به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 بهمن 93 [ 19:37]
    سطح
    10
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 12
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    13

تشکرشده 6 در 4 پست

Array

من کتاب میخوام :(

خیلی وقته اینجا نیومدم میدونم اینجا جای مطرح کردن این سوال نیست ولی خیلی جاها رو گشتم و از خیلی جاها پرسیدم ولی کسی راهنماییم نکرد خسته شدم گفتم شاید اینجا کسی شغلش این باشه یا از دوست و اشنایان و خود بچه هاش جواب این سوالمو بدونن من الان به شدت به چند تا کتاب درسی دبیرستان وزارتی چاپ اموزش پرورش نیاز دارم ولی نمیدونم کدوم کتابفروشی تو تهران این کتابارو میفروشه فقط باید چاپ اموزش پرورش باشه نه انتشارات مدرسه(چون اون انتشارات خصوصیه و گرونه) میدونید کدوم کتابفروشی تو تهران این کتابای درسی رو داره و میتونم بر اساس سال چاپی که لازم دارم بتونم اونجا پیدا کنم؟
    تو رو جون گربه ی محلتون حذف نکنید من واقعا از روی اجبار دیگه اینجا مطرح کردم.هنوز یه ساعته دارم فکر میکنم رمز کاربریم اینجا چی بود.پیشاپیش ممنوووونم.اگه راهنماییم کنید به جون اون دو تا ماهیی که دارم دعاتون میکنم.چون واقعا نیاز دارم.
    ویرایش توسط mishe : دوشنبه 13 بهمن 93 در ساعت 16:16

2. 2 کاربر از پست مفید mishe تشکرکرده اند .

aloneman (دوشنبه 13 بهمن 93), SHahr-Zad (چهارشنبه 15 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

انقلاب سر زدید؟

از سایت زیر می تونید تهیه کنید.
    خرید کتاب دبیرستانی

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

4. کاربر روبرو از پست مفید salehe92 تشکرکرده است .

mishe (دوشنبه 13 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mishe نمایش پست ها
    خیلی وقته اینجا نیومدم میدونم اینجا جای مطرح کردن این سوال نیست ولی خیلی جاها رو گشتم و از خیلی جاها پرسیدم ولی کسی راهنماییم نکرد خسته شدم گفتم شاید اینجا کسی شغلش این باشه یا از دوست و اشنایان و خود بچه هاش جواب این سوالمو بدونن من الان به شدت به چند تا کتاب درسی دبیرستان وزارتی چاپ اموزش پرورش نیاز دارم ولی نمیدونم کدوم کتابفروشی تو تهران این کتابارو میفروشه فقط باید چاپ اموزش پرورش باشه نه انتشارات مدرسه(چون اون انتشارات خصوصیه و گرونه) میدونید کدوم کتابفروشی تو تهران این کتابای درسی رو داره و میتونم بر اساس سال چاپی که لازم دارم بتونم اونجا پیدا کنم؟
    تو رو جون گربه ی محلتون حذف نکنید من واقعا از روی اجبار دیگه اینجا مطرح کردم.هنوز یه ساعته دارم فکر میکنم رمز کاربریم اینجا چی بود.پیشاپیش ممنوووونم.اگه راهنماییم کنید به جون اون دو تا ماهیی که دارم دعاتون میکنم.چون واقعا نیاز دارم.

سلام چرا دانلود نمی کنید ؟

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

6. 3 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

mishe (دوشنبه 13 بهمن 93), salehe92 (سه شنبه 14 بهمن 93), دختر بیخیال (سه شنبه 14 بهمن 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اردیبهشت 98 [ 15:58]
    سطح
    58
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 652 در 153 پست

Array
    مدیر جان ببند اینو که دیگه اعصاب نداریم.
    آخه این همه انجمن، اونوقت از این انجمن کتاب دبیرستان می خوای، برو قربونت برم برو بچه جان برو جلو در خودتون بازی کن.
    قبلاً هم سابقه این جور کارا رو داشتی.
    فقط برو.
    ویرایش توسط به دنبال خوشبختی : دوشنبه 13 بهمن 93 در ساعت 19:00

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط salehe92 نمایش پست ها
    سلام

