به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 خرداد 94 [ 13:55]
    سطح
    48
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15

تشکرشده 40 در 24 پست

Array

مشکل در ادامه روابط جهت آشنایی برای ازدواج

سلام دختری هستم 27ساله شاغل تحصیلکرده از لحاظ ظاهری هیچ گونه ایرادی ندارم فقط تنها مشکل من ارتباط صحیح و اجتماعی با دیگران هستش البته با ارتباط کوتاه مشکلی ندارم فقط نمیتونم این رابطه رو ادامه بدم و حفظ کنم مثلا تو مهمونی ها و جشن ها هیچجور نمیتونم ابراز وجوود کنم و بتونم کسیو بخودم جذب کنم هفته گذشته مهمونی یکی از اشناهامون رفتیم که جو کاملا دخترونه بود من دخترایی رو اونجا دیدم که جدا از خودم بدم امد دیدم از همه چیز و همه کس عقب هستم نه بلدم قشنگ صحبت کنم نه اینکه مثل بقیه گرم بگیرم و خوشبگذرونم و کاری کنم که به جو هم خوش بگذره خلاصه مثل ماست دلم نمیخواد اصلا اینجوری باشم اماهرکار میکنم هرچی سعی میکنم انگار نمیشه انگار از بدو تولد بابقیه فرق دارم بخدا عذاب میکشم در رابطه با جذب جنس مخالف بسیار ضعیف هستم ینی یکیو میتونم در یک بار جذب کنم اما همون یکبار و ادامه اون برام غیر ممکن میشه و یجورایی ساده بازی درمیارم طوری که طرف ازمن زده میشه و نمیتونه هیچجور روی من برای ازدواج حساب کنه راستش الان پسرا دیگه دنبال دختر اروم و کم حرف و خانه دار نیستن همه پسرا دنبال دخترای پررو و لوندن من خیلی نا امیدم بهم بگید چیکار کنم بخدا ظاهرم خوبه ولی ظاهر کافی نیست خیلی دوست دارم نحوه رفتار حرف زدن رو یاد بگیرم مثلا ب طور مثال یبار با یه اقایی جهت ازدواج اشنا شدم جلسه اول جذبم شد اما وقتی یمدت گذشت دیگه انگار حرفی برای گفتن نداشتم نمیدونستم تو جلسات چی باید بگم حرف کم میارم همیشه دستخودم نیست همش تو فکرم که الان چی بگم الان طرف داره راجب من چی فکر میکنه چجی قضاوت میکنه و این حرفا توروخدا راهنمییم کنید هرچیم کتاب میخونم مقاله میخونم بعد یمدتاز ذهنم میره توروخدا بهم بگید چیکار کنم دوست دارم قشنگ تو جمع صحبت کنم یکممم خجالتیم خیلی دوست دارم واقعا تغییر کنم اما نمیدونم چجوری ازکجاااا وقتشم کمه

