به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 فروردین 94 [ 15:52]
    سطح
    29
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    247

تشکرشده 112 در 69 پست

Array

انتخاب یک دختر برای دوست داشتن با وجود اینکه می دونی بهش نمیرسی کار درستی هست؟؟

سلام امیدوارم حال همه کاربران همدردی خوب باشه
    من هنوز نتونستم ازدواج کنم و هنوز هم دارم از تنهایی رنج میبرم نه روزم معلومه و نه شبم
    نمی دونم چیکار کنم نمی دونم چطور باید این وضع رو عوض کنم نمی دونم برنامه ام برای اینده چی هست
    به لحاظ روحی به شدت به هم ریختم دلم خیلی میخواد یکی رو دوست داشته باشم
    امروز صبح برای اولین بار بعد از اون شکست عشقی که خوردم چشمم به یه دختر خانم افتاد و همه وجودم پر از اشتیاق عشق شد اما خودم میدونم که نمی تونم بهش برسم و وصالی در کار نیست
    اما دوست دارم همینطوری دوستش داشته باشم و تا زمانی که ازدواج نکرده معشوقه ام باشه
    ایا به نظرتون این کار من درست هست یا نیست؟
    البته این سوال من اصلا جنبه شرعی و اسلامی ندارد خدا من رو به حال خودم رها کرده و چون رضایت و خواسته های من برای خدا مهم نیست من هم دنبال رضایت خدا نیستم به این خاطر پرسیدم که نکنه تو اینده حالم رو از اینی که هست بدتر کنه
    مرگ مادر مهربانی است که بچه خود را پس از یک روز طوفانی در اغوش کشیده نوازش می کند و می خواباند.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 05 اردیبهشت 94 [ 13:32]
    سطح
    21
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 37
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered1000 Experience Points
    تشکرها
    197

تشکرشده 103 در 45 پست

Array
    سلام دوست عزیز من نمیدونم شما چند سالت هست و شرایطتت چیه که نتونستی ازدواج کنی اما اینو بهت میگم همیشه زمانی که چیزی میتونه وسیله باشه میتونه انسان باشه میتونه و ... درکنارت باشه اما نتونی بدستش بیاری نتونی مال خودت بکنیش عذاب آوره ... خیلیم عذاب آوره ... اگه واقعا تنهایی خب یه مورد برای ازدواج پیدا کن و راحت کن خودتو .... نه با احساس خودت بازی کن و با احساس یه بنده خدا دیگه ...... دقیقا عنوان تاپیکت رو من تجربه کردم .... و به عنوان یه دختر این حرفارو زدم ...

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز من نمیدونم شما چند سالت هست و شرایطتت چیه که نتونستی ازدواج کنی اما اینو بهت میگم همیشه زمانی که چیزی میتونه وسیله باشه میتونه انسان باشه میتونه و ... درکنارت باشه اما نتونی بدستش بیاری نتونی مال خودت بکنیش عذاب آوره ... خیلیم عذاب آوره ... اگه واقعا تنهایی خب یه مورد برای ازدواج پیدا کن و راحت کن خودتو .... نه با احساس خودت بازی کن و با احساس یه بنده خدا دیگه ...... دقیقا عنوان تاپیکت رو من تجربه کردم .... و به عنوان یه دختر این حرفارو زدم ...

3. کاربر روبرو از پست مفید M.S.H تشکرکرده است .

Dreams end (یکشنبه 10 اسفند 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

لطفا مختصری در مورد سن و میزارن تحصیلات و اینکه شاغل هستید یا درامد چقدر دارید پس انداز دارید توضیح بدهید.
    بنظرم شما نیاز داری برای خودت هدف گذاری درست و دقیق داشته باشی اینجوری خیلی زودتر به هدفت میرسی اول باید شرایط را محیا کنید بعد معیارهار های خودت را بر اساس اولویت بندی عنوان کنی تا توسط مشاورین متخصص سایت و کاربرهای باتجربه سایت همدردی پالایش بشه اونوقت بهتر میتوانی تصمیم بگیری و زندگی مشترک موفقتری تشکیل بدهی
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    Dreams end عزیز
    تصمیمی که گرفتی صد در صد اشتباهه
    مثل این میمونه که کلتو روزی صد بار بکوبی به دیوار
    خب چی میشه؟
    فقط کلت داغون میشه...همین

میدونم احساس ناامیدی و ضعف و شکست و افسردگی میکنی ولی فقط و فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی و از این حال و احوال بیای بیرون

بهترین راهش سرگرم کردن خودت توی مسایل تفریحی سالم مثل داشتن برنامه منظم برای ورزش و سینما و تاتر خنده دار و کوه و پیاده روی و استخر و غیره هست.

