به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 خرداد 94 [ 11:27]
    سطح
    4
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Unhappy سردر گم هستم و قدرت تصمیم گیری ندارم

سلام دوستان!چند ماهی تو دانشگاه با پسری اشنا شدم(حدود ۵ ماه)از همون اول با هم در حد سلام و علیک بودیم٬بعد یه مدت توی شبکه های اجتماعی واسم درخواست دوستی فرستاد!منم قبول کردم!توی این مدت از طریق نت با هم در ارتباط بودیم!اصرار زیادی داشت واسه گرفتن شمارم و بیرون رفتن!منم شمارمو بهش دادم!رابطمون خیلی صمیمیه اما مستقیم بهم نگفته که حسی بهم داره!گاهی اوقات روزی ۲.۳ بار بهم زنگ میزنه٬گاهی اوقات ۲.۳روز ازش خبری نیست!گاهی گرمه و گاهی سرد!مثلا دیروز بهم پیام داد٬بعد ۴.۵ تا مسیج نمیتونستم جوابشو بدم...گفتم شب بهت مسیج میدم!شب که پیام دادم اصلا جواب نداد!درصورتی که تا ساعت ۲ انلاین بود!حتی تو اینستاگرام چندتا از دوستاشو لایک کرد!واقعا نمیدونم حسش چیه؟!چند روز پیش که داشتیم پیام میدادیم هی میگفت دلم تنگ شده و..!!همش احساس میکنم قبلا یه رابطه ی بد داشته و هنوز فراموشش نکرده!دلیل این تغییر رفتاراشو نمیدونم!میترسم بهش وابسته شم و اون حسی نداشته باشه!چند بار هم غیر مستقیم گفتم میخوام خطمو عوض کنم٬گفت حتما باید شمارتو بدی بهم!یه بار هم که جدی گفتم٬ناراحت شد و گفت واسم مهم نیست!خطتو عوض کن!بعد ۲.۳ روز خودش بهم زنگ زد!گفت عصبانی شده بودم٬واسم مهمه!واقعا سر از کاراش در نمیارم!نمیدونم تکلیفم چیه!چیز خاصی بهم نگفته که مضمون فاب شدن رو داشته باشه امااز حرفاش میشه برداشت کرد که رابطمون معمولی نیست!خودش هم چند بار گفته تو دوست معمولیم. نیستی!ولی زیر پستاش با دخترا خیلی راحت صحبت میکنه و نمیشه گفت عاشقانه اما میدونه من خوشم نمیاد از کارش!امیدوارم بتونین کمکم کنید!واقععا بلاتکلیفم

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 خرداد 94 [ 02:09]
    سطح
    10
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    21

تشکرشده 42 در 25 پست

Array
    پسره میخواد باهات دوست شه ولی از اون دسته از پسراست که پیشنهاد نمیدن و سعی میکنن دختر اول پیشنهاد بده!
    تمام چیزایی که گفتی نشون میده که پسره داره سعی میکنه دلتو ببره , پسرا این شیوه رو زیاد به کار میبرن
    خوب تا الان فهمیدیم که قصدش اینه که دلتو ببره و بهت علاقه داره و اما چرا با دخترای دیگه هم مگه میخنده و برا تو پا پیش نمیزاره 3دلیل میتونه داشته باشه اولی اینکه براش مهم نیست بگه بخنده با دخترا و باهاشون راحته , دومی اینکه تو انتخابش مطمعن نیست و نمیتونه تصمیم بگیره که تورو انتخاب کنه یا نه چون اگه با تو وارد رابطه بشه محدود میشه و نمتونه با بقیه دخترا راحت باشه! پس میشه گفت دودله و هنوز نتونسته تصمیم قطعی بگیره که بیاد طرفت یا نه از طرفی هم داره مختو میزنه که تورو هم تو دست داشته باشه , سوم این که میخواد تو اول پیشنهاد بدی! که من پیشنهاد میکنم این کارو نکنی یه جوری بهش بفهمون که تو پیشنهاد نخواهی داد

