به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 مهر 97 [ 19:05]
    سطح
    51
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 22 در 15 پست

Array

دوست دارم با دوستهای مجرد خانمم رفت و آمد کنیم اما ...

سلام. من مهدی هستم. 34 ساله. سیزده سال پیش ازدواج کردم. زنم سه سال ازم کوچیکتر بود و دیپلم تجربی داشت و من دانشجوی سال سوم مهندسی بودم. چهار سال بعد خدا ی دختر بهمون داد و زندگیمون خوب بود و مشکلی نداشتیم تا اینکه شش سال پیش زنم لیسانس مترجمی قبول شد و رفت دانشگاه. از اون موقع ببعد اخلاقش کم کم عوض شد و افتاد دنبال کلاس و تجملات زندگی و کمتر به من و نظرم اهمیت میداد.حتی تو انتخاب لباس هم از من نظر نمیخواست و نظرشو بمن تحمیل میکرد. از یکی از استاداش خواسته بود که بیاد تو خونه درسش بده و منم غافل ازهمه جا قبول کردم. کم کم احساس کمبود میکردم تا اینکه منم با ی دختری دوست شدم که سه سال از خودم کوچکتر بود و از اونجا که هردومون خونواده هامون مذهبی بودن و دفعه اولی بود که با جنس مخالف دوست میشدیم بشدت بهم وابسته شدیم. زندگیم با زنم سرد و سردتر شد و هردومون واسه هم نقش بازی میکردیم این اواخر فهمیدم که با استادش رابطه داشته و بالاخره اونم رابطه منو کشف کرد و طلاق گرفت. منم الان شش ماه که پس از دو سال دوستی بالاخره با دوستم ازدواج کردم و دخترم هم با مازندگی میکنه. زن جدیدم منو خیلی دوست داره و ما با هم بیشتر دوستیم تا زن و شوهر. خانمم بهم میگه دیگه دختر بازی نباید بکنی و اگه نیاز بتنوع داری من خودم برات زن صیغه یکروزه پیدا میکنم. قرار شد دوستهای مجردشم که سر و گوششون یکم میجنبه باهاشون رفت و آمد کنیم تا هیچ احساس تنوع طلبی در من بوجود نیاد. اولها خیلی خوب بود و بهمون خوش میگذشت ولی کم کم شکاک شد بطوریکه هربار که دوستاش میومدن و ما باهم شوخی میکردیم ناراحت میشد و گریه میکرد. کلا زنم چون تو زندگی قبلیم با من بوده و دیده چطور زن سابقم رو میپیچوندم همیشه از تکرار این اتفاق میترسه و همیشه بهم مشکوکه. من عاشق زنم هستم و کاری نمونده که برای رفاه و آرامشش نکردم ولی بازم میترسه و بهم مشکوک میشه. رفت و آمد با دوستاش خیلی روی روحیم اثر گذاشته بود خیلی احساس آرامش میکردم. دیگه هیچ کمبودیحس نمیکردم و کوچکتذین توجهی به زنهای اطرافم نداشتم. تو جشن تولد دخترم که دوستاشو دعوت کرده بود من خیلی سربسرشون گذاشتم و اون خیلی ناراحت شد و باشون قطع رابطه کرد. من میترسم دوباره دنبال دختر بازی برم. تو محل کارم خانم جوونو خوشگل زیاده که باعث میشه تحریک بشم. نمیدونم چطور قانعش کنم که رفت و آمد با دوستاش منو آروم میکنه و لطمه ای برای زندگیمون نداره?

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 28 فروردین 94 [ 22:51]
    سطح
    13
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    47

تشکرشده 54 در 20 پست

Array
    سلام
    من تعجب میکنم که خانمتون خودش چنین پیشنهادی به شما داده...اینکه شما رو با زنهای دیگه ای آشنا کنه!
    اما خودتون؟خودتون که مذهبی هستید فکر نمیکنید این در مذهب ما پذیرفته نیست؟

- - - Updated - - -

مرزبندی های خدا برای همین وقتهاست...
    اگر کمبودی در خانه دارید با خانمتون مطرح کنید به جای اینکه آرامشتون از جایی غیر خانواده تامین بشه.
    رابطه تون با همکارهای آقا چطوره؟چندتا دوست مرد دارید؟چرا از اونها حرفی نمیزنید؟

3. 5 کاربر از پست مفید sareh88 تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 13 دی 93), elham.e (یکشنبه 14 دی 93), واحد (یکشنبه 14 دی 93), دختر بیخیال (شنبه 13 دی 93), سنجاقک ابی (شنبه 13 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 بهمن 94 [ 00:21]
    سطح
    25
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 44
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    34

