به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 08 خرداد 94 [ 12:17]
    سطح
    12
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 8 در 5 پست

Array

...چجوری دختر مورد نظرم را بهتر بشناسم ...؟

سلام بچه ها پدر مادر من و خود من حدودا 40.5 ساله هرسال سالی 10 روز میرن مشهد و هرسال میریم به هتل به خصوص اینقدر رفتیم که دیگه از بچگی با بچه های صاحبای این هتل که چند تا خواهر برادر هستند من بزرگ شدم و دوستای صمیمیم شدن
    دختر یکی از این صاحبای هتل خیلی مد نظرمه واسه ازدواج و با اینم از بچگی با هم بزرگ شدیم و خودمونی هستیم با هم و حتی فکر میکنم اونا هم رو من نظر دارن چون مثلا مامانش تو مناسبتها بهم پیام میده یا منو با لفظ عزیزم و پسرم و اینا صدا میکنه یا مثلا مشهد که میرم خونشون واسه احوال پرسی و دیدنی خیلی تحویلم میگیرن با هرزگاهی بهم زنگ میزنن و این حرفا ولی اینا هنوز خونه ما نیومدن

=============

سوال من اینه چجوری میتونم بیشتر این دختر و خانوادش را بشناسم حس میکنم رفتارهایی که جلوی من انجام میدن خود واقعیشون نیست و میخوان خودشون را خوب بگیرن ولی اخلاق واقعیشون نیست .تو این 10 روز چه راه حلی میدید واسه اینکه بهتر اینارو بشناسم که آیا ببینم گزینه مناسبی هستند یا خیر

دوم اینکه این رفتارهایی که بالا گفتم (مثلا مامانش تو مناسبتها بهم پیام میده یا منو با لفظ عزیزم و پسرم و اینا صدا میکنه یا مثلا مشهد که میرم خونشون واسه احوال پرسی و دیدنی خیلی تحویلم میگیرن با هرزگاهی بهم زنگ میزنن یا حتی اون 10 روزی که مشهد هستیم اگه دخترش بخواد جایی بره خریدی چیزی مادرش بهم زنگ میزنه تو هم همراه دخترم برو ) به نظرتون چند درصد دلیل بر اینه که اونا هم رو من نظر دارن ؟

=============

راستی اینم بگم وقتی با مامان بابام صحبت میکنم در این رابطه نظرشون اینه اینقدر تو شهر خودمون دختر هست که نیاز نباشه از مشهد عروس بگیریم در کل پدر مادرم مخالفن با دختری از شهر دیگه ازدواج کنم برعکس خودم و میگن هرکی باید تو شهر خودش عروس و داماد بشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 اردیبهشت 95 [ 19:57]
    سطح
    28
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    63

تشکرشده 63 در 28 پست

Array
    سلام
    به نظرم با حرفاییکه زدین اونا به وصلت با خانواده شما علاقه مندند تابلوتر از این که شما رو همراه دخترشون می فرستن خرید؟
    بهرحال بهتره به نظر خانوداتونم احترام بگذارید و اونهارو در جریان افکارتون بزارید و بدون موافقتشون جلو نرید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 8 در 5 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط idenay نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم با حرفاییکه زدین اونا به وصلت با خانواده شما علاقه مندند تابلوتر از این که شما رو همراه دخترشون می فرستن خرید؟
    بهرحال بهتره به نظر خانوداتونم احترام بگذارید و اونهارو در جریان افکارتون بزارید و بدون موافقتشون جلو نرید
    وقتی ما میریم اونجا هرشب یا یه در میون میان اونجا یا تو لابی میشینیم گپ میزنیم یا میریم پارکی چیزی مثلا من با پسر عمه و پسر عمو این دختر هم خیلی صمیمی هستم هرسال که مشهد میریم تقریبا کل روز را با هم هستیم یا میریم کافی شاپ یا میریم میگردیم یا حتی مثلا پارسال ما 4.5 روزی با پسر عمو و زن عموش و عموی این دختر رفتیم شمال امیدوارم کامل متوجه شده باشید رابطتمون چجوریه .مثلا پارسال میخواست بره آموزش رانندگی مامانش به من زنگ زده بود فلانی داره میره آموزش رانندگی تنهاست امروز تو هم بیا برو باهاش .البته از 2 دو سال قبل تا پارسال این قضیه خیلی شدیدتر بود ولی پارسال که رفتیم تا امسال این ماجرا کمتر شده دیگه کمتر زنگ میزنه یا پیام میده حالا نمیدونم چی شده که یهو این ماجرا کمتر شده ولی پارسال که ما شمال رفتیم و داشتیم برمیگشتیم به سمت شهر خودمون مامان همین دختر پیام داد که آره یحیی حالا برنامه میچینید و با فلانی (جاریش و برادر شوهرش ) میرید شمال و کاش زودتر میگفتید من و دخترم هم باهاتون میومدیم که منم بهش گفتم ما خودمون هم خبر نداشتیم و یهویی شد از اون تاریخ به بعد دیگه مثل سال قبلش زنگ نمیزد و پیام نمیداد تا الان حتی پارسال چند باری قرار بود بیان شهر ما امسال دیگه حرفشم نزد یا مثلا پارسال عید نوروز دخترش و خود مادره زنگ میزدن پیام میدادن ولی امسال پیامی ندادن من فقط پیام تبریک فرستادم که اونم نوشته ممنون عزیزم عید تو هم مبارک ولی خب دیگه زنگ نزد قبلنا ماهی یه بار را زنگ میزد حده اقل که مثلا احوالمو بپرسه و اینا ولی از پارسال تا الان دیگه زنگ هم نزده
    یا مثلا پارسال یه روز نهار میخواستن برن باغشون خانوادگی بعد پسر عموش گیر داده بود به من که تو هم بیا بریم و اونا هم بهم گفتن فلانی را هم بیار منم گفتم من نمیام درسته ماها با هم صمیمی هستیم ولی هرچی باشه من یه غریبه ام شاید زن عموت دختر عموت بخواد راحت باشن یا یه حرفی بزنن من اونجا باشم نتونن راحت باشن خلاصه من نرفتم بعد که رفته بود بابا و مامان دختره گفته بودن چرا فلانی نیومد اونم گفته بود اینطوری گفته اونا هم گفته بودن این حرفا یعنی چی فلانی هم از خودمونه .
    ویرایش توسط sam127 : پنجشنبه 07 خرداد 94 در ساعت 15:08

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 8 در 5 پست

Array
    میشه باقی بچه ها هم منو راهنمایی کنند با وجود حرفهایی که گفتم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام شما هنوز درگیر زن گرفتن هستین اقا یحیی تک فرزند بودن هم بددردیه ها
    بابا این همه شناخت دارین خوبه دیگه چیو میخواین بفهمین اگه واقعا قصد جدی دارین وفکر میکنید دختره مناسبی هست جدی هم با خانواده بشینید صحبت کنید
    تا راضی بشن براتون استین بالا بزنن واسه این مورد.
    این همه رفت وامد از بچگی تا الان باید به حد شناخت نسبی رسیده باشین الان به طور رسمی برین جلو
    البته ممکنه توی این مدت از شما ناامید شده باشن وبه خواستگارای دیگه دخترشون دارن فکر میکنن چون گفتین دوسالی هست رفتارشون سردتر شده بلاخره دختره نمیتونن به امید اینکه ببین کی شما پیش قدم میشین خواستگاراش رو رد کنن.
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)