به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 27 مهر 94 [ 23:46]
    سطح
    16
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 12 پست

Array

6 دراستانه طلاقم.شوهرم وکیل گرفته..کمک کنید

سلام بچه هامن 20بهمن90عقدکردم و6تیرسال92عروسی کردم رفتم سرخونه وزندگیم..من وهمسرم دوفرهنگ متفاوت داشتیم..ولی اوایل باهمخوب بودیم مشکلی نداشتیم تااینکه کم کم پای خونواده ش بازشد وشروع کردن به اظهارنظراونادوست داشتن من تغییرکنم بشم مثل خودشون هی بیشتربهم فشارمی اومد من بیشترباهمسرم بحثولجبازی میکردم..مثلا یه باررفتیم مسافرت بین ما دعواشدعاملش هم خواهرش بود وهمسرم همش ازش دفاع میکرد.وقنی برگشتیم دم عید بود ماقهربودیم وهمسرم کل عیدددیدنم نیومد..کلابامن قهربود..تااینکه باوساطت پدرمن اشتی کردیم عروسی رو اونجوری کهه دلشون خواست گرفتن..بعدعروسی یه برادرمجرد داشت که همیشه خونه مابود یعنی از تیر تا اخر اذربه بهانه اینکه اینجامیره سرکارباشوهرم کارمیکنه..یه بار اومدخونه من فشارم روی هفت بود جواب سلامش روارام دادم بعدشام شوخورد وقهرکرد رفت..منوشووهرم دعواگرفتیم اونم منوزد..وازخونه بیرون کردیک ماه خونه بابام بودم حتی یه تماس هم نگرفت دوبار باتلاش یکی از دوستای متشکرمون من اومدم خونه..بماند که هردفعه دعوایی پیش می اومدمنو تهدید به طلاق میکرد..این دفعه هم سر یه موضوع مسخره که اینترنت خونه چراقطع ما دعوامون شد..منو به حدمرگ زدولی من باز دوروز خونه بودم روز سوم قفل خونه رو عوض کرد ازسرکاراومدم پشت درموندم..مجبورشدم برم خونه بابام..بعداون رفته وکیل گرفته وکالت نامه امضاکرده که هماهنگ کنه من برم توافقی جداشیم..الان یک ماهه من خونه پدرم هستم وهیچ خبری ازش ندارم ...درهمین حین داییش فوت کرد..من میخواستم برم مراسمش شهرستان جواب منونداد..به باباش زنگ زدم گفت نیازی نیست بیای..همه خانواده من میگن جداشو...ولی من رفتم پیش مشاور از دوست مشترک مون خواستم حرفایی که شوهرم توی این مدت بهش زده رو به مشاورانتقال بده..امروزدوستمون رفت پیش مشاور...بچه کمکم کنید شوهرم برگرده واقعادوستش دارم...وباخودتنهاش مشکل ندارم..توروخدا..من شب وروز ندارم...بچه ها زود بهم جواب بدید..دلمون شکسته..یعنی اون دوستم ننداره که میخوادمنوطلاق بده

2. کاربر روبرو از پست مفید saba.khaste تشکرکرده است .

mohi (چهارشنبه 20 اسفند 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    من از صحبت هاتون فکر میکنم ... شوهرتون به تنهایی هم مشکل داره.
    میزدتون.....کلید خونش عوض میکنه زنش تو کوچه بمونه!؟؟؟؟؟؟ا

4. 8 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

hajes (پنجشنبه 14 اسفند 93), mohi (چهارشنبه 20 اسفند 93), mordad (پنجشنبه 07 اسفند 93), Old Boy (جمعه 08 اسفند 93), هم آوا (جمعه 08 اسفند 93), آنیتا123 (شنبه 09 اسفند 93), اثر راشومون (پنجشنبه 07 اسفند 93), بارن (پنجشنبه 07 اسفند 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اسفند 95 [ 00:12]
    سطح
    40
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 146
    Overall activity: 63.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    223

