به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 11 خرداد 94 [ 21:42]
    سطح
    13
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 20 در 9 پست

Array

چه شیطنتایی بکنم تا فضای شادی برای خودم وشوهرم ایجاد کنم.فضایی پر از خنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستای گل همدردی.من چنتا تایپیک درمورد مشکلات خودم وشوهرم نوشته بودم.تو این تایپیک تصمیم گرفتم تا یه فضای شاد رو برای خودم وشوهرم ایجاد کنم.اما نمیدونم چطوری؟ میخام یه دختره شاد وخنده رو باشم وشیطون که شوهرم دلش نخاد ازم جدا شه ودوس داشته باشه همه لحظاتشو با من بگذرونه.راستش شوهرم همه عمرشو غمگین وافسرده بوده بخاطر مشکلات زیادش ومن هم تحت تاثیر همین روحیه غمگینش قرار گرفته بودم که کلا فضای غمی تو خلوتامون داشتیم اما دیگه خسته شدم میخام من شاد باشم تا شوهرم هم از این شاد ی لذت ببره.میخام یه دختره شیطون و خنده رو باشم واینقد شوهرمو بخندونم واذیتش کنم تا افسردیگش از بین بره و روحیش شاد بشه اما واقعیتش نمیدونم چطوری باید شیطون باشم برا شوهرم؟چطوری شاد باشم وخندون؟چون دختری کاملا اروم هستم.اما میخام بخاطر شوهرم تغییر کنم.لطفا راهنماییم کنید که چظور شادی کنم و شوهرمو بخندونم و یه دختر شیطون وجذاب به چشم شوهرم باشم.
    ممنونم از لطفتون.تو روخدا زودی جوابمو بدید.مسی

2. کاربر روبرو از پست مفید پشیمانی تشکرکرده است .

SHahr-Zad (یکشنبه 26 بهمن 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام

همش که شد شوهرتون، پس خودتون چی!؟
    اصل کار شمایید نه کس دیگه!

برای شاد کردن اول خودتون باید شاد باشید ، البته نه اینکه تو زندگی همه چی بر وفق مراد باشه تا آدم بتونه بخنده اتفاقا بر عکس ؛ آدما زیبایی رو دوست دارن ،این زیبایی منظورم الزاما یه منظره ی زیبا یا ... نیست بلکه یه رفتار خوب، یه کار پسندیده و ... . حالا آدمی که مشکلات داره یعنی نازیبایی هایی تو زندگیش داره. شما می تونید با غلو نمایی به این نازیبایی ها و مشکلات بخندید و این طوری اونا رو بی اهمیت بدونید چون آدما معمولا به چیزای بی اهمیت می خندند دیگه، نه به چیزای مهم . این طوری هم مشکلات رو مشکل نمی بینید هم خودتونو شاد می کنید اون وقت می تونید دیگری رو هم شاد کنید.
    یکم ببینید در گذشتتون یا در حالتون چه چیزی آزارتون میده که نمیتونید بخندید.
    پس اول کار به خوتون اهمیت بدید و خودتونو دوست داشته باشید اون وقت می تونید شاد هم باشید.

اینا خیلی کلی بودن و البته خیلی مهم، حالا ان شاءالله دوستان بهتون اطلاعات جزئی تری می دند به خصوص تو محیط منزل و رفتار با شوهرتون، .

پ.ن.: تازه واردم که نیستید پس نیازی به تذکر محدودیت 3 پست ندارید. دوست دارم اینو بگم جاشم خوبه ( :)) )

ان شاءالله همیشه شاد باشید.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

4. کاربر روبرو از پست مفید m.reza91 تشکرکرده است .

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوست گرامی

من تاپیک های قبلیتون رو نخوندم اما با توجه به همین پست اخیرتون چند تا نکته به نظرم اومد.

اول اینکه خواستتون مبنی بر اینکه همسرتون تمام لحظاتشون را با شما بگذرونند غیر منطقی است و این نگرش برای یک فرد افسرده بیشتر آسیب زا خواهد بود .
    دوم اینکه می خواهید به خاطر همسرتان تغییر کنید این هم در طولانی مدت باعث آسیب زدن اول به خود شما سپس به همسرتان خواهد شد

اما از اینکه به فکر کمک به همسرتان و زندگی تان هستید کارتون قابل ستایش هست.