با دوستان پسرت هفته ای یکبار برید بیرون و ناهاری چیزی بخورید

از فکر درباره این موضوع برای مدتی بیا بیرون اونوقت خودت میبینی که گزینه ها پیدا میشن و میتونی با صبر و حوصله و بدون استرس از دیر شدن ازدواج به انتخابت برسی

داداشای من یکیشون 41سالشه و یکیشون 34 سال..با اینکه تمام شرایط و امکانات ازدواج و تشکیل خانواده رو دارند هنوز زیر بار ازدواج نرفتن و استرس دیر شدن هم ندارند
    شما هم نگران نباش،دیر نمیشه..عوضش انتخابت رو از روی عقل و دل و تجربه انجام میدی

این چه کاریه که عاشق یه دختر بشی که میدونی بهش نمیرسی تا وقتیکه اون دختر ازدواج کنه؟ خب که چی؟ چی به شما میرسه؟ اون خانم ازدواج میکنه و میره و شما داغونتر میشی.

لااقل رو یه گزینه ای سرمایه گذاری وقتی و احساسی و مالی کن که از همون اول بدونی امکانش هست که بهم برسید و همیشه از همون اول بعد از شناخت کلی و جمع بندی شرایط سعی کن که یکم به قضیه جنبه رسمی تر بدی البته منظورم این نیست همون اول بسم ا... برید خواستگاری چون واقعا در شرایط این روزا این مساله نشدنی هست ولی ارتباط رو میتونید مثلا با حضور شخصی از خانواده مثل خواهر یا برادر برای آشنایی های اولیه طی کنید.

برو کارهاییکه که گفتم رو انجام بده تا حالت بهتر بشه و حواست هم یکم از این مساله پرت شه چون داره مثل خوره تمام عقل و روح و جسمت رو بیخودی میخوره.

یاحق

- - - Updated - - -

زندگی زیباست

6. 3 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 10 اسفند 93), اثر راشومون (یکشنبه 10 اسفند 93), بانوی آفتاب (یکشنبه 10 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 فروردین 94 [ 15:52]
    سطح
    29
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    247

تشکرشده 112 در 69 پست

Array
    لطفا مختصری در مورد سن و میزارن تحصیلات و اینکه شاغل هستید یا درامد چقدر دارید پس انداز دارید توضیح بدهید.
    بنظرم شما نیاز داری برای خودت هدف گذاری درست و دقیق داشته باشی اینجوری خیلی زودتر به هدفت میرسی اول باید شرایط را محیا کنید بعد معیارهار های خودت را بر اساس اولویت بندی عنوان کنی
    سلام khaleghezey مگه پست های قبلی من یادتون نیست خودتون تو تاپیک های قبلیم کمکم کرده بودین من نرم افزاری انو خوندم و شاغلم هم هستم در امدم هم خوبه و کلا مشکل مالی ندارم و 27 سالمه الان تنها چیزی که برام مهم هست عبور از این تاریکی و تنهایی ست
    معیارهام به ترتیب اولویت
    ظاهر و قیافه : من خودم نه چاق هستم و نه لاغر و میخوام همسرم هم نه چاق باشه و نه لاغر،،،،من زیبایی هایی رو که یک مرد داشته باشه رو دارم و میخوام همسرم هم زیبایی های یک زن رو داشته باشه
    اخلاق: من هیچ وقت ماهیت مرد بودنم رو تغیر ندادم و میخوام همسرم هم ماهیت خودش رو که یک زن هست رو حفظ کرده باشه من از خیانت متنفرم و وفای به عهد رو دوست دارم و میخوام همسرم هم با وفا باشه و تحت هیچ شرایطی خیانت نکنه من یه ادم قابل تحمل هستم حتی زمانی که به شدت عصبانی ام میخوام همسرم هم یه ادم قابل تحمل باشه

خانواده: خانواده من دستشون به دهنشون میرسه و محتاج کسی نیستند من میخوام خانواده همسرم هم این طوری باشند

دین : من به خدا عتقاد دارم و و دینم هم اسلام شیعی هست من هم نماز میخونم و هم روزه میگیرم البته هیچ وقت رابطه خوبی با خدا نداشتم از افراط و تفریط در دین خوشم نمیاد
    میخوام همسرم هم به خدا اعتقاد داشته باشه و در امور دینی طوری باشه که به مشکل بر نخوریم

حجاب و عفاف:من لباس تنگ نمی پوشم و و بیشتر لباس هایی رو دوست دارم که به ادم شخصیت میدن و میخوام همسرم هم لباس هایی رو بپوشه که شان و شخصیت زنانه اش حفظ بشه من حجاب رو در چادر نمی بینم از نظر من حجاب بدون چادر هم میشه

ازادی در عمل:من بعد ازدواج همسرم رو در جریان کارهام میذارم و دوست دارم همسرم هم من رو در جریان کارهاش بذاره

- - - Updated - - -

میدونم احساس ناامیدی و ضعف و شکست و افسردگی میکنی ولی فقط و فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی و از این حال و احوال بیای بیرون

بهترین راهش سرگرم کردن خودت توی مسایل تفریحی سالم مثل داشتن برنامه منظم برای ورزش و سینما و تاتر خنده دار و کوه و پیاده روی و استخر و غیره هست.

