به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 بهمن 99 [ 21:01]
    سطح
    52
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 93
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 10 در 6 پست

Array

6 استاد مجرد من و ارتباط من با ایشون

سلام
    امیدوارم که کمکم کنید
    من 25 سالمه و استادم 33سالش هر دو مجرد و مذهبی هستیم.
    چیزی که خیلی ذهن من را درگیر کرده ارتباط با استادم است
    بذارید براتون توضیح بدم
    من قبلا به این استادم علاقه داشتم و هیچ ارتباطی هم با ایشون نداشتم ولی سر اینکه ایشون استاد راهنمای من یودن شمارشون را گرفتم و ارتباطمون هم در حد پیامکی بوده ایشون خیلی مراعات میکنن و من هم همین طور.
    ارتباط پیامکی ما هم واقعا سالم بوده و در مورد مسائل درسی بوده. ولی یه خورده من ارتباط را بیشتر کردم تا شاید از این طریق بتونم نظر ایشون را جلب کنم منظور از اینکه بیشتر کردم باز در مورد مسائل درسی بود.
    نمیدونم ایشون متوجه علاقه من شدن یا نه.
    ولی من هم از پاسخگویی و بعضی رفتارهایی که ایشون داشتن احساس میکنم ایشون هم برای شناخت این ارتباط را ادامه دادن نمیدونم شاید هم من اشتباه میکنم.
    ولی خوب تا جایی که من میدونم ایشون تو دانشگاه با هیچ خانومی در این حد رابطه نداشته. ولی میخواستم بدونم تو این مدت که با ایشون در رابطه هستم چطور برخورد کنم و چیکار کنم که نظرشون را برای ازدواج جلب کنم؟اگر من اشتباه میکنم چه دلیلی داره؟
    یه مورد دیگه که من تقریبا 1.5 سال پیش فهمیدم که ایشون مایل به ازدواج هستند ولی تا الان ازدواج نکردن واقعا برام سواله که یه آدم مذهبی که 33 سالشه و از لحاظ کاری و مالی در شرایط خوبی به سر میبره چرا از اون موقع تا الان ازدواج نکرده؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اردیبهشت 98 [ 15:58]
    سطح
    58
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 652 در 153 پست

Array
    در این مورد قبلاً هم من یه پست گذاشته بودم و این بود که هر رفتار پسر مجرد نشاندهنده این نیست که علاقه ای برای ازدواج هست و توصیه من به شما اینه که اصلاً توی تخیلاتتون سیر نکنید تا اگه یه روزی شنیدید که استادتون ازدواج کرده دچار شکست عشقی و افسردگی نشید و اگر هم که یه روزی به شما ابراز علاقه کرد و از شما خواستگاری کرد چیزی رو از دست ندادید.
    قبل از اینکه به صورت رسمی از شما خاستگاری نکرده خودتون رو وابسته ایشون نکنید تا از دو چیز جلوگیری کنید
    اول از افسردگی و شکست عشقی (در صورتی که ایشون با شخص دیگه ازدواج کنه)
    دوم هم از اینکه با ادامه دادن این رابطه احساسات شما بر عقلتون غلبه خواهد نمود و در صورتی که یک روزی هم این آقا از شما خواستگاری کرد شما چون وابسته ایشون شدید و در صورتی هم که این آقا شرایط کافی و لازم برای ازدواج با شما رو نداشتن، اما احساسات شما اجازه نخواهد داد که شما عاقلانه تصمیم بگیرید تا عاشقانه زندگی کنید
    پس در هر دو حالت به ضرر شماست.

