به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 16 خرداد 94 [ 22:16]
    سطح
    1
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

طلاق یا ادامه زندگی

من دختری هستم21ساله وحدود3سالی هست عقدم.همسرم 24ساله هست.وهنوز کار ندارد از طرفی ایشون خیلی زود عصبانی میشود و هنگام عصبانیت فحاشی میکند و حتی گاهی کتک میزند در این مدت چند باری هم متوجه شدم که دوست دختر دارد ولی بعد همه این کارها عذر خاهی کرده وحتی سری آخر دیگر گوشی اش را فروخت تا به من بفهماند که من را دوست دارد من از رفتار ها و بیمسعولیتی همسرم خسته شدم وحدود 4ماهی هست که باهم نیستیم و ازش میخام که منو طلاق بده ولی اون مخالفه و خاستار برگشت من هست تا زندگی رو درست کند خانواده ام هم موافق با طلاق من هستند ولی همسرم راضی نمیشود و از طرفی دیگر من هیچ حسی نسبت بهش ندارم و حتی حال به ریز نقش بودنش هم حساس شدم دیگر اعتمادی ندارم و چون احترام واسه من وخانوادم نگذاشته من هم صبرم تمام شده و میخاهم مانند خودش رفتار کنم لطفا راهنماییم کنید که تصمیم طلاق من عایا درسته اگر درسته چطور میتوانم جداشوم واگر اشتباه هست چطور با این سردی وبی اعتمادی که نسبت بهش هستم بتونم دوباره برگردم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 تیر 97 [ 21:02]
    سطح
    45
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 58
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    56

تشکرشده 91 در 64 پست

Array
    سلام آنید جان

مشکلات شما هم تقریبا شبیه مشکله منه.به نظرم بهتره با همسرت قاطع صحبت کنی.در مورد کارش،در مورد عصبانیت، فحاشی و .....حالا که خانوادت

از شما حمایت می کنن،بهتره از این فرصت استفاده کنی و منطقی با همسرت در مورد نحوه رفتارش و کارش صحبت کنی.بهتره پیش یک مشاور هم برین.

البته باید ببینی چه رفتاری باعث میشه تا همسرت فحاشی کنه و دست رو شما بلند کنه.شما خودتون به عنوان همسر برای داشتن آرامش و نحوه

رفتار چه کارهایی میکنید؟اگر همسرت سعی در اصلاح کردن رفتارش داشت به زندگی

امیدوار باش وگرنه که.......البته به نظر من بیشتر مشکلات به خاطره کاره.چون من و همسرم که این طوری هستیم.از اینکه همسرم احساس مسئولیت

نمی کنه دعوامون میشه.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام سحر جان مدیریت یک زندگی برعهده مرد هست ویک زن ازهمسرش تکیه گاه میخاد من چکار کنم که همسرم نمیتواند مدیریت کند پدر شوهرم فوت کردن من قبل ازدواج فکر میکردم چون همسرم تک پسره وپدر هم چندسالیه فوت کرده حتما تو این سن کم مرد سختکوش و قوی هست ولی اشتباه میکردم.ایشون هرموقع عصبانی میشود نه من حتی با خانواده خود هم شروع به فحش دادن میکند حتی مادرش هم از دست پسرش خسته شده.من دانشجو ام و همسرم سیکل از طرفی من دوست داشتم همسرم منو درک کنه ولی این آقا نه تنها نمیتونه درک کنه بلکه بیشتر اون به من تکیه میکنه تا من به اون میترسم آشتی کنم وباز نتونم رفتاراهاش تحمل کنم بخصوص الان که خیلی روهامون به هم باز شده و از گفتن هیچ حرفی ترس نداره و من هم از شدت فشار روحی مانند خودش شدم. حرف خودشو میزنه ولی بعد معذرت خاهی میکنه و قول میده که همه چیز حل کنه ولی فقط حرف بوده الان هم که عذرخاهی میکنه ولی از اینکه آشتی کنم هم میترسم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 تیر 97 [ 21:02]
    سطح
    45
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 58
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    56

تشکرشده 91 در 64 پست

Array
    کاملا میفهمم چی میگی عزیزم.منم همین مشکلات رو داشتم.شوهرم زود عصبانی میشد،خیلی وحشتناک.جتی سر مادر و پدرش داد و بیداد میکنه.وقتی

پیش روانپزشک متوجه شدیم که همسرم تو دوران کودکی بیش فعال بوده و درمان نشده و بزرگتر که شد به صورت پرخاشگری و عصبانیت خودشو نشون داد.

دکتر هم قرص داد و شکر خدا بهتر شد.امکانش هست که با همسرت پیش روانپزشک برین؟شاید واقعا بیمار باشند.

دقیقا همسرم قبلا به من تکیه میکرد.منم ناراحت بودم.ولی کم کم از مسئولیت های کوچیک شروع کردم.مسئولیت های کوچیک رو بذار گردنش.

بعد با حرفهای خوب سعی کن ترغیبش کنی که اون کارو انجام بده.(سیاست های زنانه)

من هم از شدت فشار روحی مانند خودش شدم.
    یعنی حرفات منو یاد خودم میندازه.ولی این کارو نکن.هیچ وقت دهن به دهنش نشو.چون من این کارو کردم و ضربه خوردم.

درمورد کارش میشه توضیح بدی؟یعنی کار پیدا نمی کنه یا نمیره سرکار؟

اگه تونستی تایپیک من رو هم بخون.(آیا ادامه زندگی با مرد بی مسئولیت به صلاحه؟)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    ممنون از راهنماییت عزیزم
    نه تاحالا مشاوره باهم نرفتیم سعی میکنم باهم بریم امیدوارم مشکل عصبانیتش حل بشه.سرکار رفتن نمیگم دنبالش نیست ولی همچین سمج هم نیست هر کاری قبول نداره وبنظر من ادعاش خیلی زیاده و اینو به خودش هم گفتم ولی فایده نداره.دوسه بارچند جا مشغول شد ولی بعد یک ماه نتونست دوام بیاره و از کارش اومد بیرون و هردفعه یه چیز بهانه کرد گفتم که مدتی قهر بودم و بیشتر باهم اگر صحبت میکردیم دعوا بود تصمیم گرفتم که دیگربا شروع دعوابحث نکنم و مشاوره هم برم فقط امیدوارم که اونم ناراحت نشه و منو همراهی کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)