با دوستان پسرت هفته ای یکبار برید بیرون و ناهاری چیزی بخورید
    من نا امید نیستم و افسردگی هم ندارم من فقط تنهام و این تنهایی داره همه زندگیم رو بهم میریزه
    فیلم و ورزش و پیاده روی تنهایی ادم رو پر نمیکنن چون من همشون رو دارم انجام میدم
    همه دوستام ازدواج کردند و همشون با هسراشون میرن بیرون
    از فکر درباره این موضوع برای مدتی بیا بیرون اونوقت خودت میبینی که گزینه ها پیدا میشن و میتونی با صبر و حوصله و بدون استرس از دیر شدن ازدواج به انتخابت برسی
    من تنهایی رو دارم با همه وجودم حس میکنم درباره اش فکر نمیکنم دارم تجربه اش میکنم
    داداشای من یکیشون 41سالشه و یکیشون 34 سال..با اینکه تمام شرایط و امکانات ازدواج و تشکیل خانواده رو دارند هنوز زیر بار ازدواج نرفتن و استرس دیر شدن هم ندارند
    شما هم نگران نباش،دیر نمیشه..عوضش انتخابت رو از روی عقل و دل و تجربه انجام میدی
    برادر های شما مثل من چندین ساله که تنها هستند؟ منظور من از تنهایی اینه که هیچ کسی تو خونه من به جز در و دیوار نیست هیچ کسی رو ندارم که باهاش غذا بخورم و حرف بزنم هکه رفتند حتی پدر و مادرم هم کنارم نیستند
    این چه کاریه که عاشق یه دختر بشی که میدونی بهش نمیرسی تا وقتیکه اون دختر ازدواج کنه؟ خب که چی؟ چی به شما میرسه؟ اون خانم ازدواج میکنه و میره و شما داغونتر میشی.
    این طوری لا اقل یکی هست که بهش فکر کنم و دوستش داشته باشم
    مرگ مادر مهربانی است که بچه خود را پس از یک روز طوفانی در اغوش کشیده نوازش می کند و می خواباند.

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    Dreams end
    بازم میگم درست نیست کسی رو توی ذهن خودت دوست داشته باشی و باهاش رویاپردازی کنی و اینجوری به خودت لطمه بیشتر وارد میکنی

دوستات ازدواج کردند دلیلی نمیشه که شما هم هول شی بگی وای من عقب موندم ازشون من تنهام باید ازدواج کنم زودتر و فقط الان یه زن میتونه در کنارم باشه تا من احساس تنهایی نکنم و به آرامش برسم و عاشقش باشم و اینا

خیلی ها هستند که با تصور این مسایل ازدواج میکنن ولی خیلی خیلی خیلی تنهاتر از دوران مجردیشون میشن

خیلی وقتا تنهایی غذا خوردن بهتر از اینه که یکی باشه کنارت غذا بخوره که واقعا دلت ازش گرفته و ازش ناراحتی و همونی هم که داری میخوری ببخشید بالابیاری از اعصاب خوردی.

من با ازدواج مخالف نیستم هرگز، ولی با اینکه بخاطر استرس از تنهایی و دیر شدن زمان ازدواج و انتخاب هول هولکی و یا خیالات واهی از ازدواج،تن به ازدواج بدید مخالفم

شما در درجه اول باید روی خودت و ذهنت کار کنی و تمرکز کنی روی زندگیت.زووم کردی روی تنهایی

روزی چندبار پیش خودت هی تکرار میکنی : من تنهام..من تنهام..من تنهام
    شما تنها نیستی...خودت دلت نمیخواد با کسی در ارتباط باشی..دوست پیدا کن..باشگاه برو دوست پیدا کن..تور یه روزه برو دوست پیدا کن

برای آقایون ازدواج دیر نمیشه،نگران نباش
    مورد واقعی و خوب پیدا میشه ..وقتت رو با فکر کردن به مورد خیالی تلف نکن برادر من

یا حق

زندگی زیباست

9. 3 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

Dreams end (یکشنبه 10 اسفند 93), meinoush (یکشنبه 10 اسفند 93), اثر راشومون (یکشنبه 10 اسفند 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)