به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 27 دی 01 [ 17:42]
    سطح
    62
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 150
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    91

تشکرشده 40 در 17 پست

Array

شوهرم دوسم نداره به خاطر چهره و ظاهرم

سلام دوستان
    خیلی دلم گرفته از دنیا از همه چی بدم میاد فقط به خاطر پسرمه که زنده هستم همین
    محتاج یه ذره محبته شوهرم هستم دیگه از دنیا بریدم اعتماد به نفس ندارم شوهرم خیلی زجرم میده
    خودش رو از من بالاتر میدونه خیلی مغروره به من اهمیت نمیده خودش و خونوادش رو از من و خونوادم سرتر میدونه قیافه و چهره ی منو دوس نداره البته بهم نگفته ولی خودم احساس میکنم و میفهمم چون همش از لقب ها و اسم های بد برا من استفاده میکنه من زندگیم رو دوس دارم هرکاری میکنم به چشمش نمیام هر حرفی بهش میزنم انگار نه انگار که با اونم خیلی خیلی اعصابم داغونه الانم سرکارم کاش الان خونه بودم و یه دل سیر گریه میکردم تا یکم آروم میشدم
    از زنای دیگه انقد تعریف میکنه که بدم میاد خدایا منو ببخش اما نمیدونم چرا همش آرزوی مرگش رو میکنم بهم احترام نمیذاره طوری باهام رفتار کرده که حتی خونواده و فامیلشم بهم ارزش نمیدن و احترام نمیزارن خدایا این چه بلایی بود که سر خودم آوردم به خدا اگه از مرگ نمیترسیدم خیلی وقت بود که خودم رو راحت کرده بودم نه عرضه ی طلاق رو دارم چون خیلی از بعد طلاق میترسم نمیخوام پیش خونوادم سرافکنده بشم و فامیلمون هی بهم سرکوفت بزنن و بگن انتخاب خودت بود و خودت خواستیش ای خدا دارم از درون آتیش میگیرم همش فکر میکنه که لیاقتش زنی مثل نبوده ولی به خدا من از اون سرتر هستم من لیسانس و اون زیر دیپلمه از نظر مالی هم سطحیم با این که اون از قیافه ی من بدش میاد و از قد کوتاهم ولی همه از قیافه ی من تعریف میکنن شوهرم قد بلند و خشکله و باطن و سیرت زشتی داره با حرفاش با طعنه هاش عذابم میده حتی دیگه خونه ی پدر مادرم نمیره و منم نمیزاره که برم
    تازگیا همش ابراز پشیمونی میکنه وقتی زن ای دوستاش رو میبینه که تازه ازدواج کردن خودم میبینم که یه جوری میشه و ناراحت
    چون من چادری ام آرایش بلد نیستم تیپ به روزی ندارم ولی مرتب و آراسته لباس میپوشم
    خودش زنای امروزی رو با هفت قلم آرایش و ... رو میپسنده

2. 2 کاربر از پست مفید امید زندگی تشکرکرده اند .

ali -guilan (یکشنبه 19 بهمن 93), M.S.H (شنبه 18 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام،عجب روزگاری شده،ماها که مجردیم زنهای هفت قلم اریش کرده رو نمیپسندیم اون وقت متاهلها!!!!!

4. 4 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

ali -guilan (یکشنبه 19 بهمن 93), واحد (یکشنبه 19 بهمن 93), ناهیدگل (شنبه 18 بهمن 93), امید زندگی (شنبه 18 بهمن 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 95 [ 16:17]
    سطح
    27
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 42
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    11

تشکرشده 75 در 34 پست

Array
    عزیز دلم آروم باش. یه کم بیشتر توضیح بده
    چند سالته؟ شوهرت چند سالشه؟ چند وقته ازدواج کردین؟ چه تیپی هستی؟ چه مدل چادری هستی؟ شوهرت ازت خواسته یا خودت میخوای؟ یعنی چی که بهت سرکوفت میزنه با مثال بگو.

