به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 66
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array

من عزت نفس دارم

در جواب ب شیدا و فرشته مهربان :اره راست میگید اگم لختم برم یا چادرپیچ واس خدا مهم نیست یادم باشه این جملتو حفظ کنم
    برم بشینم درس بخونم بهتر از بحث کردن با یه سری ادم مرفه بیدرده که حتی نیازم به ازدواج ندارن چون خودشونو با دوس پسراشون سرگرم میکنن

کسی نمیتونه واس کسی نسخه بپیچه مگه اینکه تو جای من باشه امیدوارم توجایگاه من قرار بگیرید اونوقت میفهمید چی میگم
    طرف رشتش روان شناسیه رفته دماغ عمل کرده این عجب اعتماد بنفسی. دارها بعدمیاد از اعتماد بنفس برمن میگه ساناز تو اعتماد بنفس نداری خخخ اینجانه تو یه سایت دیگه
    طرف رفته باهزار نفر سکس کرده بعد چون از سکس سیر شده پسرارو تحویل نمیگیره بعد میاد بمن میگه تو عزت نفس نداری جالبه
    دقت کردید بین دوستامم هستن تمام کساییکه چنبار سکس داشتن چنان عزت نفسی دارن مثلا نامزدش ولش کرده رفته ازدواج کرده عین خیالش نیس حالامن بودم یه سال عزاداری میکردم واقعا چرااا؟
    شاید اگه منم برم سکس کنم عزت نفسم میره بالا
    مثلا عکس سامانو بهش نشون دادم میگه این چقد زشته ساناز خاک تو سرت که عاشق این شدی اعتماد بنفسش منو کشته واقعا
    وقتی من نفس امارمو له کردم ینی عزت نفس دارم وقتی باوجود عشق نرفتم ینی عزت نفس دارم هی یچیزیو خوندید از یجا مدام تکرار میکنید
    باباجان از طرز نوشتهای من میفهمید که چقد اعتماد بنفس دارمو حرف خودمو فقط قبول دارم اگه دقت کردید مدام میخواستم اثباتش کنم این ینی اعتماد بنفس
    عزت نفس ینی چی؟؟ینی که بگم وای همه منو میخواناهمه دوسم دارن من کسیو تحویل نمیگیرم
    نه اتفاقا عزت نفس من از هرکسی بیشتره ینی خودمو شناختم خودمو دوس داشتم حتی بیشتراز سامان
    اصن اون پسره راس میگفت که اگه دوسم داشتی میومدی سکس
    درسته هرکی که هرکیو دوس داره دلیل نمیشه بره
    ولی من خودمو ازون بیشتر دوس داشتم نفسمو الوده نکردم به اون یکی نفس اماره گفتم بشین سرجات تو غلط کردی که عاشق اون شدی تو بیجا کردی که به اون هوس داری
    چون بمن پیشنهاد شده بود من در سردوراهی بودم
    ممکنه به یکی پیشثهاد نشه من ولی وسوسه شدم نفسمو دوس داشتم
    از اقای علیرضا شکوه امیدوار اعجازعشق باغبان تشکرمیکنم
    راستی شکوه من بهت پول میدم بیا تو تایپیکام ب سامان فش بده خخخ نمیدونی چقد دلم خنک میشه انگار روم اب سرد میریزن

2. کاربر روبرو از پست مفید zzzz تشکرکرده است .

رنگین (جمعه 15 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 دی 94 [ 18:30]
    سطح
    36
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 117
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    172

تشکرشده 443 در 158 پست

Array
    سلام
    من یک دختر نیستم
    قطعا هم نمی تونم شما رو کامل درک کنم
    ولی می تونم بگم شما شیرینی لحظاتی که کنار دوست پسر سابقتون (سامان) داشتید هنوز تو ذهنتون هست
    متاسفانه نتونستید چیزی رو جایگزین اون کنید
    این خلا باعث شده خودتون رو مقصر بدونید
    یک سوال دارم : هیچ علاقه این توذهنتون وجود نداره که بتونید با پرورش اون و به سمت اون حرکت کردن و اولویت دادن به اون علاقه تو زندگی این خلا رو پر کنید و باعث بشه خاطرات قبلی به بایگانی ذهنتون فرستاده بشه (این میتونه کار ، ورزش ، تحصیل و ...) باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینو خودتون می دونید که فعلا امکان انتخاب ندارید و باید برای ازدواج انتخاب بشید
    نمیشه چیزی رو تو زندگی تون جایگزین ازدواج کنید (هرچند سخته )؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تا ذهنتون از ازدواج آزاد بشه
    موفق باشید
    ویرایش توسط آونگ : چهارشنبه 13 خرداد 94 در ساعت 11:42

