به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 [ 12:40]
    سطح
    32
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 52 در 28 پست

Array

دارم طلاق می گیرم ولی هنوز شوهرمو دوست دارم چیکار کنم؟

سلام .خسته نباشید دوستان.من 27 سالمه لیسانس دارم کارمندم.شوهرم 29 سالشه و دیپلم.2 سال باهم زندگی کردیم 10ماهم هست که خونه پدرم هستم و دنبال کارهای طلاق.اول که ازدواج کردیم شوهرمو دوست داشتم خیلی زیاد اونم منو دوست داشت یعنی فکر میکنم که دوست داشت.بدون کمک پدر و مادر اون و با کمک همدیگه خونه و عروسی گرفتیم البته من خیلی غر میزدم که چرا پدر و مادرت کمکمون نمی کنن اون همیشه ازشون طرفداری می کرد و این لجمو در میاورد و دعوا و کتک کاریمون میشد چند بار قهر کردم رفتم خونه پدرم فقط بخاطر اینکه دست روم بلند میکردو هیچ وقت خوبی های منو نمی دید.شوهرم تویک شرکت کار میکرد ماهی 700 تومن حقوقش میشد و منم سرکار میرفت هر چی لازم بود برای خودمو و خونه میخریدم ولی عاشق خونه زندگیم بودم هر وقت دعوامون میشد خودم برمیگشتم سر زندگیم خدایی وقتی خونه با شوهرم بودم خیلی بهش میرسیدم فقط از سر و کولش بالا میرفتم .اونم طاقت قهر منو نداشت هر وقت دعوامون میشد قهر میکرد اعصابش داغون میشد.تا اینکه 10 ماه پیش مهلت وقت اجاره خونه تموم شد رفتیم دنبال خونه گشتیم خونه پیدا کردیم پول کم داشتیم 9 میلیون پس انداز کرده بودم همه رو دادم به شوهرم ،اونم هیچی پس انداز نداشت بدون اینکه به پدر و مادرم یا کسی بگم پولامو همه رو دادم بهش خونه رو گرفتیم بیانه 9 میلیونم دادیم به بنگاه وقتی اومدیم خونه باز دعوامون شد سر پدر و مادر من شوهرم میگفت پدر و مادرت تو زندگیمون دخالت میکنن.باهم جر و بحث کردیم گفت دیگه پامو خونه شما نمی ذارمو شما گدایید و بدبختید و از این حرفا منم گفتم منم پامو خونه شما نمی ذارم دیگه تا اینو گفتم من گرفت به باد کتک داشت خفه ام میکرد صاحب خونه اومد و دید و زنگ زدم به پدرم اومد با شوهرم در گیر شدن و اونجا لو رفت که آقا از من 9 میلیونم پول گرفته و خلاصه 110 اومد و ازش رسید گرفتن که باید پول منو بده منم بابام برداشت برد خونشون رفتم برای مهریه و نفقه شکایت کردم الان دادخواست طلاقم دادم
    شوهرم اوایل بهش اس ام داد که برگرد و تهدید کرد اگه برنگردی میبرم شهرستان پیش پدر ومادرم زندگی کنی و از این حرفا منم از اول شرطم برای ازدواج این بود باید تهران زندگی کنیم اونم قبول کرده بود بخاطر همین منو تهدید میکرد اگه بر نگردی و پولو ندی میبرمت شهرستان آخه 16 میلیون از پول پیشی که داشتیم و شوهرم قسطاشو داده بود برای مهریه ام توقیف شد اون 9 میلیونم موند دست بنگاهی .منم بر نگشتم و همراه پدرم شکایت کردم بار اول شوهرم اومد دادگاه و میخواست برگردم ولی چون خونه و زندگی نداشت قاضی رای و بمن داد تجدید نظر زد بازم چون مدرک نداشت قاضی رای و بمن داد حالا من میتونم طلاقمو غیابی بگیرم شوهرمم اصلا خبر ازش ندارم نمی دونم کجاست دیگه سر کارشم نمی ره تلفن هاشم جواب نمیده من حکم جلبشم گرفتم برای 9 میلیونم که هنوز توی بنگاه ولی نمی خوام جلبش کنم چون دوسش دارم .هنوزم با این اتفاقا دوسش دارم .البته بگم خانوادشو و خواهرش همش دارن اس ام اس میدن و خودمو پدر و مادرم رو فحش میدم میگن شما گدایین و بیچاره اید و از این حرفا .مادرش میگه طلاقت نمی دم تا موهات مثل دندونات سفید بشه البته من طلاقمو میتونم خودم بگیرم فوقش تا 2- 3 ماه دیگه ولی شما بگید با دلم چیکار کنم به شوهرم اس ام اس دادم بیا بریم پولمو از بنگاه بگیرم من نمی خوام تو رو جلب کنم یا زندان بندازم خودت بیا بریم بگیریم بعد برو هر جا که خواستی ولی جوابمونداد.همش یاد روزای خوبمون میفتم.3 روزه هیچی غذا نخورم شما مثل میت .نمی دونم چی درسته چی غلط.پدر و مادرم اصرار دارن جدابشم .