و اما شما باید چیکار کنی؟ راهای مختلفی هست , اگه رو خودت و احساست کنترل کامل داری و اگه پسره رفت و... میتونی خودتو کنترل کنی و ضربه نخوری رابطهتو همین در حد دوستی باهاش ادامه بده ولی اگه حس میکنی امکان داره وابسته شی و بعدا از لحاظ احساسی تو درد سر میوفتی به نظر من بهترین کار اینه که رک بهش بگی دوست نداری رابطهتون اینطوری رو هوا باشه , بهتره قطع رابطه کنی

3. 2 کاربر از پست مفید hvldk تشکرکرده اند .

golii (شنبه 12 اردیبهشت 94), بارن (شنبه 12 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    مرسی از نظرت!خب حالا من چطوری باید بفهمم که منظورش ازین کارا و رفتاراش چیه؟!چطوری باید بفهم کدوم یکی ازین ۳ مورده؟!ااون تا حدودی میدونه من ازین کارش که با دخترا راحت صحبت میکنه و جزو دوستاشن خوشم نمیاد!غیر مستقیم بهش گفتم!ولی همش میگه اشنان!یا فقط واسه لایکه!یا امیگه نمیشناسمشون!یه بار که سیممو عوض کرده بودم بهش پیام دادم٬میخواستم باهاش شوخی کنم٬جواب پیام هامو میداد٬تو پیام بهش میگفتم عزیزم٬مشکلینداشت!اما زیر پستش مینوشتم عزیزم میگفت اونجا نگو عزیزم!تو اون چند روزی که با شماره جدیدم بهش پیام میدادم اصلا به شماره خودم زنگ نزد!بعدش هم که قضیه رو بهش گفتم٬گفتم فکر نمیکردم پا بدی!گفت میدونستم اشنایی٬میخواستم بفهمم کی هستی!یکی دو بار هم بهش تیکه انداختم سر این قضیه که اخرش گفت اصلا پا دادم که چی؟!منم دیگه ادامه ندادم!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    تا اونجایی که من یادمه همدردی در مورد روابط دوستی مشاوره نمیداد نکنه شیوه کارشون عوض شده؟دیگه زیاد سخت گری نمیکنن واین تایپکها هر روز داره زیادتر میشه

دختر جان این قدر ساده نباش تورو خدا شروع این رابطه های بی سروته اس بازی وتل بازی وچت بازی هیچ عاقبت خوبی به جز از بین رفتن حیا ونجابتت به دنبال نداره!
    پسری که تا ساعت 2 شب داره ول میچرخه تو سایتهای بیخود با دخترای الافتر وساد ه تر از شما وقت میگذرونه به درد لای جرز میخوره!
    حالا شما نگرانی و میگی به من حسی نداره؟! واقعا میخوای روی این ادم برای اینده حساب باز کنی؟ عجباااااااا!!!
    خوب معلومه مگه فقط تو هستی اینا ماشالله دلشون دروازه شیرازه روزی صدتا دختر راه میدن صدتا ول میکنن بره وقتی با اونا خوشه جواب تو رو نمیده چون سرش گرم اوناست. وقتی اونا باهاش نیستن میاد طرف تو چون کسی نداره باهاش وقت بگذرونه تو برای روز مباداش هستی میفهمی؟ روز مبادا!!!!!!

ول کن دختر برو بچسب به درس ومشقت به موقعش خدا آدمش !رو سر راهت میزاره نه ای پسرای الاف وهرزه که دنبال صد نفرن تا فقط حال کنن.
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

6. 3 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (شنبه 12 اردیبهشت 94), anyy (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), بارن (شنبه 12 اردیبهشت 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array

تالار همدردی در خصوص رابطه دوستی با جنس مخالف مشاوره نمیده.
    حالا برای چی بلاتکلیفی؟!
    یه رابطه معمولی ممکنه تبدیل بشه به یه رابطه خاص، ممکن هم هست که نشه.
    اصولا رابطه های اینچنینی تنها هیجانشون بلاتکلیف بودن طرفینه، بعد شما می خوای یکی بیاد تکلیفتو معلوم کنه ؟
    شما حق انتخاب داری، متعهدانه اش رو دوست داری، پای خونواده ها رو بکش وسط.
    در غیر اینصورت این سردرگمی تمامی نخواهد داشت.

وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

8. کاربر روبرو از پست مفید meysamm تشکرکرده است .

مهرااد (شنبه 12 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    یعنی میگین کاملا تمومش کنم؟!من ادمی نیستم که بخوام با یه پسر رابطه داشته باشم!این مورد رو احساس میکردم مورد خوبیه!اما نمیتونم خودمو راضی کنم که واقعا خوبه!واقعا گیجم!اگه میخواد معمولی باشیم دیگه چرا حرفای عاشقانه میزنه!؟اگه این حرفا رو به همه میزنه دیگه تو این مدت باید منو شناخته باشه٬باید فهمیده باشه که خوشم نمیاد!به نظرتون کاملا تموم کنم یا سرد باشم که خودش تمام کنه؟!یا معمولی باشم و فقط احساساتمو کنترل کنم!؟اقایون لطفا جواب زدین٬شاید شما بتونید رفتاراشو درک کنید!

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 خرداد 94 [ 02:09]
    سطح
    10
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 39
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    21

تشکرشده 42 در 25 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahel e e نمایش پست ها
    مرسی از نظرت!خب حالا من چطوری باید بفهمم که منظورش ازین کارا و رفتاراش چیه؟!چطوری باید بفهم کدوم یکی ازین ۳ مورده؟!ااون تا حدودی میدونه من ازین کارش که با دخترا راحت صحبت میکنه و جزو دوستاشن خوشم نمیاد!غیر مستقیم بهش گفتم!ولی همش میگه اشنان!یا فقط واسه لایکه!یا امیگه نمیشناسمشون!یه بار که سیممو عوض کرده بودم بهش پیام دادم٬میخواستم باهاش شوخی کنم٬جواب پیام هامو میداد٬تو پیام بهش میگفتم عزیزم٬مشکلینداشت!اما زیر پستش مینوشتم عزیزم میگفت اونجا نگو عزیزم!تو اون چند روزی که با شماره جدیدم بهش پیام میدادم اصلا به شماره خودم زنگ نزد!بعدش هم که قضیه رو بهش گفتم٬گفتم فکر نمیکردم پا بدی!گفت میدونستم اشنایی٬میخواستم بفهمم کی هستی!یکی دو بار هم بهش تیکه انداختم سر این قضیه که اخرش گفت اصلا پا دادم که چی؟!منم دیگه ادامه ندادم!

ما پسرا داریم جواب میدیم دیگه :d
    مورد اول که میره کنار و اما در باره مورد دوم و سوم با توجه به چیزایی که گفتی گزینه 2 صحیحه و پسر فقط واسه خوش گزرونی و وقتایی که دختر دیگه ای دورو برش نیست تورو میخواد
    بیخیالش شو و نجابتتم حفظ کن اگه طرف پسر خوبی بود یه چیزی ولی اینجور پسرا به درد هیچی نمیخورن و فقط اذیت خواهی شد خیلی راحت بزارش کنار و رو دربایسی نداشته باش اون یه غریبهست خیلی راحت شمارهتو عوض کن و تو فیس و... هم بلاکش کن خودت تمومش کن بگو نمیتونی باهاش دوست باشی
    چطور شد تو شبکه های اجتماعی صمیمی شدین؟

خوب حرف عاشقانه میزنه که مختو بزنه! به نظر من پسر خوب و به درد بخوری نیست! پسر خوب و سر به زیر زیاد داریم بیخیال این پسره شو
    ویرایش توسط hvldk : شنبه 12 اردیبهشت 94 در ساعت 23:08

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 07 شهریور 99 [ 23:27]
    سطح
    86
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 222
    دستاوردها:
    VeteranSocial10000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    3,951