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 اردیبهشت 94 [ 15:20]
    سطح
    4
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 44.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط roz530 نمایش پست ها
    سلام دختری هستم 27ساله شاغل تحصیلکرده از لحاظ ظاهری هیچ گونه ایرادی ندارم فقط تنها مشکل من ارتباط صحیح و اجتماعی با دیگران هستش البته با ارتباط کوتاه مشکلی ندارم فقط نمیتونم این رابطه رو ادامه بدم و حفظ کنم مثلا تو مهمونی ها و جشن ها هیچجور نمیتونم ابراز وجوود کنم و بتونم کسیو بخودم جذب کنم هفته گذشته مهمونی یکی از اشناهامون رفتیم که جو کاملا دخترونه بود من دخترایی رو اونجا دیدم که جدا از خودم بدم امد دیدم از همه چیز و همه کس عقب هستم نه بلدم قشنگ صحبت کنم نه اینکه مثل بقیه گرم بگیرم و خوشبگذرونم و کاری کنم که به جو هم خوش بگذره خلاصه مثل ماست دلم نمیخواد اصلا اینجوری باشم اماهرکار میکنم هرچی سعی میکنم انگار نمیشه انگار از بدو تولد بابقیه فرق دارم بخدا عذاب میکشم در رابطه با جذب جنس مخالف بسیار ضعیف هستم ینی یکیو میتونم در یک بار جذب کنم اما همون یکبار و ادامه اون برام غیر ممکن میشه و یجورایی ساده بازی درمیارم طوری که طرف ازمن زده میشه و نمیتونه هیچجور روی من برای ازدواج حساب کنه راستش الان پسرا دیگه دنبال دختر اروم و کم حرف و خانه دار نیستن همه پسرا دنبال دخترای پررو و لوندن من خیلی نا امیدم بهم بگید چیکار کنم بخدا ظاهرم خوبه ولی ظاهر کافی نیست خیلی دوست دارم نحوه رفتار حرف زدن رو یاد بگیرم مثلا ب طور مثال یبار با یه اقایی جهت ازدواج اشنا شدم جلسه اول جذبم شد اما وقتی یمدت گذشت دیگه انگار حرفی برای گفتن نداشتم نمیدونستم تو جلسات چی باید بگم حرف کم میارم همیشه دستخودم نیست همش تو فکرم که الان چی بگم الان طرف داره راجب من چی فکر میکنه چجی قضاوت میکنه و این حرفا توروخدا راهنمییم کنید هرچیم کتاب میخونم مقاله میخونم بعد یمدتاز ذهنم میره توروخدا بهم بگید چیکار کنم دوست دارم قشنگ تو جمع صحبت کنم یکممم خجالتیم خیلی دوست دارم واقعا تغییر کنم اما نمیدونم چجوری ازکجاااا وقتشم کمه
    سلام..عزيزم سعى كن اولا راحت و بدون استرس باشى وچيزى كه خيلى خيلى مهمه لبخنده..باورت نميشه اين لبخند چه كارا ميكنه..خودت باش ولى با چاشنى لبخند و گرم بودن..در رابطه با اقايان هم اول خودت باش و اعتماد به نفست بالا باشه..و اقايون به شدت از خانوم خوش اخلاق و گرم و شوخ خوششون مياد..البته منظورم جلف بازى نيست..از علايقتون حرف بزنين از اتفاقات روزمره از كوچيكياتون از كاراى بامزه ى بچكي هاتون..رفتين بيرون چه اتفاقى افتاد بگين..باش شوخى كنيد..مردا از زنه سرزنده خوششون مياد..بالبته بازم ميگم وقار خيلى مهمه و مرزشو نگه دارين كه خدا نكرده با جلفى و سبكى اشتباه نشه..از كسي بد وبيراه نگين اگه اشپزى بلدين و اون هم خوش خوراكه با هم درباره غذا حرف بزنيين..اگه يه ساعتى دارين تى وى ميبينين اونم داره ميبينه بعدش با هم حرف بزنيين..باون بايد مشتاق باشه كه دوباره بت زنگ بزنه و لذت ببره از حرف زدن باهات..من كسي رو ميشناسم كه يه صورته معمولى داره و مدركش هم معمولى ولى اينقدر مهربون و خوش اخلاقه كه هم زن و هم مرد دوست دارن باش معاشرت كنن..همه فاميل دوسش دارن..اينا نظره من بود عزيزم ولى وقار و اعتماد به نفس و دختر با انرژى و شاد و گرم باشى خيلى خوبه..همين حرفا باعث ميشه طرفتم هم بشناسي و اونم تورو..

- - - Updated - - -

زنان اهنرباي رو سرچ كن و توى سايت تكلاو برى نوشته ..چه زنانى از ديدگاه مردان جذابتره،؟؟؟مردها زنه نق نقو و غر غرو و بداخلاق و بي حال و حوصله دوست ندارن..زنى كه بخاد كنترل كنه و عوضشونً كنه..خودت باش لبخند بزن شيطون باش با انرژى باش يه موضوعى پيدا كن حرف بزنيي قلقش رو پيدا كن..ببين چيها دوس داره چيا دوس نداره..مطمعن باش اون تورو از دست نميده..هنر زنونگى داشته باش

3. کاربر روبرو از پست مفید Goldennight تشکرکرده است .