انقلاب سر زدید؟

از سایت زیر می تونید تهیه کنید.
    خرید کتاب دبیرستانی
    قراره بگم یکی دیگه برام بخره خودم تهران نیستم اونم چون خودش نمیشناسه بهم گفت ادرس کتابفروشیی که میفروشه رو بگو میرم میخرم میفرستم.ولی فردا صبح حتما با اون شماره تماس میگیرم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط به دنبال خوشبختی نمایش پست ها
    مدیر جان ببند اینو که دیگه اعصاب نداریم.
    آخه این همه انجمن، اونوقت از این انجمن کتاب دبیرستان می خوای، برو قربونت برم برو بچه جان برو جلو در خودتون بازی کن.
    قبلاً هم سابقه این جور کارا رو داشتی.
    فقط برو.
    خانم/اقا که به احتمال زیاد خانم هستید من مگه چیکار کردم؟من کی تو این سایت چیز بی ربطی گفتم یا اختلالی تو کارش ایجاد کردم؟واقعا بین این همه تایپیک تایپیک من چه مشکلی داره؟عرض کردم که همه جا پرسیدم نبود خانم محترم جواب نگرفتم.من کی سابقه ی کاری بد تو این تایپیک داشتم؟من اصلا فرصت برای تفریح دارم که بیام اینجا؟گفتم شاید اینجا که ادم بزرگا میان شاید یکی شغلش این باشه شاید برای خود بچه ش از جایی خریده و بدونه.من واقعا براتون متاسفم.و چون میدونم چند برابر من سن دارید دیگه بیشتر از این چیزی نمیگم چون بر عکس شما خانوادم بهم یاد دادن چه به کوچکتر و چه بزرگتر احترام قائل بشم.خانم/اقای صالحه یه راه حل دادند همین یه راه حل میتونه منو از این عذابی که میکشم نجات بده شما هم میتونستید یه راه حل مثل صالحه بدید همین.همین مشکل چند هفته س زندگی منو برام زهر کرده خانم این مشکل حساب نمیشه؟ اگه تو گوگل سرچ کنید اینجارو به عنوان یکی از سایت ها مشاوره میاره .لطفا دیگه جواب ندید ممنون میشم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرااد نمایش پست ها
    سلام چرا دانلود نمی کنید ؟
    با پی دی اف نمیشه خیلی خوند چند بار امتحان کردم چشمامو خیلی اذیت میکنه
    ویرایش توسط mishe : دوشنبه 13 بهمن 93 در ساعت 19:55

9. 2 کاربر از پست مفید mishe تشکرکرده اند .

salehe92 (سه شنبه 14 بهمن 93), دختر بیخیال (سه شنبه 14 بهمن 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 آبان 98 [ 14:41]
    سطح
    74
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,148

تشکرشده 151 در 51 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mishe نمایش پست ها
    با پی دی اف نمیشه خیلی خوند چند بار امتحان کردم چشمامو خیلی اذیت میکنه
    بعد از دانلود پرینت کن، من کتابام همشون رفرنسن و تو ایران نمیتونم بخرمشون دانلود میکنم بعدش پرینت
    موفق باشی

11. 4 کاربر از پست مفید بارن تشکرکرده اند .

mishe (سه شنبه 14 بهمن 93), salehe92 (سه شنبه 14 بهمن 93), SHahr-Zad (چهارشنبه 15 بهمن 93), دختر بیخیال (سه شنبه 14 بهمن 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اردیبهشت 98 [ 15:58]
    سطح
    58
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 652 در 153 پست

Array
    تو با دل بزرگت ببخش
    دیروز اصلاً حال درستی نداشتم چون همسرم خیلی ناراحت بود و منم از ناراحتی اون اصلاً اعصاب نداشتم و متاسفانه این اعصاب نداری من سر تو خالی شد.
    به مدیر گفتم پاک کنه اون پست رو.

13. 3 کاربر از پست مفید به دنبال خوشبختی تشکرکرده اند .

salehe92 (سه شنبه 14 بهمن 93), اقای نجار (سه شنبه 14 بهمن 93), دختر بیخیال (سه شنبه 14 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بارن نمایش پست ها
    بعد از دانلود پرینت کن، من کتابام همشون رفرنسن و تو ایران نمیتونم بخرمشون دانلود میکنم بعدش پرینت
    موفق باشی
    اگه پیدا نکردم احتمالا باید همین کارو بکنم.این راه حل رو به عنوان گزینه اخر قرار دادم .امروز زنگ زدم همون پیک کتابی که صاله عیزیز گفته بودن کتابارو خیلی گرون میدن دونه ی نه تومن اونم برای یه کتاب درسیه ساده چون تمام کتابارو یمخوام باز دارم دنبالش میگردم اگه وزارتیشو پیدا نکردم احتمالا باید یکی از این دو راهو انتخاب کنم.بازم خیلی خیلی ممنونم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط به دنبال خوشبختی نمایش پست ها
    تو با دل بزرگت ببخش
    دیروز اصلاً حال درستی نداشتم چون همسرم خیلی ناراحت بود و منم از ناراحتی اون اصلاً اعصاب نداشتم و متاسفانه این اعصاب نداری من سر تو خالی شد.
    به مدیر گفتم پاک کنه اون پست رو.
    مساله ای نیست.خواهش میکنم
    امیدوارم حرفتون باعث نشه کاربرا با دید یه مزاحم بهم نگاه کنن چون من اصلا اینجا فعال نبودم که سابقه ی این چنینی که شما قضاوت کردید داشته باشم چون زیاد اینترنت نمیام و تایپیک هارو هم دنبال نمیکنم چون همچین مشکلاتی ندارم.گناهم فقط دو تا تایپیک تحصیلی بود همین اونم به این دلیل که انجمن درسی درست و حسابی پیدا نکردم جاهایی هم که میشناختم جواب درستی ندادن.مدیر چک کنه متوجه میشه.در هر صورت یا حق
    ویرایش توسط mishe : سه شنبه 14 بهمن 93 در ساعت 19:54

