به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 خرداد 99 [ 23:36]
    سطح
    58
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Recommendation Second ClassVeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    887

تشکرشده 279 در 146 پست

Array

تردید و دودلی در انتخاب همسر

باسلام و احترام به دوستان همدردی
    دوستان قضیه از این قرار که من از طریق یکی از آشنایان با 1 خانومی آشناشدم برا ازدواج
    منتها مسئله اینجاست من به محض دیدن این خانوم از چهرشون خوشم نیومد و برام اصلا جذاب نیست.
    و 1 جلسه بعد از اون هم برای آنالیز بیشتر و برا اینکه ببینم قیافشون برام جا میوفته یا نه و صحبت های تکمیلی با ایشون برگرار کردیم که متاسفانه دیدم حسی به ایشون ندارم

منتها خانواده ام مادر و خواهرام ایشون رو پسندیدن و از همه بابت تاییدشون میکنن
    از نظر خانواده نجابت و شخصیت و پاکی اصالت و... مشکل اینکه من ایشون رو نپسندیدم البته ایشون و خانوادشون بندرو پسند کردن

البته این رو هم عرض کنم ایشون از نظر نجابت و تحصیلات و ادب و فهم و شعور سطح بالایی دارن و حتی از بنده بالاترن.
    البته مسائل و دیدمون به زندگی به هم نزدیکیم.این هم بگم

منتها بحث اصلی اینه که چهره ایشون و رفتارش به دل من نمیشینه ( مثال کلا رسمی و رسمی فکر میکنن ،برعکس من شادی و شوخ طبعی و.. ترجیح میدم برا طرف مقابلم و...)

من چهره برام مهمه و جز الویتام هست. علاوه بر چیزای دیگه

و از طرفی هم خانواده هم چهرشون رو پسندیدن و میگن از همه بابت اکیه چرا ردش میکنی؟ و میگن خیلی سخت میگیری و به مرور زمان برات جا میفوته و...

از دید منطقی به قضیه نگاه میکنم میبینم ایشون امتیازهای ارزشی خیلی بالایی داره و حتی شاید سطحش از من بالاتره ( سازگاری ونجابت و...) و میشه رو زندگی باایشون حساب کرد

از طرفی به دلم رجوع میکنم میبینم جذابیتی برا بنده نداره و منطقی و احساسی نیست که بخام استارت رابطه و زندگی و آینده بزنم

بنده 31 سالمه کامپیوتر خوندم ایشون 29 ارشد
    سطح فرهنگی و زندگیمون بهم نسبتا نزدیکه

جند وقته میخاستم این مشورت از دوستان بگیرم منتها چون خودم از بیس علاقه ندارم به نظرم از پایه منتفیه این بحث ازدواج

منتها سبک و سنگین کردم گفتم از تجربیات و تخصص و اطلاعات شما هم استفاده ببرم

ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنونم

2. 2 کاربر از پست مفید mercedes62 تشکرکرده اند .

P O U R I A (سه شنبه 19 اسفند 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 18 اسفند 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    58
    دستاوردها:
    تشکرها
    887

تشکرشده 279 در 146 پست

Array
    دوستان همدردی کمک کنید ممنون میشم الخصوص فرشته مهربان ، khaleghezey عزیز و سایر دوستان عزیز

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 اسفند 94 [ 17:17]
    سطح
    29
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    67

تشکرشده 156 در 69 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    منم فکر میکنم که زن و شوهر باید برای همدیگه جذاب باشن و جذاب بمونن ، اگه میبینی هیچ جوره به دلت نشسته و خوشت نیومده ادامه نده ، من تجربه این احساسی که داریو نداشتم ، ولی فکر میکنم اگه کاراکتر طرفمو دوست داشته باشم ظاهرش برام کمتر bold میشه ، به هر حال عشق برا ازدواج شرط لازم هستش

5. کاربر روبرو از پست مفید stu تشکرکرده است .