تشکرشده 153 در 42 پست

Array
    لطف بسیار بزرگی در حق خودمان خواهیم کرد اگر کسانی که روحمان را مسموم میکنند, رها کنیم
    پس این لطف رو در حق خودتون بکنید

5. 5 کاربر از پست مفید باران آرام تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 13 دی 93), کامران (دوشنبه 15 دی 93), واحد (یکشنبه 14 دی 93), هم آوا (شنبه 13 دی 93), دختر بیخیال (شنبه 13 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 خرداد 97 [ 13:17]
    سطح
    65
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 245
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,386

تشکرشده 653 در 231 پست

Array
    من واقعا این مدل زندگی ندیده بودم ... فقط ببخشید که یه تاپیک رو اشغال کردم فقط فقط فقط خواستم شدت تعجبم رو منعکس کنم ... مرد و زن اپن مایند دیده بودیم ولی زنی با این تفکر نه شنیده بودیم و نه دیده به نظر نمیرسه خانمتون داره بهتون کمک میکنه به نظر من بیشتر شما رو داره توی این مشکل غرق میکنه
    چون میدونم الان دوستان به تاپیک تون واکنش تندی نشون میدن میخام از همینجا از دوستان همدردی خواهش کنم ... لطفا تحت هیچ شرایطی به این برادر عزیزمون توهین یا جسارتی نکنید چون طرز تفکر و سبک زندگی هر کسی به خودش مربوطه و یه مسئله کاملا سلیقه ایه پس در صورتی که راهنمائی برای ایشون دارید عرضه کنید و در صورت عدم توانایی در این زمینه فقط شنونده باشید ... بنده هم که حال و روزم رو همون اول تاپیک عنوان کردم ... چون با این مسئله در زندگیم برخورد نداشتم پس هیچ کمکی نمی تونم بکنم و فقط میتونم راهنمائی تون کنم که از انجمن آزاد برای اینکار استفاده کنید خیلی بهتره چون مسئله شما بیشتر به مسائل جنسی مربوطه که اونم طبق قوانین سایت جزء انجمن آزاد محسوب میشه
    موفق باشید...

7. 8 کاربر از پست مفید هم آوا تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 13 دی 93), asal2013 (شنبه 13 دی 93), sasha (یکشنبه 14 دی 93), واحد (یکشنبه 14 دی 93), zohreh.a (سه شنبه 07 بهمن 93), بارن (شنبه 13 دی 93), دختر بیخیال (شنبه 13 دی 93), سنجاقک ابی (شنبه 13 دی 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    دوستان این تاپیک مشمول بند 22 است .

به نظر میرسه بهتره این آقا در انجمن خصوصی مساله شون رو مطرح کنند.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : شنبه 13 دی 93 در ساعت 17:24

9. 5 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 13 دی 93), meinoush (شنبه 13 دی 93), parinazbanoo (شنبه 13 دی 93), فرهنگ 27 (شنبه 13 دی 93), دختر بیخیال (شنبه 13 دی 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,653

تشکرشده 35,974 در 7,400 پست

Array
    با سلام

اینکه این میل و کشش را به سوی مشاوره هدایت کرده ای بسیار خوب است ،و خوب تر آنکه راهکارهای مشاوره ای را که قطعاً به نفع زندگی مشترک شما هست به کار بگیری .

آفت دوستیها و روابط خارج از چهارچوب و بی ضابطه همین است ، بد بینی ها بوجود می آید ، زندگی ها از هم می پاشد ، روانها آسیب می بیند ، شخصیتها به احساس حقارت و بی کفایتی مبتلا می شود و .... فرزندان هم قربانی .... و آسیب های ناشی از این قربانی بودنها مسئولیت پدر و مادرهایی است که زندگی را سرسری و کانونی برای کسب لذت می بینند که اگر لذتی در آن کم شد یا دوز لذتهای موجود دیگر کفایت نکند ، ورژن بالاتری می جویند سراغ کسب آن به قیمت مسائل و گرفتاریهای مورد اشاره می روند .

سبک زندگی مبتنی بر لذت جویی صرف ( هدونیست ) ، آدمی را به قهقرا می برد . در این نوع نگاه هوس و تنوع طلبی های جنسی و عاطفی اصل قرار داده می شود و جدی گرفته می شود و از اینکه برای عبور هستند و قوی شدن ، غفلت می شود و با تصور اینکه باید پاسخ داده شود در پی هر کاری برای پاسخش بر می آییم و نتیجه اش می شود وضعیتی که شما گرفتارش شده ای و البته فعلاً در سطح خوبی هستید و در نقطه صفر زندگی که اگر اصلاح نشود در ادامه می تواند منجر به مشکلات بیشتر و حتی از هم پاشیدن یک بار دیگر زندگی شما شود .