15. کاربر روبرو از پست مفید mishe تشکرکرده است .

salehe92 (سه شنبه 14 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

شما چاپ های سال قبل و برای کنکور می خواهید دیگه؟ 93-92 سال سوم و 92-91 سال دوم؟
    ببینید اگر بخواهید پرینت هم کنید، باز گرون تر از قیمت اصلی و پشت جلد کتاب میشه.
    و همچنین دقت کنید که اگر چاپ سال خاصی را می خواهید، کتابی که دانلود می کنید برای همان سال باشد.
    ببینید به نظر من یک روز وقت بذارید و کتابهای چاپ امسال و همچنین سالی که مد نظر دارید را از سایت زیر دانلود کنید و بعد با هم مقایسه کنید و ببینید کدام کتابها تغییر کرده اند و کدام قسمتها.
    و بعد برید کتابهای چاپ امسال را بخرید. کتابهای چاپ امسال را می تونید به قیمت پشت جلد تهیه کنید. کتابهای سال قبل را گرون می فروشند ولی برای امسال را نه.
    و بعد برید ان قسمتهایی که تغییر کرده را هم پرینت کنید. و اگه کتابی خیلی تغییر کرده بود، کلا پرینتش کنید.
    بعضی از درسها مثل ادبیات یا زیست یا شیمی و.... خیلی فرق نکردند. دین و زندگی بیشتر تغییر کرده بود. البته بر اساس اطلاعات زمان خودم می گم...

کتاب های سال دوم | پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی
    ببینید از این سایت شما، هر سالی که بخواهید را می تونید انتخاب کنید.
    مثلا هم 94-93 و هم 92-91
    و همچنین یک سر به سایت زیر بزنید. ادرسها را براتون میذارم. بهشون زنگ بزنید، بالاخره یکی باید داشته باشه. اول به فروشگاه 2 زنگ بزنید.
    چاپ و نشر کتابهای درسی ایران - www.cvn-ir.com
    ادرس چندتا فروشگاه را معرفی کرده. فکر می کنم از این سایت به قیمت اصلی بتونید تهیه کنید.
    فروشگاه 1 (مرکزی) : کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج خ داروپخش(61)شرکت چاپ و نشر کتابهای درسی ایران تلفن: 5-44985161-021؛ نمابر: 44985160-021
    فروشگاه 2:خ انقلاب مقابل درب دانشگاه تهران خ دانشگاه پ9 تلفن: 66495306-021
    فروشگاه 3:میدان شوش خ فدائیان اسلام جنب کوچه عظیمی پ 208 تلفن: 55052412-021
    تلفن مستقيم دايره توزيع: 44987973-021
    تلفن مستقيم انباركتاب: 44984927-021

و یا می تونید به یک مدرسه مراجعه کنید و بگید که امسال می خواهید کنکور بدید و نیاز به کتابها دارید. شاید در کتابخونه مدرسه یک سری از کتابها موجود باشه. و بعد ازشون خواهش کنید تا انها را به شما قرض بدهند و ببرید کپی کنید. و اگر در کتابخونه نداشتند، ببیند اجازه می دهند از یکی از دانش اموزهایی که امسال می خواهند کنکور بدهند، بگیرید. و برای اینکه اجازه دهند کتابها را ببرید، مثلا کارت شناسایی معتبر بهشون بدید!
    و اگه خواستید کپی کنید، جایی ببرید که دانشجویی باهاتون حساب کنه! و گرنه خیلی با قیمتهایی که در بازار هست، فرق نمی کنه.
    ان شاء الله کتابها را زودتر پیدا کنید و در ازمون به نتیجه دلخواه تون برسید

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

17. کاربر روبرو از پست مفید salehe92 تشکرکرده است .

mishe (چهارشنبه 15 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرين دخت نمایش پست ها
    رشته دبيرستانت چيه؟ من دارم كتابامو هنوز چطورى به دستت برسونم؟؟؟؟
    بینهایت ازت ممنونم لطف خیلی بزرگیه و خیلی ممنونتم.رشته دبیرستانم تجربیه.بعضی کتابا که عوض شده مثل فیزیک و زیست به خاطر همین دنبال چاپ جدیدش هستم امروز اون فردی که قرار بود بخره رفته اگه پیدا نشد واقعا شاید مزاحمت بشم.واقعا بازم ممنونم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط salehe92 نمایش پست ها
    سلام