در مورد درمان آدم های افسرده بیشتر از اینکه محیط شاد کمک کننده باشد دادن اعتماد به نفس و امید کاراتر خواهد بود.
    البته اثر گذاری چنین کاری مطمعنا در محیط شاد و به دور از استرس بیشتر خواهد بود.
    .
    ویرایش توسط بی نهایت : شنبه 25 بهمن 93 در ساعت 22:47

6. کاربر روبرو از پست مفید بی نهایت تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 تیر 97 [ 14:07]
    سطح
    63
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 181
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    480

تشکرشده 882 در 242 پست

Array
    http://yeshoharamnadarim.blogfa.comاینجا رو بخون. شاید ایده بگیری

- - - Updated - - -

http://yeshoharamnadarim.blogfa.com

- - - Updated - - -

http://yshoharamnadarimk.blogfa.com

- - - Updated - - -

http://yshoharamnadarimk.blogfa.com

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 شهریور 94 [ 10:39]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    همسر منم آدم درون گراییه البته نه خیلی درون گرا ولی خب از من آرومتره من خودم برونگرام وخیلیم شیطونی میکنم وهمش دارم شلوغ میکنم ولی خب بخش زیادیش واقعا از شخصیتم ومدلیه که واقعا هستم برای همین چون شما شخصیت آرومی هستید یه کم این مدلی شدن طول میکشه وبراتون سخت میشه پس فقط برای همسرتون اینکار ونکنید برای شادی وروحیه خودتون اینکار وبکنید برای شاد بودن خودتون عوض شید وبرای لذت بردن از زندگی چون اگر فقط ادا باشه بالاخره یه روزی آدم خسته میشه پس به نظر من حتی مواقعی که تنها هستید شاد باشید کارای هیجان انگیز کنید تغییر ایجاد کنید وخودتون لذت ببرید در کنار تغییر شما روحیه همسرتون خود به خود اکی میشه
    به نظرم در قدم اول یه کم رنگای دکوراسیون خونتون و شاد کنید رنگایی که هر دو دوست دارید ودر عین ملایم بودن شاد باشه برای شب وزمان استراحت کلیپای طنز و فیلمای طنز بخرید البته سلیقه هر دو رو درش لحاظ کنید تا براتون خسته کننده نباشه برای شادی نیاز نیست حتما بخندید آدم گاهی با آرامش شادی زیادی احساس میکنه شرایط آرامش بخش فراهم کنید تفریحات بیرون منزل رو زیاد کنید تفریحات آرامش بخش و...رو هم همینطور مثلا میتونید برنامه بریزید با هم برید فیش اسپای یا روزی نیم ساعت شبا برید قدم بزنید هم ورزشه هم برای روحیه ونزدیک شدنتون با هم خوبه بازی های مفرح تو خونه خیلی لذت بخشه مثلا بازی های قدیمی مثل ماروپله اسم فامیل واینها آدم وقتی کودک درونش زنده شه خود به خود شاد میشه پس گاهی این مدل بازیها به همراه شوخی وشادی خیلی هم جذابه اگر با مدل شخصیتتون جور درمی آد گاهی مثل دختر بچه ها وبا مدل زبون اونها حرف بزنید با همسرتون وکارای بامزه بکنید میتونید تو خونه از آهنگهای شاد یا آروم استفاده کنید وآهنکهای غمگین اصلا گوش ندید اهنگهای شاد که میذارید میتونید یه کم برقصید با هم وآهنگهای آروم مثل بی کلام هم خیلی حس خوبی به آدم میده اما سعی نکنید همه وقت همسرتونو پر کنید هر مردی به زمانی برای تنهایی وتفریحات تنهایی نیاز داره طبیعت گردی شدیدن تو روحیه آدم تاثیر مثبت داره پس سعی کنید برنامه های طبیعت گردی وزیاد کنید از گل وگیاه طبیعی هم تو خونه استفاده کنید فضا رو خیلی عوض میکنه همیشه یه مدل نباشید گاهی شاد گاهی معمولی گاهی رمانتیک گاهی آروم اما با روحیه خوب اینطوری لذت بخش تره تا زمانی که با یه زلزله هشت ریشتری آدم زندگی کنه وهمیشه در حال شلوغ کردن باشه :) البته این تغییر طوری نباشه که بی تعادل به نظر بیاید ظریف وخوب از همه مدلها استفاده کنید ودر ر شرایطی سعی کنید مناسب موقعیت باشید برای خودتون شنا حتما برید شنا روحیه آدم رو خیلی تغیر میده سعی کنید همسرتونم راغب به استخر رفتن بکنید
    آرایش کردنم برای خانما خیلی تغییر روحیه خوبیه یه کم تو ظاهرتونم تغییر ایجاد کنید برای روحیه خودتون خوبه واین خوبی روحیه وایجاد تغییر میتونه رو همسرتونم تاثیر مثبت داشته باشه
    ببخشید اینقدر حرف زدم وتوضیح دادم :) سعی کردم چیزایی که به ذهنم میرسید وبگم امیدوارم کمکی کرده باشم

هر هفته یه برنامه ساده ،برای بهتر کردن روابط با همسرمون
    همه صفحات این لینکم بخونید ایده های بامزه ایه و روحیه آدم وعوض میکنه صرفا شاد نیست اما قشنگه

9. کاربر روبرو از پست مفید mati تشکرکرده است .

آنیتا123 (یکشنبه 26 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 11 خرداد 94 [ 21:42]
    سطح
    13
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    Tagger First Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 20 در 9 پست

Array
    از راهنمایی همه دوستان عزیزم واقعا ممنونم.مخصوصادوست عزیزمmati .توصیه های قشنگی دادید.باز هم اگه راهنمایی بود حتما بهم بگید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)