به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 11 اسفند 97 [ 06:21]
    سطح
    42
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    151

تشکرشده 141 در 56 پست

Array

چگونه با تنها زندگی کردن کنار بیام ؟

سلام
    من تو اینترنت سرچ کردم تنهایی و این چیزا که به سایت شما خوردم مطالب زیادی در این مورد داشتین ولی کسی که شرایط منو داشته باشه نبود .
    من پسری 24 ساله هستم که برای کار مجبور شدم به شهری دور از خونمون برم با حقوقی ماهی هشتصد تومن که تو این بحران خودش نعمته اینجا هم مشکل خونه و جایی برای خوابیدن داشتم که با هزار تا خواهش از شرکت به من اجازه دادند که شبها توی انبار شرکت بخوابم که یه اتاق کوچیک داره با حداقل امکانات و یه تلوزیون کوچیک که خودم آوردم و فقط شبکه سه رو صاف می گیره و یه گاز کوچیک و چهارتا ضرف که همه رو خودم گرفتم ، حالا از امکانات که بگذریم تنهایی اینجا پدر آدم در میاره یعنی از ظهر که میام تا فرداش که باید برم ، اینجا واقعا کسیو ندارم نه دوست پسری و نه دوست دختری ، تنها باید غذا درست کنم بخورم و لباسامو بشورم و کلا تنهای تنها ، این تنهایی خیلی روم فشار آورده و کم کم دارم دچار افسردگی و عصبی میشم و تنها همدمم شده دود و تنها چیزی شده که میتونه یکم بهم آرامش بده نمیدونم تا کی بتونم دووم بیارم از طرفی هم نیاز شدید به ازدواج تو خودم می بینم ولی نه کسیو دارم و نه کسی رو میشناسم ، کلا دارم عذاب می کشم . اگه کسی راهی روشی چیزی بلده منو از لطف خودش بی نصیب نذاره .

- - - Updated - - -

فکر کنم پست رو جایی اشتباه قرار دادم از این بابت ببخشید

2. کاربر روبرو از پست مفید aloneman تشکرکرده است .

بانوی آفتاب (یکشنبه 28 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 تیر 00 [ 21:34]
    سطح
    69
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 354
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,179

تشکرشده 383 در 100 پست

Array
    سلام دوست خوبم تنهایی چیزه خوبی نیست سعی کن با چند نفر دوست بشی، بیشتر وقت ازاذتو بری باشگاه یا کلاسی چیزی اونجا هام میتونی با افراد جدید اشنا شی . اگرم تونستی بعد از یه مدت پول جور کن با همکارت یا یه دانشجو یه خونه اجاره کن. من مثل تو یه جای غریب کار میکنم ولی با پیدا کردن دوست و شلوغ کردن سرم فقط بعضی شبا که تنهام اذیت میشم البته همخونه داشتم که زیاد تجربه خوبی نبود ولی توسعیتو بکن.
    این روزام میگذره و میره .

4. 3 کاربر از پست مفید اقای نجار تشکرکرده اند .

aloneman (یکشنبه 28 دی 93), rayehe (یکشنبه 28 دی 93), بانوی آفتاب (یکشنبه 28 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    151

تشکرشده 141 در 56 پست

Array
    آقای نجار ممنون از راهنماییت اینجا گاهی همکاران میان و ساعاتی رو اینجا می گذرونند ولی همشون متاهلند، و نمیتونند زیاد بمونند به خصوص شبها و برای اینکه بتونم با کسی خونه بگیرم با این حقوق فکر کنم باید چند ماهی رو به این صورت بگذرونم ، با ماهی 800 من چطور پول جمع کنم پس چی بخورم از طرفی می ترسم که همین کارم از دست بدم .

