به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 99
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 آذر 01 [ 11:57]
    سطح
    66
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 292
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    20

تشکرشده 104 در 58 پست

Array

زنم اصرار به طلاق توافقی داره. زنمو دوست دارم. تو رو خدا کمک کنید.

با سلام ؛
    من 26 سالمه لیسانس دارم و خانمم 23 سالشه و فوق دیپلمه. ما سه ساله ازدواج کردیم. تو این مدت همیشه سر چیزای کوچیک و دخالت دیگران با هم بحث داشتیم و در این دو سال زنم 4-5 بار قهر کرد رفت خونه پدرش و من رفتم آوردمش. ولی این دفعه آخر که یک ماه پیش بود، به اجبار خانوادش برگشت ولی الان می گه هیچ حسی به تو و این زندگی ندارم. اصرار داره توافقی جدا بشیم و هیچ جوره کوتاه نمی یاد.
    من بهش می گم می دونم مشکل ما کجا بوده و قول می دم همه چیز رو درست کنم ولی قبول نمی کنه.
    مشکل اصلی خانومم عدم درک من ، عدم مدیریت من در روابط جنسی و دخالت خانوادم بوده که فهمیدم و بهش گفتم همه رو حل می کنم. حتی چند جلسه پیش مشاور خانواده رفتیم ولی باز حرف خودش رو می زنه و به هیچ عنوان راضی به زندگی نیست.
    دوستان کمک کنند که تو این شرایط چه کنم؟ من زنم رو دوست دارم و نمی خوام از دست بدمش و ازش خواستم یه فرصت کوتاه بهم بده ولی قبول نمی کنه. می گه سه سال اذیت شدم و نمی خوام جوونیمو تو این زندگی حروم کنم.
    می گه طلاقم ندی یه بلایی سر خودم میارم یا می زارم میرم دوباره.
    تو رو خدا کمک کنید چه کار کنم. از مدیر سایت هم تقاضای کمک دارم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 بهمن 94 [ 00:21]
    سطح
    25
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 44
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    34

تشکرشده 153 در 42 پست

Array
    چرا ازش فرصت میخایی؟؟؟!!!!!!!!!
    خوب تغییراتتو شروع کن دیگه

بهش ثابت کن که میتونی
    تا تو نخایی که اون نمیتونه توافقی اقدام کنه پس زمان رو بخر جای هدر دادن

ازدواجتون سنتی بوده؟؟؟

3. کاربر روبرو از پست مفید باران آرام تشکرکرده است .

واحد (یکشنبه 09 فروردین 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    برادرم به همدردی خوش امدید . میشه مثالهایی از مشکلاتی که داشتید رو بگید ؟ ادامه مشاوره میتونه کمک کننده باشه . مسلما با یادگیری مهارتهای ارتباطی میتونید زندگیتون رو بهبود ببخشید . توی همین تالار هم مطالب خیلی خوب و مفیدی هست . سخنرانی کلید زن رو حتما گوش کنید . خیلی خوبه که شما به فکر اصلاح رفتارهای خودتون هستید . نشونه این هست که به همسرتون علاقه دارید . و حتما موفق خواهید شد . اطلاعاتتون رو در مورد خانمها بالا ببرید . میدونید که طرز فکر خانمها با اقایون متفاوته . چیزی که برای شما بی ارزشه ممکنه برای یک خانم خیلی هم حیاتی باشه . به ارتباطات عاطفی بیشتر بها بدید . استقلا زندگیتون رو حفظ کنید . اولویت اول شما باید همسرتون باشه .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 104 در 58 پست

