به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 آذر 94 [ 10:05]
    سطح
    19
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    96

تشکرشده 22 در 11 پست

Array

کم تحمل شدم بخاطر نداشتن شرایطی

سلام
    خب راستش را بخواین نمیدونستم تو چه گروهی تاپیک بزنم من کاربر تازه وارد هستم پس لطفا ایراد نگیرید که چرا اینجا تاپیک زدم

مشکل من شاید به نظرتون یکم عجیب بیاد ولی واقعا با این مسئله مشکل دارم یا بگم با این نیازم

من خواستگارای زیادی ندارم خیلییییییی کم دارم مشکل پسند هم نبودم که نخوام انتخاب کنم من میخواستم مشکلمو با ازدواج کردن حل کنم ولی انگار قسمت نیس ازدواج کنم نمیدونم چطوری بگم مشکل من نیاز جنسیِ خیلی سال هست که دارم تحمل میکنم دیگه تحملم تموم شده بعضی موقعها فکرایی به سرم میزنه که با کسی باشم ولی اعتقاداتی که دارم این اجازه را بهم نمیده و همینجور ترس از رابطه با کسی چون نمیشه اعتماد کرد...
    اگه میشه بهم کمک کنید دیگه تحملم تموم شده عصبی و پرخاشگر شدم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    96

تشکرشده 22 در 11 پست

Array
    این همه بازدید ولی یکی جوابمو نداد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    سلام عزیزم

چند سالته؟خواستگارهایی که داشتی تا الان به چه دلیلی رد شدن؟

تحصیلات و شغلت چیه؟

4. کاربر روبرو از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده است .

elahenaz (دوشنبه 27 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    96

تشکرشده 22 در 11 پست

Array
    26 سالمه

خواستگارا انگشت شمار بودن زیاد که نبود یه دلیل که اونا رد میکردن بخاطر عینکی بودنم یا درامد خیلی کمی داشتن که حتی نمیشد خونه اجاره کنن و...دلیل های رد شدن الکی نبوده

لیسانس شیمی کاربردی دارم شاغل هم نیستم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 تیر 97 [ 14:07]
    سطح
    63
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 181
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    480

تشکرشده 882 در 242 پست

Array
    سلام عزیزم. منم 29 ساله هستم و مشکل تو رو دارم. البته با این تفاوت که من به خاطر نیاز جنسی خسته نشدم. بلکه نیاز عاطفی ، علاقه به حمایت از طرف یک مرد ، علاقه به مادر شدن و کنایه های اطرافیان خسته ام کرده . اتفاقا من هم مشکلم رو اینجا مطرح کردم. اما متاسفانه هیچ راهی براش پیدا نشد.
    این هم تاپیک من
    http://www.hamdardi.net/thread-33829.html

در کل کلا سن ازدواج بالا رفته و تو هم که سنی نداری . سعی کن شاغل بشی . چون با این کار هم سرگرم میشی و هم خواستگارهای مناسب تری ممکنه برات بیاد.

7. 3 کاربر از پست مفید veis تشکرکرده اند .

aloneman (دوشنبه 27 بهمن 93), elahenaz (دوشنبه 27 بهمن 93), Eram (دوشنبه 27 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    سلام عزیزم.

کاملا درکت میکنم چی میگی.نیاز عاطفی و جنسی تو وجود همه آدما اعم از دختر و پسر هست.

راه درست رفع این نیازها هم ازدواجه ولی میدونم وقتی شرایط ازدواج رو نداریم یا به هر دلیل دیگه ای نمی تونیم ازدواج کنیم این نیازها چقدر میتونه آدمو تحت فشار بذاره و حتی فکرای شومی به ذهن آدم خطور کنه.

سعی کن زیاد تنها نمونی تا فکرت نره سمت این چیزا.خودتو با درس خوندن،کتاب خوندن،ورزش،یا هر چیز دیگه ای مشغول کن.عکسا و فیلمها و مطالب تحریک کننده نخون.البته میدونما شاید حرفام حالت شعاری داره،چون به هر حال نیاز جنسی هم مثل نیاز به آب و غذاست و نمی تونیم به یه نفر بگیم به غذا فکر نکن یا عکس غذارو نبین تا گرسنت نشه.