4. 2 کاربر از پست مفید آونگ تشکرکرده اند .

zzzz (چهارشنبه 13 خرداد 94), رنگین (جمعه 15 خرداد 94)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    گلم
    نوشتی درس بخونی بهتره. اره عزیز جان. خیلی بهتره. هم تمرکزت رو می ذاری روی درسهات و به گذشته فکر نمیکنی هم کاریه که خیلی هم مفیده.
    یه ورزش ملایم هم اضافه کن به برنامه هات. حالت خوب نیست اعصابت خورده و طبیعی هم هست. هم یکی رو دوست داشتی هم خونوادت پشتوانه نیستن برات حالت بد باشه طبیعیه. ورزش حتما بذار.
    هر وقت هم پول داشتی به نظر من برو پیش روانشناس. چون هم عاقله هم کارش اینه که کمک کنه. مثلا ماهی یه بار دو ماه یه بار میری پیش یه ادم عاقل که شغلش هم راهنمایی کردنه حرف می زنی اونم باهات همفکری می کنه. اعصابت خورد نمی مونه. ضمن اینکه بعضی وقت ها ادم به خاطر خونوادش و تجربیات فردیش باورهایی داره که اشتباه هستن و نمی دونه چون حرفی نزده و این باورهاش باعث میشن زمان هایی که تصمیم های مهم می گیره اشتباه کنه. روانشناس هم دوستان می نوشتن که ارزون می تونی پیدا کنی. توی جاهای دولتی یا بیمارستان ها. بپرس.

همین 3 تا کار. بیخودی هم اعصابت رو به هم نریز.

---
    واسه سکس و اون پسر. یه مرد وقتی ادمو نخواد باهاش بخوابه ادم بازم نمی خواد. پس غصه نخور که چرا حرفش رو قبول نکردی.

واسه پوشش ظاهرت. سرچ کن گلی. مثلا تیپ دخترانه 94 یا این چیزا. محجبه اش هم سرچ کن. اما همون تیپ ها رو می تونی داشته باشی فقط یه چادر اضافه کنی و حجابت هم کامل. رنگی می پوشی زیر چادر و صورتت هم تمیز باشه ارایشگاه اصلاح ابرو برو هر یک ماه یک ماه و نیم. جایی پیدا کن که کارش خوب باشه. یه کم رزلب و رز گونه هم که کاری نیست. در حدی که شاداب به نظر بیاد صورتت کافیه. نیاز نیست اگه دوست نداری ارایش زیاد کنی.

راه های کسب ارامش هم پیدا کن که بی دلیل خودت عمرت و جوانیت رو با سختی نگذرونی. عزیزی ارزشمندی. همسرت رو پیدا می کنی. نگران خانواده و پدرت هم نباش که مخالف باشن. تو ادم مناسب خودت رو پیدا کن. بعدش می ری روانشناس می پرسی که چطور باید خونوادت رو راضی کنی و چه کار کنی.

زندگی یه باره گلی. نذار ناراحتی هات روی روانت بار شه. می مونه ازار می بینی. ناراحتی ها رو بنداز پایین از رو شونه هات. یه دختر جوونی. اینده هم جلوته. این پسر هم تجربه بدون. بعدا بهتر رفتار می کنی درست تر می فهمی با پسرها چه کنی. دلت هم نسوزه. دوست داشتن دو طرفه است. پس غصه اش رو نخور.

موفق باشی
    ویرایش توسط meinoush : چهارشنبه 13 خرداد 94 در ساعت 15:16

6. 2 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

zzzz (چهارشنبه 13 خرداد 94), اعجاز عشق (چهارشنبه 13 خرداد 94)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    شما نیاز دارید مفهوم عزت نفس را درک کنید ...