3. 7 کاربر از پست مفید به دنبال خوشبختی تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (یکشنبه 03 اسفند 93), anastazia (یکشنبه 03 اسفند 93), maryam123 (یکشنبه 03 اسفند 93), meysamm (یکشنبه 03 اسفند 93), واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), بانوی آفتاب (یکشنبه 03 اسفند 93), بارن (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazi93 نمایش پست ها

ولی یه خورده من ارتباط را بیشتر کردم تا شاید از این طریق بتونم نظر ایشون را جلب کنم منظور از اینکه بیشتر کردم باز در مورد مسائل درسی بود.
    نمیدونم ایشون متوجه علاقه من شدن یا نه.
    ولی من هم از پاسخگویی و بعضی رفتارهایی که ایشون داشتن احساس میکنم ایشون هم برای شناخت این ارتباط را ادامه دادن نمیدونم شاید هم من اشتباه میکنم.
    ولی خوب تا جایی که من میدونم ایشون تو دانشگاه با هیچ خانومی در این حد رابطه نداشته. ولی میخواستم بدونم تو این مدت که با ایشون در رابطه هستم چطور برخورد کنم و چیکار کنم که نظرشون را برای ازدواج جلب کنم؟اگر من اشتباه میکنم چه دلیلی داره؟
    شما اشتباه میکنی و دلیلش اینه که هیچ نشانه ای، هرچند کوچک، مبنی بر علاقمندی استادت به شما وجود نداره
    ما از کجا میدونیم با هیچ خانومی تو دانشگاه رابطه پیامکی نداشته ؟!
    مگه همه دانشگاه از کمیت و کیفیت رابطه شما باخبرن ؟

اصلا فکر نکن میتونی کاری انجام بدی که نظرش رو جلب کنی، احتمالا نتیجه عکس میده.
    کاملا خودت باش.
    بنظرم بهتره محدوده رابطه ات رو با استادت مشخص کنی.
    رابطه ات رو باهاش کمتر و حتی قطع کن.
    ببین اصلا سراغی ازت میگیره.

بعضی از آقایون زیادی محترمانه رفتار میکنن،
    خیلی بیشتر از اونچه که در عرف وجود داره.
    به همین دلیل طرف مقابلشون این احترام زیاد رو به عشق و علاقه تعبیر میکنه.

فکر نمیکنی اینجوری باشه ؟
    وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

5. 7 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (یکشنبه 03 اسفند 93), maryam123 (یکشنبه 03 اسفند 93), کیانا 93 (سه شنبه 05 اسفند 93), واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), بانوی آفتاب (یکشنبه 03 اسفند 93), دختر بیخیال (یکشنبه 03 اسفند 93), صبا_2009 (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    مورد دیگه که من تقریبا 1.5 سال پیش فهمیدم که ایشون مایل به ازدواج هستند ولی تا الان ازدواج نکردن واقعا برام سواله که یه آدم مذهبی که 33 سالشه و از لحاظ کاری و مالی در شرایط خوبی به سر میبره چرا از اون موقع تا الان ازدواج نکرده؟
    با سلام

مسله شما کاملا حل شده است، اما متاسفانه بخاطر علاقه ای که در شما ایجاد شده شما این مسله و مبهم و پیچیده و حل نشده میپندارید.

ببنید ایشون 33 سالشونه!پس ایشون یک فرد بالغ ، عاقل هستند
    ازطرفی استاد دانشگاه هستن و حتی طبق گفته خودتون از نظر شغلی و مالی برای استارت یک زندگی متاهلی مشکلی ندارند
    و از همه مهمتر ایشون مایل به ازدواج هستند!

پس از نظر عقلی و منطقی باتوجه به داده های مسله اگه بخوایم بررسی کنیم ، ایشون مشکلی از لحاظ اقدام برای خواستگاری ندارند، حتی اگه مشکلی هم وجود داشته باشه فعلا برای شما پوشیده است.

ایشون اگه مایل به ازدواج با شما باشند خیلی رسمی اقدام میکنند. شما رو هم که میشناسند. بنابراین نیازی نیست که شما تلاشی بکنید و به این رابطه بی هدف ادامه بدهید.

حتی زمانی که ایشون به خواستگاری شما بیایند ، همینکه ایشون با شما که دانشجوشون هستید فراتر از حد یک دانشجو رابطه دارند هرچند رسمی برای شما باید یک نشونه باشه ،
    به سطح ارتباط ایشون با سایر دانشجویانشون فکر کنید !