شیدا. (دوشنبه 18 اسفند 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 18 اسفند 93 [ 18:59]
    سطح
    32
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array
    سلام
    به نظرم اگه کشش قلبی ندارین طرفش نرین ، الان احساسی ترین زمان رابطه شماست و شما میگین هیچ حسی ندارین ، بعد که یه مدت بگذره و مسائل یکنواخت تر بشه این موضوع سخت ترم می شه .
    اگر قبلا با کسی رابطه داشتین (منظورم عاطفی است) دیگه بیشتر هم باید دقت کنین .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 تیر 96 [ 21:40]
    سطح
    29
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 80
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    111

تشکرشده 26 در 8 پست

Array
    سلام
    نظر دوستان درسته .. ولی نظر من برعکسه.
    من میگم این درست نیست که ادم به خاطر چهره یک نفر بره سمتش. هر دختری با هر چهره ای اگر شخصیت خوبی داشته باشه .. یکم باهاش رفت و امد داشته باشید. طوری که به شخصیت و رفتار و اخلاقش علاقه پیدا کنید .. میبینید چهره طرف هم برای شما جذاب میشه.
    و اینکه میگید خیلی رسمی حرف میزنه ولی شما شوخ طبع هستید .. به نظرم اون هم با زمان دادن به رابطه مشخص تر میشه .. چون به نظرم ایشون هنوز با شما صمیمی نشده که اینطور رفتار مکینه. شوخ طبعی توی اکثر افراد هست. ولی چون قضیه جدی هست سعی میکنه منطقی به همه چی نگاه کنه و همین باعث شده جدی رفتار کنه.
    اگر طرف رو عقلانی می پسندی! و فقط مشکلت ظاهر و این چیزاست .. من میگم ارزشش رو داره که رابطه رو کنترل شده ادامه بدی. و برای اشنایی بیشتر چندماهی با هم در ارتباط باشید.

در مورد چهره یک نکته رو اضافه کنم .. فکر نکنید عشق واقعی از چهره قشنگ میاد. نه .. اگه اینطور باشه که پس بعد از مدتی که پیر شدید .. و خانوم چهره جوونی و زیبا و جذاب خودش رو از دست میده پس باید عشق هم از بین بره!! وقتی عشق شکل بگیره .. لبخند خانومتون رو دوست خواهید داشت .. چه در سن 30 سالگی.. چه سن 130سالگی!
    ویرایش توسط P O U R I A : سه شنبه 19 اسفند 93 در ساعت 18:49 دلیل: سلام یادم رفت

8. 6 کاربر از پست مفید P O U R I A تشکرکرده اند .

Amir_23 (سه شنبه 19 اسفند 93), mahya_mo (یکشنبه 02 فروردین 94), mercedes62 (سه شنبه 19 اسفند 93), مهرااد (چهارشنبه 20 اسفند 93), اقای نجار (چهارشنبه 20 اسفند 93), بانوی آفتاب (سه شنبه 19 اسفند 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    58
    دستاوردها:
    تشکرها
    887

تشکرشده 279 در 146 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط P O U R I A نمایش پست ها
    سلام
    نظر دوستان درسته .. ولی نظر من برعکسه.
    من میگم این درست نیست که ادم به خاطر چهره یک نفر بره سمتش. هر دختری با هر چهره ای اگر شخصیت خوبی داشته باشه .. یکم باهاش رفت و امد داشته باشید. طوری که به شخصیت و رفتار و اخلاقش علاقه پیدا کنید .. میبینید چهره طرف هم برای شما جذاب میشه.
    و اینکه میگید خیلی رسمی حرف میزنه ولی شما شوخ طبع هستید .. به نظرم اون هم با زمان دادن به رابطه مشخص تر میشه .. چون به نظرم ایشون هنوز با شما صمیمی نشده که اینطور رفتار مکینه. شوخ طبعی توی اکثر افراد هست. ولی چون قضیه جدی هست سعی میکنه منطقی به همه چی نگاه کنه و همین باعث شده جدی رفتار کنه.
    اگر طرف رو عقلانی می پسندی! و فقط مشکلت ظاهر و این چیزاست .. من میگم ارزشش رو داره که رابطه رو کنترل شده ادامه بدی. و برای اشنایی بیشتر چندماهی با هم در ارتباط باشید.

در مورد چهره یک نکته رو اضافه کنم .. فکر نکنید عشق واقعی از چهره قشنگ میاد. نه .. اگه اینطور باشه که پس بعد از مدتی که پیر شدید .. و خانوم چهره جوونی و زیبا و جذاب خودش رو از دست میده پس باید عشق هم از بین بره!! وقتی عشق شکل بگیره .. لبخند خانومتون رو دوست خواهید داشت .. چه در سن 30 سالگی.. چه سن 130سالگی!
    ممنون از لطفت و وقتی که گذاشتید
    حقیقتش من منطقم میگه از همه بابت اکیه
    احساس میگه نه و رو همه منطقم خط میکشه.
    البته 1 نکته هم به نظرم ایشون تو بحث سک ... با توجه به شناختی که تا حالا از ایشون داشتم بعید میدونم بتونه انتظارات منو براورده کنه
    در مورد شوخ طبعی هم فرمودید منظورم این بود من 1 خانوم شاد و پر انرژی و پر تحرک و شیطون رو دوست دارم ولی ایشون برعکس این قضیه هست شخصیتش.