بارن (دوشنبه 31 فروردین 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط roz530 نمایش پست ها

_همه پسرا دنبال دخترای پررو و لوندن.
    _توی مهمونی ها و جشن ها باید دنبال انتخاب همسر بود.
    در مورد مسئله ازدواجت، این پیش فرض های ذهنی نسبتا غلط باعث میشه خیلی از فرصت هات رو از دست بدی.
    حتی در برخورد با هم جنس های خودت هم لازم نیست دنبال جذب کسی باشی،
    خودت باش.
    لازم نیست همه دخترای دنیا جذاب و خوش مشرب یا گل مجلس باشن،
    هر کسی یه استعدادی داره.

مهارت های جذب کردن و شاید دلبری کردن رو خیلی خوبه که یاد بگیری اما قطعا نمی تونی در برخورد با هر مردی ازش استفاده کنی،
    و شاید به نوعی محجوب بودنت رو به پای خجالتی بودنت میذاری.

شاید بهتر باشی دقیقا بنویسی که در چه مواردی احساس ضعف میکنی.
    وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 03 اسفند 96 [ 08:20]
    سطح
    42
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 194
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    68

تشکرشده 183 در 65 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamm نمایش پست ها

_همه پسرا دنبال دخترای پررو و لوندن.
    _توی مهمونی ها و جشن ها باید دنبال انتخاب همسر بود.

در مورد مسئله ازدواجت، این پیش فرض های ذهنی نسبتا غلط باعث میشه خیلی از فرصت هات رو از دست بدی.
    حتی در برخورد با هم جنس های خودت هم لازم نیست دنبال جذب کسی باشی،
    خودت باش.
    لازم نیست همه دخترای دنیا جذاب و خوش مشرب یا گل مجلس باشن،
    هر کسی یه استعدادی داره.

مهارت های جذب کردن و شاید دلبری کردن رو خیلی خوبه که یاد بگیری اما قطعا نمی تونی در برخورد با هر مردی ازش استفاده کنی،
    و شاید به نوعی محجوب بودنت رو به پای خجالتی بودنت میذاری.

شاید بهتر باشی دقیقا بنویسی که در چه مواردی احساس ضعف میکنی.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میشه بگین چرا میگین این پیش فرض ها غلطه؟ راست میگه خب. الان پسرها برای ازدواج هم دنبال دخترهای سرزبون دار و با ناز و عشوه دار هستند.
    اگه تو مهمونی و جشن نباید دنبال خواستگار بود پس کجا باید دنبالش بود؟ تو دانشگاه؟ اگه درسش تموم شده باشه چی؟ سر کار؟ اگه سر کار نره چی؟ تو خیابون؟
    من با حرف هاتون اصن مخالف نیستم. ای کاش واقعا این طور بود و محجوب بودن امتیاز بود اما متاسفانه قدیمی شده و مسئله ی ازدواج دختران امروز هم گواه همین تغییرات هست و کسانی که شرایط جدید رو نپذیرن هیچ نتیجه ای نمیگیرن. درسته؟

6. کاربر روبرو از پست مفید shivaram تشکرکرده است .

بارن (دوشنبه 31 فروردین 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 خرداد 94 [ 13:55]
    سطح
    48
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15

تشکرشده 40 در 24 پست

Array

مشکل در ادامه روابط جهت آشنایی برای ازدواج

ممنون ازGoldennightعزیز خیلی حرفات دلنشین بود

بخدا من همه اینکارارو میکنم اما انگار یه چیزی کمه یجای کار ایراد داره اولش همه چیز خوبه بعد یمدت

دلسرد میشن و خودم مجبورم میشم قبل اینکه همه چیز تموم بشه رابطه رو تموم کنم چون میدونم

بعدش خودم بیشتر ضربه میخورم

الان با یه اقا پسری از خودم کوچیکتر اشنا شدم سنش ازمن کمتره اما درکش بالاست چون از بچگی

سختی زیاد کشیده حدود 4ماه پیش با یدختری بهم زد اونم بخاطر اینکه بهش خیانت کرده بود من

من نمیدونم اما اینجور که تعریف میکرد عاشقش بوده انگار الان یک ماهه باهم حرف میزنیم تو تماس