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    سلام مینا جان اول سخنرانی کلید مرد رو گوش کن . تا بعد

3. 4 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 18 اسفند 93), mohi (دوشنبه 18 اسفند 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 18 اسفند 93), شیدا. (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 مهر 95 [ 15:31]
    سطح
    61
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 220
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    826

تشکرشده 744 در 192 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    شوهرتونو دوست دارید ؟!

خیلی غز میزدید !
    میگفتید چرا پدر و مادرت کمکمون نمی کنن !
    گفتید پاتونو خونه خانواده همسرتون نمیزارید !
    دادخواست طلاق دادید !
    واسه مهریه و نفقه شکایت کردید !
    حکم جلب گرفتید !

سلام دوست عزیز
    یه لحظه با خودتون فکر کنید اگه همسرتون رو دوست نداشتید اونوقت چیکار میکردید پس؟

به نظرتون همسرتون دوست داشتنه شما رو از کجا باید بفهمن ؟

فکر میکنم بهتره کمی دست نگه دارید و به همسرتون فرصت بدید...

5. 10 کاربر از پست مفید (آسمانی آبی) تشکرکرده اند .

mohi (دوشنبه 18 اسفند 93), mordad (دوشنبه 18 اسفند 93), nazi1371 (یکشنبه 09 فروردین 94), TECH (دوشنبه 18 اسفند 93), هم آوا (سه شنبه 19 اسفند 93), آزرم (دوشنبه 18 اسفند 93), اقای نجار (سه شنبه 19 اسفند 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 18 اسفند 93), سوده 82 (جمعه 05 تیر 94), شیدا. (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 اسفند 93 [ 11:51]
    سطح
    28
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 45.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    213

تشکرشده 213 در 91 پست

Array
    نمیدونم عزیزم خیلی اشتباه کردی خیلی از پل های پشت سرتو خراب کردی کاش زودتر بهدنبال مشاور راه حل بودی من فقط می تونم بگم شارژ بگیر وبا مدیرای سایت مشورت کن
    این سخنرانی ها روحتمادانلود کن هم گوش کن میتونی به اشتباهاتت پی ببری میتونی بفهمی شوهر شما از قهر های شما برداشت میکرده و اینکه چقدر اشتباه شما داشتی وچقدر همسرتونقسمت اول (۹ مگابایت) - قسمت دوم (۱۴ مگابایت) - قسمت سوم (۴ مگابایت)

نمی‌دانم، اگر لازم است التماس کنم که گوش کنید!! نکات واقعاً مهمی بیان می‌شود که این روزها عامل بسیار از کدورت‌ها و طلاق‌های بین زن و شوهرهاست. ضمن اینکه به خصوص در قسمت سوم، یک دل سیر می‌خندید!! :)و سخنرانی کلید مرد که معجزه است به خدا
    kelidemard

7. 5 کاربر از پست مفید کیانا 93 تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 18 اسفند 93), mohi (دوشنبه 18 اسفند 93), mordad (دوشنبه 18 اسفند 93), واحد (دوشنبه 18 اسفند 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 52 در 28 پست

Array
    دوست خوبم من شوهرمو دوست دارم میدونم اونم منو دوست داشت ولی بخدا کتکم میزد اواخر اگه بیرونم بودیم یه چیزی بهش میگفتم که خوشش نمی اومد تو خیابون جلوی مردمم کتکم میزد هر بار کتکم زد خودم 2 هفته میرفتم خونه بابام آروم که میشدم خودم بر میگشتم خونه نازشو میکشیدم. ولی اون همش فکر میکرد یعنی میگفت تو نمی تونی هیچ کاری بکنی نه خودت نه پدر و مادرت از ترست برگشتی خونه ولی من واقعا دوسش داشتم که بر میگشتم با اینکه اون اصلا سراغم نمی میومد چندبار برگه پزشکی قانونی گرفتم ولی هیچ وقت پیگیری نمی کردم . با پدر و مادرم لج میکرد میگفت خونه تون پامو نمی ذارم بخدا من هر کاری برای زندگیم کردم بخدا الان اشکام سرازیر شده نمی دونم چیکار کنم گذاشته رفته پیداشم نمی کنم من حاضر نیستم یه خار بدستش بره چه برسه به اینکه بندازمش زندان.مادرش هر چی از دهنش در اومد بمن و خانوادم گفت مجبور بودم اقدام قانونی کنم حالا با دلم نمی تونم کنار بیام.