واقعا نمیدونم ما جوونا چرا باید این همه اذیت بشیم بابت این نیازها و از اون طرف هم ازمون انتظار میره که به آدمای خیلی مفید و به درد بخوری تبدیل بشیم،در حالیکه طبق هرم مازلو ،نیازهای فیزیولوژیک(مثل نیاز به آب،غذا،رابطه جنسی و...)تو کف این هرم هستن و هر چی به قله هرم میریم نیازها متعالی تر میشن که آخرین نیاز همون نیاز به خودشکوفایی و تعالی نفسه.حالا ما از جوونمون انتظار داریم نیاز فیزیولوژیکش رفع نشده برسه به تعالی نفس.

در مورد افزایش شانس ازدواجت به نظرم اینا میتونه کمک کننده باشه:

1-اگه به نظر خودت عینکی بودنت باعث شده بعضی از خواستگارات منصرف بشن میتونی لیزیک کنی البته اگه هزینشو دارید.که هزینش تو هر بیمارستان و پیش هر پزشکی متفاوته از هفتصد هزار تومن تو شهر قم بگیر تا پنج ملیون تو تهران. ولی دوست من تهران با یک ملیون و هشتصد هزار تومن لیزیک کرده پیش یه فوق تخصص قرنیه و از عملش هم راضی هست.یا یه کار موقت پیدا کن(مثل تایپ،ترجمه و...) و با جمع کردن پولات برو واسه عمل.اگه هم کلا نمیخوای عمل کنی سعی کن یه عینک خیلی ظریف و ساده و در عین حال شیک بزنی تا قسمت زیادی از صورتت رو نگیره.از این عینکای گرد یا خیلی کت و کلفت که جدیدا مد شده استفاده نکن که به نظر من به هیچ کسی نمیاد و خیلیا صرفا به خاطر مد بودنش استفاده میکنن.

2-خوش تیپ باش ولی در عین حال شیک و با وقار.لباسای با رنگ روشن بپوش.یه آرایش خیلی ملایم داشته باش نه غلیظ و زننده.مدل ابروهات یا موهات رو طوری درست کن که بهت بیاد و زیباییت رو نشون بده.

3-تو مراسمای مختلف مثل عروسی،تولد،عزا و ..شر کت کن.خوش برخورد باش.با همه با صدای واضح و رسا صحبت کن.همیشه هم یه لبخند آروم رو صورتت باشه.اخمو و عبوس نباش ولی رفتار سبک هم نداشته باش.تو عروسیا و جشنا خوش تیپ و خوشگل کن برقص بذار به چشم بیایی.خیلی از مادرا از بین همین دخترا عروس گلچین میکنن.

4-یه کلاسی برو مثل زبان،آرایشگری و خودآرایی،آشپزی و...همه اینا یه امتیازه واسه یه دختر

5-از پسرا نترس.منظورم پسرای آشنا و فامیل و همکلاسیا و...هست.اونام آدمن.پس باهاشون خوش برخورد و خنده رو باش.به حرف بعضیا توجه نکن که میگن دختر باید اخمو و بدخلاق باشه تا بگن به به چه دختر سرسنگینی.پس خوش برخورد باش ولی در عین حال رفتار سبک هم نه.

6-تناسب اندامت رو حفظ کن.اگه خیلی لاغری یا خیلی چاقی اصلاحش کن.پسرا به همون اندازه از دختر نی قلیون بدشون میاد که از دختر خیلی چاق.پس سعی کن برجستگی های یه هیکل خانمانه رو داشته باشی.

7-شاد باش بگو بخند.همش منتظر نباش که امروز خواستگار میاد یا نه.کارایی که بالا گفتم رو انجام بده ولی در عین حال زیاد هم به ازدواج فکر نکن.هر موقع وقتش بشه خودش میاد.