های تلفنی مشکلی باهم نداریم همینطور پیامکی اما وقتی برای بار دوم دیدمش حس کردم

زیاد مورد قبولش نیستم نمیدونم چرا این حسو کردم شاید چون رابطه گذشتشو برام تعریف کرده بود

زیادی حساس شدم بهش راستش وقتی باهاش بودم حس کردم نمیتونه سرجاش بند بشه

انگار من طناب بستم بهش و اون میخواد فرار کنه اینارو که میگم همش حس خودمه ها...بعدم من وقتی

یه حرکتی از کسی میبینم که جالب نباشه دیگه اون ادم به کل از چشم می افته مثلا داشتیم میرفتیم یه

دختری از جلو داشت رد میشد دختره بد نبود یکم ارایش کرده بود تیپ زده بود والا منم بخودم خوب

رسیده بودم از نظر خودم ایرادی نداشتم اما یهو برگشت نگاهش سمت اون دختر یجور با حسرت

نگاه میکرد که من تا تهش خوندم راستش دلم شکست بهم برخورد منی که اینهمه وقت گذاشتم

چرا نباید مورد قبول ش باشم توروخدا اینارو میخونید نگید چقد ذهنم بچگانست خب هر دختری تو

هر سنی دوست داره مورد توجه طرفش باشه چیز زیادیه؟؟/

خلاصه خیلی ناراحت شدم توخودم ریختم بعدم دیدم خیلی تمایلی نداره بیشتر بامن باشه وقتی

که داشت می رفت یجور ابراز علاقه کرد که خودم ازخودم بدم امد از صدتا فحش بدتر بود یجور تصنعی و

غیر واقعی از لحظه ای که ازش جداشدم تا خونه فقط گریه کردم برای خودم که چقدر بدبختم

شب باهاش بهم زدم اما فرداش باز پیام داد میخواست متقاعدم کنه منم گفتم تا زمانی که گذشتتو

فراموش نکنی جایی نداری گفتم برگرد گذشتتو فراموش کن اما با احساس کسی بازی نکن

گفت با شه من دیگه کسی تو قلبم نیست میخوام همون بشم که تو میخوای

به نظر شما با این اوصاف برگشتن من به سمت این اقا کار درستی هستی؟

راستش من بهش یکم علاقه دارم نمیدونم الان با رفتنم بعدها پشیمون نشم چون من ادمیم که

هرکسی به دلم نمیشینه زیاد

الانم منتظر جوابه بگید چیکار کنم خواهش میکنم ازتون

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 01 تیر 94 [ 13:25]
    سطح
    1
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام عزيزم
    من خودمم هم يه دوره اي مثل شما بودم...اما به مرور وقتي رفتم دانشكاه و كارمو شروع كردم بهتر شدم...
    اما توصيه اي كه ميخوام بهت بكنم اينه...وقتي تو يه جمع ميري مدل لباست ارايشت اونجوري باشه كه خودت دوس داري نه اينكه سعي كني طوري باشي كه ديكران ببسندن...و از اينكه مورده بسنده خودتي احساسه لذت داشته باش...
    وقتي تو جمع هستي از علايقت حرف بزن...قرار نيس همه از تو خوششون بياد همونطور كه توام از همه خوشت نمياد...تو جمع ها جند نفري كه اخلاقاشون باهات بيشتر جوره بيدا كن شروع كن به حرف زدن...احساساتات واقعيتو از جايي كه هستي..حسي كه نسبت به اونجا داري..يا حس خوبي كه به لباسي كه طرف مقابلت بوشيده بكو...سعي كن تو جمع كه هستي خودت باشي... حس كني... به جيزايي كه حسه خوب داري بيان كني...
    يكي از روش هاي برقراري ارتباط كفتن خوبي ها و حسن هاي طرفه مقابله و اينكه ازش تعريف كني...با اين. كار ميتوني يه ارتباط خيلي خوبو شروع كني...
    در ضمن ايمان داشته باش ..خدا بهترين همسرو برات قرار ميده با توجه به اينكه تحصيل كرده و زيبا نيز هستي...و در كنار همسرت از لحاظ شخصيتي هم رشد ميكني ...اصلن نكران نباش
    كتاب روش مديريت ويلدان...جكونكي ارتباط مثبته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)