به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 22 اسفند 93 [ 00:16]
    سطح
    2
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 42
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مادرشوهرم به خودش اجازه میده در مورد خانواده ی من نظر بده و دروغگوس.

1-مادرشوهرم خیلی زن بی خاصیت و سیاه قلبیه.تنها زندگی می کنه.اما پسراش جرات ندارن تنهایی با زنشون برن مسافرت چون خانم ناراحت میشه .
    2-خیلی دروغ میگه.مثلا واسه کارای عید گفت دخترم اومده کمکم کرده تا 2 شب.در صورتیکه دخترش نیومده بود.فقط از چهارتا عروساش انتظار داره.منم دوس ندارم برم کار کنم براش.چون تو دوران قبل عقد به خانواده ی من بی احترامی کردن.
    3- حتی واسه جهاز بردن یکدومشون نیومدن و فامیلشون مرده بود و رفتن شهرستان.منم دلم ازشون پره.با این که ترک سرابه و اونا از این رسما دارن که خونه ی عروس دامادو تمیز میکنن تحویل میدن اما بروشون نیاوردن و منو مامانم تمیز کردیم اونجارو.واقعا این کار درسته؟
    3-به خودش اجازه میده در مورد خانواده ی من نظر بده.مثلا میگه بچه ی خواهرت خیلی شیطونه.چرا همش خونه ی مامانتینا مهمونه.شیطونه میگه همونجا بگم به شما ارتباطی داره مگه ؟ اما بازم احترام نگه میدارم.
    خواهش میکنم هرکی میخونه در مورد هر چهار مورد نظر بده.ممنون دوستان گلم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اردیبهشت 98 [ 15:58]
    سطح
    58
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 652 در 153 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh110 نمایش پست ها
    1-مادرشوهرم خیلی زن بی خاصیت و سیاه قلبیه.تنها زندگی می کنه.اما پسراش جرات ندارن تنهایی با زنشون برن مسافرت چون خانم ناراحت میشه .
    2-خیلی دروغ میگه.مثلا واسه کارای عید گفت دخترم اومده کمکم کرده تا 2 شب.در صورتیکه دخترش نیومده بود.فقط از چهارتا عروساش انتظار داره.منم دوس ندارم برم کار کنم براش.چون تو دوران قبل عقد به خانواده ی من بی احترامی کردن.
    3- حتی واسه جهاز بردن یکدومشون نیومدن و فامیلشون مرده بود و رفتن شهرستان.منم دلم ازشون پره.با این که ترک سرابه و اونا از این رسما دارن که خونه ی عروس دامادو تمیز میکنن تحویل میدن اما بروشون نیاوردن و منو مامانم تمیز کردیم اونجارو.واقعا این کار درسته؟
    3-به خودش اجازه میده در مورد خانواده ی من نظر بده.مثلا میگه بچه ی خواهرت خیلی شیطونه.چرا همش خونه ی مامانتینا مهمونه.شیطونه میگه همونجا بگم به شما ارتباطی داره مگه ؟ اما بازم احترام نگه میدارم.
    خواهش میکنم هرکی میخونه در مورد هر چهار مورد نظر بده.ممنون دوستان گلم
    نمی دونم چرا بعضی ها اینقدر این مادر شوهر و خواهر شوهر و ... رو بزرگ می کنن برای خودشون
    سوال اولتون: مادر شوهر شما هر طوری که هست شما همون طور بپذیریدش، چون اون اینجوری بزرگ شده و اگه شما به رفتار اون توجه جزئی کنید بیشتر شما عذاب می کشید تا اون، پس بی خیال مادر شوهر و خواهر شوهر و ... به خودتون و زندگیتون بچسبید، هر حرفی زد از این گوشر بشنوید از اون گوش بدر کنید.
    سوال دومتون: بازم میگم توجه بیشتر و جزئی شما بیشتر از اون که به مادر شوهر تون کار داشته باشه، بیشتر شما رو عذاب خواهد داد پس سر مسائل کوچیک مثل کی خونه تمیز کرد و کی فلان چیزو خرید و کی فلان کارو برام کردو کی فلان هدیه رو دادو کی .... بی خیال همه اینا به زندگی و همسرتون و بعدها به گل پسر و گل دخترتون فکر کنید. (روح تون رو بزرگ کنید )
    سوال سوم: یه سوال؟ آیا وقتی اونا این کارا رو برات انجام ندادن، چیزی از ارج و قرب شما کم شد؟ ویا یه سوال کلی ، در صورت انجام اون کارا چی به شما اضافه میشد، دیدید که واقعاً چیز کوچکی هست این موضوع، (به بعضی مشکلات توی همین تالار نگاه کنید و ببینید زندگی بعضی ها در چه وضعیتی هست و برای حفظ زندگیشون چه کارا که نمی کنن، شما نیاز نیست کار خاصی بکنید فقط گذشته رو به گذشته بسپارید، فقط همین)
    سوال چهارم که بازم سه نوشتیدش: تنها راهکار این موضوع بی اعتنایی شماست (بی اعتنایی رو با بی احترامی اشتباه نگیرید) فلانی شلوغه،بگو خب بچه است دیگه، فلانی فلان کارو کرد (سکوت کن و اصلاً به چیزی که گفت فکر نکن)
    دیدی که چقدر مسائلی که مطرح کردید چیپ و پیش پا افتاده است،
    البته فراموش نکنید که این مسائل تا زمانی کوچک و بی ارزش هستن که شما بهش فکر نکنی و زندگیتو توی چهار چوب اون قرار ندی وگرنه اگه همین مسائل رو چوب کنی و بکوبی توی سر همسرت و خب اونم مطمئناً در بیرون از خونه مشکلاتی برای خودش داره و میاد خونه که آروم باشه و شما بجای منبع آرامش با این مسائل منبع تنش ایجاد کنید، اونوقت دیگه این مسائل مهم میشن، خانمان برانداز میشن و...
    پس سعی کنید از ابتدا روحتون رو بزرگ کنید و اصلاً با دید منفی به این مسائل نگاه نکنید.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 22 اسفند 93 [ 00:16]
    سطح
    2
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    مشکل اینه که من تازه مهرماه ازدواج کردم.اصلا به این مسایل توجه نمیکردم.اما الان چندوقته که شوهرم حتی طرفم نمیاد که نوازشم کنه.خودشم از این قضیه ناراحته.اما نمیدونم واسه حل این موضوع باید چیکار کنم؟بچه هم که نمیخواد.کارشم که شیفتیه.خونمونم که دور از خونه ی مادرم ایناس.از کارمم که بیکارم کرد شب خواستگاری.همیشه هم که کم انرژیه.بخدا افسردگی گرفتم .