تشکرشده 333 در 122 پست

Array
    سلام دوست عزیزم.نگران نباش و.خونسردیتو حفظ کن.تو اینکه شما و همسرت مهارت های زندگی.بلد نبودید شکی نیس اما عزیز من به نظرت با بحث لجبازی میتونی تو قلب ی مرد جا پیدا کنی؟زن اگر ملکه شوهرش بشه فقط با زبون نرم.و سیاست زنانه شده.همین!سیاست زبون نرم عواطف زنانه!ی مختصر از دعواها توضیح دادی ولی نگفتی رفتار شما واکنش شما و همسرت چطور بوده که به کتکاری رسیده.لطفا لطفا لطفا کلید مردان دکتر حبشی گوش کن خیلی بهت.کمک میکنه.این مشاور ک رفتی پیشش نمیتونه با همسرت صحبت.کنه و مشکلاتو ریشه یابی کنه بلکه همسرت نرم تر شه انشالا...شما و.همسرت چندساله هستین؟

6. 2 کاربر از پست مفید mordad تشکرکرده اند .

mohi (چهارشنبه 20 اسفند 93), هم آوا (جمعه 08 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 12 پست

Array

دراستانه طلاقم.شوهرم وکیل گرفته ..کمک کنید

ممن متولد68هستم وهمسر59 دقیقا نه سال ونیم باهم اختلاف سنی داشتیم..ولی دوستش داشتم وبا خودش به تنهایی مشکل نداشتم..همسرم من سه ویژگی بارز داره عجول وعصبی ولجباز.ومغرور بیش ازحد...ولی من دخترارومی بودم اصلا غرور برام معنی نداشت که بخوام واسه زندگی وشوهرم مغرور باشم ولی الان منم کمی ازاون ندارم..مثلا من بهش میگفتم وقتی عصبی هستم چیکارکن..چطوراروم میشم یاازیه چیزی بدم می اومد بهش میگفتم ولی اون وقتی نقطه ضعف منو میفهمید بیشتراذیتم میکرد..مثلا یه خواهرش بامن بدبود باعث اختلاف ماتوی مسافرت شد من بخدا برای حفظ احترام خودم کوچکترین حرفی بهش نمیزدم و احترام میزاشتم بهش ولی مثل سابق خونه ش نمیرفتم..ولی بهش حساس بودم...واون شدیدا به شوهرم وابسته بود...من بهش گفتم یه کم باهاش کمترحرف بزن پچ پچ کن..جلوش سرم دادنزن بی احترامی نکن..ولی بدترمیکرد..من هی تحمل میکردم یه جا میترکیدم دعوامیشد بحث میشد..منم گریه میکردم بدوبیرا میگفتم به اون وخانواده ش..بعد قهروبعدهم خودم باهش اشتی میکردم...بچه ها موندم چیکارکنم...الانم که باباش بیمارستان..

- - - Updated - - -

ما یه دوست مسترک داریم که شوهرم باهاش حرف زده..ازدوست مشترکمون خواستم که مشکل حل کنه یا باهاش حرف بزنه واینکه امروز مشاورم با دوست مشترکمون تنهایی ملاقات کرد و قراره بعدش ساعت 8 امشب هم من برم باهاش حرف بزنم..امیدوارم بهم نگه که جدایی تنها راه حل...

8. کاربر روبرو از پست مفید saba.khaste تشکرکرده است .

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    سلام چرا خودت باهاش حرف نمی زنی به دوستت اعتماد داری ؟
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

10. 2 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

mohi (چهارشنبه 20 اسفند 93), هم آوا (جمعه 08 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 12 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط zendegiye movafagh نمایش پست ها
    سلام چرا خودت باهاش حرف نمی زنی به دوست...ت اعتماد داری ؟
    عزیزم همسرم جواب تلفن منو نمیده جواب اس ام اس منو نمیده حاضرنیست حرف بزنیم..مشاورم که میرم پیشش بادوست همسرم حرف زده وقرار ترتیب یه قرارملاقات باهمسرم روبدن..البته دوستش قراره اینکاررو انجام بده من فقط خیلی استرس دارم...چون پدرش بیمارستان..
    ویرایش توسط saba.khaste : پنجشنبه 07 اسفند 93 در ساعت 23:30