اگه همین میزان رابطه و با سایر دانشجویانی که استاد راهنمای اول یا دوم یا حتی استاد مشاورشون هستند داشته باشند شما این قضیه و میپسندید ؟ و مشکلی با این قضیه نخواهید داشت؟

شاید ایشون هیچ علاقه ای بشما نداشته باشند و صرفا بخاطر اینکه شما خودتون رابطه و بیشتر کردید اونم رابطه ای کاملا غیر ضروری و ایشون روی حساب احترامی که برای شما قایلند پاسخ شما و میدهند.
    شاید از این شیوه رابطه ناراضی هستند و حتی قصد خاتمه اش و داشته باشند . ولی روی حساب رودرواسی نمیتونند عنوان کنند.

و حتی ممکنه چون شما دوست دارید ایشون بشما علاقه ای داشته باشند حرکات و کارهای ایشونو از روی منظور برداشت میکنید.

حتی ممکنه علاقه ای داشته باشند ولی اگه این هم درست باشه راهش اینی نیست که شما رفتید خودشون راهش و پیدا خواهند کرد نیازی به کمک شما در این مرحله نخواهند داشت.

به مسله ای که جناب خارپشت اشاره کردند دقت کنید:

بعضی از آقایون زیادی محترمانه رفتار میکنن،
    خیلی بیشتر از اونچه که در عرف وجود داره.
    به همین دلیل طرف مقابلشون این احترام زیاد رو به عشق و علاقه تعبیر میکنه.

فکر نمیکنی اینجوری باشه ؟

متاسفانه بنده این مسله ای که ایشون عنوان کردند دوبار در دانشکده خودمون شاهدش بودم !

آقا پسر به خیال خودش داره احترام میذاره !
    یا جو گیر شدند و میخواین نقش فرشته نجات و برای دختر خانم بازی کنند.

و بیهوده در کارها و مشکلاتی که اصلا بهشون ارتباطی نداره دخالت میکنند و نظر میدهند و بدون درخواست دختر خانم کمکشون میکنند !

حالا آقا پسر هیچ قصد و منظور خاصی از این حرکت نداشتند اما متاسفانه دختر خانم تمام این حرکات و رفتارها و کمک های ایشون طوری برداشت کردند که انگار آقا پسر علاقه ای بهشون دارند .

بعد مدتی آقا پسر کلا فارغ التحصیل میشند و از دانشگاه میرند دختر خانم میمونند با یک عالمه علامت سوال که چی شد ؟ پس چرا خواستگاری نکرد؟

یا حتی موردی دیدم که آقا پسر از دوست ، دختر خانم خواستگاری کرده ، و دختر خانم موند با یک عالمه علامت سوال و سردرگمی که این همه توجه چی بود و خواستگاری از دوستش چی بود؟ کدومو پس باور کنه!!!!!

اینها داستان نیست متاسفانه مورد هاییست که به شخصه شاهدش بودم ! معلومه که بواسطه دختر بودنم ، دختر های ماجرا و میشناختم و از نزدیک شاهد اذیت شدنشون و اشک هاشون و دل شکستگیهاشون بودم!

بنده علاوه بر اینکه با این شیوه رفتاری آقایون مخالف بودم و اصلا این شیوه برخورد و نمیپسندم!
    اما دختر خانم ها و مقصر میدونستم چون نباید اجازه میدادند این آقایون با این رفتارهای حال به عمد یا غیر عمد نادرست ، بازیشون بدهند!

نباید تا زمانی که یک پسر ازشون بصورت رسمی خواستگاری نکرده ، دلبسته میشند!

الان به شما هم دوستانه پیشنهاد میکنم ، طرف اینجور روابط نرید ، باتوجه به علاقه ای هم که در شما ایجاد شده براتون بسیار آسیب زاست .
    بهتره تا بیشتر از این وابسته نشدید از آسیب های آینده جلوگیری کنید و زودتر این روابطه غیر ضروری و قطع کنید.