9. 2 کاربر از پست مفید مینا 66 تشکرکرده اند .

mohi (دوشنبه 18 اسفند 93), رویای پر کشیدن (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 مهر 95 [ 15:31]
    سطح
    61
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 220
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    826

تشکرشده 744 در 192 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    آرام باشید دوست عزیز
    با این شرایط نمیتونید خوب فکر کنید
    خودتون رو آرام کنید بعد اشتراک آزاد بگیرید و از مدیر همدردی مشاوره بخوایید

11. 3 کاربر از پست مفید (آسمانی آبی) تشکرکرده اند .

mohi (دوشنبه 18 اسفند 93), mordad (دوشنبه 18 اسفند 93), شیدا. (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    جایی که نباید کمک کردی

جایی که لازم بوده همسرش باشی و کنارش باشی و درکش کنی، غر زدی و اذیتش کردی.

اگر نه میلیون نداده بودی برای اجاره خونه، نمی گفت مینا زن بدیه چون پول نداره برای اجاره خونه
    اما وقتی جلوی همسایه و پدرت و ... پلیس ازش تعهد گرفته که
    اونجا لو رفت که آقا از من 9 میلیونم پول گرفته
    تمام غرورش له شده. شما طوری این جمله را نوشتید که من احساس کردم یک آقای غریبه ای سر شما کلاه گذاشته و نه میلیون پولتون را گرفته.
    انگار نه انگار که شما نه میلیون به همسرت برای کمک به زندگیتون، دادی. این دوتا خیلی با هم فرق می کنه.

پدر و مادرش کمکش نمی کردند و اون خودش خیلی ناراحت بوده. کدوم پسری هست که دوست نداشته باشه پدرش برای دامادی و زندگیش پشتش باشه؟ حتی اگر از نظر مالی تامین باشه، حمایت خانواده بهت اعتماد به نفس می ده. آرامش می ده.
    همسرت از این نظر تحت فشار بوده و شما به جای این که به روی خودت نیاری، با غرزدنهات که خانواده ات کمکت نمی کنند، داغونش کردی. فکر کردی اون خودش نمی دونسته که خانواده اش کمکش نمی کنند؟ یا دوست نداشته با افتخار پدرش پشتش بود و برای شروع زندگی کمکش می کرد؟

مینا جان،
    شما خوبیهای زیادی داشتی و اشتباهاتی هم داشتی.
    متاسفانه اشتباهاتت باعث شده خوبیهات دیده نشن. جایی که وظیفه ات نبوده، لطف کردی،
    کاری که وظیفه ات بوده، انجام ندادی.

الان هم هر چی داشته توقیف کردی. می بینی چه آبرویی ازش رفته؟ جلو خانواده اش چی براش مونده؟ زنش رفته و دار و ندارش هم توقیف کرده و الان هم حکم جلبش را گرفته و ........ چی مونده از این مرد؟

گذاشتی به آخرین مرحله که رسیده می گی چیکار کنم؟

امیدوارم یه راهی برگشتی پیدا بشه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

13. 14 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

mercury (پنجشنبه 21 اسفند 93), meysamm (چهارشنبه 20 اسفند 93), mohi (سه شنبه 19 اسفند 93), mordad (دوشنبه 18 اسفند 93), nazi1371 (یکشنبه 09 فروردین 94), نادیا-7777 (سه شنبه 19 اسفند 93), هم آوا (سه شنبه 19 اسفند 93), مهرااد (پنجشنبه 21 اسفند 93), آزرم (دوشنبه 18 اسفند 93), اقای نجار (سه شنبه 19 اسفند 93), بی نهایت (دوشنبه 18 اسفند 93), سوده 82 (یکشنبه 16 فروردین 94), شمیم الزهرا (دوشنبه 18 اسفند 93), صبا_2009 (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    در تکمیل صحبت های شیدا جان باید بگم می تونید بریدزیر نظر یک مشاور .

طلاق را عقب بندازید. ودر اون جهت اقدامی نکنید.

یه زمانی رو در نظر بگیرید برای پیدا کردن عیب های خودتون و رفع اونها به مرور زمان هم با همسرتان صحبت کنید و از ایشون بخواین که بیان زیر نظر مشاور.

شما باید اشتباهات خودتون رو قبول کنید.

زندگی شما در مرحله سختی قرار گرفته و برای ساختن اون ملزم به صرف وقت وهزینه هستید.
    امیدتون رو از دست ندید.