چرا فکر می کنید این میل کشیده شدن به سوی خانمها را باید پاسخ دهید ؟؟ چرا باور نمی کنید که باید مهارش کنید باید خود را در برابرش قوی کنید و از سطح برده غرائز بودن به سطح انسان هوشمند و با خرد بودن برسید .

به نظر شما آیا وجود سم که در چرخه طبیعت در جای خود کاربرد خاص خود را دارد چون قابل خوردن هست ، ما می توانیم بخوریم و ..... ؟؟ چرا نمی خوریم ؟ چرا اگر به زور هم بخواهند به ما بخورانند نمی پذیریم و مقاومت می کنیم ؟ ..... چون می دانیم مضر است ، هلاکت ما در آن است ....

تنوع جویی هم کارکرد خاص خود را دارد وقتی به سوی جهتی غیر از کارکرد خود هدایت می شود ( غرائز ) کارد کرد سم برای روح و روان و شخصیت و زندگی ما پیدا می کند .

اگر شما تنوع جویی نداشتید نمی توانستید نقشهای مختلف و لازم را در زندگی ایفا کنید و یک بعدی و رنجور و کسل می شدید .... اگر همسرتان تنوع طلبی نداشته باشد نمی تواند انواع امورات خانه و شما را و بچه را انجام دهد و ....... توضیح اضافات نمی دهم و خود بخوانید حدیث مفصل را .... میل به تنوع برای این است ، برای ایفای نقشهای مختلف و متنوع زندگی است نه برای لذت طلبی های مخرب و کاذب و خانمان برانداز و غزیزه محور .

این یک خیانت در حق بشریت است که تنوع طلبی را محدود به غریزه معنا کرده اند ..... چنین نیست ،که اگر بود بشر غربی در اوج انواع تنوع های جنسی که به رابطه با حیوان رسیده .... آرام می گرفت و اشباع می شد و گرفتار هزارن مسئله از این بابت نمی شد و امنیت و آرامش روان و جسم و زندگی خانوادگی اش به خطر فروپاشی نمی افتاد ..... اتفاقاً تنوع جویی و تعدد خواهی در رابطه عاطفی و جنسی زوجیتی ، مخل لذت واقعی و عمیق و محتوایی آن است و چون لذت سطحی و کاذب می شود اشباع ناپذیر می شود و ذائقه جنسی را به نوعی فلج لذت گرفتار می کند ( بحثی مفصل است و جای طرح مستقل می طلبد )

متأسفانه مد شده اینکه بگویند درصدی از مفسده را باید داشت تا به سطح بالاترش گرفتار نشد یا چشم و دل سیر شد
    ..... مثل تصور خانم شما و کاری که کرده یعنی مراوده با دوستان شوخ و شیرین کار را در پیش گرفته و یا پیشنهاد صیغه های یک روزه ، به تصورش که تنوع طلبی شما را ارضاء کند و ..... این کلاً غلط بوده و نگاه به تنوع گرایی هم غلط .

شما نگاهتان را حفظ کنید ، هم و غمتان را مصروف زندگی و همسر و بچه کنید و میل به تنوع را در طراحی فعالیتهای مختلف و مفید و کارآمد یا حتی تفریحات سالم دنبال کنید و نخواهید که رویه غلطی که همسرتان بنا نهاد و همسر اولتان را گرفتار کرد دوباره ادامه یابد . به همسرت اعلام کن چه کار خوبی کردی که رابطه را کم یا قطع کردی . از اول اشتباه بود این روابط و این نوع نگاه ..... البته لازم هست نگرشتان را تغییر دهید و اصلاح کنید و به تبع آن سبک زندگیتان را هم اصلاح کنید که خود به خود اعتماد همسرتان را بازسازی خواهد کرد .

امیدوارم روند مشاوره را در عمل دنبال کنید .

موفق باشید .

