سلام.... 25 ساله و مجردم .مردی 31 ساله که قبلا سابقه طلاق داشته تقاضای آشنایی بیشتر برای ازدواج داده!... (با سابقه سه سال زندگی مشترک - علت طلاق خیانت خانومش بوده که عاشق دوست این بنده خدا میشه!!!) شناخت زیادی ازش ندارم فقط می دونم خانواده با کمالاتی داره... از لحاظ ظاهری و روابط اجتماعی خیلی می پسندمش، اوضاع مالی نسبتا خوبی هم داره و در مورد مسایل مذهبی هم با هم کنار میاییم. حس می کنم دوستش دارم و برام جذابه... شاید اگه بیشتر هم رو بشناسیم بتونیم زوج موفقی بشیم ... بعضی از اطرافیانم که دیده بودنش میگفتن با موقعیت بهتری میتونم ازدواج کنم اما در کل میگفتن آدم خوبیه...اگرچه سخته اما اگه واقعا مناسب هم باشیم خانواده رو هم راضی میکنم.
الان فقط می خوام بدونم ازدواج با مردی که قبلا سابقه طلاق داشته چه پی امدی داره؟ چه مشکلاتی؟ یا حتی چه خوبی هایی؟ آیا مشکلات جدی داره و اصلا وارد این ارتباط و آشنایی نشم!!!؟ برخورد زیادی باهاش نداشتم اما فکر میکنم که زود عصبانی میشه و میترسم خاطرات بدی که داشته سایه زندگی آیندش باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. الان بیشتر از هر چیزی به تجربه ها و اطلاعاتتون در این مورد نیاز دارم.