6. 5 کاربر از پست مفید nodelit تشکرکرده اند .

ali -guilan (یکشنبه 19 بهمن 93), tanin-91 (شنبه 18 بهمن 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 18 بهمن 93), واحد (یکشنبه 19 بهمن 93), امید زندگی (شنبه 18 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    91

تشکرشده 40 در 17 پست

Array
    من 26 سالمه و شوهرم 28 سالشه هفت ساله که ازدواج کردیم و یه پسر 5 ساله داریم
    من از اول چادری هستم البته نه انقدر مذهبی باشم یعنی چادری معمولی نماز میخونم روزه میگیرم عروسیم میرم رقصم بلدم البته شوهرم هم خودش چادر گفته باید سرم کنم
    ایشون فقط برای من اینطوری چادری دوس داره ولی تو بیرون میبینم که زنای بد حجاب رو بیشتر میپسنده ولی به من میگه باید چادر سرم کنم بعضی وقتا امتحانش میکنم بهش میگم اگه دوس داری میتونم که دیگه چادر سرم نکنم میگه نه نمیشه در حالی که خودشون اینجور پوشش زننده رو میپسندن وقتی بهش میگم من این پوشش و آرایش بیرون از خونه رو نمیپسندم میگه که حالا زمانه اینطوریه و همه اینجوری میپوشن و مد روز همینه نباید به کسی ایرادی گرفت میگم اگه اینطوریه پس چرا برای زنت این پوشش رو دوس نداری ولی برای زنای مردم این پوشش خوبه )
    به قد و هیکل و خوشکلی خیلی اهمیت میده
    بهش میگم وقتی بامن ازدواج میکردی مگه منو ندیدی نپسندیدی من که به زور باهات ازدواج نکردم خودت منو خواستی
    خیلی خیلی خودخواه و مغروره و خسیس هستش
    خودش و خونوادش رو از همه سرتر میدونه همیشه خونوادم فامیلم بهم میگن هروقت شوهرت مارو میبینه روشو برمیگردونه انگار نه انگار که اونارو دیده باکل فامیل من قطع رابطه کرده حتی با پدر ومادرمم سالی یه بار به زور خونه ی اونا میاد
    منم نمیزاره برم
    والا دیگه موندم که چی کار کنم بر عکس شوهرم من بهش محبت میکنم هرکاری از دستم بر بیاد براش انجام میدم احترام پدر مادرشو نگه میدارم و به جز بله و چشم تا حالا به خودش و خونوادش چیزی نگفتم اصلا ازش هیچ توقع مالی نداشتم سالی یه بار شاید منو خرید ببره منم هیچ حرفی بهش نمی زنم حقوقم رو خودش میگیره و خرج میکنه با اینکه شاغلم هیچ پس اندازی برای خودم ندارم این کارای اون باعث شده که خونواده و فامیلش بهم ارزش ندن و زیاد بهم دستور بدن و
    از رفتارم سوئ استفاده کنن

میشه کمکم کنید که دیگه بهش وابسته نباشم منو دیگه مسخره نکنه بفهمه که منم آدمم شخصیت دارم قلب دارم چه طوری دوباره اعتماد به نفس پیدا کنم چی کار کنم که فامیلش به من ارزش بدن بهم احترام بزارن

