سلام خدمت همه دوستان عزیز و دلسوز

شوهر من از بچگی عادت داشته پای تلویزون بخوابه میگه باید نور تلویزیون تو چشمم باشه ولی برعکس من باید تو تاریکی بخوابم

شاید تو این چهارسال که ازدواج کردیم چهل بار روی تخت نخابیده همش تو هال جلوی تی وی میخابه نور هم تا صبح تو خونه اس منم آرامش ندارم گاهی اوقات نصف شب که خابه میرم تی وی رو خاموش میکنم ولی بعد دوباره بلند میشه روشنش میکنه خیلی اعصابم خورد میشه

خداروشکر همیشه هم که دعوا داریم و به بهونه دعوا که مثلا نمیخاد کنارم بخابه میره تو هال جلو تی وی

مادرشوهرم میگه از بچگی این عادتو داشته ولی الان واقعا برام سخته خوب بابا منم آدمم دوست دارم همسرم از سرشب کنارم باشه تا قهر باشیم که هیچ اصلا نمیاد رو تخت اگرم آشتی باشیم میگه توبرو بخواب من یکم تی وی میبینم بعد میام بعد من نمیفهمم کی اومده رو تخت

بنظر شما چطور میتونم این عادتو ازش دور کنم قبلا فکر میکردم بخاطر وجود ماهوارس که میشینه (آخه اون موقع ببخشید مشکل ارضای جنسی تو خواب هم داشت)که با مشورت هردو ماهواره رو جمع کردیم و یه دستگاه دیجیتال خریدیم الان گاهی اوقات بازم همون مشکل را داره ولی کمتر شده

نمیدونم چه کنم خیلی داره بهم فشار میاد کلا آدم سرد مزاجیه شایدم بخاطر همین از من و تخت فرار میکنه چون همیشه من میرم سمتش

لطفا اگه دوستان نظری دارن ارائه بدن ممنون میشم