سلام.یکی از مشکلاتی ک منو ازار میده نگاه کردن بیش از حد شوهرم به خانوماس و اینکه دلش میخواد ولش کنم تا با همه راحت باشه حتی با خانومای نزدیک فامیل هم بد نگاه میکنه مثل خواهرم زن عمو ها یا حتی زنداداشاش طوریکه اونا یا اخم میکنن یا صورتشونو اونطرف میکنن .این برای من خیلی ازار دهندس هر انتقادیم ک ازش میکنم حتی کوچک شروع میکنه به دعوا.ولی احساس میکنم توجهش به من نیس حتی سر سفره ام حواسش به دیگرانه من خیلی بدم میاد.اصلا منو نمیبینه .باید چیکار کنم تا به چشمش بیامو این عادتای بد از ذهنش بره بیرون؟!

- - - Updated - - -

تو بدترین و افتضاح ترین منطقه شهر کار میکنه.من اصلا دوست ندارم چون همچین اخلاقیم داره ازش خاطر جمع نیستم .اولا دوستای خوبی نداشت همش بهش زنگ میزدن ک بیا بریم بیرونو با دختر بریم کافه و ... من دعوا و انتقاد کردم اونم گفت باشه رابطمو قطع میکنم ولی بعضی موقع ها تو گوشیش میبینم کهنوز با هم تماس دارنو پیاماشونم پاک میکنه وقتی بهش میگم میگه من حریم شخصی دارم نباید نگاه میکردی.ولی اینا برا من خیلی دره خیلی.هر چی خوبی میکنم میبینم حواسش به من نیس.تنها عشقش اینه ک با رفیقاش بره بیرونو حال کنه و کسی کارش نداشته باشه ولی من اگه همین کارا رو باهاش بکنم میگه دختر خودسر و پرویی شدی و سر دو روز دق میکنه اگه محلش ندم.بهترین راه چیه ک بهش بفهمونم واقعا زن گرفته و کاراش اشتباهه منم تو زندگیش هستم و یه ادمم ؟!