دوستان اگه نظری دارن استفاده ببریم؟
    ممنونم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

اقای مرسدس62 عزیز

نحوه تربیت خانمها خ متفاوت هست نسب به اقایان. معمولا دخترها مخصوصا دخترهای دهه های قبلتر بیشتر سفارش به رعایت حیا و داشتن رفتار موقرانه می شدند.

بعنوان کسی که خودش خانمه و دوستان خانم زیادی داشته و با آنها زندگی کرده خدمتتان عرض می کنم
    رفتار خ از خانمها در بیرون و داخل خانه بسیار متفاوت است.

خیلیها بیرون بسیار موقر اما در داخل خانه بسیار شوخ و ..هستند

خیلیها بیرون خ ساده می گردند اما داخل خانه بسیار شیک و البته بالعکسشم هم هست.

خیلیها خود را ملزم به رعایت حریمها میکنند. نباید از موردتان انتظار داشته باشید در آغاز اشنایی خ گرم برخورد کند. اصلا خانمها فرایند اعتماد کردن و عاشق شدنشان زمان می برد.

از دید من شما نه به کسی که خ راحت هست برچسب شیطون و .. بزنید نه به کسی که جدی هست برچسب شوخ نبودن.

مورد بعد دوست عزیز در مورد مسایل جنسی خانمها خ رعایت میکنند که این ریشه در تربیت و خیلی موارد دیگر دارد. حتی غالب خانمها اصلا در مورد حد نیاز جنسیشان اطلاعات خاصی ندارند. شما چطور متوجه شده اید؟ معمولا در این زمینه ها مشاور می تواند نظر محکمی ارایه دهد

من در پستی که دیروز زدم کتابی را معرفی کردم که در مورد مسایل جنسی توضیحات خوبی داشت. من فکر میکنم مثل خ از اقایون دیگر شناخت شما از خانمها خ عمیق نیست

این دیدگاه شما نسبت به خانمها باعث حذف گزینه های خوب در انتخابتان خواهد شد و چه بسا گزینه هایی را در مسیرتان قرار خواهد داد که خ سنخیت با ان ندارید. من در مورد چهره نظری ندارم . یک امر کاملا شخصی است.

از خواندن پست شما دوعدد شاخ بزرگ بر روی سرم سبز شد تصمیم به استفاده از انها بعنوان سبزه عید گرفتم

چقدر نظر اقای پوریا دلنشین بود. ادم این نظرات رو از اقایون کم می شنوه.

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

ویرایش توسط مهرااد : چهارشنبه 20 اسفند 93 در ساعت 14:43

11. 5 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

mahya_mo (یکشنبه 02 فروردین 94), mercedes62 (چهارشنبه 20 اسفند 93), اقای نجار (چهارشنبه 20 اسفند 93), اثر راشومون (چهارشنبه 20 اسفند 93), بارن (چهارشنبه 20 اسفند 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    58
    دستاوردها:
    تشکرها
    887

تشکرشده 279 در 146 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرااد نمایش پست ها
    سلام

اقای مرسدس62 عزیز

نحوه تربیت خانمها خ متفاوت هست نسب به اقایان. معمولا دخترها مخصوصا دخترهای دهه های قبلتر بیشتر سفارش به رعایت حیا و داشتن رفتار موقرانه می شدند.

بعنوان کسی که خودش خانمه و دوستان خانم زیادی داشته و با آنها زندگی کرده خدمتتان عرض می کنم
    رفتار خ از خانمها در بیرون و داخل خانه بسیار متفاوت است.

خیلیها بیرون بسیار موقر اما در داخل خانه بسیار شوخ و ..هستند

خیلیها بیرون خ ساده می گردند اما داخل خانه بسیار شیک و البته بالعکسشم هم هست.

خیلیها خود را ملزم به رعایت حریمها میکنند. نباید از موردتان انتظار داشته باشید در آغاز اشنایی خ گرم برخورد کند. اصلا خانمها فرایند اعتماد کردن و عاشق شدنشان زمان می برد.

از دید من شما نه به کسی که خ راحت هست برچسب شیطون و .. بزنید نه به کسی که جدی هست برچسب شوخ نبودن.