موفق باشی دوست عزیزم
    ویرایش توسط آی تک : دوشنبه 27 بهمن 93 در ساعت 22:36

9. 4 کاربر از پست مفید آی تک تشکرکرده اند .

elahenaz (سه شنبه 28 بهمن 93), Eram (دوشنبه 27 بهمن 93), SHahr-Zad (سه شنبه 28 بهمن 93), اثر راشومون (یکشنبه 03 اسفند 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 اسفند 94 [ 17:17]
    سطح
    29
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    67

تشکرشده 156 در 69 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    برای من خیلی جالبه بیشتر پسر هستش که فشار جنسی اذیتش میکنه جوری که دیگه نمیتونه تحمل کنه ، دخترا که بیشتر از نظر عاطفی هستش که دیگه نمیتونن تحمل کنن .
    تنهایی عاطفی خیلی سخته ، با احترام به صحبت های دوستان و راهکار هاشون ولی من فکر میکنم با کتاب خوندن و ورزش کردن یا فیلم دیدن یا .... خلا عاطفی فراموش نمیشه ، به نظر من فقط باید باهاش کنار اومد . اگه کسی که تنهاست با تنهایی خودش کنار بیاد و به این درجه از فدرت روحی برسه که با رنج تنهایی خودش کنار بیاد اونوقت از ترس تنها موندنش وارد یه رابطه اشتباه نمیشه و وقتی تنهایی رو برا خودش حل کنه ، دیگه طرفشو از رو تنهایی دوست نداره ، عشقشو واقعی دوست داره به خاطر اینکه واقعا دوست داشتنیه ، نمیدونم شاید هم اینا پیشفرضای غلط ذهنی من باشه ، به هر حال من به عنوان یه پسر هم تحت فشار جنسی هستم هم تحت فشار عاطفی و تنها کاری که میشه انجام داد اینه که باهاش کنار اومد و رنج تنهایی تحمل کرد . دوست عزیز بزرگترین اشتباه اینه که آدم با ازدواج بخواد مشکلیو حل کنه ، یادت باشه ازدواجو نباید به عنوان هدف یا راه حل حل مشکلات دیدش . من فکر میکنم یا تلاش کن دنبال کار بگردی تا شاغل شی یا بشین برا ارشد درس بخون ، به هر حال این تنهایی نباید باعث بشه شما از مسیر رشد تو زندگیتون جا بمونین .
    این حالی که شما داریو خیلی ها درگیرش هستند ، فقط باید قوی بود و پیش رفت
    موفق و پیروز باشی

11. کاربر روبرو از پست مفید stu تشکرکرده است .

elahenaz (سه شنبه 28 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    96

تشکرشده 22 در 11 پست

Array
    ویس عزیز منم تقریبا شبیه شما هستم تاپیک شما را هم خوندم مطالب جالبی هم بینشون بود مرسی

آی تک عزیزهمه حرفای شما درسته به قول شما وقتی نیازت برطرف نشه چطور میشه به اون قله رسید به شکوفایی پس وقتی یه جای کار می لنگه نباید هم از ما انتظار بهتر شدن را داشته باشن ولی متاسفانه همه انتظار دارند
    در مورد عینک هم من برای لیزیک اقدام کردم ولی نمیتونم یعنی دکتر گفته نمیشه .سعی میکنم به حرفایی که زدید عمل کنم مشکل دیگه من اینه که چون خجالتیم از تو جمع بودن فراریم و روابط اجتماعی پایینی دارم این ضربه ی بزرگی شده برا من در کل ممنونم از پیشنهادت

stuهم نیاز عاطفی هم جنسی را هم پسر و هم دختر داره جای هیچ تعجبی نیس فقط کم و زیاد داره من بیشتر دارم مطالعه میکنم ولی شما اگه خیلی گرسنه باشید بعد بشینید مطالعه کنید فکر میکنی سیر میشی؟یا بری سرکار ولی غذا نخوری سیر میشی؟و خیلی چیزای دیگه من به این حرفا اعتقاد ندارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)