به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 مرداد 90 [ 22:24]
    سطح
    51
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 85 در 57 پست

Array

واقعاً متأسفم

وافعاً متأسفم برای خودم که فکر می کردم اعضای این تالار دید بازی نسبت به مسائل دارند ، متأسفم که تاپیک من با عنوان میتینگ راه بندازیمو قفل کردید ومتأسفم که من فقط گفتم نظرات رو در این مورد می خوام بدونم و شما اینطوری به من حمله کردید . به حدی ناراحت شدم که با خوندن پست دانه اشک از چشام جاری شد . واقعاً متأسفم دانه جان که هنوز معنی میتینگ رو نمی دونی و فکر می کنی همه به قصد برقراری رابطه با جنس مخالف همه ی کاراشون رو انجام می دن . من اگه می خواستم با کسی رابطه برقرار کنم مطمئنن از اعضای ندیده و نشناخته اینجا نبود و خوشبختانه نیازی هم به این کار ندارم و اگه بخوام تو شهر خودم هزاران نفر واسم سر و دست می شکنن و نیازی به نظرات مفید با کنایه و استهزاء شما ندارم . برای خودم متأسفم که دوستام رو در این تالار انتخاب کردم و برای شما متأسفم که به اسم مشاوره و راهنمایی به خودتون اجازه می دین شخصیت یک نفر رو زیر سئوال ببرید . دلمو شکستین . فقط می تونم بگم که متأسفم و الان می فهمم که چقدر فضای این تالار بسته ست که حتی با نظر خواهی در مورد یک پیشنهاد این طوری برخورد می کنن و حالا می فهمم فرشید و 118 چی می گفتن .
    بعد ازین حتماً در مورد ورودم به تالار تجدید نظر می کنم . فکر می کنم اینجا به جای تالار همدردی تالار زخم زبون پیشکسوت هاست

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 خرداد 88 [ 12:48]
    سطح
    57
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    تشکرها
    146

تشکرشده 148 در 75 پست

Array

RE: واقعاً متأسفم

Parmis08 عزيز اينقدر زود به دل نگير..خيلي وقت ها حرفهايي كه ميزنيم دقيقا همون چيزهايي نيستن كه ميخواستيم بگيم .
    ميدونم خيلي ناراحت شدي ، شايد نوع سخن دانه هم درست نبود و يا يه خورده تند بود ولي مطمئنم منظور بدي نداشت .
    در مورد قفل شدن تاپيك هم فكر كنم طبق قانون رفتار شده..البته ميدونم الان تو دلت داري بهم ميگي عجب آدم ..... بگو اشكال نداره.
    .من ميدونم تو هدفت از برگزاري ميتينگ چي بود اما اينو هم قبول كن كه ايجاد اين بحث توي اين فروم كار صحيحي نبوده..
    حتي اگه با مسئله اي مشكل داشته باشم و مورد قبول ما نباشه ، وقتي پذيرفتيم ( موقع ثبت نام ) بايد به قانونش پايبند باشيم.
    از اين گذشته ، من نميگم متينگ كار جالبي نيست و يا هست ....فقط ميدونم خيلي ها با توجه به نوع فرهنگ كشور ما جنبش و ندارن . ( مطمئنا ميفهمي چي ميگم )
    اگه حرفام ناراحتت كرد معذرت ميخوام
    اميدورارم همچنان توي تالار ببنمتون .

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 مرداد 90 [ 22:24]
    سطح
    51
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    تشکرها
    82

تشکرشده 85 در 57 پست

Array

من که نگقتم همین الان میتینگ بذاریم وگرنه ماکان و زمانشم خودم مشخص می کردم(در اون صورت برخورد دوستان صحیح بود) گفتم می خوام نظر بقیه رو هم در این مورد بدونم فقط همین

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 00 [ 13:32]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First Class50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    1
    تشکرها
    2,842

تشکرشده 3,286 در 817 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

Re: واقعاً متأسفم

سلام دوست عزیز و گریان !

به قول این داش مشتی ها : ( آبــجــی پــیــاده شــو بــا هــم بــریــم !!!!!!! )

خانم parmis08 ، چرا این قدر احساسی برخورد می کنید .

اولا خواهش می کنم موضوع 118 و فرشید رو با این موضوع ادغام و نتیجه گیری نکیند !

