به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 آذر 94 [ 03:06]
    سطح
    18
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    12

تشکرشده 26 در 17 پست

Array

ریزش مو اعتماد به نفسم را مختل کرده ، چه کنم ؟

من ۱۸ سالم بود که اولین نشانه های ریزش مو رو مشاهده کردم ولی زیاد جدی نگرفتم چون موهای فری داشتم و موهام پر پشت بود. سال ۸۷ دانشگاه قبول شدم با یکی از دوستام خونه گرفتیم یه روز دوستم بهم گفت مهدی موهات داره میریزه برو دکتر من اون وقت بهش گفتم حرفت چرنده من موهام نمیریزه بعد از حرف اون بیشتر روی ریزش مو حساس شده بودم خودمو تو ایینه نگاه میکردم و میدیم خط رویش موهام رفته قبل خیلی ناجور بود دیگه کم کم حرف بقیه شروع شده بود که میگفتن مو هات داره میریزه این حرفا اتیشم میزد انواع و اقسام قرص ها و دارو ها رو امتحان میکردم تا جواب بگیرم ولی فایده ای نداشت ‌دوره کارشناسی تموم شد و من مقداری از مو هام رو از دست داده بودم ولی این ریزش در حدی نبود که کف سرم دیده بشه و همیشه سعی میکردم موهام رو بشورم و سشوار بکشم که ظاهر پر تری داشته باشه خلاصه رفتم سربازی تویه سربازی همیشه مجبور بودیم کلاه رو سرمون بزاریم و همین باعث ریزش بیشتر موهام شده بود وقتی دوره اموزشیرتموم شد و برگشتم خونه همه و از جمله خود من شوکه شده بودیم موهای جلو سرم به شدت کم شده بودند :( دیگه کف سرم معلوم بود این موضوع خیلی عذابم میداد من کارشناسی ارشد قبول شده بودم به خاطر همین سربازیم نمیه کاره موند وقتی رفتم دانشگاه این موضوع بیشتر عذابم میداد اخه همه فکر میکردن من سنم بالاست در حالیکه فقط بیست و سه سالم بود خلاصه دنیا رو سرم خراب شده بود تاره شوخی های دوستام هم بود که همش سر به سرم میذاشتن دنیا برام تیره وتار شده بود. دیگه دلم نمیخاست خودمو تو ایینه ببینم دیگه نمیشد کچلی ها رو پوشوند و این داشت نابودم میکرد با هر کسی که حرفرمیزدم متوجه میشدم اونا هر از گاهی نگاه به خط رویش موهام و خالی بودن جلو سرم میکنن.استخر رفتن رو گذاشتم کنار روز های بارونی از خونه بیرون نمیرفتم هر وقت میخاستم برم بیرون سرم رو میشستم تا موهام کمتر بهم چسبیده باشند و حالت پرتری رو نشون بدن خلاصه خیلی محدود شدم از مهر ماه هم چند جا رفتیم خواستگاری حدودا ۲۰ جا ولی همه جواب منفی میدادن هر جواب منفی اعتماد به نفسه منو بیشتر میشکست سیلی داغ واقعیت بود که داشت میخورد تو صورتم ! اونا دلیل میوردن که کار نداره و سربازیشو تموم نکرده ولی من مطمنم که فقط و فقط به دلیل اینه که مو های سرم ریخته و بالاتر از سنم نشون میدم !:( شاید اگه پنجاه سالگی موهام میریخت اینقدری که الان غصه میخورم غصه نمی خوردم . یادمه خونه مادر بزرگم رفته بودم یکی از عمه های بابام فکر میکرد بچه های دو سه ساله ای که تو خونه ورجه ورجه میکردن بچه های من هستن. بعد از شنیدن این حرف داشتم دیونه میشدم یعنی چهره من به یه ادمه ۳۵ ساله میخوره !:( یا یه بار تو تاکسی راننده بهم گفت حاج اقا کجا میرید! زندگی برام خیلی خیلی تلخ شده ! به جرات میتونم بگم لحظه ای نیست به این ریزش مو لعنتی فک نکنم . من قبلا در دوره کارشناسی دوست دختر داشتم و همیشه برای دخترا جذاب بودم رنگ پوشتم سفیده و موهام زرد بود ولی افسوس ........ من ادمی ۲۴ ساله هستم ولی در کالبد یه ادمه ۳۵ ساله :( دیدن عکسای گذشته برام عذاب اوره ! از دست دادنه موهام نقطه عطفی در زندگیم شده که قبل از اون همه چیز زیبا و روشنه و بعد از اون همه چی تیره و تاره ! شرمنده سرتونو درد اوردم

2. 3 کاربر از پست مفید mahde1818 تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 06 دی 93), بانوی آفتاب (شنبه 06 دی 93), رویای پر کشیدن (شنبه 06 دی 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