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 شهریور 94 [ 10:39]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    سلام
    خب شما تا ظهرش که سر کارید بعدش چند ساعتی باید بخواید چون احتمالا صبح زود پاشدید پس تقریبا دو ساعتی به خواب ظهر میگذره بعدشم اگر همکارها ودوستها میان پیشتون خب تا اونا هستند تنها نیستید
    ولی اشتباه میکنید وقتی کسی نیست تنها میمونید اولا که ازدواج تو این شرایط مالی یه کم سخته پس یه کم صبر کنید به جاش برای خودتون برنامه های خوب بریزید روزی دو ساعت میشه رفت دویید هم ورزش کردید هم حوصله تون سر نمیره میشه برنامه هایی مثل وایبر واینا نصب کرد ازش استفاده سالم کرد وبا خانواده خودتون در ارتباط نزدیک تر باشید میشه اگه علاقه دارید کتاب بخونید میشه یه چند ساعتی رو برید یه کافی نت واز چیزای مثبت اون استفاده کنید شبا میتونید رادیو گوش بدید به شدت آرامش بخشه وخوبه رادیو تا صبحم برنامه داره منتهی باید چند شب بگردید برنامه مورد علاقه تونو پیدا کنید میشه برید باشگاه یا میشه یه جا کار نیمه وقت گرفت که شبها یه کار چند ساعته بکنید هم درآمد داره هم تنها نیستید یا اگر فکر میکنید نمی تونید یه سری کار در منزل هستند برای اوقات بیکاری وکمک مالی عالین
    آهنگ های شاد گوش بدید فضا رو برای خودتون جذاب کنید از پوسترا گلا یا هرچیزی که دوست دارید برای تزیین اتاقتون استفاده کنید در کنار این با توجه به شغلتون ببینید چه کاری باید یاد بگیرید تا ارتقا پیدا کنید یا یه کار بهتر تو ساعت بیکاری دنبال اون برید تا درامدتونم بیشتر کنید از فرصتهای تنهایی تون لذت ببرید واستفاده کنید
    من یه دخترم و از تنهاییم خیلی لذت بردم تنهایی درکه رفتم دربند رفتم سینما رفتم رستوران رفتم و تنهایی خیلی هم بهم خوش گذشته آدم قرار نیست اگر تنهاست از زندگیش لذت نبره

7. 4 کاربر از پست مفید mati تشکرکرده اند .

aloneman (یکشنبه 28 دی 93), rayehe (یکشنبه 28 دی 93), بانوی آفتاب (یکشنبه 28 دی 93), بارن (دوشنبه 29 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 اردیبهشت 99 [ 00:04]
    سطح
    55
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    861

تشکرشده 293 در 87 پست

Array
    سلام...
    دوستان توضیحات خوبی دادن.....
    الان یه سریا له له میزنن یه ساعتو تو روز بیکار باشن....
    میدونین چه استفاده هایی میتونین تو این زمان ببرین
    میتونین مهارتهاتونو تو زمینه کارتون افزایش بدین.....نرم افزارای کامپیوتری مسلط شین....زبان انگلیسی رو یاد بگیرین و کلی کار دیگه ...تازه وقتی مهارتاتون زیاد شه میتونین شغلای دیگه ای هم در کنار کارتون پیدا کنین....

9. 3 کاربر از پست مفید rayehe تشکرکرده اند .

aloneman (یکشنبه 28 دی 93), بانوی آفتاب (یکشنبه 28 دی 93), دختر بیخیال (دوشنبه 29 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    اخه چرا برای فرار از تنهایی به جای یه کار مفید به دود پناه بردین؟ واقعا هیچ چیز بهتری نبود ؟؟؟!!!
    این همه باشگاه کلاس های مفید برو وقتتو با فعالیتهای سالم پر کن پیاده روی کن ورزش کن نه با دود ودم اینجوری هم سلامتیت از بین میبری هم روحیه ات داغون تر میشه هم پولی که با زحمت داری به دست میاری دود میکنی میره هوا ارزش داره واقعا؟!

در ضمن مواظب باشین به هر کسی هم اعتماد نکنید که بیاد شما رو از تنهایی در بیاره مثلا به اسم دوست بیاد بعد دشمن جسم و روحتون بشه!!!!!!
    معمولا از خونه مجردیها خبرای خوبی متاسفانه به گوش نمیرسه......
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

11. 3 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

aloneman (دوشنبه 29 دی 93), rayehe (دوشنبه 29 دی 93), دختر بیخیال (دوشنبه 29 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 00 [ 21:47]
    سطح
    72
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 262
    دستاوردها:
    تشکرها
    662

تشکرشده 635 در 275 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aloneman نمایش پست ها
    و تنها همدمم شده دود و تنها چیزی شده که میتونه یکم بهم آرامش بده نمیدونم تا کی بتونم دووم بیارم
    - - - Updated - - -
    جالبه که اصلا به هزینه این دود فکر نمی کنید شما که ماهی 800 میگیری !!!!!!!!!!!!!!!!!
    هزینه مالی ونه هزینه جسمی این دود کردن برات چقدر هس؟
    چرا تصمیم نمگیری که ادامه تحصیل بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟
    درس خوندن شروع کردنش سخته تصمیم قطعی بگیر و اراده کن و از این فرصت بیکاری و تنهایی ات حداکثر استفاد را ببر
    دوماه اول که کتاب مبگبری دستت واقعا سخته ولب بعدش برات سخته که از کتاب و مطالع دور بمونی

