به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

معرفی کتاب برای افزایش هوش هیجانی

با عرض سلام و احترام

همان طور که عنوان نشان میدهد من به دنبال کتاب یا کتابهای مناسب برای افزایش هوش هیجانی هستم. ( متاسفانه خودم امکان و زمان بررسی کردن را ندارم)
    کتابها و یا مطالبی را که معمولا مطالعه کردم بیشتر در مورد معرفی این هوش بوده است نه افزایش آن

من به دنیال کتابهایی هستم که بیشتر راهکارهای عملی برای افزایش این هوش ارایه داده باشند.

خود من معمولا در ازمونهای تست هوش انلاین نمره بالایی می گیرم اما در چند بندش مشکل دارم. ( نمی دانم که البته این تستها صحت دارند یا نه؟)

که باز دوست دارم مشکلاتم در انها نیز برطرف شود . علت دیگر تمایلم برای افزایش دانشم در این باره ارتباط با قشر نوجوان هست که بوفور میبینم و تمایل به افزایش سطح اگاهی انها نیز دارم
    در لینک زیر بهترین کتابها از دید خوانندگان معرفی شده است.
    https://www.goodreads.com/shelf/show...l-intelligence

سوال من این است

آیا دوستان تجربه ای در مورد خواندن این کتابها دارند ؟

و آیا این کتابها به فارسی ترجمه شده است ؟

تمامی مقاله ها و مطالبی که در این سایت در مورد این هوش امده است را نیز مطالعه کرده ام.

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 شهریور 02 [ 15:46]
    سطح
    68
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 399
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    340

تشکرشده 500 در 154 پست

Array
    سلام وقت بخیر
    مهرااد عزیز من تو این زمینه اطلاعات زیادی ندارم فقط یه راه حل کلی و خیلی مطمعن می تونم بهت بدم که کتاب های مناسب و قوی رو بهتر بتونی پیدا کنی
    هر موقع خواستی چیزی بخری سعی کنی همیشه قبلش بری سایت آمازون نمره اون کتاب (یا هرچی) را ببینی فک کنم بدونی که دو سوم کتاب های جهان به زبان انگلیسی اند! انتشارات بزرگ غیر انگلیسی زبان وقتی میخان کتابی رو ترجمه کنند یکی از نکاتی که در نظر می گیرند نمره کتاب تو آمازون؛ یه نکته خیلی مهم و اون هم اینه که حتما نظرات رو بخون به فرض مثال کتاب " effective java" با نمره 4.8 (از 5) یه کتاب واقعا خارق العاده و شاهکار در زمینه زبان برنامه نویسی جاواست، ولی سطح کتاب برای آدم هایی که حداقل سطح متوسط رو دارند و این موضوع رو آدم بعد خوندن نظرات افرادی که کتاب رو خوندن متوجه میشه

آخرسر اگه از کتاب خوشت اومد از تورنت دانلود کن و بریز تو موبایلت یا پرینت بگیر یا بسرچ ببین به فارسی ترجمه شده یا نه

موفق و موید باشید

3. 2 کاربر از پست مفید باران13 تشکرکرده اند .

Eram (جمعه 26 دی 93), مهرااد (پنجشنبه 25 دی 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام بر شما. از دیدن شما خو شحال شدم
    از پاسختان سپاسگزارم. حقیقتش از این که کسی پاسخ دهد ناامید شدم و فرایندی را که فرمودید دیروز انجام دادم
    ( خواستم با استفاده از تجربه دوستان راه میانبری را طی کنم .
    معمولا توصیه ای را که لطف کردید و نوشتید را انجام میدهم. در مورد پاسخ و نظرات خواننده ها مواردی که دنبالش بودم دقیقا همگی در یک کتاب نبودند.
    من دنبال کتابی بودم که :
    بیشتر مناسب برای نوجوانها باشد ( دانش اموز کم شنوایی دارم که بابت این مشکلش خ عذاب می کشد و دیواری ضخیم بین خودش و دوستانش کشیده است. با توجه به باهوش بودنش و شرایط خاصی که دارد خ متمایل به کمک کردن هستم چون در غیر اینصورت مطمینم عداب زیادی را بر دوش خواهد کشید .متاسفانه امکان استفاده از اینترنت و .. را ندارد و تقریبا فقط می توانم برایش فایل فارسی یا کتاب چاپ شده ببرم انهم به فارسی.) و ازانجایی که سطح مالی بالایی ندارد ترجیح میدهم کتابهایی را معرفی کنم که قطعا برایش سودمند باشد)

بومی با شد و بیشتر راهکار عملی متناسب با فرهنگ خودمان ارایه داده باشد. در سایتی که لینک کردم نظرات کاربران را که می خواندم نیازهای مرا برطرف نمی کردند.
    البته در بین این کتابها کتابی توجهم را جلب کرد که متاسفانه متوجه شدم ترجمه نشده است. ( با سایت کتابخانه و اسناد ملی چک کردم ) احتمالا باید تابستان دست به قلم شوم.

کشفی که کردم این بود که خودم بیشتر از تورنت برای دانلود فایلهای صوتی و فیلم استفاده میکردم تا الان نشده برای دانلود کتاب ازش استفاده کنم!! خودم تعجب کردم !!!
    بار دیگر از پاسختان سپاسگزارم.
    برای شما آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط باران13 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    مهرااد عزیز من تو این زمینه اطلاعات زیادی ندارم فقط یه راه حل کلی و خیلی مطمعن می تونم بهت بدم که کتاب های مناسب و قوی رو بهتر بتونی پیدا کنی
    هر موقع خواستی چیزی بخری سعی کنی همیشه قبلش بری سایت آمازون نمره اون کتاب (یا هرچی) را ببینی فک کنم بدونی که دو سوم کتاب های جهان به زبان انگلیسی اند! انتشارات بزرگ غیر انگلیسی زبان وقتی میخان کتابی رو ترجمه کنند یکی از نکاتی که در نظر می گیرند نمره کتاب تو آمازون؛ یه نکته خیلی مهم و اون هم اینه که حتما نظرات رو بخون به فرض مثال کتاب " effective java" با نمره 4.8 (از 5) یه کتاب واقعا خارق العاده و شاهکار در زمینه زبان برنامه نویسی جاواست، ولی سطح کتاب برای آدم هایی که حداقل سطح متوسط رو دارند و این موضوع رو آدم بعد خوندن نظرات افرادی که کتاب رو خوندن متوجه میشه

آخرسر اگه از کتاب خوشت اومد از تورنت دانلود کن و بریز تو موبایلت یا پرینت بگیر یا بسرچ ببین به فارسی ترجمه شده یا نه

موفق و موید باشید

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)