- - - Updated - - -

من 26 سالمه و شوهرم 28 سالشه هفت ساله که ازدواج کردیم و یه پسر 5 ساله داریم
    من از اول چادری هستم البته نه انقدر مذهبی باشم یعنی چادری معمولی نماز میخونم روزه میگیرم عروسیم میرم رقصم بلدم البته شوهرم هم خودش چادر گفته باید سرم کنم
    ایشون فقط برای من اینطوری چادری دوس داره ولی تو بیرون میبینم که زنای بد حجاب رو بیشتر میپسنده ولی به من میگه باید چادر سرم کنم بعضی وقتا امتحانش میکنم بهش میگم اگه دوس داری میتونم که دیگه چادر سرم نکنم میگه نه نمیشه در حالی که خودشون اینجور پوشش زننده رو میپسندن وقتی بهش میگم من این پوشش و آرایش بیرون از خونه رو نمیپسندم میگه که حالا زمانه اینطوریه و همه اینجوری میپوشن و مد روز همینه نباید به کسی ایرادی گرفت میگم اگه اینطوریه پس چرا برای زنت این پوشش رو دوس نداری ولی برای زنای مردم این پوشش خوبه )
    به قد و هیکل و خوشکلی خیلی اهمیت میده
    بهش میگم وقتی بامن ازدواج میکردی مگه منو ندیدی نپسندیدی من که به زور باهات ازدواج نکردم خودت منو خواستی
    خیلی خیلی خودخواه و مغروره و خسیس هستش
    خودش و خونوادش رو از همه سرتر میدونه همیشه خونوادم فامیلم بهم میگن هروقت شوهرت مارو میبینه روشو برمیگردونه انگار نه انگار که اونارو دیده باکل فامیل من قطع رابطه کرده حتی با پدر ومادرمم سالی یه بار به زور خونه ی اونا میاد
    منم نمیزاره برم
    والا دیگه موندم که چی کار کنم بر عکس شوهرم من بهش محبت میکنم هرکاری از دستم بر بیاد براش انجام میدم احترام پدر مادرشو نگه میدارم و به جز بله و چشم تا حالا به خودش و خونوادش چیزی نگفتم اصلا ازش هیچ توقع مالی نداشتم سالی یه بار شاید منو خرید ببره منم هیچ حرفی بهش نمی زنم حقوقم رو خودش میگیره و خرج میکنه با اینکه شاغلم هیچ پس اندازی برای خودم ندارم این کارای اون باعث شده که خونواده و فامیلش بهم ارزش ندن و زیاد بهم دستور بدن و
    از رفتارم سوئ استفاده کنن

میشه کمکم کنید که دیگه بهش وابسته نباشم منو دیگه مسخره نکنه بفهمه که منم آدمم شخصیت دارم قلب دارم چه طوری دوباره اعتماد به نفس پیدا کنم چی کار کنم که فامیلش به من ارزش بدن بهم احترام بزارن

8. کاربر روبرو از پست مفید امید زندگی تشکرکرده است .

ali -guilan (یکشنبه 19 بهمن 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام امید زندگی

امیدوارم حالت خوب باشه
    خوبه که تاپیک زدی تا زندگی ات رو بهتر کنی
    اما قبل از هرچیزی باید به خودت ارامش بدی و بگب که هر مشکلی یه راه حلی داره و ذهنت رو به سمت طلاق سوق ندی برای ساختن زندگی باید تلا ش کرد .

باید بررسی کنی که چرا واقعا همسرت اینطوری فکر میکنه چه کمبود هایی داره ؟ نباید جبهه بگیری.
    نباید در موردش ذهن خوانی بکنی و فکر کنی از چهره و قدت راضی نیست شاید با یه سری تغییرات بشه هردوتون راضی بشین .
    در نظر داشته باش مردی که سالمه و دنبال رابطه های دیگه ای نیست حقش هست از همسرش انتظار داشته باشه که براش ارایش کنه خوش تیپ باشه عطر بزنه عشوه گری کنه و دلشو ببره زن هم خیلی باید به این خواسته اهمیت بده مخصوصا با این وضع جامعه و زن های رنگارنگی که تو خیابون ادم میبینه فکر و ذهن مردها رو به خودش مشغول می کنه .

