به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

Hybrid View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 10 آبان 87 [ 07:13]
    سطح
    37
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

+ازدواج با مرد مطلقه؟

سلام.... 25 ساله و مجردم .مردی 31 ساله که قبلا سابقه طلاق داشته تقاضای آشنایی بیشتر برای ازدواج داده!... (با سابقه سه سال زندگی مشترک - علت طلاق خیانت خانومش بوده که عاشق دوست این بنده خدا میشه!!!) شناخت زیادی ازش ندارم فقط می دونم خانواده با کمالاتی داره... از لحاظ ظاهری و روابط اجتماعی خیلی می پسندمش، اوضاع مالی نسبتا خوبی هم داره و در مورد مسایل مذهبی هم با هم کنار میاییم. حس می کنم دوستش دارم و برام جذابه... شاید اگه بیشتر هم رو بشناسیم بتونیم زوج موفقی بشیم ... بعضی از اطرافیانم که دیده بودنش میگفتن با موقعیت بهتری میتونم ازدواج کنم اما در کل میگفتن آدم خوبیه...اگرچه سخته اما اگه واقعا مناسب هم باشیم خانواده رو هم راضی میکنم.
    الان فقط می خوام بدونم ازدواج با مردی که قبلا سابقه طلاق داشته چه پی امدی داره؟ چه مشکلاتی؟ یا حتی چه خوبی هایی؟ آیا مشکلات جدی داره و اصلا وارد این ارتباط و آشنایی نشم!!!؟ برخورد زیادی باهاش نداشتم اما فکر میکنم که زود عصبانی میشه و میترسم خاطرات بدی که داشته سایه زندگی آیندش باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. الان بیشتر از هر چیزی به تجربه ها و اطلاعاتتون در این مورد نیاز دارم.

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 00 [ 13:32]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First Class50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    1
    تشکرها
    2,842

تشکرشده 3,286 در 817 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

RE: ازدواج با مرد مطلقه؟

سلام
    با این همه ناراحتی و نگرانی ، ابتدا بهتر است نفسی آرام بکشید و تمام افکار خود را به نکات منفی و مثبت ماجرا بدهید . این که دیگران چه می گویند و چه خواهند گفت و چه نظراتی دارند بعد از انتخاب شماست .
    اگر شما فرد مورد نظر را انتخاب نکنید ، نظرات و افکار آنها از بین خواهد رفت . پس بهتر است ابتدا تمام شرایط یک ازدواج را بررسی کنید .
    از سوی دیگر در زندگی شما تنها این یک مورد برای ازدواج نیست که شما اینقدر تمامی افکار خود را حلقه کرده اید و دور آن نشسته و به چه کنم ؟ چه کنم ؟ افتاده اید .
    شما می توانید با مردی جوان ، بدون آنکه سوابقی همانند طلاق در پرونده زندگی خود داشته باشد ازدواج کنید .
    اما اینکه شما این گزینه که پیش رو دارید را می خواهید بررسی کنید باید گفت : باید او را مقایسه کنید و بسنجید . چون برای شما قضیه طور دیگری است ، او یک بار از زندگی مشترک خود به نتیجه ای نرسیده است اما شما برای اولین بار طعم زندگی را می خواهید بچشید پس بهتر است با افکاری پر از اطلاعات به سراغ جوابگویی بروید . در این میان بهترین مشاورانی که در اختیار داری را از دست نده . پدر و مادر ها بهتر مشاورانی هستند که می توان حتی چشم بسته هم به سخنانشان گوش داد چون هیچ گاه دلبند خود را به سمت چاه راه نمایی نمی کنند.
    مراجعه به یک دفتر مشاوره هم خالی از لطف نیست و می توان کمک خوبی به شما بکند .
    در کل این شما هستید که " بله " را می گویید پس بهتر است این " بله " را محکم بگویید .
    امیدوارم موفق باشید. ( خداوند را در هیچ شرایطی فراموش نکنید. )
    -------------
    && پاورقی : علت در خواست طلاق از جانب مرد در مورد ذکر شده یعنی خیانت در ایران ؛ طبق آمار گزارش شده هفت درصد است . &&

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 آبان 88 [ 13:08]
    سطح
    44
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 10 در 8 پست

Array

RE: ازدواج با مرد مطلقه؟

دوست عزیزم سعی کن بیشتر راجع به گذشتش پرس و جو کنی ببین واقعا علته طلاقش همونیه که میگه زندگی با کسی که یه بار یه تجربه تلخ داشته سخته دقت کن ببین آدم بدبینی نشده تو حرفاش تو رو با مورد قبلیش مقایسه میکنه یا نه علت واقعی اینکه چرا تو رو انتخاب کرده ازش واضح بخواه توضیح بده من تجربشو داشتم و واقعا ضربه خوردم ولی به شما میگم اصلا احساسی برخورد نکن شاید فقط کسیو واسه پر کردن خلا تنهاییش بخاد تو اول راهیو پر از شور جوونی و اون یه بار این راهو رفته ممکنه نتونه اونجوری که شما میخایین براتون زمان بزاره ممکنه شورو اشتیاق اولیرو نداشته باشه و این یعنی ضربه به شما تو رو خدا مراقب باش
    کسی رو که دوست داری چند وقت یکبار بهش یادآوری کن تا فراموش نکنه که قلبی براش میتپه.

هر وقت تو نیمه تاریکی از زندگیت قرار گرفتی به این فکر کن شاید خدا میخاد غافلگیرتون کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)