مورد بعد دوست عزیز در مورد مسایل جنسی خانمها خ رعایت میکنند که این ریشه در تربیت و خیلی موارد دیگر دارد. حتی غالب خانمها اصلا در مورد حد نیاز جنسیشان اطلاعات خاصی ندارند. شما چطور متوجه شده اید؟ معمولا در این زمینه ها مشاور می تواند نظر محکمی ارایه دهد

من در پستی که دیروز زدم کتابی را معرفی کردم که در مورد مسایل جنسی توضیحات خوبی داشت. من فکر میکنم مثل خ از اقایون دیگر شناخت شما از خانمها خ عمیق نیست

این دیدگاه شما نسبت به خانمها باعث حذف گزینه های خوب در انتخابتان خواهد شد و چه بسا گزینه هایی را در مسیرتان قرار خواهد داد که خ سنخیت با ان ندارید. من در مورد چهره نظری ندارم . یک امر کاملا شخصی است.

از خواندن پست شما دوعدد شاخ بزرگ بر روی سرم سبز شد تصمیم به استفاده از انها بعنوان سبزه عید گرفتم

چقدر نظر اقای پوریا دلنشین بود. ادم این نظرات رو از اقایون کم می شنوه.
    ممنونم مهراد خانوم از وقتی که گذاشتید و توضیحاتی که دادید

در مورد تربیت خانواده فرمایش صحیحه
    من منظورم نوع شخصیت افراده که بعضی افراد انرژیک و شادن و بعضی افراد بلعکسن. و... بعضی ریلکسن و بعضی جدی و....
    بحثم تربیت و نجابت و... نیست 1 آدم میتونه نجیب باشه ولی شوخ و خوشرو باشه و بلعکس و...

در مورد نیاز جنس ی نمیتونم زیاد بحثشو باز کنم اینجا ولی متوجه شدم طبق تجربه اکثرا خانومای ایرانی ، حتی خانومای که 20 ساله یا بیشتر ازدواج کردن هنوز شناخت خیلی ضعیفی از مردا و آقایون دارن و حتی نیازهای اولیه و اساسی آقایون رو نمیشناسن که این باعث مشکل های زیادی برای خانواده و زوج میشه ( من جمله مادر و خواهرهای خودم )

اصلا ارتباطی به سن و تحصیلات و فرهنک و سطح مالی و... نداره خیلی خانومها با موقعیات اجتماعی خیلی بالا می بینم که سطح شناختشون خیلی کمه ( پزشک ، هیت علمی و...) و بلعکس

شناخت از جنس مخالف باعث میشه زوج ها با آگاهی همدیگرو تکمیل کنن و با آرامش و آسایش با هم زندگی کنن و محل آرامش هم دیگه باشن. متاسفانه تو جامعه ما خانوما اکثرا شناخت و شکاف عجیبی دارن تو بحث شناخت آقایون.

و شناخت اکثرا سینه به سینه از مادر و طبق فرهنگ و تربیت خانواده پیش رفته و بدست آومده.

چیزی که متاسفانه تو همدری هم روزانه زیاد بهش برمیخریم اکثرا خانوما بد چند سال زندگی شناخت درستی از آقایون ندارن و اشتباهات استراتژیکی فاحشی انجام میدن که آسیب زاست واقعا ، البته شامل آقایون هم میشه.

در مورد شاخ دراوردنتون ، ممنون میشم کامل مسئلرو باز کنید و شفاف سازی کنید تا من هم آگاه بشم شاید بتونم اشتباهاتم رو اصلاح کنم .

ممنونم
    ویرایش توسط mercedes62 : چهارشنبه 20 اسفند 93 در ساعت 21:49

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    اقای بنز عزیز

شاید من خوب توضیح ندادم.

دقیقا اینکه انتظار داشتین در چند جلسه خانم در مورد نیازهای جنسی با شما صحبت کنن و اینکه حتی شوخ و راحت باشند برای من عجیب بود. بیشتر از این قادر به توضیح نیستم . ( من خودم ادم شوخی هستم اما دوستان زیادی از من اصلا در حضور اقایان شوخی نمیکنند حتی ارتباطی هم برقرار نمیکنند اما در منزل اصلا اینگونه نیستند)

و از دید من این نشان از عدم شناخت شما از دنیای خانمها دارد. البته من سال گدشته هم پستهایی از شما دیدم که مرا در این نظر تا حدی مطمین تر می کرد البته الان دقیقا خاطرم نیست کدام پست بود.( یک مورد که فکر میکنم فرشته مهربان به شما تذکر دادند گویا. )

غالبا هر چه حس خانمها نسبت به طرف مقابلشان عمیق تر باشد در روابط زناشویی خود بهتر عمل میکنند.