داری بیراهه میری خودت هم خوب میدونی
    خدایا کمکم کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد

13. 2 کاربر از پست مفید نازنین2010 تشکرکرده اند .

aloneman (دوشنبه 29 دی 93), دختر بیخیال (دوشنبه 29 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    151

تشکرشده 141 در 56 پست

Array
    ممنون از راهنماییهاتون ، mati عزیز مواردی که شما گفتید میشه باهاشون به صورت موقت مثلا یکی دو هفته سرگرم شد،ریحانه جان من کلاس زبان ثبت نام کردم هفته قبل ولی هنوز نرفتم و از فردا می خوام برم این تنبلی مگه میزاره آدم یه حرکتی از خودش نشون بده آبی بیکران عزیز من فعلا دود رو فقط در حد قلیون مصرف می کنم و تا حدودی وقت منو پر میکنه و کمی آرامش بهم میده البته میدونم که خیلی بده و دوست دارم بعد از اینکه به یه آرامشی رسیدم ترکش کنم ، باشگاه و این چیزا هم خوبه آدم بره فقط هزینه داره مثل کرایه و این چیزا که من ماهی سیصد فقط دارم می خورم ! نازنین جان هزینه مالی دود زیاد نیست ولی هزینه جسمی و روحیش زیاده ولی فعلا نمیتونم ترکش کنم من فوق دیپلم کامپیوترم و تصمیم دارم از سال آینده بخونم برای کارشناسی ،شبها هم بد خواب شدم به خاطر تنهایی الانم لپتاب جلومه و شیلنگ قلیون تو دهنم و گوشیم و لیوان چایی هم بغلم فعلا اینا دوستای من هستند فعلا یه سرگرمی جدید هم برا خودم پیدا کردم و اونم گشتن تو این سایت و رفریش زندن این صفحست

15. 2 کاربر از پست مفید aloneman تشکرکرده اند .

rayehe (دوشنبه 29 دی 93), بارن (دوشنبه 29 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 تیر 00 [ 21:34]
    سطح
    69
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 354
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,179

تشکرشده 383 در 100 پست

Array
    منم سیگار میکشیدم ولی الان ترک کردم مطمین باش هیچ کمکی نمیکنه. رادیو پیشنهاد خیلی خوبیه بخصوص برنامه شبهاش بی نظیره. در مورد کسایی که پیشت میان هم دقت کن چون تو انبار شرکتی اتفاقی نیوفته که تو مجبور شی تاوان بدی. کلا بزن به بیخیالی کم کم عادت میکنی به نظرم بهتر تو این حالت به کسی وابسته نشی

17. 2 کاربر از پست مفید اقای نجار تشکرکرده اند .

aloneman (دوشنبه 29 دی 93), rayehe (دوشنبه 29 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 اردیبهشت 99 [ 00:04]
    سطح
    55
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    861

تشکرشده 293 در 87 پست

Array
    aloneman عزیز من ریحانه نیستم....رایحه....
    خب این عالیه که کلاس زبان ثبت نام کریدین...اولش یه مدت سخته تا رو سیکل بیفتین چون احتمالا مدت زیادیه از درس دورین ولی مطمئن باشین که خیلی زود روال زندگیتون تغییر میکنه...فایده رفتن به این مدل کلاسا فقط یاد گرفتن نیست...کلا تجربه ی هر مکان جدیدی باعث میشه با آدمای زیادی آشنا بشین و تجربیاتشون خیلی بدردتون میخوره....من وقتی کلاس زبان میرفتم کلی بهم پیشنهاد کار میشد ....مکانای دیگه مثل باشگاهم همینطوره...رابطه هارو بیشترر میکنه و این خیلی خوبه اگه بتونین از موقعیت هاتون استفاده کنین ...به هر حال امیدوارم موفق باشین همیشه و در همه جا...اگه مشکلیم بود ما هستیم اینجا.....
    در آخررر: ترووووووو خدا بزار کنار این قلیون وووووووو.......بخاطر خودت....... بجاش کلی تغذیه ی سالم جایگزین کن...پسته چمیدونم هرچییی....فقط بذارش کنار....
    موفق باشین

19. کاربر روبرو از پست مفید rayehe تشکرکرده است .

aloneman (دوشنبه 29 دی 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)