15. 8 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 18 اسفند 93), mohi (سه شنبه 19 اسفند 93), mordad (دوشنبه 18 اسفند 93), هم آوا (سه شنبه 19 اسفند 93), آزرم (دوشنبه 18 اسفند 93), سوده 82 (یکشنبه 16 فروردین 94), شیدا. (دوشنبه 18 اسفند 93), صبا_2009 (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 52 در 28 پست

Array
    من دیروز حالم خیلی بد بود بعد از 10 ماه طاقت نیاوردم دیشب بهش اس دادم.گفتم بیا تکلیفمو روشن کن بیا توافقی از هم جدا بشیم من اصلا دوست نداشتم حکم جلبتو بگیرم و نمی تونم کسی رو حتی اگه دشمنم باشه بندازمش زندان خودت بیا توافقی مثل خیلی از آدمای دیگه همه چیزو تموم کنیم گفتم عمر و جوونی منو هدر نده بذار هرکس بره دنبال زندگیش ....اونم گفت تو اگه منو نمی خواستی چرا زنم شدی و از این حرفا منم گفتم اون موقع دوست داشتم ولی با کتک زدنات و اخلاقت جونمو به لبم رسوندی بیا تمومش کن بعد گفتش من حاضرم 50 سال برم زندان بخوابم ولی تو رو برای خودم نگه دارم تو هم اگر میخوای بری با کسه دیگه زندگی کنی بهم بگو .منم دیگه جوابشو ندادم حالا نمی دونم میخواد چیکار کنه.

17. 2 کاربر از پست مفید مینا 66 تشکرکرده اند .

mohi (سه شنبه 19 اسفند 93), اثر راشومون (سه شنبه 19 اسفند 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 12 مهر 96 [ 14:20]
    سطح
    51
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    1,296

تشکرشده 173 در 70 پست

Array
    سلام...
    يه سوال شما ميخواي جدا بشي يا مخواي زندگي كني با همسرت؟؟؟
    اگه ميخواي جدا بشي كه به قول خودت برو با اون مداركي كه دستته اقدام كن اما يه چيز و خواهرانه ميگم طلاق بدترين انتخابيه كه يه زن و مرد ميتونن تو زندگي مشترك داشته باشن واقعا شرايط بعد از طلاق انقدر بده كه قابل تصور نيست..
    اما اينجور كه از صحبتاي همسرتون مشخصه اون شمارو خيلي دوست داره و دوست نداره طلاقتون بده پس سعي كنيد با صحبت مشكلاتتون و حل كنيد و بريد سر زندگيتون همسر منم دست بزن داشت من واقعا از اين رفتارش اذيت ميشدم حتي توو خيابونم من و ميزد من له ميشدم تازه بعدش طلبكارانه به جاي معذرت خواهخي ميگفت ميخواستي عصبانيم نكني تا كتك نخوري حتي يادآوري اون دوران واسم عذاب آوره اينارو ميگم تا كمكت كنه چون همه ي اين چيزا قابل حله من بعدها فهميدم كه تا حدوديم حق با اونه من خيلي رو عصابش راه ميرفتم و وقتي اون عصباني بود انقدر با هاش كل كل ميكردم كه ديگه طاقتش تموم ميشد من هنوزم نميگم كتك زدن كاره درستيه اما بعضي مواقع خودمون باعث ميشيم كه اين اتفاقا بيافته الان وقتي دعوامون ميشه عصبانيتم و كنترل ميكنم باتهاش كل كل نميكنم و سعي ميكنم همسرمم آروم كنم عد وقتي آروم شد در كمال آرامش با همسرم صحبت ميكنم و خيلي خوب مسائل و باهم حل ميكنيم ببين عزيزم اگه زندگيتو دوست داره اول بايد رو خودت كار كني رفتارتو اصلاح كني تو ميتوني با تغيير خودت شوهرتو اونجوري كني كه دوست داري اما اگه دنبال التماس همسرتو تغيير اون هستي و نخواي خودت و تغيير بدي كاري از پيش نميبري...
    اول تصميتو بگير بعد دنبال راه حل باش هميشه يه راهي واسه موفقيت هست هميشه...
    توو اين تاار معجزه ها ميشه يكيش خودم كه زندگي و كه از دست رفته بود و برگردوندم ميدوني چه جوري خودم تغيير دادم رفتاراي درست و ياد گرفتم...
    اينجا كلي آدم خوب و با تجربه وجود داره كه مي تونن كمكت كنن نگران نباش عزيزم

19. 5 کاربر از پست مفید mohi تشکرکرده اند .

هم آوا (سه شنبه 19 اسفند 93), اقای نجار (سه شنبه 19 اسفند 93), بی نهایت (سه شنبه 19 اسفند 93), بارن (سه شنبه 19 اسفند 93), شیدا. (چهارشنبه 20 اسفند 93)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)