11. 11 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

.saber. (یکشنبه 14 دی 93), ali -guilan (شنبه 13 دی 93), asal2013 (شنبه 13 دی 93), elham.e (یکشنبه 14 دی 93), meinoush (شنبه 13 دی 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 14 دی 93), واحد (یکشنبه 14 دی 93), هم آوا (شنبه 13 دی 93), بهار.زندگی (شنبه 13 دی 93), دختر بیخیال (شنبه 13 دی 93), شکوه (یکشنبه 14 دی 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array
    واکنش خانم شما طبیعیه.هیچ زنی خوشش نمیاد همسرش با زنها و دخترای دیگه گرم بگیره.همونطور که آقایون اینو برای خانومشون نمیپسندن.
    خانوم شما هم خواسته مثلا شما تحت نظر خودش باشید.اما از اونجا که این روابط شما خلاف طبیعیت همسرتونه بلاخره ناراحتیش بروز پیدا کرده.
    الان شما به جای اینکه رو خانومتون زوم کنید باید دوربین رو سمت خودتون بچرخونید.
    شما تو زندگی اولتون هم به جای حل کردن مسکگله سراغ دوست دختری و در نهایت طلاق رفتید.
    شما بایستی خودتون رو کنترل کنید و به تعهد پایبند باشید.خانم شما در حد توانش تنوع ایجاد میکنه اما مابقیش با احساس آ امش عمیق و محبت ناشی از تعهد جایگزین میشه.
    همه زندگی تنوع طلبی نیس و اگه شما نتونید افسار احساستونو دستت ن بگیرید این زندگیتونم به شکست میرسه.
    الکی به خودتون تلقین نکنید تنوع طلبی دارین.خودتون کلاهتونو قاضی کنید و دوتا شرایط رو مقایسه کنید.خیلیا دنبال تنوع طلبیشون رفتن.خیلی کارا هم رفتن.اما در نهایت آرامش خونواده رو از دست دادن.
    و خیلیام تلاش کردن و زندگی مشترکشونو پربارتر کردن.
    زندگی مشترک هم مثل هرچیز دیگه ای زحمت داره.برای اینکه میوه خوشمزشو بخورید باید ازش مراقبت کنید.
    اگه دوس داشتین مشکل خودتونو حل کنید اونوقت کمک بخواید.

13. 10 کاربر از پست مفید بهار.زندگی تشکرکرده اند .

.saber. (یکشنبه 14 دی 93), ali -guilan (شنبه 13 دی 93), asal2013 (شنبه 13 دی 93), meinoush (شنبه 13 دی 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 14 دی 93), واحد (یکشنبه 14 دی 93), هم آوا (شنبه 13 دی 93), بارن (یکشنبه 14 دی 93), دختر بیخیال (شنبه 13 دی 93), شکوه (یکشنبه 14 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 خرداد 02 [ 03:26]
    سطح
    98
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 750
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    3,274

تشکرشده 2,351 در 551 پست

Array
    من الان تایپیکهای گدشته شمارو خوندم سرم سوت کشید...
    یعنی بعد این همه ماجرا هنوز متوجه نشدید که به طور اورژانسی نیاز به مشاوره و درمان حضوری دارین؟ هنوز دنبال اینین که به جای درمان شخصیتتون محیطو بیمار کنین؟
    آقای محترم مگه چند سال میخواین زنده باشین که اینطور زدین جاده خاکی؟
    به خاطر خودتون هم شده به وطور جدی برین دنبال یک روانشناس حاذق اونم حضوری

15. 8 کاربر از پست مفید شمیم الزهرا تشکرکرده اند .

ali -guilan (یکشنبه 14 دی 93), asal2013 (شنبه 13 دی 93), واحد (یکشنبه 14 دی 93), هم آوا (شنبه 13 دی 93), آنیتا123 (یکشنبه 14 دی 93), بارن (یکشنبه 14 دی 93), دختر بیخیال (شنبه 13 دی 93), صبا_2009 (شنبه 13 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 دی 93 [ 09:51]
    سطح
    1
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 38
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    پستهای شما رو خوندم.شما بیماری.این همون خانمی هستش که شما با خیانت به همسرتون بکارتشو ازش گرفتی و بعد از طلاق دادن همسر اولت با این خانم ازدواج کردی؟الانم انتظار داری که اجازه بده با دوستای مجردش بگی و بخندی و هر کاری بکنی و حتی صیغه ای یه روزه هم برات ردیف کنه که چی؟که نکنه حضرت آقا احساس کمبود کنن و هوس خیانت به سرشون بزنه ؟دلم برات میسوزه.حتما برو پیش مشاور.هر چند می دونم نتیجش چی میشه.

17. کاربر روبرو از پست مفید negar61 تشکرکرده است .

بارن (یکشنبه 14 دی 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    تا حالا
    فکر کردید چند نفر دیگه باید قربانی هوسرانی شما بشن ؟

19. 3 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

آنیتا123 (یکشنبه 14 دی 93), بارن (یکشنبه 14 دی 93), شکوه (یکشنبه 14 دی 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)