مطمعن باشید اگه این آقا قصد ازدواج با شما و داشته باشند اقدام رسمی ای انجام میدهند.

امیدوارم همیشه حواستون به احساسات پاک و معصومتون باشه .

احساساتتون مثله یک کودک معصوم و دلنازکند ، خیلی باید مراقبشون باشید ، اینقدر ارزشمند هستن که نباید خرج هر کسی بشوند.
    قبل از سپردنش اول لیاقت اون شخص و بسنجید بعد بسپرید دستش.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

7. 8 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (یکشنبه 03 اسفند 93), maryam123 (یکشنبه 03 اسفند 93), meysamm (یکشنبه 03 اسفند 93), واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), آزرم (یکشنبه 03 اسفند 93), به دنبال خوشبختی (دوشنبه 04 اسفند 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 04 اسفند 93), بارن (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    به نظر من وقتی که موضوع شما ازدواجه نیازه که همیشه مهربون و پذیرا باشه رفتارتون. خوش اخلاق باشین. در عین حال متین هم باشید. اینطوری اگه مایل باشن میان برای خواستگاری. اگه هم نه که نمیان.

برای وابسته نشدن. کل کاری که نیازه بکنین اینه که تو ذهنتون به اون اقا پرو بال ندین. فقط وقتی می بینینش و یکی دو ساعت قبل از دیدن ایشون بهش فکر کنین. بعدش اصلا. انگار که نیست. خودتون کلی کار دارید حتما. پس وقتایی که این اقا جلو چشمتون نیست تمرکزتون رو رو کارهای خودتون بذارین.

در نظر بگیرین که ممکنه اصلا ایشون به فکر ازدواج و این چیزا نباشن و یا به فکر ازدواج با شما نباشن. پس زمانی که نمی بینین ایشون رو اصلا تو ذهنتون بزرگش نکنین تا اذیت نشین بعدا.

وقتی می بینینش خوب و خوش خلق باشین لباساتون هم مرتب باشه کلا خوب باشین. وقتی نمی بینینش هم اصلا بهش فکر نکنین.

در مورد جذب این اقا یا هر اقایی فکر می کنم یه مشاور خوبپیدا کنین حضوری برین و کتاب های مرتبط به این موضوع رو بخونین کمک می کنه بهتون. متاسفانه در مورد جذب چیز زیادی نمی دونم که بخوام راهنمایی تون کنم.

موفق باشید

9. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (یکشنبه 03 اسفند 93), به دنبال خوشبختی (دوشنبه 04 اسفند 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 04 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 10 در 6 پست

Array
    سلام
    دوستان عزیز واقعا ممنونم که نظراتتون را گذاشتید
    البته من الان به ایشون وابسته نشدم من قبلا به ایشون علاقه داشتم و قبلا بهشون وابسته شدم که تازه الان باهاشون ارتباط پیامکی دارم و الان خوب وابستگی بیشتر شده.
    تصمیم دارم حضوری که دیدم یه جوری بهشون بگم که خواستگار دارم( نه اینکه بهشون ابراز علاقه کنم و بگم خواستگار دارم و بیا خواستگاری) مثلا بفهمه که ممکنه ازدواج کنم.
    میخوام یه طوری هم بهشون بگم که صددرصد قرار نیست ازدواج کنم ولی خوب امکانش هست که ازدواج کنم. ولی حس میکنم اینطور اگر واقعا منو زیر نظر گرفته اقدام کنه چون ممکنه از دست بده منو.
    به نظرتون خوبه ؟اگر خوب نیست تحلیلتون چیه؟
    چون حس میکنم اگر بفهمه خواستگار دارم شاید جراتش را پیدا کنه و بیاد جلو اگر واقعا منو بخواد.
    چون خودم هم از این بلاتکلیفی خسته شدم و این ارتباط را هم گفتم شاید میخواد منو بیشتر بشناسه ادامه بدم البته ناگفته نماند که من ازشون شماره گرفتم ولی سر یه قضیه ای خودشون به من گفتن که بهشون پیام بدم (البته مسئله درسی بود) ولی خوب من هم این قضیه را گرفتم به اینکه ایشون با این کار میخوان منو بیشتر بشناسن و این حرفا.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    به نظر من اینکارو نکنید چون ممکنه بدتر فکر کنند که پس اگه حتی اقدام هم میکردند برای خواستگاری شما حتما جواب منفی میدادید و به ایشون فکر نمیکنید.(البته ممکنه، اگه ایشون تا حالا شمارو زیر نظر میداشتند و جرات خواستگاری کردن نداشته باشند ممکنه اینگونه فکر کنند.و کلا دیگه اگه داشتن آمادگیشو کسب میکردند که از شما خواستگاری کنند دیگه اینکار هم نکنند)

