به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: همسر سرد من

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مهر 87 [ 08:27]
    سطح
    36
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    4
    تشکرشده 4 در 1 پست
    Array

همسر سرد من

سلام
    2 ماهه که عقد کردم . با یک مرد با تمام خصوصیات عالی با یک شنونده خوب با کسی که همش به فکر تشکیل یک زندگی خیلی خوب و در آرامشه
    اما 2 موضوع درمورش وجود داره که نمیدونم باید چجوری باهاش کنار بیام و یا حتی تغییرش بدم
    1- همسرم به اختیار خودش برام هدیه نمیگیره و یا حتی نیازهای منو رفع نمیکنه البته راستش من می خوام که نیازی از طرف من مطرح نشه که فلان وسیله رو می خوام و برام بخره می خوام خودش وقتی که بیرون می ریم و مثلا یک تاب خوشگل میبینه برام بخره و منتظر اشاره من نباشه
    2- از روز اول نامزدی تمامی تماس ما در طول روز تا حالا که 4 ماه میگذره با یک تماس تلفنی در شب منجر میشه اما حتی بعضی شبها هم دیگه تماس نمیگیره و حتی در طول روز هم پیام نمیده. چند پیام دادم و بهش گفتم که هیچ شبی تا صدات نشنوم خابم نمیبره و یا اینکه می دونم تو هم بی خواب می شی تا صدام نشنوی
    اما فقط همون شب اثر داشت خوب حالا زنگ هم که می زنه نهایتش 10 دقیقه شاید میانگین تمام تماسهایی که داشتیم باشه
    همسرم 2 روز هفته برای دیدنم اقدام می کنه و اون دوروز کاملا به من اختصاص میده و سعی در رفع نیازهای عاطفی من داره اما من در طول هفته هم، به همصحبتی با اون نیاز دارم
    اما وقتی که خودم زنگ می زنم حتما باید بهانه برای صحبت داشته باشم وگرنه همخش میگه خوب حرف بزن پس خداحافظ
    کاش حالا که زنگ نمیزنه پیام بده اما این بهترین دوران منه و حق نداره اینجوری خرابش کنه
    حالا شما بهم بگید چیکار کنم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 04 آذر 90 [ 02:02]
    سطح
    45
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 121
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    325

تشکرشده 334 در 122 پست

Array

RE: همسر سرد من

سلام. دوست گرامی در رابطه با مورد اول درست است که انسان باید هر ازچندگاهی برای شخص مورد علاقه اش هدیه بگیرد اما اینکه بدون دانستن نظر شما بداند که چه چیزی احتیاج دارید چیز عجیبی است و مسلماً شوهر شما غیب نمی داند. پس حتماً نیاز خود را با او در میان بگذارید و خجالت نکشید. خود من هم تا وقتی کسی ازم چیزی درخواست نکند گمان می کنم که حتماً نیاز نداشته ولی اگر از نیازش مطلع شوم در حد توان آن را بر طرف خواهم کرد. قبول دارم که باید گاهی بدون درخواست شما هدیه برایتان بگیرد اما نیاز های دیگر روزمره تان را به او بگویید تا او متوجه درخواست شما شود.
    در مورد تماس های تلفنی هم باید گفت اگر او با شما شبی یکبار صحبت می کند لزوماً به این دلیل نیست که به یاد شما نیست. این را هم در نظر داشته باشید که خیلی از مردان توانایی یا کشش کمتری به ارتباط تلفنی دارند وقتی که موضوع خاصی در میان نباشد. اما یک دلیل هم ممکن است به هزینه ی مکالمه با تلفن همراه بر گردد. اگر ایشان تماس هایشان را با موبایل انجام میدهند ممکن است بخواهند درمورد هزینه ی مکالماتشان محتاط تر عمل کنند. من شغل و سطح مالی ایشان را نمیدانم به همین دلیل این موضوع را هم در حد احتمال مطرح کردم. در هر صورت برای رفع مشکلتان باید این مسائل را چه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با او در میان بگذارید و او را از دغدغه هایتان آگاه کنید زیرا ممکن است اصلاً فکرش را هم نکند که چیزی در رابطه تان هست که شما را آزار می دهند. از شوهراتان توقع غیب گویی یا پیش گویی نداشته باشد. همه چیز را راحت با او در میان بگذارید. خوش باشی خانم آزادی.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

من سخن این دوستمان را تأیید می کنم،ما مردها در دوران نامزدی اصلاً حال و حوصله مدام حرف زدن پشت تلفن را نداریم و از رابطه رودررو و یا حتی جنسی بیشتر خوشمان می آید،چنانکه ایشان در آن دور روز طبق گفته خودتان: *اون دوروز کاملا به من اختصاص میده* . . . .

