به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 09 خرداد 94 [ 00:53]
    سطح
    1
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    2

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

6 میخوام خواستگارمو برگردونم.

سلام دوستان<br>لاله هستم 28 ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.خیلی خیلی برام مهمه
    تقریبا 4 ماه قبل برای اولین بار تو یکی از سایت های اجتماعی با یه آقایی آشنا شدم که موقعیتش به نظرم عالی بود.بعد از چند بار حرف زدن گفت که میخواد ازدواج کنه و دنبال یه کیس مناسب میگرده و کلی خواهش کرد که شمارمو بهش بدم.ولی من چون تا حالا ازین کارا نکرده بودم میترسیدم که شماره بدم و از طرفیم از ظاهرش راضی نبودم واسه همین زیاد اهمیت نمیدادم.خلاصه دقیقا بعد از 2 ماه من شمارمو بهش دادم و از اول عید تلفنی با هم حرف میزدیم و من کم کم بیشتر مطمان میشدم که این آقا برای من مناسبه. قرار شد همدیگرو ببینیم ولی این آقا مرتب میگفت بخدا خیلی مشتاقم ولی خیلی سرم شلوغه تو عید و مدام میگفت مهمون دارمو فلانو فسار.البته راستم میگفت چون هم تک پسر بود هم لینکه پدر نداشت.خلاصه منم درک میکردم ولی گاهیم میگفتم اگه برات مهم و جدی باشه میتونی 30 دقیقه وقت پیدا کنی واسه دیدنم.اونم اصرار میکرد که تا وقتش میشه یه عکس برام بفرس که ببینم که من موافقت نکردم.اینم اضافه کنم که منم فقط عکس ایشونو دیده بودم.خلاصه گذشت و گذشت تا اینکه یه روز زنگ زد گفت بیا بیرون من دم در خونتون هستم زود بیا که ببینمت. منم تعجب کردم گفتم این چه رفتاریه ؟باید قبلش به من میگفتی که منم آماده شم،گفتم منم باید شمارو خوب ببینم نه اینکه بشینی تو ماشین فقط شما منو ببینین.تقریبا نیم ساعت دم در ما بود و اصرار میکرد ولی من میگفتم اگه برات مهم بود قبلا باهام هماهنگ میکردی.خلاصه با کلی اصرار حاضر نشدم که برم. اونم گفت باشه و رفت.یه روز دیگه باز زنگ زد که تا نیم ساعت دیگه میام دم در خونتون.باز همون بحثای دفعه قبل شروع شدو گفتم برات مهم نیست واسه همین یه دفعه ای تصمیم میگیری.اونم گفت از اول خیلی خیلی برام مهم بود ولی انقد دستی دستی کرد دیگه مثل اولا نیستمو خیلی وقت پات گذاشتمو از این حرفا.منم گفتم خوب گه مثل اولا نیستی پس برو.ا.نم گفت اگه برم دیکه نمیاما،گفتم به سلامت.اونم رفت.فرداش با اینکه برام سخت بود خودم بهش اسمس دادم و معذرت خواهی کردم و گفت که من دارم میرم بیرون تو هم بیا.ولی اصلا جواب نداد.الان یه ماهه که ازش خبری نیست.چند برام بهش پیام دادم ولی اصلا ج نمیده.s>خیلی ناراحتم که بدون اینکه منو ببینه و بشناسه رفت.میخوام منو ببینه و بدونه که چه دختری هستم.چون پسر خوبی بود.به نظز شما باید چیکار کنم؟
    ویرایش توسط lale55 : پنجشنبه 31 اردیبهشت 94 در ساعت 15:33

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    سلام خانم محترم.

واقعا از یک خانم 28 ساله بعیده... شما چطور به این راحتی ادرس منزلتون رو به یک فرد غریبه که در فضای مجازی اشنا شدید می دید... کار به درست و غلطش ندارم(منظورم نحوه ی اشنایی شماست)... ولی بدونید که حتی اگه می خواستید اشنا بشید نباید به این راحتی ها به چنین افرادی ادرس بدید...

از طرفی واسه اقایون چهره ی خانم ها (زیبایی نه ها ولی به دل نشستن خیلی مهمه) این که ایشون قبل دیدن شما اصرار داشته شده عکسی از شما ببینه دقیقا واسه همین بوده شما هر چقدر هم خوب باشید اگه به دل ایشون نشینید مطمئن باشید ایشون راضی با ازدواج با شما نمی شد وکلا همه ی پسرا(اونایی هم که بی توجه به این موضوع انتخاب می کنند روزی پشیمون میشند که دیره)...

از طرفی ایشون که ادرس شما رو داشته... از کجا معلوم یک روز دم خونه ی شما کشیک نکشیده باشه و شما رو هم ندیده باشه ؟ و بعدش هم شما به دل ایشون ننشسته باشید(نه این که شما زیبا نباشید هااا..ممکنه شما خیلی هم زیبا باشید ولی به دل اون اقا ننشسته باشید) بعدش برای این که اون اقا دل شما رو نشکونده باشه یا مدیون شما نشه... دست پیش گرفته پس نیفته...طوری معادلات رو پیش برده که که بگه تقصیر خود شما بوده و این سناریو رو از پیش تعریف کرده...

مطمئن باشید اون اقا اگه واقعا شما رو می خواست به نظر شما احترام می ذاشت و... و این طوری نیم ساعت قبل یک دفعه خبر نمی داد و..