Array
    باران آرام محترم؛
    من از چندماه پیش که همسرم قهر کرد رفت خونه باباش شروع به اصلاح خودم کردم و چندین جلسه مشاوره رفتم. حتی دو هفته از شرکتی که توش کار می کنم مرخصی بدون حقوق گرفتم که پیشش باشم. اوایل خوب بود ولی باز فکر و خیال گذشته اومد سراغش و بدتر شد. اشتباهات کوچیکی تو زندگی داشتم که سعی کردم راه حلشون رو پیدا کنم. البته خانومم هم اشتباهاتی داشته ولی نمی خواد اصلا بپذیره. فکر می کنه تو زندگی گیر افتاده و نتونسته به رویاهاش برسه. مثلا می گه تو خونه بابام اصلا اذیت نشدم. من پشیمونم با یک خانواده لر ازدواج کردم. تو منو درک نمی کنی. زن داری بلد نیستی. ولی هیچ مصداق و یا راه حلی نمی ده. مشاور هم بهش گفت که باید خودت رو قوی کنی تا خودت از حق خودت دفاع کنی ولی اعتماد به نفسش پایینه و زود رنجه.
    من همه این اشتباهاتم رو فهمیدم ولی میگه دیر شده. یک ماه پیش رفتم خانومم رو با وساطت خانوادش آوردم. حتی ماشینم رو برای اینکه دلگرم زندگی بشه به نامش زدم تا بهش ثابت کنم همه کاری براش می کنم.
    ولی از همون روز اول می گه به زور اومدم. بهش می گم الان من رو ببین نه چندماه قبل من رو ولی اصلا نمی خواد تغییراتم رو ببینه. بهش می گم قبول دارم اذیت شدی و تو برخی زمینه ها همچون روابط جنسی خوب درکت نکردم ولی قبول نمی کنه می گه یا با هم توافقی طلاق می گیریم یا می زارم می رم دنبال کاری که مجبور شدی طلاقم بدی یا خودمو می کشم.
    همسرم خیلی حساسه. من اوایل زندگیمون شاید بی تجربه بودم ولی الان به پختگی رسیدم ولی اون دیگه منو نمی خواد. بعد از تعطیلات عید هم نمی دونم چه کار می خواد بکنه.
    به نظر شما دوستان الان تو این شرایط بحرانی چه حرفی بهش بزنم؟ می گه بعد از تعطیلات بریم تمومش کنیم. من بهش چی بگم؟ می ترسم بلایی سر خودش بیاره.
    من واقعا دوستش دارم و بدون اون رو نمی تونم تصور کنم. از طرفی واقعا تو این چندماه خیلی اذیت شدم تا برش گردوندم ولی الان که برگشته می گه به زور اومدم و دلش با زندگی نیست.
    به نظر شما کدوم یک از موارد زیر را انجام بدم بهتره:

1. بازم اصرار کنم من هیچ تصمیمی برای طلاق ندارم و هرکاری دوست داری بکن. باید یک فرصت بهم بدی منم آخرین تلاش هام رو بکنم. بعد اگه نتونستیم با هم تمومش می کنیم. من الان می تونم به طلاق فکر کنم چون دوستت دارم. (هرچند باز حرف خودش رو می زنه).
    2. بازم اصرار کنم که یک فرصت کوتاه به من بده (هرچند بعید می دونم قبول کنه) و بعد اگه دید نمی تونه تحمل کنه، هرچی گفت می پذیرم.
    3. بهش بگم هرجور دوست داری برو درخواست طلاق بده و من به تصمیمت احترام می ذارم. (در این حالت فکر می کنم از فکر گیرافتادن تو زندگی آزاد بشه و شاید تصمیم بهتری بگیره). مشاور بهم گفت کاری نکن خانومت فکر کنه تو این زندگی گیر افتاده. البته نگرانم به حرفم گوش بده و تصمیمش رو عملی کنه.
    4. از خانوادش بخوام باهاش باز صحبت کنند و بگند که قرار بوده یک فرصت به همسرت بدی. (در این حالت می ترسم باز به اجبار به زندگی ادامه بده و یه روزی طاتقش تموم بشه).

الان که اصلا تو خونه باهام حرف نمی زنه و نمی زاره بهش نزدیک بشم. می گه منتظرم تعطیلات تموم بشه بره تمومش کنیم.

دوستان تو رو خدا کمک کنید. من شاید چند روز برای درست کردن زندگیم و دادن یک امید به همسرم وقت داشته باشم. از مدیریت سایت عاجزانه می خوام مشاوره بدن تا این چند روز رو رد کنم و مدیریت کنم. بعد از مشاوره خصوصی استفاده می کنم.
    ویرایش توسط tanhaye93 : یکشنبه 09 فروردین 94 در ساعت 14:15

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 آبان 01 [ 10:33]
    سطح
    62
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    346

تشکرشده 262 در 104 پست

Array
    اشتباهاتتون چی بوده یکم توضیح بدین

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 مهر 95 [ 01:57]
    سطح
    40
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 70
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    96

تشکرشده 225 در 103 پست

Array
    سلام به نظرم گزینه سه از پیشنهادات خودتون بهتر باشه
    سوالی از حضورتان دارم میشه بگین خانمتون چطورین که شما اینقدر دوستشون دارین
    درسته
    فکر کنم به درد خیلیها بخوره

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 104 در 58 پست

Array
    کاربر محترم محیا ناز؛
    من تو چند زمینه اشتباه داشتم که به خانومم هم گفتم و الان مطمئنم همشون رو حل می کنم:
    1-نتونستم خوب روابط بین خانوادم و خانومم رو مدیریت کنم و برخی مواقع خانوادم به زنم احترام کافی رو نذاشتن و خانومم هم من رو مقصر می دونه. اون فکر می کنه من بچه پدر و مادرم هستم تا همسرش. که قول دادم مدیریت کلیه روابط و رفت و آمدهای خانوادگی رو به خانومم بسپارم.
    2-شاید تو روابط جنسی نتونستم خوب درکش کنم. البته اونم همین مشکل رو داشته.
    2- می گه تو زن داری بلد نیستی ولی مصداقش رو نمی گه. همش فکر می کنم یک سری رویاها تو ذهنش داشته که الان فکر می کنه تو این زندگی نمی تونه بهش برسه و فکر می کنه گیر افتاده. فکر می کنه داره قربانی می شه. در حالی که من دارم تلاش می کنم این حس رو در خانومم ازبین ببرم.
    3-می گه من پشیمونم که با یک فرد با زبان لر ازدواج کردم. در صورتی که از اول این رو می دونست.