عزت نفس و در کنارش نداشتن تعارض بین عقیده و عمل یعنی اینکه ... شما از اینکه خودتونو حفظ می کنید و حجاب دارید و لو خواستگار نداشته باشید احساس نارضایتی و بهم ریختگی نمی کنید چون ارزشهایی برای خود رقم زده اید و بهش پای بندید که شما را نزد خودتون عزیز کرده و بهتون لذت میده ... اینکه مهم هست براتون که کسی جذب شما بشه و به این قیمت بخواهید دست از پوشش بردارید یعنی نزد خودتون آنقدر عزیز نیستید که ازش لذت ببرید و خلائی که بخواهید با دیگران پر کنید نداشته باشید و .... مهم و بسیار مهم براتون خواهد بود که نصیب کسی بشوید که عزیز باشد ، هم عقیده باشید و ارزشهای شما برای او هم ارزش باشد نه هرکسی که پی رنگ و عارض و ظاهر و برهنگی یک دختر باشد ....

پس کمی بیشتر مقالات همدردی در خصوص به چه کسی می گویند عزیز .... یا چگونه می توان عزیز شد را بخوانید ....

برآشفتگی شما که در این تاپیک پیداست نشونه همین هست که نیاز هست عزیز بودن را برای خود نزد خود رقم بزنید و به عبارتی عزت نفستان را تقویت کنید ...

آنچه شما از افرادی که اشاره کردید بیان داشتید هرگز اعتماد به نفس نیست بلکه عین ضعف عزت نفس هست .... پر رویی و بی حیایی با اعتماد به نفس اشتباه نشود

8. 8 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (چهارشنبه 13 خرداد 94), Aram_577 (چهارشنبه 13 خرداد 94), tanin-91 (چهارشنبه 13 خرداد 94), من می دونم (پنجشنبه 14 خرداد 94), محیا ناز (چهارشنبه 13 خرداد 94), اعجاز عشق (چهارشنبه 13 خرداد 94), بانوى مهر (چهارشنبه 13 خرداد 94), رنگین (جمعه 15 خرداد 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    چ جالب بمن میگن بیحیا من هرچی نداشته باشم این یکیو دارم
    درضمن تایپیک قبلیمم واس ادامه بحث قبلی زده بودم یجوری میخواستم مدیراینجارو دور بزنم چون انتقالش میدادن تایپیکو به هیچ عنوانم نمیواستم پوششموتغیربدم اگه میخواستم همون واس سامان تغییرش میدادم نه واس پسرای دیگران
    اتفاقا خیلی سمجم تواین کارم 99درصد مسیجام ب سامان درمورد حجاب و ارزش عفاف و اینابود چون اگه فکرمیکردم که با بیحجابیم منو انتخاب میکردم زود پوششمو تغییر میدادم
    اون تایپیکو زدم براینکه ب قول اعجازعشق هی نگید مرده زنان باحجابو میپسندن
    من اگه واس شوهرمیخواستم پوششمو تغییربدم خب واس سامان عوض میکردم
    حالا یچیز بشما میگم؟ حجاب داشته باش بدون ارایش و ساده ببین کسی بهت نگا میکنه؟
    اتفاقا شماها واس شوهر همه کارکردید خواهرمنم چادریه ولی ارایش میکنه من ب اونم میگم واس جذب پسرا اینجوری تیپ میزنه
    اما من تیپموتغییر ندادمو نمیدم همونیکه هست حتی واس عشقمم تغییر ندادم نخواس ب درک پشیمون میشه وقتی زنش رفت جلوش پسرخالشو بغل کرد بهش میگم چ حالی میشه
    تازه این شماها بودید که بمن گفتید خب روسری رنگی بپوش مانثو رنگی بپوش
    اما تغییر پوشش چیزی نیسکه بخوام ب حرف کسی گوش کنم و انجامش بدم باید نگرشت ایمانت درکت عوض شه وتغییرکنه

10. کاربر روبرو از پست مفید zzzz تشکرکرده است .