اول فرشید و بعد 118 ، دو دوستی بودند که در کنار هم زمانی که هنوز تالار با این همه عضو جدید نبود ، روزگارانی داشتیم .
    تمام مشکلات از زمانی شروع شد که همگان آرام آرام ، فهمیدند که بله یه تالاری به اسم همدردی هست که بدون پرداخت وجه و خواست چیزی کاربران را به عضو خود درآورده و آنان را با موازین شرعی - عرفی - و .... به سمت راست سوق می دهد .
    آنجا بود که کم کم دوستان محدود تالار که با مدیر تالار رابطه بسیار گرم داشتند با وجود عضو های تازه احساس بی ثباتی و کم توجهی کردند و سعی به بهانه های جور وا جور و توقع های بی مورد کردند .
    دوست عزیز ، مگر مدیر تالار انسانی به جز ماست ؟
    مگر آقای مدیر ، از کسبی بدهکاره ؟ یا از کسی طلبکاره ؟
    محیطی به لطف خدا ایجاد کرده که همگان در کنار هم هستند و سعی دارند هر کس با مقدار دانایی خودش مشکل دیگران را مرتفع سازد .
    قبول دارم این که گاهی دیگران از روی دلسوزی بش از حد از زبان بیش از مغرورانه برای بیان خود استفاده می کنند اما این نباید باعث ناراحتی من و یا شمای نوعی گردد.
    همه دوستان قدیمی شاهدا ، سر قضیه 118 من چه قدر با همه صحبت کردم از کدیر گرفته تا الی آخر اما مرغ یه پا داشت والسلام !
    .
    .
    اگر مدیر با موضوع مخالف خود را شدیدا اعلام کرده نمی شود که موضوع را کاملا باز کند . کلام بی پرده او را طوری بخوانید که گویی ایجاد کننده این موضوع نیستید و یا به قول خودتان به عنوان مهمان وارد تالار شده اید .
    می بیند که مدیریت مجبور است که این کار ار انجام دهد ، چون شما شکر خدا انسان سوء استفاده کنی نیستید اما دیگرا هر کدام به نوعی از این موضوع ایجاد شده توسط شما سوء استفاده هایی می کرند که در درجه اول مدیریت و بعد شما مسولیتش را متحمل بودید . پس خدا را شکر کنید که موضوع اینجا ختم به خیر شد .
    کسی هم شما متهم به دوست یابی و... نکرده است ، شما خود با این فعالیت چند ماه خود ، شخصیت خود را نشان داده ای پس با این مسایل نباید کودکانه برخورد کنید .
    خانم د ا ن ه هم نباید اینطور برخورد می کرد ، اما باور کنید او هم برای دلسوزی شما بوده .
    اینجا کسی قصد توهین به کسی را ندارد ، همه می خواهند در کنار هم با آرامش باشند .
    .
    .
    افکار خود را تازگی دهید .

...
    در آخر ، همه گفتنی ها را گفتم ، با زهم خودتان صلاح دار هستید .

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 24 مهر 89 [ 07:59]
    سطح
    36
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 64
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

منم اون تاپیک رو خوندم و اشکالی توش ندیدم البته خیلی ها با دیدار حضوری مخالفن ولی بد نیست برای نزدیکی بیشتر اعضای فعال و همین طور مدیران هر چند وقت یک بار یک کنفرانس در یاهو گذاشت که به پیشرفت فروم خیلی کمک میکنه.
    امیدوارم شما هم به دل نگیرید و در کنار ما بمونید

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 89 [ 16:10]
    سطح
    74
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 216
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

اه اه پارميس جان
    من كي گفتم مي خواهي با جنس مخالف قرار بذاري. اصلا كدوميك از پستهاي من اين معني رو مي داد؟؟؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

