به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 دی 94 [ 20:51]
    سطح
    29
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 116
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    17

تشکرشده 24 در 19 پست

Array

انتخاب بین کسب تجربه و دو دلی

سلام
    دوستان من در انتخاب برای انجام یه کاری که برام تجربه بهمراه خواهد داشت بین یه حرص و دودلی موندم
    از فامیلامون تو دانشگاه برای اینکه در چشم اساتید و کارمندان و رییس دانشگاه دیده بشه زیاد دست به کارای زیادی میکنه که کلیش اینه که در موارد شبکه دانشگاه به اونا کمک میکنه در اصل هدفش اینه در اخر کنترل رو میخاد به دست بگیره
    سر رشته ای از شبکه نداره و گاهی وقتا سوال های شبکه رو از من میپرسه یکی دو بار
    من که دوره هاش رو رفتم و تمایل زیادی دارم برام اون محیط شبکه تو دانشگاه تجربه بشه و بخام منم کمک کنم منم هر وقت کمک خواستن بدون دستمزد و توقع و صرفا برای کسب تجربه کار کنم ....
    میخام نامه ای به دکتر مسول شبکه دانشگاه بدم که اماده هر گونه کمک و همکاری هستم
    از یه طرف می ترسم فامیلمون ازم ناراحت بشه بگه چرا کردی من میخاستم کمک کنم و من تو چششون باشم و از این حرفا ..... البته نمیگه اینا رو اخلاقش باهام عوض شاید بشه
    از یه طرف هم کارهاش حرصم میده که نامه رو بنویسم مثلا یه جور میاد تعریف میکنه که من شبکشون رو فلان میکنم بهمان میکنم تو دل خودم میگم اخه تو از چی شبکه سر در میاری اخه ... مثلا یه بار بابت یه موضوعی ازم سوال پرسید که راه حلش رو هم منم بگم که بعدش متوجه شدم نه برای خودش بلکه برای دانشگاه میخاد اون مشکل رو حل کنه و هزینه ای هم بگیره و تو چشم اونا کار بلد باشه ....ااولش نگفت که برا دانشگاه میخام منم بعد که متوجه شدم یه کم ناراحت شدم ....
    نمی دونم نظر شما دوستان چیه من تو هیچ کاری دخالت نکنم و جوابی به سوالی نگم یا برم نامه رو بدم به دکتر ؟

2. کاربر روبرو از پست مفید bb12 تشکرکرده است .

danger (پنجشنبه 03 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 24 در 19 پست

Array
    نظری ندارین؟

4. کاربر روبرو از پست مفید bb12 تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 24 در 19 پست

Array
    کسی نظری نداره

6. کاربر روبرو از پست مفید bb12 تشکرکرده است .

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    شما برو درخواستت را برای کار مطرح کن
    اگر پذیرفتند می ری کارت را انجام می دی.

اون فامیلتون هم برای موفقیت کاریش داره تلاشش را می کنه. چیکار به کارش دارید؟

برای چی دو دلی؟
    حرص برای چی هست؟
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

8. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 03 اردیبهشت 94), بارن (چهارشنبه 02 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 24 در 19 پست

Array
    من با درخواست مشکلی ندارم .
    ولی این فامیلمون اصلا سررشته بیشتری از شبکه نداره همش شغلهای مختلف انجام داده و توی هر جا نسبت به موقعیت اونجا کارش رو سعی کرده یاد بگیره و انجامش بده چه دو روز اونجا بخاد بمونه چه دو سه ترم بسته به این که منفعت براش داره یا نه
    منظور من از حرص اینه که میاد میگه فلان کارو میکنم در صورتی که بلد نیست و فقط صرفا حرفشو میزنه یا میگه فلان کارو کردم خودشو همه کاره میدونه و دسترسی به همه چیز داره .... انگار که قدرت رو دست کسی داشته باشن تو اون حال و هواست ...
    حالا من برم درخواست بدم فردا میدونم میاد میگه حالا مستقیم یا غیر مستقیم که مثلا بهش حسودیم شد یا جلو پیشرفتش رو گرفتم یا مثلا بگه چرا نزاشتی من میخاستم کنترل رو بدست بگیرم انوقت بعدش ازتو هم میخاستم کمک بگیرم .... و امثال اینها
    در کل برای بدست آوردن یه چیزی یه مقامی یا شهرتی یه چیزیایی یا ارزشایی رو زیر پاش له میکنه....
    نمیدونم موندم چیکار کنم
    بیشتر این کار جنبه تجربی داره برام یعنی کسب تجربه خواهم داشت اگه بگن کمکمون کن در مورد شبکه

10. کاربر روبرو از پست مفید bb12 تشکرکرده است .

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bb12 نمایش پست ها
    من با درخواست مشکلی ندارم .
    ولی این فامیلمون اصلا سررشته بیشتری از شبکه نداره همش شغلهای مختلف انجام داده و توی هر جا نسبت به موقعیت اونجا کارش رو سعی کرده یاد بگیره و انجامش بده چه دو روز اونجا بخاد بمونه چه دو سه ترم بسته به این که منفعت براش داره یا نه

زندگی فامیلتون و این که چیکار می کنه به شما ربطی نداره. به اصلاح سیستم اداری و تغییر آدمها و ارشاد دیگران و آوردن همه آدمها و امور اطرافت در چارچوب مورد نظر خودت فکر نکن. به شما هیچ ربطی نداره بقیه چیکار می کنند. دنیا را هم نمی تونی تغییر بدی و مطابق روش خودت اداره کنی. پس کاری به کارشون نداشته باش. اینطوری وقت می کنی به زندگی خودت برسی. هزاران نفر هستند که بدون تخصص یا مدرک یا ... دارند کار می کنند. هزاران نفر دزدی و قاچاق و ... می کنند. هزاران نفر هم درست زندگی می کنند. به شما چه؟؟

منظور من از حرص اینه که میاد میگه فلان کارو میکنم در صورتی که بلد نیست و فقط صرفا حرفشو میزنه یا میگه فلان کارو کردم خودشو همه کاره میدونه و دسترسی به همه چیز داره .... انگار که قدرت رو دست کسی داشته باشن تو اون حال و هواست ...