بنظر من بهتره شما ارتباط غیر ضروریتون با ایشون قطع کنید ، و بهشون زیاد فکر نکنید چون ممکنه ایشون اصلا قصد ازدواج با شما و نداشته باشند. اینطوری کمتر اذیت خواهید شد.

ارتباط پیامکیتون و اگه ضروری نیست دیگه ادامه ندید! لزومی نداره نشون بدید که خواستگار دارید چون اصلا بنظرم درست نیست یک دانشجو به استادش بگه خواستگار دارم! حالا به هرصورتی که گفته بشه!

به استاد اصلا زندگی شخصی شما مربوط نیست، بدتر با این حرف و حرکات شما ممکنه اگه زیر نظرتون داشته باشند هم فکر کنند دختر سبکی هستید و برداشت اشتباهی داشته باشند .

ایشون شما رو میشناسند ، اگه قصد جدی ای داشته باشند اقدام خواهند کرد.لازم نیست شما کاری انجام بدید. در حد همون استاد و شاگرد باشید کافیست. فقط سعی نکنید تا زمانی که ازتون خواستگاری رسمی نکردند در مورد ریز کارها و رفتارهاشون فکر کنید و برای خودتون تجزیه و تحلیلش کنید. چون اگه ایشون در آینده ازتون خواستگاری نکنند یا شما متوجه ازدواج ایشون بشید از نظر روحی ضربه سختی بخورید.

پس بهشون فکر نکنید. صبر کنید تا ایشون ازتون خواستگاری رسمی کنند.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

12. 9 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 04 اسفند 93), maryam123 (سه شنبه 05 اسفند 93), meysamm (یکشنبه 03 اسفند 93), واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), آویژه (یکشنبه 03 اسفند 93), آزرم (یکشنبه 03 اسفند 93), به دنبال خوشبختی (دوشنبه 04 اسفند 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 04 اسفند 93), بارن (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

من دقیقا نمی دونم تو ذهن استادتون چی میگذره، ولی وقتی خودم رو می گذارم جای کسی که بخاطر کار یا درس باهام ارتباط پیامکی داره و من یه جوری استاد راهنماش هستم و رفتارم هم کلا مودبانه و موقرانه است، بعد اون بیاد بهم بگه خواستگار دارم اونم یه جوری که من بفهمم جوابش هم قطعی نیست، تنها واکنشم اینه که خنده ام میگیره، البته ببخشیدا ولی خواستم یکی از حالات ممکن رو بیان کنم.

دختر خوب خیلی همه چیزو به هم ربط دادی، استادا با اکثر دانشجوهاشون ارتباط مودبانه دارن، با دانشجوهای دخترشون هم بهتر از پسرا برخورد میکنند، اگر اون دانشجو خودش مودب و با شخصیت هم باشه استادا سعی میکنند تو احترام گذاشتن کم نیارن. البته استادای مسن تر معمولا اینطور نیستند ولی اساتید جوان غیر از این کاری ازشون بر نمیاد!! اگر اون دانشجو از نظر درسی و پژوهشی هم قوی باشه که گزینه مناسبی برای همکاری هست.
    بعد فکر کن یکی به تو به چشم مقاله و تحقیق و پژوهش نگاه کنه تو بری بهش بگی خواستگار دارم سعی کن ارتباط پیامکی ت رو کم کنی و معقول رفتار کنی، استادت اگر بخواد از شما خواستگاری کنه نیازی نیست شما با پیامک و ... یادش بندازی که گزینه ازدواج واسه ایشون هستی.