یه سوال دارم :
    نظر خودت در باره چهره و قدت چیه؟ در کل خودت رو دوست داری یا نه؟
    چه کار هایی برای این خواسته همسرت انجام دادی ؟ چقدر به خودت تو خونه می رسی؟

...امید پستم با پستت همزمان شد.
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : شنبه 18 بهمن 93 در ساعت 12:15

10. 5 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (شنبه 18 بهمن 93), tanin-91 (شنبه 18 بهمن 93), واحد (یکشنبه 19 بهمن 93), نیکیا (یکشنبه 19 بهمن 93), امید زندگی (شنبه 18 بهمن 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 تیر 94 [ 17:55]
    سطح
    35
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    195

تشکرشده 268 در 91 پست

Array
    سلام
    وقتی همسرتون شمارو مسخره میکنه و از ظاهر شما ایراد میگیره واکنش شما چیه؟
    داخل منزل و جلوی همسرتون چطور ظاهر میشید؟آرایش میکنید یا معمولی هستید؟
    نحوه آشناییتون چطور بود؟به صورت سنتی یا قبلا همو دیدید؟
    اوایل آشنایی و ازدواج رابطتون چطور بود؟همسرتون قبلا در مورد ظاهرتون نظری میداد؟دوست داشت؟
    افرادی که باهاشون رفت و آمد میکنید اغلبشون چطور هستند؟از لحاظ اعتقادات و تیپ و ظاهر و زیباایی؟

- - - Updated - - -

سلام
    وقتی همسرتون شمارو مسخره میکنه و از ظاهر شما ایراد میگیره واکنش شما چیه؟
    داخل منزل و جلوی همسرتون چطور ظاهر میشید؟آرایش میکنید یا معمولی هستید؟
    نحوه آشناییتون چطور بود؟به صورت سنتی یا قبلا همو دیدید؟
    اوایل آشنایی و ازدواج رابطتون چطور بود؟همسرتون قبلا در مورد ظاهرتون نظری میداد؟دوست داشت؟
    افرادی که باهاشون رفت و آمد میکنید اغلبشون چطور هستند؟از لحاظ اعتقادات و تیپ و ظاهر و زیباایی؟

- - - Updated - - -

پستم با پستای شما همزمان شد

12. 3 کاربر از پست مفید tanin-91 تشکرکرده اند .

Pooh (چهارشنبه 22 بهمن 93), واحد (یکشنبه 19 بهمن 93), نیکیا (یکشنبه 19 بهمن 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    سلام

اول اینو بگم که مشکل از تو نیست. از درون خودشه. البته تو هم اینمدت که خیلی دنبال به دست اوردن دلش بودی اعتماد به نفست کم شده روش کار کن

بعد- اندام و تیپت چطوریه؟ ببین هر کسی میتونه از نظر فرم بدنی به بهترین خودش برسه. با ورزش مناسب ملایم و مداوم. پس ورزش کن. هم بدنت کم کم بهتر میشه هم اینکه روحیه ات بهتر میشه. می تونی بری یه باشگاه خوب از مربی ش بپرسی که چه ورزشی برات مناسبه. ممکنه رقص دوست داشته باشی یا ورزشهای اروم تر و تمرکزی دوست داشته باشی. بگو به مسوول باشگاه و کسی که راهنماییت می کنه با توجه به اندامت و روحیاتت و اینکه می خوای خوش اندام شی چه ورزشی رو برات پیشنهاد می کنه

بعد: ارایش..... راستش رو بخوای منم به عنوان دختر ارایش رو نمی فهمم. خوش رنگ بودن و طراوت رو میفهمم اما ارایش به شکلی که مشخص باشه رو نمی فهمم. مردا باید اینو توضیح بدن. اما برو کلاس کم کم تمرین کن یاد می گیری.