کاربر محترم عاشق خانواده؛
    ببخشید می شه دلیلتون رو برای گزینه سه بگید؟ من می ترسم واقعا بره و درخواست طلاق بده و منم مجبور به طلاق کنه.من نمی خوام الان جدا شیم. به نظر شما به خانوادش چیزی نگم؟
    همسرم تو این سه سال خیلی همراهم بوده و پشتم بود تا خونه دار بشیم و سختی زیاد کشید ولی تحملش کمه. با حجابه. خانواده دار. وقتی در شرایط نرمال باشه مثل یک فرشته بهم و زندگیمون انرژی می ده. از هر نظر چه زیبایی، چه آشپزی، خانه داری و اجتماعی بودن خانوم خوبی بوده. ولی خیلی وقت ها منطق سرش نمی شه و از این رو به اون رو می شه.
    منم نه اینکه دنیایی از مشکل باشم. من هم از هر نظر مورد تایید خانوادش هستم و اونا هم می گن همه تو فامیل ما حسرت زندگی شما رو می خوردن و حتی به خانومم هم گفتن که چه ایرادایی داره.

..............
    دوستان تو رو خدا کمک کنید. من شاید چند روز برای درست کردن زندگیم و دادن یک امید به همسرم وقت داشته باشم. از مدیریت سایت عاجزانه می خوام مشاوره بدن تا این چند روز رو رد کنم و مدیریت کنم. بعد از مشاوره خصوصی استفاده می کنم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 مهر 95 [ 01:57]
    سطح
    40
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 70
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    96

تشکرشده 225 در 103 پست

Array
    من مطالب زیادی از واقعیت زندگی بچه های تالار خوندم معمولا فرشته مهربان و بالهای صداقت در این جور مواقع میگن که باید اروم اروم اروم اروم باشی. و خیلی التماس نکنی روی اشتباهات خودت زوم کن و سعی کن بدون توقع اشتباهات رو رفع کنی و همینطور که مشکل بوجود آمده یکی دو روزه بوجود نیامده یکی دو روزه هم بر طرف شدنی نیست پس باید صبور باشی کلید زن رو گوش کن من خودم چون یک زن هستم اصلا دوست ندارم گوش بدم ولی کلید مرد رو گوش دادم
    خیلی خوبه که شما جهت رفع مشکل تلاش میکنین بهتره از خانمتون هم بخواین که مشاوره حضوری برن
    این هم درست نیست که رفت و آمد به خانوادتون رو ایشون مدیریت کنند لطفن منفعل نباشین
    من براتون دعا میکنم امیدوارم دنیا به کامتون بشه و مشکل حل شه
    ویرایش توسط عاشق خانواده : یکشنبه 09 فروردین 94 در ساعت 14:54

10. کاربر روبرو از پست مفید عاشق خانواده تشکرکرده است .

شیدا. (یکشنبه 09 فروردین 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 104 در 58 پست

Array
    از دوستان خواهش می کنم نظر بدن.
    حالا خانومم می گه می رم مهریمو می زارم اجرا یا به راه بد کشیده می شم تا مجبور شی طلاقم بدی.
    به خدا کلافه ام. چه ار کنم.
    از مدیریت سایت می خوام کمک کنند. مطمئنا خانمم بعد از تعطیلات دنبال یکی از درخواست هاش یا مهریه، یا فرار از خانه و یا خودکشی می ره.
    چند روز بیشتر وقت ندارم. لطفا کمک کنید.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 104 در 58 پست

Array
    دوستان لطفا کمک کنید.
    خانومم بهم گفت مهریشو گذاشته اجرا و واقعا کلافه شدم. الان موندم تو خونه چه رفتاری باهاش داشته باشم. باهام حرف نمی زنه و جواب سلامم رو هم نمی ده. عصر که از سر کار می رم خونه می گیره می خوابه و دیگه نمی دونم چه کار باید بکنم. وقتی بهم گفت مهریه رو گذاشتم اجرا، من هیچ واکنش منفی نشون ندادم و سعی کردم بی تفاوت نشون بدم. قبلا بهم گفته بود مهریه رو می زارم اجرا، من گفته بودم مهریه حق تو هستش و من مدیون توام. الان دیگه نمی گه می زارم می رم.
    به نظرتون الان چه کار کنم؟
    از بالهای صداقت، خالقزی، فرشته مهربان و هر کسی که می تونه کمک کنه خواهش می کنم مشاوره بدن. این روزا خیلی سخت برام می گذرده.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)