Re: واقعاً متأسفم

خواهش مي كنم پارميس جان
    من كي از جنس مخالف حرف زدم؟؟؟؟
    به من بگو از كداميك از صحبتهاي من ناراحت شدي؟؟؟
    در مورد پست اولم كه فكر كنم نياز به توضيح ندارد. معلومه كه خيلي ها اينجا خيلي درددلهايي كرده اند كه دوست ندارند در دنياي واقعي آن را بيان كنند . اين حرف كجاش ايراد داره؟؟
    "من با اين نظر مخالفم. خيلي از اعضاي اين تالار براي اين اينجا هستند چون دلشان نمي خواست كسي از مشكلات و حرفهاي دروني آنها با خبر باشد و نمي توانستند كوس مسائل خود را در جامعه واقعي بزنند و پناه به اين جامعه مجازي آورده اند . بيشتر آنها حتي حاضر نيستند اسم و فاميل خود را به همديگر بگويند چه برسد به برگزاري يك ميتينگ.
    شايد با برگزاري اين برنامه،‌خيلي از لفافها از هم گسسته بشه و جرأت افراد براي صداقتي كه در اين تالار دارند كمتر شود.
    بهتر است كمي بيشتر در مورد اين مسئله بررسي كنيد. "
    در مورد پست دوم هم بايد بگويم كه در جواب آقاي لرد.حامد بود و اصلا ربطي به اين نظرسنجي نداشت و در مورد فرهنگ سازي صداقت و اعتماد در جامعه بود
    "جناب Lord.hamed عزيز
    از نظر لطف شما نسبت به خودم سپاسگزارم و همچنين خوشحالم كه صحبت بنده را كامل كرده و به بيان نكاتي پرداختيد كه واقعاً صحيح و به جا بوده و جاي بررسي و راه راهكار و فرهنگ سازي دارد كه البته به نظر بنده فرهنگ سازي چيزي نيست كه از بيرون به جامعه تزريق شود. فرهنگ همان چيزيست كه من و شما مي توانيم آن را اجرا كرده و به ديگران القا كنيم.
    در جامعه ما حس اعتماد نسبت به ديگران و صداقت بسيار كم رنگ است .
    توضيحات شما به قدري كافي بود كه ديگر نيازي وجود ندارد من نيز توضيح دهم جز اينكه آن را كاملاً تأييد مي كنم."

در مورد پست سوم هم تا جايي كه من مي بينم حرفي از جنسيت نزدم. بعدش هم اينكه منظورم اين بود كه مثلاً اگر مي خواهي من را ببيني بيا خودمان قرار بذاريم و اين كار ربطي به جلسات گروهي و تالار همدردي نداشته باشه. همين
    "پارميس جان
    به نظرم بهتره اگر شخص خاصي مدنظرت هست كه توي شهر خودت زندگي مي كنه را انتخاب كني و به او پيشنهاد دهي. اگر دلش خواست با تو قرار خواهد گذاشت. انتخاب اينكه پيشنهادت را قبول كند يا رد كند با خودش است. "

خواهش مي كنم جملات من را يكبار ديگر با دقت بخوانيد تا رفع سوء تفاهم شود.
    تعجب مي كنم پارميس جان
    من كه تو را خيلي دوست دارم و هميشه سعي كردم با تو رابطه دوستي خوبي برقرار كنم و احساس كردم مرا و لحن هاي صحبت مرا مي شناسي. باور كن امروز صبح كه اين تاپيك را ديدم از تعجب شاخ درآوردم. دوباره نوشته هاي خودم رو خوندم ببينم مگر چي نوشتم كه اينقدر باعث رنجش خاطر تو شدم.
    اينكه چرا تاپيك قفل شده به من ارتباطي نداشت و بايد از آقاي مدیر سئوال كني.
    خيلي جالبه كه زخم زبون پيشكسوتها،‌دل شكستن،‌ديد بسته،‌و اين حرفها رو از زبون تو مي شنوم

من كي گفتم كه كسي واسه تو سر و دست نمي شكونه كه اينقدر ناراحت شدي
    اصلا باز هم مي پرسم من كي گفتم جنس مخالف؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    به نظرم خود تو هستي كه داري با ذهن بسته به قضيه نگاه مي كني

يك نظر سنجي انجام دادي. طبيعيه كه توي نظر سنجي هر كسي نظر خودشو بگه. ما هم نظرمونو گفتيم. حالا يا با تو موافق بوديم يا نه. ولي به كسي توهين نكرديم.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

آقاي لرد.حامد
    شما كه مي گوييد خانم د ا ن ه هم نبايد اينطور برخورد مي كرد يعني چه برخوردي. كداميك از جملات من اشتباه بوده؟؟
    اگر بوده به من بگوييد تا خودم را اصلاح كنم اگر هم نبوده باز هم بگوييد تا بگرديم و براي اين سري مشكلات راه حل پيدا كنيم.

