکلیف تعیین نمیکنیم.
    و حتما بهترین راه اینه که به مشاور حضوری مراجعه بشه.

دوست عزیز
    مطالبی که اینجا مطرح میشه، فقط برای اینه که بیشتر و بهتر به مشکلت فکر کنی.
    به همین خاطر هست که روی نقاط ضعف بیشتر تمرکز میکنیم.
    همونطور که گفتم مهمترین نقطه ضعف رابطه شما اینه که مستعدِ خارج شدن از حیطه عقل و منطق هست،
    و فکر میکنم بیشتر باید این مشکل رو کنترل کنی.

موفق باشی
    وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

14. 3 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

grey-sm (چهارشنبه 20 خرداد 94), فرهنگ 27 (شنبه 23 خرداد 94), یه دختر سرگردان (چهارشنبه 20 خرداد 94)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    كسي نظر ديگه اي نداره ؟
    من فك مي كردم اينجا پر مشاور و آدم كارشناسه !!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    اینجا یکی دو تا مشاور بیشتر نداره.
    بقیه کسانی که اینجا هستیم به خاطر مشکلات خودمون اینجاییم ،
    یا از اختلالات روانی رنج میبریم یا مشکلات خونوادگی و اجتماعی فراوانی داریم.
    اگر هم برای شما پست میذاریم، صرفا تجربیات شخصیمون رو به اشتراک میذاریم.

وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

17. 2 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (شنبه 23 خرداد 94), یه دختر سرگردان (پنجشنبه 21 خرداد 94)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)