خلاصه ی کلام خودتونو بیش از پیش کوچیک نکنید... برای همیشه اون اقا رو فراموش کنید...حتی اگه دوباره ازش خبری شد...

و در نهایت دیگه این طوری به کسی ادرس ندید.

با ارزوی خوشبختی برای شما.
    ویرایش توسط فدایی یار : پنجشنبه 31 اردیبهشت 94 در ساعت 20:14

3. 3 کاربر از پست مفید فدایی یار تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 31 اردیبهشت 94), lale55 (پنجشنبه 31 اردیبهشت 94), دختر بیخیال (پنجشنبه 31 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    2

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    مرسی فدایی که جواب دادی
    ولی کی گفته به این راحتی آدرس دادم؟
    کی گفته بدون شناخت آدرس دادم؟؟؟؟؟
    خودمم قصد دارم بی خیالش بشم ولی باید قبلش منو ببینه که تا عمر داره حسرت به دل بمونهههههههه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط lale55 نمایش پست ها
    مرسی فدایی که جواب دادی
    ولی کی گفته به این راحتی آدرس دادم؟
    کی گفته بدون شناخت آدرس دادم؟؟؟؟؟
    خودمم قصد دارم بی خیالش بشم ولی باید قبلش منو ببینه که تا عمر داره حسرت به دل بمونهههههههه
    حسرت به دل نمونده عزیزم صد درصد تور ودیده ورفته پی کارش فکر کردی واسه یه مسئله اینجوری کسی رو که واقعا بخوان میزارن میرن
    پس شما رو از دور دیده وبه احتمال زیاد ظاهرتون به دلش ننشسته ودیگه کات کرده وجوابتون نمیده
    توی دنیای مجازی اشنا شدن این چیزا رو هم داره احتمالا یکی دیگه رو پیدا کرده والان سر قرار گذاشتن داره با اون چونه میزنه
    دیگه خودت کوچیک نکن دختر خوب رفتارت خیلی خام وناپخته است نسبت به سن وتحصیلاتت مواظب خودت باش!
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

6. 2 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

cheshmakk (جمعه 01 خرداد 94), lale55 (پنجشنبه 31 اردیبهشت 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام، خانم محترم
    به نظر میاد شما تصمیم خودتون رو گرفتین و فقط دنبال راه میگردین که یه ارتباط کوچک دوباره پیدا کنید. تجربه من از دوستانم میگه پسری اگر از شرایط دختری تو دنیای مجازی خوشش بیاد، فکرش رو مشغول میکنه، تا حدی که تلاش میکنه تصویر دختر رو ببینه، و با شرایط دختر کنار هم قرار بده.
    اگر همه چی خوب بود و دختر به این راحتی ها به پسر آمار نداده باشه، اعتمادش جلب میشه،که ادامه بده. فکر میکنم یکی از این قدم هایی که گفتم ، لنگیده که پسره با سیاست کنار کشیده.
    وگرنه طاقت دوری شما رو هم نداشت.
    راستی پسری که پاک باشه و برقراری ارتباط با دختران براش راحت نباشه، با یه نگاه، یا کلام کوچک از دختر وابسته میشه و به این راحتی ها دست بر نمیداره.
    موفق باشین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    2

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    بر عکس شماها اون میگفت که من خیلی سخت میگیرم.همیشه میگفت که واسه یه شماره تلفن 2 ماه انتظار کشیدم در صورتیکه واسه بقیه ی مردم این کار 5 دققه طول میکشه.میگفت انقد سخت گیری کردم که خسته شده و اینا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خیلی خوب، اون پسر مشخصات مورد نیاز شما رو توظاهر داشته. دلشم با شمایی که با شفافیت و صافی باهاش برخورد کردید، نبوده. ببخشینش، تو قلب پاکتون، و به زندگی پر از امید و آرزو ادامه بدین.

عضو فعال

آخرین بازدید
    امروز [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام

من در عجبم که شما چرا به ایشون عنوان خواستگار رو دادین ؟!

ایشون اصلا خواستگار نبوده...خواستگار یعنی کسی که به همراه بزرگترش به نیت شناخت بیشتر خانواده دختر بره خونه دختر خانم.

در هر صورت چه ایشون پسر خوبی بوده چه نبوده و هر چی بوده، دادن ادرس خونه کار فوق العاده اشتباهی بود و ممکنه برات دردسر ساز بشه...خیلی ها همینجوری اخاذی میکنن.....

مجددا میگم..ایشون خواستگار نبوده ...اگر علاقه داشت و مصمم بود، حتما با خانوادش جلو میامد...نه تنهایی اونهم با این کاراگاه بازیها !

دوست خوبم
    ازدواج خوبه...خیلی هم خوبه...اما نه به هر قیمتی و نه با هرکسی.....

با دوماه تلفنی حرف زدن اصلا نمیشه بگی پسر خوبیه با نه.....دوستم دو سال نامزد بود....وقتی ازدواج کرد رفت زیر یک سقف فهمید که گیر چه دیوی افتاده !

انقدر ساده وخوش بین نباش....اونم در مسئله به این مهمی.

موفق باشی
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

11. 4 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (جمعه 01 خرداد 94), کمال (جمعه 01 خرداد 94), اقای نجار (جمعه 01 خرداد 94), راه حل (سه شنبه 19 خرداد 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)