اگر هم در اينجا كسي فكر مي كند من به خاطر چند تا دونه ارسال زياد و چند تا دونه شهرت مغرور شدم و هر كاري دلم مي خواد مي كنم بايد بگم سخت در اشتباهيد. من مدتها بود كه فعاليتمو قطع كرده بودم تا زماني كه موضوع تاپيك خودم در زندگي واقعي ام تغييرات زيادي كرد و احساس كردم كه اگر اعضا را از نتايج آن با خبر كنم شايد تونسته باشم حتي به يك نفر كمك كرده باشم

مني كه نظر و عقيده ام اينه كه ما توي اون دنيا واسه تمام حرفهايي كه اينجا زديم بايد جواب پس بديم ، بدونيد قصد هم ندارم كاري كنم كه فردا روز خودم رو سياه باشم.
    درسته كه ما همديگرو نمي بينيم اما آدميم و در قبال هم مسئواليت داريم و فقط كافيه پيشنهاد هايي كه مي ديم واسه حتي يكي از ماها مضر باشه و زندگيشو از هم بپاشه. اونوقت رومون مي شه توي اون دنيا توي صورتش نگاه كنيم

چند ماه پيش يه نفر بود كه مي خواست خودكشي كنه،‌وقتي كه من توي يكي از ارسالهام تندروي كردم، ابوالفضل واسم پيغام خصوصي گذاشت كه نبايد زياد تند بري. ممكنه واسه اين فرد خطرات زيادي داشته باشه. اونجا بود كه تلنگري به من زده شد و فهميدم كه اين حرفهاي ما چقدر مي تونه واسه اعضا خطرآفرين يا برعكس سودمند باشه

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

پارميس عزيز
    من در حضور تمامي اعضا از شما عذر خواهي مي كنم و اگر حرفي زده ام كه ناراحت شدي بدان سهواً بوده و اميدوارم از من ناراحت نباشي

و مثل سابق به تالار بيايي و ما را از وجودت پرنصيب كني.

باز هم خواهش مي كنم براي چند لحظه اي پارميس08 نباش و تاپيك يك ميتينگ راه بيندازيم رو دوباره بازخوني كن. شايد اينبار نتايج بهتري بگيري.

حداقل من يكنفر توي اين مدتي كه با تو رابطه برقرار كرده ام با تو انس گرفته و تا حدي ارزشهاي وجودي تو را شناخته ام و تأكييد مي كنم كه كه لياقت تو بهترينهاست.
    نه من و نه هيچ كس ديگه هم نمي تونه چنين چيزي به تو عزيز نسبت بده.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 آبان 91 [ 18:30]
    سطح
    63
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    تشکرها
    450

تشکرشده 476 در 164 پست

Array

سلام پارميس جان
    دركت ميكنم عزيزم ....شايد خيلي از ما دلمون بخواد كه با اعضاي تالار ملاقات كنيم يا ببينمشون ( نه به خاطر دوست يابي يا همسر يابي يا چيز ديگه) ......مثلا من خيلي دلم ميخواست خانم دانه يا خانم نيلوفر وخانم غريبه رو ميديدم چون اونها هم درد من بودن يعني تا حدودي درد من رو داشتن و از حرف زدن با اونها تا حدودي آرامش ميگرفتم ....دوست داشتم هم رو از نزديك ميديدم و درد و دل ميكرديم .... ولي وقتي ميبينيم كه حتي خصوصي ترين حرفامون رو كه به هيچ كس نزديم اينجا زديم ديگه رومون نميشه كه همديگه رو ببينيم .
    عزيزم شما درست ميگين .... هدف شما بد نبوده ..... ولي شايد ديگران از اين حرف شما سو تعبير كرده باشن .....و جناب مدير هم احتمالا به خاطر اينكه به افراد سودجو اجازه ي سو استفاده رو ندن اين تاپيك رو قفل كردن .... منم خودم به شخصه خيلي آدم زودرنجي هستم و ناراحت ميشم ولي بهتره كه آدم گاهي اوقات بعضي چيزها رو به دل نگيره و ازشون رد بشه....شايد شما فكر ميكنين كه دوستان حالا راجع به شما فكر بد ميكنن كه جواب هاي اينچنيني به شما دادن يا موضوعتون رو قفل كردن ولي بدون كه اينطور نيست.....بلاخره سو تفاهم ها حل ميشه
    نظرها شخصيه و گاهي اوقات هم سو تعبير ميشه كه ان شا الله تا الان بايد رفع شده باشه....گاهي اوقات با ناديده گرفتن همه چيز حل ميشه عزيزم
    شما به دل نگير.....
    موفق باشين

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)