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 بهمن 87 [ 11:08]
    سطح
    37
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 102
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

من تجربه ندارم تا حالا هم با جنس مخالف رابطه دوستی نداشتم اما اینو می دونم که پسرها خیلی کم حوصله هستن مخصوصا برا تلفنی حرف زدن.
    من وقتی به داداشم زنگ می زنم اگه کاری داشته باشم جوای می ده وگرنه رک برمی گرده می گه خب که چی اینو می تونستی عصر هم بهم بگی.... خودت رو ناراحت نکن حساسیت هم نشون نده اگه دوست نداشته باشه اصلا وقت نمی زاره برات شاید درگیری کاریش زیاده درکش کن بالاخره اول زندگیشه برا خاطر تو داره زحمت می کشه. زیادم رمانتیک بازی درنیار. بعضا مردا کلافه می شن وقتی زن ها می گن بیا حرف بزنیم چون خودشون خیلی کم حرف هستن.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 89 [ 10:45]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    تشکرها
    119

تشکرشده 121 در 55 پست

Array

عزيزم مردها دوست دارن كه بهشون بگي كه چه چيزي نياز داري اونها دوست دارن كه همسرشون ازش تقاضا كنن . حتي دوست دارن كه بشنوند نياز جنسي بهشون دارين . مردا از اينكه يكي بهشون تكيه ميكنه خوششون مياد

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

واقعااااااااااااااااا؟؟؟؟ ؟ حتی از اون لحاظ هم باید بگیم چی می خوایم؟!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مهر 87 [ 08:27]
    سطح
    36
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    4
    تشکرشده 4 در 1 پست
    Array

جملات آموزنده و زیبایی رو بیان کردید ممنونم
    موضوع 2: من از بیانش می ترسم ،می ترسم که رابطه ما دچار خدشه بشه ،و یا با بیان این مطلب "که من هر شب منتظر تماس تلفنی تو هستم و نیاز دارم که در طول هفته بیشتر باهات صحبت کنم " نقطه ضعفی از من بشه تو دست همسرم و اینکه اگه اتفاقا یک شب زنگ نزنه به این فکر می کنم که می خواد منو عذاب بده.چون میدونه من ناراحت می شم اما بازم تکرار می کنه.
    راستی اگه همسرم با من تماس نگرفت من چیکار کنم؟
    1- باهاش تماس بگیرم یا نه
    2- به اینکه دیشب منتظر تماسش بودم اشاره بکنم یا نه
    3-اگه من تماس بگیرم خلاهای عاطفی پر نکردم؟
    4- اگه این رابطه شنوایی کمتر بشه (چون دیداری که تا پایان هفته نداریم) باعث نمیشه که احساسش و علاقش نسبت به من کمتر بشه؟
    و هر راهنمایی دیگه ای که خودتون صلاح می دونین.
    برای موضوع اول شما درست می گید آخه می دونم که مردها دوست دارن نیاز های همسرشون و رفع کنن و وقتی نتونن ،احساس خوبی نسبت به خودشون پیدا نمی کنن.نمی دونم شاید با بیان نکردنش نمی خواستم همسرم از روی من شرمنده بشه
    وضع مالیش خوبه اما داره برای عروسیمون پس انداز میکنه و حتی دوشیفته کار میکنه .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

من می گم نگو بهش که منتظرش بودی.
    اما بگو که دلت براش تنگ شده بود که بدونه دوسش داری اینطوری غیرمستقیم هم می فهمه که منتظرش بودی. نمی دونم ها بازم باتجربه ها بیشتر می دونن. منم می ترسم فکر کنه نقطه ضعفته و کار بدتر بشه.

دختر یکم هم تحمل کن دیگه:P

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

freedom عزیز رو این موضوع حساس نشو خانمی. مطمئن باش همین دیدارها و تلفت های کوتاه خیلی بهتر از پیش هم بودنه و باعث می شه دلتنگی بیشتر باشه. عزیزم خیلی از مردها مثل همسر شما هستند. سخت نگیر
    روی هر پله که بایستی خدا یک پله ازت بالاتره. نه به خاطر اینکه خداست. به خاطره اینکه دستتو بگیره...

هر شب درانتهای شب نگرانیهایت را به خدا واگذار کن و آسوده بخواب. به هر حال او در تمام شب بیدار است ...

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 24 اسفند 87 [ 12:13]
    سطح
    37
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 130
    دستاوردها:
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 5 پست

Array

سلام .اتفاقا من هم مثل شما هستم و .همش منتظرم .شوهرم باهام تماس بگیره و اتفاقا این نیازمو باهاش مستقیما مطرح کردم و گفته که من از رابطه تلفنی خوشم نمیاد و بیشتر دوست دارم رودر رو باشه ......خوب منم سعی کردم درکش کنم .ولی اون هم متقابلا سعی میکنه نیاز منو به این شکل رفع کنه.البته وقتی میبینم مشغله فکری داره من با اون تماس میگیرم.تازه خوشحال هم میشه و میفهمه چقدر به فکرشم.در مورد هدیه هم من هم اوایل مثل تو بودم ولی وقتی از همسرم شنیدم که دوست داره من خودم به لباسی که مورد علاقمه یا هر چیز دیگه ای اشاره کنم از این به بعد سعی میکنم ذهنمو در گیر نکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)