14. 9 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 04 اسفند 93), maryam123 (سه شنبه 05 اسفند 93), meysamm (دوشنبه 04 اسفند 93), واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), آویژه (یکشنبه 03 اسفند 93), آزرم (یکشنبه 03 اسفند 93), به دنبال خوشبختی (دوشنبه 04 اسفند 93), بانوی آفتاب (دوشنبه 04 اسفند 93), بارن (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 10 در 6 پست

Array
    سلام صبا خانوم ممنون از نظرت منم خودم کلی خندیدم
    ولی خوب من خودم خیلی مراعات میکنم ولی رابطه طوری هست که میشه قضیه را بیان کرد (یعنی به خاطر یه قضیه ای ایشون از چند مورد از مسائل زندگی من با خبر شدن) وگرنه اگر رابطه اونطوری که شما فکر میکنید بود اصلا بیان نمیکردم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 20 شهریور 97 [ 21:11]
    سطح
    46
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    21

تشکرشده 123 در 60 پست

Array
    سلام دوست خوب
    من یه خانم هستم. چند ترمی دانشگاه تدریس داشتم. با همه شاگردام با احترام برخورد میکردم. یکی از شاگردای پسرم که مدتها پیداش نبود بعد مدتی اومد و گفت جریان زندگیم اینه باید خرج

و... بدم نمی تونم بیام سرکلاس. من هم کمکش کردم. خیلی مودبانه.اولین بار بعد چند جلسه این شاگرد رو دیدم.بعد این صحبت که نمی تونه بیاد و ... از هفته بعد تا اخر ترم سر ساعت میومد.
    مونده بودم این اقا که این همه مشکل داشت چرا سر ساعت سر کلاس حاضره. بماند که من اون ایام صیغه بودم با همسرم. اما حلقه نداشتم. بعد از مدتی دیدم این شاگرد اومده بهم میگه

استاد یه سوال بپرسم. ازمن بزرگتر هم بود. شما قصد ازدواج ندارین!!!!!!!!!!!!!!!!! من که چشمام گرد شده بود ادامه داد یکی از اقواممون تو فلان دانشگاه استاده اگه اجازه بدین شما رو

باهم اشنا کنم.

واقعا مونده بودم قضیه چیه. ایشون محبت احترام و درک من نسبت به خودش رو چه تعبیری کرد. مطمئن نیستم برا خودش حرف میزد یا واقعا اقوامی داشت که بعد واکنش تعجب امیزم ماست مالیش کرد.

خلاصه این مدلیا زیاد بود تو دانشگاه. یا یه همکار آقای من تو دانشگاه همین مشکل براش پیش اومد که شاگردش فک میکرد استادش میخوادش. نگاه استادشو درسشو همه چیزشو تعبیر

به دوست داشتن خودش کرد. واقعا استادش فهمیده بود که شاگردش همچین حسی بهش داره متعجب بود که کدوم رفتارم باعث همچین برداشتی شد براش که کلی دردسر براش تو

دانشگاه پیش اومد.

بنظر من خیییییلی متین و بافاصله با استادتون برخورد کنین. اصلا حرفی از خاستگار و اینا نزنین. بزارین خودشون انتخاب کنن. چراغ سبز الکی آدم دور میکنه. دست نیافتنی باش دختر! هر چی خدا بخواد همون میشه

17. 4 کاربر از پست مفید پرواز1 تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 04 اسفند 93), meysamm (دوشنبه 04 اسفند 93), واحد (دوشنبه 04 اسفند 93), به دنبال خوشبختی (دوشنبه 04 اسفند 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)