در مورد تیپ و لباس- نه منافاتی با چادری بودنت نداره. تو خونه که خوب خوب به تیپ و لباست برس. لباس توی روز و لباس خواب و همه ی لباسات. بیرون هم می تونی خیلی خوب تیپ بزنی. بعدش یه شال یا روسری خوشگل می پوشی و چادر هم روش. مثلا بوت هم بپوش بوت بلند تنگ بپوش زیر چادرت. مانتو خوشگل بپوش که بهت بیاد..... بعضی خانما هستن که هم خیلی تیپ میزنن هم اخرش چادر میذارن. می تونی توی نت سرچ کنی تیپ های مختلف رو

روی ارامش خودت هم کارکن. اینطوری حالت وابستگی ای که درت ایجاد شده از بی توجهی های شوهرت کم تر میشه. اعتماد به نفست هم بهتر میشه.

اینا مال خودت بود. اینکه شوهرت چه دردی داره از درون که به شکل توهین به تو بروز می کنه درون ناارامش و اینکه چی کار کنه رو نمی دونم. اما کارهایی که تو باید واسه شخص خودت بکنی فکر می کنم فقط همینان. در مورد کارایی که بکنی تا شوهرت هم بتونه بهتر شه دوستان حتما راهنمایی می کنن

موفق باشی.

- - - Updated - - -

راستی اگه می تونی کلاس برو اما اگه نتونستی از اینترنت سرچ کن اموزش های چیزایی که م یخوای یاد بگیری رو پیدا کن

14. 6 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (شنبه 18 بهمن 93), tanin-91 (شنبه 18 بهمن 93), واحد (یکشنبه 19 بهمن 93), نیکیا (یکشنبه 19 بهمن 93), امید زندگی (شنبه 18 بهمن 93), بارن (شنبه 18 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    91

تشکرشده 40 در 17 پست

Array
    فرشته ی اردیبهشت ممنونم از پاسخت

من چهره و صورت معمولی و نسبتا خوب رو دارم حتی مواقعی که آرایش میکنم همه میگن خیلی بهت میاد وخوشکلتر میشی
    و قدم هم 156 هستش اندامم خوبه یعنی نه لاغرم ونه انقدر چاق
    مواقعی که تو خونه هستم به خودم میرسم ولی اکثر اوقات که بیرونم و شاغل هستم آرایش نمیکنم
    مانتویی که میپوشم چون چادر سرم میکنم اندامی هستش و تا زانوم و همیشه مقنعه دارم و حجابم رو هم رعایت میکنم
    ولی تو خونه آرایش میکنم البته ملایم چون آرایش آنچنانی بلد نیستم و توخونه همیشه تاپو شلوارک میپوشم عطر هم میزنم بهداشتم رعایت میکنم اما نمی دونم به خدا نمیدونم که چی کار کنم که به من توجه کنه حتی مواقعی که برای رابطه پیشم میاد بازم با حرفایی که میزنه منو با زنای دیگه مقایسه میکنه
    بهخدا خسته شدم خیلی خسته
    هروقت می خوام باهاش حرف بزنم دردو دل کنم اصلا به حرفام گوش نمیده هروقت خونه میاد یا سرش تو گوشیشه یا تلویزیون میبینه ومیخوابه
    تا حالا حتی یه نظری راجه به لباسام نداده اصلا براش مهم نیسم حتی اگه ماهه هم آرایشگاه نرم و به خودم نرسم براش تفاوتی نداره تا حالا یه بارم بهم نگفته که این کارو بکن فلان لباس رو بپوش اصلا
    ولی درعوض برای پوشش زنای خیابونی نظر میده فلان زن رو از فامیلشون با من مقایسه میکنه
    والا موندم که چی کار کنم که به چشمش بیام
    راستش دیگه دارم ناامید میشم حتی حرفای بعضی از آقایون رو تو این تالار خوندم دیدم که اکثرا به خوشکلی خانومشون می نازن و اخلاق بد زنشون رو هم نمیبینن و همیشه سعی میکنن که دلشون رو بدست بیارن
    مگه همه چیز تو زندگی صورت و هیکل زیبا داشتنه مگه اخلاق مهم نیست تو زندگی مشترک اینکه به شوهرت برسی به غذاش به لباساش بهش محبت کنی از همه کس و از همه چیزت بخاطرش بگذری .....