پس باید این فرصت را ایجاد کرد که از لحاظ عاطفی همسرتان تامین شود. ( معمولا عکس این قضیه در مورد اقایون صادق هست. کتابی را که معرفی کردم بخوانید)

بله من هم موافق شما هستم که خ از خانمها از اقایون دید درستی ندارند اما از دید من این مشکل خانمها فقط نیست مشکل اقایون هم هست.

یک مثال جالب و عجیب بزنم. جایی می خواندم که وقتی یک مرد زیبایی خانمش رو زیر سوال می بره انقدر اثر این انتقاد از لحاظ روانی زیاد هست که مثل این می مونه که شما غیرت یک مرد را زیر سوال ببرید.

در حالیکه بکرات می بینیم که اقایون از فلان قسمت اندام خانمشان براحتی ایراد میگیرند. انهم اندامی که مثلا پنهان نبوده و قبل از ازدواج رسمی می توانستند کاملا ببینند.

در حالیکه اقا این انتقاد را حق مسلم خود می داند اما همین انتقاد روح خانم خودش را می کشد.

یا مثلا دیدن فیلم های ...علی رغم داشتن همسر و.. شاید از دید خ از اقایون این خ طبیعی باشه اما از دید خانمش اصلا اینگونه نیست و خانم به چشم نوعی خیانت به این قضیه نگاه میکنه

در هر صورت دوست عزیز من دخترانی را در لباس بیرون و داخل دیده ام و از این همه تفاوت فاحش تعجب کرده ام. پس حقیقتش انتظار ندارم شما بعنوان یک اقا بتوانید براحتی پروسه شناخت را طی کنید. شناخت آدمها صرفا در چند جلسه راحت نیست. به نظر من بهتر هست در این مسیر از نظرات مشاورین آگاه و اعضای خانواده نیز بهره ببرید.

یک توضیح کوچک اضافه کنم. انتقاد از ظاهر خانمها باید خ هوشمندانه و با مهارت رخ بده تا هم اقا به هدف خودش برسه هم خانم احساسش نسبت به مردش فروکش نکند.

برایتان آرزوی خوشبختی دارم دوست عزیز

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

14. 4 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

Amir_23 (یکشنبه 02 فروردین 94), mahya_mo (یکشنبه 02 فروردین 94), mercedes62 (چهارشنبه 20 اسفند 93), meysamm (چهارشنبه 20 اسفند 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    سلام.
    بازم قضیه مهم به دل نشستن مطرح شد

من برخلاف بقیه دوستان میخوام نظر بدم.به نظر من اولین پسند باید پسند ظاهری باشه هر چقدرم بگیم طرف مقابل کلی محاسن اخلاقی و اجتماعی داره تا وقتی نتونیم از نظر ظاهری پسندش کنیم در آینده مشکل ساز خواهد شد.

پسند ظاهری و به دل نشستن یعنی اینکه از همون لحظه اول که طرفو می بینید تا حداکثر 24 بعدش یه حس خوب نسبت بهش پیدا کنید و اگه 24 ساعت رو رد کردید و همچنان در مورد ظاهرش تردید داشتید یعنی اون طور که باید به دل شما ننشسته.به دل نشستن یعنی اینکه پیش خودت فکر کنی اگه این همسرم بشه دوس دارم دستشو بگیرم،ببوسمش،باهاش رابطه نزدیکی داشته باشم و...یعنی یه کششی نسبت بهش داشته باشی.

بازم میخوام برخلاف بقیه دوستان نظر بدم.من بعید میدونم دختری که مثلا تو محیط کارش یا دانشگاه خیلی ساکت و خجالتی بوده باشه بعد از ازدواج بتونه با شوهرش به حد کافی شیطنت و شوخی و بگو بخند داشته باشه یا شایدم من دارم اشتباه میکنم ولی اون چیزی که من بین دوستام دیدم این طوری بوده.دخترایی که در عین داشتن حیا ولی به حد کافی تو بحثای دانشگاهی شرکت میکردن با همکلاسیای پسر خوش برخورد بودن و گاهی هم شوخیای مودبانه بینشون بوده اینا تو ازدواج هم واسه همسرشون شیطنت های دخترونه رو داشتن و برعکس دخترایی که همیشه ساکت و اخمو بودن بعد از ازدواج هم به خانم هایی خیلی ساکت و آروم و حرف گوش کن تبدیل شدند.

16. کاربر روبرو از پست مفید آی تک تشکرکرده است .

mercedes62 (پنجشنبه 13 فروردین 94)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)