به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 22 فروردین 94 [ 23:09]
    سطح
    1
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مشاوره ازدواج

سلام برادرمن از دخترداییم خواستگاری کرده البته عمم رو واسطه کرد خودشم پیامکی موضوع روکشید وسط دیگه کسی خبرنداره غیر ازمن.دخترداییم جواب منفی داده میگه به عنوان پسرعمه دوست دارم ولی نه به عنوان شوهر.برادرمن خیلی دوسش داره ومیگه اگه جواب مثبت نده خودکشی میکنه.دختره هم اینو که شنیده دوباره داره فک میکنه چون دلش براش میسوزه.به نظرشما اگه دختره جوابمثبت بده اونم ازروی اجباره ممکنه بعدش بهش علاقه مند بشه؟توروخدازود جواب روبه ایمیلم بفرستین این چند روز حالم ازین بابت بده همش دلشوره دارم.قراره دختردایم جواب روبه من بده.دلم برا اونم میسوزه.چیکارکنم.دلمم نمیاد برادرمو ازتصمیمش منصرف کنم چون خیلی به هم میریزه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 بهمن 00 [ 00:33]
    سطح
    77
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 203
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,750

تشکرشده 764 در 211 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دهقان نمایش پست ها
    سلام برادرمن از دخترداییم خواستگاری کرده البته عمم رو واسطه کرد خودشم پیامکی موضوع روکشید وسط دیگه کسی خبرنداره غیر ازمن.دخترداییم جواب منفی داده میگه به عنوان پسرعمه دوست دارم ولی نه به عنوان شوهر.برادرمن خیلی دوسش داره ومیگه اگه جواب مثبت نده خودکشی میکنه.دختره هم اینو که شنیده دوباره داره فک میکنه چون دلش براش میسوزه.به نظرشما اگه دختره جوابمثبت بده اونم ازروی اجباره ممکنه بعدش بهش علاقه مند بشه؟توروخدازود جواب روبه ایمیلم بفرستین این چند روز حالم ازین بابت بده همش دلشوره دارم.قراره دختردایم جواب روبه من بده.دلم برا اونم میسوزه.چیکارکنم.دلمم نمیاد برادرمو ازتصمیمش منصرف کنم چون خیلی به هم میریزه
    سلام دوست عزیز.به نظر بنده شما بهتر است با دختر دایی خود صحبت کنید که خود ایشان حضوری دلایل رد پیشنهاد برادر شما را به خودش توضیح دهد.در ضمن راهی را که برادر شما در پیش گرفته معذرت میخواهم بسیار بچگانه می باشد.در مورد ایجاد شدن علاقه پس از ازدواج نیز باید بگویم که ممکن است ولی احتمال آن بسیار ناچیز می باشد هر چند که ممکن است دختر دایی شما تحت تاثیر گفته برادرتان قرار گرفته باشد ولی به مرور زمان در خواهد یافت که او هم احتیاج دارد به کسی ابراز علاقه کند و چون برادر شما را در این جایگاه تصور نمیکند پوششی از نفرت جلوی چشم هایش را خواهد .موفق باشید

3. کاربر روبرو از پست مفید سرشار تشکرکرده است .

نادیا-7777 (یکشنبه 23 فروردین 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)