12. کاربر روبرو از پست مفید saba.khaste تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    من اصلا دلیل و پافشاریتون به زندگی پر از زد و خورد و فحاشی و فشار عصبی درک نمیکنم!!!!!
    10 سال ازتون بزرگتره!!!جواب تلفن نمیده و حرصتون در میاره!؟ همسرتون مشکلات اساسی دارن که فکر کنم با اصرار مشاور و دویتتون هم برگرده باز رکز نو روزی از نو زندگبتون مگر اینکه حاضر بشه خودش تغییر بده

14. 3 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

mohi (چهارشنبه 20 اسفند 93), نادیا-7777 (جمعه 08 اسفند 93), هم آوا (جمعه 08 اسفند 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    مادامیکه انسانها مضلوم باشند نیاز به یک ظالم دارند
    یا حق
    زندگی زیباست

16. 4 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

mohi (چهارشنبه 20 اسفند 93), mordad (دوشنبه 11 اسفند 93), گیسو کمند (شنبه 09 اسفند 93), هم آوا (جمعه 08 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 12 پست

Array
    سلام.بچه ها میشه بهم کمک کنیدهرروز باخانواده ام درگیرم..هرروزبهم میگن طلاق بگیر..بچه ها ازتون خواهش میکنم بهم کمک کنید...
    بچه ها راهنمایی کنید...توروخداتوی بدشرایطی هستم..راهنمایی کنید چراهیچکس برام کامنت نمیزاره..چیکارکنم...بچه هاچطوری همسرم روجذب کنم..همسرم درخواست فقط رفته پیش وکیل وکالتنامه امضاکرده..ولی من نرفتم ..به وکیل گفته توافقی طلاق بگیریم...بچه هاچطورمنصرف کنم..حتی به وکیلش گفتم پرونده رو همینجوری نگه دار..درجریان نزار...قبول کرده بهم گفت بهت کمک میکنم به زندگیت برگردی...پیش مشاوررفتم..قراره باشوهرم حرف بزنه...بچه ها کمک کنید..خواهش میکنم..ازنطرروحی وروانی داغونم

18. کاربر روبرو از پست مفید saba.khaste تشکرکرده است .

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام دوست عزیز

به عنوان کسی که همه این روزها رو گذرونده میخوام باهات صحبت کنم

اولا اینکه زندگی یک مسیری دو طرفه است.یعنی باید هر دو طرف قلبشون برای زندگی بتپه.نه فقط یک نفر.

پس همین قدر که شما زندگیتو دوست داری و نمیخوای طلاقی اتفاق بیفته همسرت هم باید دلواپس زندگیش باشه.

جاهایی که نباید کوتاه میامدی کوتاه امدی.

من بارها و بارها به زنایی که شوهرانشون دست بزن دارن گفتم بازم میگم.وقتی شوهرتون بدون دلیل سیاه و کبودتون میکنه صد در صد برید و از پزشکی قانونی نامه تهیه کنید.این برای این نیست که شما بخواین برید طلاق بگیرید.یا هر روز نامه رو بکوبونید توی سرش.نامه رو تو خونه هم نگه ندارید.یه جایی که عقل جن هم نرسه قایمش کنید.این نامه فقط برای روز مباداست.چه بسا فردا روزی همین نامه موجب خجالت و شرمساری همسر شما بشه.و اگر ایشون خواست قانونی اقدام کنه و حق و حقوق شما رو نده شما دستت خالی نباشه (با کسی که میره سراغ وکیل و قانونی رفتار میکنه باید قانونی رفتار کنی)

وقتی همسرتون قفل در خونه رو عوض میکنه حتما حتما همسایه ها رو شاهد بگیرید(نه با دادو بی داد و قشقرق به پا کردن.بلکه با سیاست ) که خواستم بیام خونه ام اما قفل در عوض شده بود.اینا ممکنه یه روزی به درد بخوره.چرا که مرد تحت هیچ شرایطی حق این کارو نداره.منزل مشترک منزل زن محسوب میشه.