تشکرشده 4,314 در 675 پست

Array
    سلام
    مدتی پاسخ پیغام هاش رو نده و از دسترسش خارج باش. اگر خیلی پرس و جو کرد، سرد باش و بگو "کار دارم و فرصت نمی کنم" اگر دیدی همچنان مصر به ترمیم رابطه است بگو که "حوصله رابطه پراکنده رو ندارم و می خوام ذهنم رو منظم کنم و متمرکز بشم روی جنبه های جدی تر زندگیم" و محکم هم سر این تصمیم بمون و به هیچ وجه کوتاه نیا.
    اگر خواهان شما باشه، قدم بر میداره و رسما میاد خواستگاری. اگر نه، شما خودت رو از یه رابطه مریض کشیدی بیرون. هر وقت هم اومد خواستگاری، تازه اول راه شناخته. باید مطمئن شی که مرد زندگیه. یکیش همین مراودات مجازی اش که خودت اشاره کردی...

خیلی خلاصه: حواست باشه زنگ تفریح پسرهایی که تکلیفشون با خودشون روشن نیست، نشی. سالهای فرصت تو به تندی میگذره.
    هر چیز که در جُستن آنی، آنی

مولانا

12. 5 کاربر از پست مفید آویژه تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (شنبه 12 اردیبهشت 94), hvldk (یکشنبه 13 اردیبهشت 94), meysamm (یکشنبه 13 اردیبهشت 94), saeeded (یکشنبه 13 اردیبهشت 94), بارن (یکشنبه 13 اردیبهشت 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 مهر 95 [ 15:31]
    سطح
    61
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 220
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    826

تشکرشده 744 در 192 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahel e e نمایش پست ها
    یه بار که سیممو عوض کرده بودم بهش پیام دادم٬میخواستم باهاش شوخی کنم٬جواب پیام هامو میداد٬تو پیام بهش میگفتم عزیزم٬مشکلی نداشت!اما زیر پستش مینوشتم عزیزم میگفت اونجا نگو عزیزم!تو اون چند روزی که با شماره جدیدم بهش پیام میدادم اصلا به شماره خودم زنگ نزد!بعدش هم که قضیه رو بهش گفتم٬گفتم فکر نمیکردم پا بدی!گفت میدونستم اشنایی٬میخواستم بفهمم کی هستی!یکی دو بار هم بهش تیکه انداختم سر این قضیه که اخرش گفت اصلا پا دادم که چی؟!منم دیگه ادامه ندادم!

منم مثل دوستان اصلا حس خوبی ندارم در مورد این آقا

یه مورد هم من میخوام اضافه کنم
    اینکه وقتی اونجا مینویسید " عزیزم " ، ناراحت میشه ، خب دلیلش خیلی واضحه
    چون تنها شما نیستید که باهاش ارتباط داره ، میترسه اون یکی خانم ها این کلمه رو زیر کامنتهاش ببینند و مشکل ساز بشه براش و از دستشون بده
    وگرنه اگه واقعا تنها شما بودید در زندگیش ، هیچ ابایی از معرفی کردنه شما به دیگران نداشت

این حربه که میگه " میدونستم آشنایی فقط میخواستم بدونم کی هستی " دیگه خیلی کهنه شده
    جدی نگیرید !

بهتره کلا از زندگیتون حذفش کنید ...
    خوشبختی عطری است

که وقتی آن را بر دیگران می پاشی ،

چند قطره از آن بر تو نیز خواهد پاشید ...

14. 4 کاربر از پست مفید (آسمانی آبی) تشکرکرده اند .

hvldk (یکشنبه 13 اردیبهشت 94), meysamm (یکشنبه 13 اردیبهشت 94), آویژه (شنبه 12 اردیبهشت 94), بارن (یکشنبه 13 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    مرسی از نظراتتون دوستان!من فقط میخوام مطمئن بشم از حسش بعد تتصمیم بگیرم!اما نمیدونم چطوری باید اطمینان پیدا کپم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)