رنگین (جمعه 15 خرداد 94)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 فروردین 03 [ 23:50]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,784

تشکرشده 6,819 در 2,405 پست

Array

12. کاربر روبرو از پست مفید باغبان تشکرکرده است .

zzzz (چهارشنبه 13 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 فروردین 98 [ 15:00]
    سطح
    58
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    521

تشکرشده 526 در 206 پست

Array
    کلا مارو سرکار گذاشتی؟
    دقیقا مشکلی اصلی که دارید چیه که از دوستان میخواید بهتون مشاوره بدن و راهنماییتون کنن؟
    در کل دوستان هرچی که میگن آخرش شما حرف خودتون رو میزنید و اصلا انتقاد پذیر نیستید خب هرکسی یه طرز تفکری داره قرار نیست که تمام پسر های جامعه شبیه همدیگه فکر کنن یکی بی حجاب میپسنده یکی با حجاب ولی به نظر من در کل افرادی که دوست دارن زنشون عفت و حیا داشته باشه خیلی بیشتر هستن
    موفق باشید
    یاعلی...

14. 2 کاربر از پست مفید alireza198 تشکرکرده اند .

من می دونم (پنجشنبه 14 خرداد 94), zzzz (چهارشنبه 13 خرداد 94)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    خب همین حساسیتی که اینجا نشون دادی روی پوششت که به هیچ وجه حتی برای کسی تصور می کنی دوستش داری تغییرش نمی دهی یعنی پای بندی و این یعنی درکی از پوششت داری که ترا پای بندش نگه میداره و اون تاپیک نقض غرض بوده . اینکه مردانی هستند که از خانمهای بدون پوشش خششون میاد نشونه این نیست که دختران با حیا و دارای پوشش بی ارزش هستند و نخواستنی ... بلکه نشان دهنده نوع نگرش اون مردان ست که درست و غلط بودنش جای خود را دارد اما بدانید که در زندگی همه کسانی که عمیق نیستند و خدامحوری را به کناری نهاده اند و چشبیده اند به لذتهای زود گذر مشکلات پیچیده رخ می نماید و یک لذت عمیق و پایدار از زندگی نمی برند و شاهدش تنوع طلبی ها در زمینه های مختلف است و از شر گرفتگی های روحی پناه بردن به لهو لعب است که حالشان را بدتر هم می کند .... اما آنان که عمیق تر به زندگی نگاه می کنند و در پی لذتهای پایدار هستند که عمدتاً در خدا محوری به معنای واقعی و در عمل نه به شعار نهفته هست می بینید که حتی در میانه مشکلات و رنجها از زندگی به درصد بالایی رضایت دارند و حتی از رنجهایشان که درسها برایشان دارد لذت می برند و کلاً دید و نگاهشان عمقی تر و انسانی تر است و همین زندگی را از یکنواختی و پوچی برایشان بیرون می آورد و تنوع زیادی در معنا گرایی خود با هر واقعه و ماجرایی ولو تلخ در زندگی خود می یابند .....

شما هم زمینه و مایه اینکه این نوع زندگی را با انتخابی خوب برای خود داشته باشید را دارید فقط باید تعارضهایی که گاه شما را آشفته می کند را حل کنید

موفق باشید

16. 8 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

alireza198 (چهارشنبه 13 خرداد 94), Aram_577 (پنجشنبه 14 خرداد 94), tanin-91 (چهارشنبه 13 خرداد 94), من می دونم (پنجشنبه 14 خرداد 94), zzzz (چهارشنبه 13 خرداد 94), اعجاز عشق (چهارشنبه 13 خرداد 94), بانوى مهر (چهارشنبه 13 خرداد 94), رنگین (جمعه 15 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 تیر 94 [ 17:55]
    سطح
    35
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    195