شما چاپ های سال قبل و برای کنکور می خواهید دیگه؟ 93-92 سال سوم و 92-91 سال دوم؟
    ببینید اگر بخواهید پرینت هم کنید، باز گرون تر از قیمت اصلی و پشت جلد کتاب میشه.
    و همچنین دقت کنید که اگر چاپ سال خاصی را می خواهید، کتابی که دانلود می کنید برای همان سال باشد.
    ببینید به نظر من یک روز وقت بذارید و کتابهای چاپ امسال و همچنین سالی که مد نظر دارید را از سایت زیر دانلود کنید و بعد با هم مقایسه کنید و ببینید کدام کتابها تغییر کرده اند و کدام قسمتها.
    و بعد برید کتابهای چاپ امسال را بخرید. کتابهای چاپ امسال را می تونید به قیمت پشت جلد تهیه کنید. کتابهای سال قبل را گرون می فروشند ولی برای امسال را نه.
    و بعد برید ان قسمتهایی که تغییر کرده را هم پرینت کنید. و اگه کتابی خیلی تغییر کرده بود، کلا پرینتش کنید.
    بعضی از درسها مثل ادبیات یا زیست یا شیمی و.... خیلی فرق نکردند. دین و زندگی بیشتر تغییر کرده بود. البته بر اساس اطلاعات زمان خودم می گم...

کتاب های سال دوم | پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی
    ببینید از این سایت شما، هر سالی که بخواهید را می تونید انتخاب کنید.
    مثلا هم 94-93 و هم 92-91
    و همچنین یک سر به سایت زیر بزنید. ادرسها را براتون میذارم. بهشون زنگ بزنید، بالاخره یکی باید داشته باشه. اول به فروشگاه 2 زنگ بزنید.
    چاپ و نشر کتابهای درسی ایران - www.cvn-ir.com
    ادرس چندتا فروشگاه را معرفی کرده. فکر می کنم از این سایت به قیمت اصلی بتونید تهیه کنید.
    فروشگاه 1 (مرکزی) : کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج خ داروپخش(61)شرکت چاپ و نشر کتابهای درسی ایران تلفن: 5-44985161-021؛ نمابر: 44985160-021
    فروشگاه 2:خ انقلاب مقابل درب دانشگاه تهران خ دانشگاه پ9 تلفن: 66495306-021
    فروشگاه 3:میدان شوش خ فدائیان اسلام جنب کوچه عظیمی پ 208 تلفن: 55052412-021
    تلفن مستقيم دايره توزيع: 44987973-021
    تلفن مستقيم انباركتاب: 44984927-021

و یا می تونید به یک مدرسه مراجعه کنید و بگید که امسال می خواهید کنکور بدید و نیاز به کتابها دارید. شاید در کتابخونه مدرسه یک سری از کتابها موجود باشه. و بعد ازشون خواهش کنید تا انها را به شما قرض بدهند و ببرید کپی کنید. و اگر در کتابخونه نداشتند، ببیند اجازه می دهند از یکی از دانش اموزهایی که امسال می خواهند کنکور بدهند، بگیرید. و برای اینکه اجازه دهند کتابها را ببرید، مثلا کارت شناسایی معتبر بهشون بدید!
    و اگه خواستید کپی کنید، جایی ببرید که دانشجویی باهاتون حساب کنه! و گرنه خیلی با قیمتهایی که در بازار هست، فرق نمی کنه.
    ان شاء الله کتابها را زودتر پیدا کنید و در ازمون به نتیجه دلخواه تون برسید
    واقعا کمک خیلی خیلی خیلی بزرگی برام کردید اینا یه عالمه میتونه بهم کمک کنه بینهایت بینهایت ممنونم ادرسارو برای کسی که میخواد بخره فرستادم خدا کنه پیدا کنه.درسته برای کنکورمیخوام چون با کتابای چاپ قدیمی خوندم الان میخوام تطبیق بدم و مطالبی که اضافه شده رو بخونم و حذف شده ها رو حذف کنم.اگه امروز پیدا نشد این دو راه رو هم به عنوان راه حل های بعدی قرار میدم به خصوص اولی .واقعا ممنونم بینهایت بینهایت ممنونم
    واقعا نمیدونم از بچه های این تایپیک که راهنماییاشون خیلی کمکم میکنه چطور تشکر کنم.

19. کاربر روبرو از پست مفید mishe تشکرکرده است .

salehe92 (چهارشنبه 15 بهمن 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)