این که میگی من همسرم رو به تنهایی دوست دارم که کاملا اشتباهه.همسر شما جزیی از خانوادشه و خانوادش جزیی از اونه.
    پس باید به خاطر خودش چشمت رو به روی خیلی چیزا ببندی.

در مورد طلاق هم نگران نباش.ممکنه همش فیلم و بازی برای ترسوندن شما باشه.شما اگر نخوای هیچ طلاق توافقی صورت نمیگیره.حتی اگر بهترین وکیل دنیا رو هم گرفته باشه.طلاق غیر توافقی هم که حداقل دو سال طول میکشه که تو این دوسال هزاران اتفاق ممکنه بیفته.

با خانوادت بحث نکن و بهشون بگو میخوام یه مدت فکر کنم.اروم باشم و با عقل و درایت نه فشار و احساسات تصمیم بگیرم.
    بهشون بگو برای طلاق همیشه وقت هست .

ازشون بخواه در مورد این موضوع فعلا با شما صحبتی نکنن.

دوست عزیز اروم باش.
    شلوغ کاری در این مواقع فقط کارو بدتر میکنه.

شما به هیچ عنوان و تحت هییییییییچ شرایطی حرفی از طلاق نمیزنی.چون این حرف یعنی از دست دادن همه حق و حقوقت و جدا شدنت در عرض یکساعت.

پس اگر وکیلش باهات تماس گرفت فقط میگی من قصد طلاق ندارم.هرکسی خودش طلاق میخواد اقدام کنه.همسر شما اگر زرنگ باشه هیچوقت یکطرفه برای طلاق اقدام نمیکنه چون این کارش یعنی همه حق و حقوق شما رو میده و محکوم میشه.از طرفی هم وقتی شما توافق نکنی هیچ کاری از پیش نمیره.و پی این رو به تنش میماله که چند سال عمرش رو توی دادگاه تلف کنه.
    اون موقع میشینه و فکر میکنه که ممکنه راهای دیگه هم باشه (مثلا سازش)

یه مدت به خودت و همسرت ارامش بده...انقدر یکطرفه سعی در ساخت این زندگی نکن که نتیجه عکس میده.

فکر کن اصلا ازدواج نکردی....با همسرت هیچ تماسی نگیر.این کارت اوضاع رو بدتر میکنه با توجه به چیزایی که از روحیات همسرت میگی.نه اس ام اس نه تماس نه واسطه.

هیچیه هیچی .
    اینکه همسرت شما رو تا حد مرگ میزنه یعنی اینکه مشکلات روحی داره و باید درمان بشه.اونم سر موضوع ساده ای مثل اینترنت ؟!
    مگه شما کارمند مخابراتی؟یا مگه شما رفتی اینترنتو قطع کردی؟

الان وقتی مناسبی برای هیچ نوع تصمیم گیری نیست.

الان بهترین کار اینه که شما و همسرت یه مدت شاید 5 الی 6 ما و کم و بیش ، باهم در ارتباط نباشید.تا هر دو تون اروم بشید.مردها دیر تر اروم میشن.شما هم خواهشا دست از تماسای مکرر و واسطه بازی بردار و بگذاز همسرت دلش برات تنگ شه

این کارای شما بدتر همسرت رو جری میکنه که بیشتر روی موضعش پافشاری کنه.

نگران نباش.اتفاقی که قراره بیفته میفته.توکل به خدا کن.
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

20. 12 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

anisa (چهارشنبه 20 اسفند 93), bitabi man (دوشنبه 11 اسفند 93), mohi (شنبه 09 اسفند 93), paria_22 (شنبه 09 اسفند 93), گیسو کمند (شنبه 09 اسفند 93), نادیا-7777 (شنبه 09 اسفند 93), آنیتا123 (شنبه 09 اسفند 93), اقای نجار (شنبه 09 اسفند 93), اثر راشومون (شنبه 09 اسفند 93), به دنبال خوشبختی (شنبه 09 اسفند 93), بارن (شنبه 09 اسفند 93), رها68 (جمعه 08 اسفند 93)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)