تشکرشده 268 در 91 پست

Array
    کسي که عزت نفس نداره دنبال تاييد گرفتن از ديگرانه.تو فقط دوست داري همه بهت بگن تو پاکي و حيفي و کارت درسته!
    پافشاري کردن روي يه تفکر اشتباه اسمش اعتماد به نفس نيست.با عرض پوزش عين حماقته.
    خيلي راحت به ديگران برچسب ميزني و و حق به جانبي.هرکس مخالف تو بود يعني روابط ناپاک داره؟اين اسمش ايمان نيست.تهمت و افتراست.
    خودت جملاتت رو بخون و ببين چند بار هم به خانوم هايي که تو تاپيکت نظر دادن و هم نسبت به دوستانت تهمت داشتن س... زدي!!
    و اين کلمه رو مدام تکرار ميکني!عفت در کلام ويژگي يه بانوي باحياست.حيا و ايمان و عفت فقط به نداشتن رابطه غيراخلاقي نيست.خيلي چيزهارو شامل ميشه.
    شخصيت انسان رو کلماتي که به کار ميبره ميسازند.شخصيت انسان رابطه مستقيمي با علاقه مندي هاش داره.وقتي کسي عاشق يه فرد نادرست ميشه نشونه يه مشکل ريشه اي در شخصيتشه.
    متاسفانه نه تنها سعي در اصلاح شخصيتت نداري بلکه ازش دفاع هم ميکني.کمي مسائل رو عمقي تر ببين.با اين دوسه کلام حرف تغيير خاصي نخواهي کرد.نياز به يک مشاور مذهبي و زبده داري تا هم مفاهيم ديني رو به صورت درست آموزش ببيني و هم اشکالات شخصيت رو برطرف کني.
    اينجا هرکسي براي رفع مشکلاتش اومده.پس اگر سعي در حل مشکلت داري بايد انعطاف داشته باشي.اگر هنوز نسبت به درستي افکارت حتي شک هم نکردي اينجا به درد تو نخواهد خورد.چون کسي وقت و حوصله تاييد کردن تو رو نداره.

18. 2 کاربر از پست مفید tanin-91 تشکرکرده اند .

fahimeh.a (شنبه 19 تیر 95), من می دونم (پنجشنبه 14 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 16 اسفند 95 [ 03:59]
    سطح
    68
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 269
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First Class1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    1,164

تشکرشده 917 در 282 پست

Array
    ساناز ماشاالله عجب حوصله اي داريد ............... لازم نبود اصلا چيزي به كسي ثابت كنيد ......... خودتان بهتر مي دانيد كه سامان اصلا با حجاب و بي حجاب شما برايش فرقي نمي كرد .

"اون تایپیکو زدم براینکه ب قول اعجازعشق هی نگید مرده زنان باحجابو میپسندن "

اين همه معيار با ارزش تر و زيباتر براي حفظ حجاب هست. مثل حس ارزشمندي ........... دوري از آسيبها ......... جلوگيري از ظاهر بيني و .................

اصلا مهم نيست آقايان با حجاب مي پسندند يا بي حجاب.

مهم اين است كه شما خودتان را همينطور دوست داشته باشيد.

مدام در حال مقايسه نباشيد.

دنبال اثبات اعتقاداتتان براي كسي نباشيد

بدترين پسر دنيا اگر شما را بخاطر اعتقاداتتان نخواست ارزش هاي شما براي او بي معناست............اما ارزشهاي شما براي خودتان هميشه پابرجاست.

هميشه اين موضوع صادق نيست كه اگر دختري برايش مهم نباشد كه پسري او را بخواهد يا نخواهد رابطه هايي داشته باشد............

واقعا وحشتناك است.كه عزت نفس را به داشتن يا نداشتن رابطه نسبت مي دهيد .

بهترين و بدترين پسر دنيا اگر ارزش عفاف و پاكدامني شما را نداند لياقت شما را ندارد.

ساناز جان مي فهمم چه حسي داريد .......... اما شما فقط براي خودتان با ارزش باشيد ................. ديگران مهم نيستند.

حجاب شما در ازدواج موثر هست اما نه آنطور كه در ذهن شما شكل گرفته است.

لطفا به توصيه خانم فرشته مهربان عمل كنيد.

ايشان نگفتند شما بي حيا هستيد . منظورشان به دختراني بود كه مثال زديد. البته دوستم در صحبت كردنتان كمي دقت كنيد.

اين كه از خودتان راضي باشيد نه در گروي ازدواج است نه در گروي مدرك دكترا .

از خدا ميخواهم به شما آرامش بدهد تا بهتر بتوانيد مسائل را تحليل كنيد .
    ویرایش توسط اعجاز عشق : چهارشنبه 13 خرداد 94 در ساعت 20:30

20. 2 کاربر از پست مفید اعجاز عشق تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (جمعه 15 خرداد 94), من می دونم (پنجشنبه 14 خرداد 94)

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)