بازم به شما چه. دلش می خواد. دوست داره اینطوری حرف بزنه یا زندگی کنه. می خوای وقتت و عمرت را بذاری واسه این که اونو مجبور کنی با روش مورد نظر تو رفتار کنه؟ به نظرت موفق می شی؟ به کار و زندگی خودت برس. چیکارش داری؟

حالا من برم درخواست بدم فردا میدونم میاد میگه حالا مستقیم یا غیر مستقیم که مثلا بهش حسودیم شد یا جلو پیشرفتش رو گرفتم یا مثلا بگه چرا نزاشتی من میخاستم کنترل رو بدست بگیرم انوقت بعدش ازتو هم میخاستم کمک بگیرم .... و امثال اینها
    در کل برای بدست آوردن یه چیزی یه مقامی یا شهرتی یه چیزیایی یا ارزشایی رو زیر پاش له میکنه....

اینقدر وسواس نداشته باشید. موضوع را واسه خودتون پیچیده نکنید. هر کس حق داره هر جایی می خواد درخواست کار بده. مسئول اونجا هم فردی را که براش مناسب تره انتخاب می کنه. بقیه اش دیگه به شما مربوط نیست. کاری را که فکر می کنید درسته انجام بدید. حق کسی را ضایع نکنید. باعث آزار و اذیت دیگران نشید و زندگیتون را بکنید. ذهن خوانی و پیشگویی و شاخ و برگ دادن به موضوع توی ذهنتون را بذارید کنار. ببینید ایشون چقدر قشنگ تلاش می کنه برای پیش بردن خودش. از تمام توانش استفاده می کنه. از شما راهنمایی و کمک می گیره و سعی می کنه تو کارش موفق باشه و خودش را نشون بده.
    یه سره غر زدن و ناله کردن و مشکلاتمون را به زمین و زمان نسبت دادن ما را به جایی نمی رسونه.

نمیدونم موندم چیکار کنم
    بیشتر این کار جنبه تجربی داره برام یعنی کسب تجربه خواهم داشت اگه بگن کمکمون کن در مورد شبکه

می ترسی بری جلو، دنبال بهانه می گردی. دوست و فامیل و ... همه را مقصر می کنی که خودت را راضی کنی.
    از همین آشناتون یاد بگیر که چقدر با انگیزه و پر تلاشه. جنبه ی مثبت کارش را ببین.
    موفق باشید
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

12. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    17

تشکرشده 24 در 19 پست

Array
    این چه طرز برخورد و انتقاده ؟
    همش که مطالب به سمت تحقیر بنده پیش رفته ....
    شما یک هزارم از موقعیت که الان توش هستم رو خبر ندارید و فقط پایبد به حرفام عوض گفتن مطالبی که کمکم کنه این موقعیتم رو بی ضرر و زیان به اطافیان حلش کنم در عوض سخنان تحقیر آمیز بارم میکنید ....
    اگر بخوام از معایب این فامیلمون بگم که دو سه صفحه نیازه ...
    قصدمم این نیست بخام معایبشو درس کنم ...
    این عیب و ایرادشو روش سرپوش میزاره و دنبال معایب من و حرکات منه و سعی در به زمین نشوندن منه و خطاهام و کمبود هام رو هر دفه به رخم کشیدنه...
    بعضی اهدافم رو زیر سوال بردنه ...
    این فامیل من این جور کاراکتری هستش

14. کاربر روبرو از پست مفید bb12 تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 19 مهر 98 [ 21:23]
    سطح
    55
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 182
    Overall activity: 39.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 145 در 78 پست

Array
    ببین شما اصلن با کاراکتر اون شخص کار نداشته باش هرجوری هس بزار باشه فقط مواظب باش ازش ضربه نخوری اگه انتقادی ازت کرد فورن منطقی از خودت دفاع کن البته قبلش باید خیلی زیرکانه وحواس جمع عمل کنی وبه هیچ وجه اجازه دخالت کردن بهش نده نه فقط تو این موضوع ودر مورد این شخص کلن تو زندگی همینطور باش.
    سوال هایی که دوست نداری بهش جواب نده اینطور نباشه که هر اطلاعاتی خواست ازت بگیره وبعدش تو حرص بخوری به احساس ومنطق خودت رجوع کن اگه راضی هستی وبعدش خودت رو سرزنش نمیکنی وحس بازی خوردن بهت دست نمیده راهنماییش کن وگرنه کاری رو بکن که خوشحال باشی خودت بهتر میفهمی چی صحیح است وچی غلط
    حتمن حتمن اون در خواست روبده واگه چیزی گفت بگو به شایسته سالاری اعتقاد داری:)

16. کاربر روبرو از پست مفید danger تشکرکرده است .

شیدا. (پنجشنبه 03 اردیبهشت 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)