- - - Updated - - -

مشکل اینه که من تازه مهرماه ازدواج کردم.اصلا به این مسایل توجه نمیکردم.اما الان چندوقته که شوهرم حتی طرفم نمیاد که نوازشم کنه.خودشم از این قضیه ناراحته.اما نمیدونم واسه حل این موضوع باید چیکار کنم؟بچه هم که نمیخواد.کارشم که شیفتیه.خونمونم که دور از خونه ی مادرم ایناس.از کارمم که بیکارم کرد شب خواستگاری.همیشه هم که کم انرژیه.بخدا افسردگی گرفتم .

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    دوست گرامی مشکلی بسیار حاد تر از ۴ موردی که بیان کردید وجود داره و شما از اون غافل هستید و اون دیدگاهتون به آدم هاست.

از نوع انتقاد کردنتون نسبت به مادر همسرتون متاسف شدم.

اگه به همین منوال با غضب به مسایل نگاه کنید شیرازه های یک زندگی سالم رو مورد هدف قرار دادید .
    کمی تامل کنید.

مطمئن هستم که داشتن یک زندگی خوب و عاشقانه جزو اهدافت هست پس واقع گرایانه تر به زندگی نگاه کن.

5. کاربر روبرو از پست مفید بی نهایت تشکرکرده است .

(آسمانی آبی) (چهارشنبه 13 اسفند 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 15:02]
    سطح
    20
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 13
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    39

تشکرشده 116 در 43 پست

Array
    سلام‌.به نظر من شما هم ادم بدبینی هستین که اینطوری صحبت میکنید حتی اگه مادر شوهرتون خیلی بد هم باشه بازم درست نیست بگید زن بی خاصیتیه‌.یکم مثبت فکر کنید.اینکه برید بهش کمک کنید چیزی ازتون کم نمیشه برعکس وقتی ببینه با وجود اخلاقاش شما بازم خوبید شاید خودشو اصلاح کنه ولی هر چی شما بد باشید اونم بدتر میشه.هر چی باشه مادر همسرتونه و اگه شما دوسش نداشته باشین همسرتون دوسش داره پس شما هم به خاطر همسرتون یکم مراعات کنید.اینکه در مورد خانوادتون نظر میدن شاید قصدی ندارن شاید مدل حرف زدنشون ناراحت کنندست .شما سریع جبهه نگیرین دشمن هم که نیستین.از طرز نوشتنتون معلومه که خیلی زودرنج و حساس هستید.یکم رو خودتون کار کنید.موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)