16. کاربر روبرو از پست مفید امید زندگی تشکرکرده است .

نیکیا (یکشنبه 19 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    حقوقتو به زور ازت میگیره یا خودت بهش میدی؟این یکی دیگه واقعا نوبره.

شوهرت قطعا مشکل داره.در این شکی نیست.

ولی مشکل از خودت هم هست.وقتی کسی تیترت رو بخونه،یه قضاوت دیگه راجبت میکنه.ولی وقتی متنتو بخونه و ویژگیهایی که کم کم از خودت میگی،به تنها نتیجه ای

که میشه رسید کمبود شدید اعتماد به نفس و قاطعیتته.

تو تحصیلکرده،شاغل و زیبا هستی.به خودت هم که توی خونه میرسی.

من متاهل نیستم و شاید نتونم در مورد اینکه چطور با شوهرت رفتار کنی نظر بدم.

ولی اینو بهت میگم که شروع کن به اینکه خودت رو دوست داشته باشی.شروع کن یه کم خودخواه بشی.یه کم مغرور باش.منظورم به شکل بدش نیست.

تو زیادی خوبی.نمیدونم شاید این زیادی خوب بودنت دل شوهرت رو زده.

یه کم از این مطیع و منفعل و بیش از حد مهربون بودنت کم کن لطفا.
    ویرایش توسط آنیتا123 : شنبه 18 بهمن 93 در ساعت 13:50

18. 5 کاربر از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده اند .

Pooh (چهارشنبه 22 بهمن 93), واحد (یکشنبه 19 بهمن 93), نیکیا (یکشنبه 19 بهمن 93), vareshi (شنبه 18 بهمن 93), امید زندگی (شنبه 18 بهمن 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 95 [ 16:17]
    سطح
    27
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 42
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    11

تشکرشده 75 در 34 پست

Array
    به نظر من تو اعتماد به نفست خیلی پایینه.
    تو باید اول از خودت شروع کنی خودت و درست کنی تا ایشالا شوهرتم درست شه.
    چرا سرکار میری آرایش نمیکنی؟ خوب اینطوری خودتو با همکارای خانومت یا خانومای تو خیابون و مترو مقایسه میکنی میگی خوب واقعا خوشگل نیستم دیگه شوهرم حق داره دوستم نداشته باشه.
    موهاتو رنگ کن رنگی که خودت دوست داری- کوتاه کن مدلی که خودت دوست داری- به هیکلت برس- واسه پوستت ماسک خونگی بذار- یه مقدار ارتباطاتت رو با خانوما مخصوصا خانومای به روز (دوستات- همکارات-فامیلات) بیشتر کن-
    با خانوادت ارتباط نداره که نداره. نمیتونی خودتو بکشی که. واسه مامانت اینا بهانه بیار بگو گرفتاره کار داره.
    خانوادش آدم حسابت نمی کنن؟ تقصیر خودته انقدر خودتو دست کم گرفتی- تو تحصیل کرده ای اصلا اونا در حد تو نیستن که بخوان واست کلاس بذارن. وقتی میبینی رفتنت پیش اونا اعتماد به نفست و میگیره کمتر برو.
    یه مدت برات مهم نباشه نظر شوهرت- با خودت حال کن.
    ازت معذرت میخوام ولی وقتی آویزون کسی باشی اون ازت فراری میشه اما وقتی توام واسه اون کلاس بذاری میفهمه توام واسه خودت کسی هستی.
    بعدشم لزومی نداره همیشه همه بدونن تو چقدر حقوق میگیری. یه زن همیشه حتی وقتی خیلی خوش بخته باید واسه خودش یه پس انداز هر چقدرم کوچولو داشته باشه.

20. کاربر روبرو از پست مفید nodelit تشکرکرده است .

امید زندگی (شنبه 18 بهمن 93)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)