جواب منفی شنیدن توی خواستگاری هاتون هیچ ربطی به ریزش موتون نداره.
    من خیلی ها رو می شناسم که تو 20 سالگی وضعیت موهاشون از شما بدتر بود و هنوزم هست ولی ازدواج خیلی موفقی دارند.
    50% همکارهای آقای من و همکلاسی های سابقم دچار ریزش موی افراطی هستند و من همیشه فکر میکردم این مساله واقعا بین جامعه آقایون جاافتاده باشه.
    کسی که شما رو به خاطر 4 نخ مو بخواد همون بهتر که نخواد.
    حتما روی اعتماد به نفستون کار کنید، زندگی تون رو وابسته به این مساله قرار ندین، حرف دیگران رو هم ملاک قرار ندین. ارزش شما به اخلاق و شخصیت شما و تلاش شماست، نه چیزی که دست شما نیست.

یه مثال هم بزنم که متوجه بشین خیلی از خانم ها این مسائل واسشون مهم نیست.
    داداش دوستم با اینکه 32-33 هستند ولی تقریبا میشه گفت طاس هستند، یعنی خیلی فراتر از عقب رفتن خط رویش مو. فقط اطراف شقیقه ها و پشت سرشون مو داشت. بعد ایشون تصمیم میگیرن بخاطر تناسب با خانمشون (چون به هر حال سنشون بالاتر از سن واقعی نشون میداد) برن سراغ کاشت مو. مسلما زمان خواستگاری هم تا این حد سرشون خلوت نبوده ولی 4-5 سال بعد از ازدواج مشکل ریزش موشون شدت گرفته بود. وقتی این موضوع رو با خانمش مطرح میکنه. خانمشون قبول نمیکنند و میگن من تو رو همین جوری دیدم از اول و همین جوری که خود واقعیت هستی بیشتر دوستت دارم
    شما هم بجای اینکه مدام به این مساله فکر کنید به سلامت سایر اعضای بدنتون فکر کنید و شاکر باشید که تن سالم دارید، برید سراغ ورزش که هم اعتماد به نفستون بیشتر بشه و هم جسمتون همچنان سالم بمونه. در نهایت هم اگه این موضوع واقعا واستون حیاتی هست برید سراغ کاشت مو.

4. 13 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 06 دی 93), asal2013 (شنبه 06 دی 93), love less (شنبه 06 دی 93), paiize (یکشنبه 07 دی 93), rayehe (شنبه 06 دی 93), sasha (دوشنبه 08 دی 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 07 دی 93), واحد (دوشنبه 08 دی 93), آویژه (شنبه 06 دی 93), اقای نجار (شنبه 06 دی 93), امیر مسعود (یکشنبه 07 دی 93), بانوی آفتاب (شنبه 06 دی 93), رویای پر کشیدن (شنبه 06 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 23 فروردین 98 [ 04:00]
    سطح
    38
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    21

تشکرشده 64 در 32 پست

Array
    فکر نمیکنم شخصی باشه که مثل من بتونه نوشته شما را درک بکنه.
    من 13 سالم بود که موهام شروع کرد به ریزش و اتو 16 سالگی جوری بود که نصف بیشتر موهام ریخته بود.
    عمق فاجعه ولی اینجا بود که من یه دختر بچه بودم.
    الان 38 سالمه. خیلی چیزها را از دست دادم.تو فرهنگ ما که ظاهر خیلی مهم هست این اتفاق میتونه اسیب های شدیدی به روحیه ادم بزنه.
    من اونموقع ایران نبودم و دسترسی به دکتر خوب نداشتم و این باعث شد که علت اصلی ریزش مو من تشخیص داده نشه. متاسفانه!!!!!
    تو تمام این سالها که همه میرفتن مهمونی و پارتی و مسافرت من میشستم و دنبال راه حل مشکل بودم. هرچه راه بود رفتم حتی کاشت مو با اون هزینه بالا تو 19 سالگی که هیچ فایده هم نداشت.
    درضمن اینجور هم نبود که موهای من 1 بار ریخته باشه و تموم شده باشه نخیر تمام این سالها روزانه حداقل 200/300 تا مو میریخت. بارها هم حتی 700 تا رو خودم شمردم.
    یک کابوس تمام نشدنی اون هم 25 ساااال.
    ولی الان 1ماه هست که تونستم ریزش را کم کنم. به من از همون اول گفتن ریزش مو ارثی هست و کاری نمیشه کرد. این هم یک تشخیص مسخره بود.
    این موارد را چک کن. درسته که میگن ریزش موی مردها مال دی ها تی بالا و هورمون های مردونه هست ولی بهتره اول این موارد را کنترل کنی.

کمبود ویتامین ها و املاح مثل اهن . روی. ویتامین های گروه ب و خیلی مهم ویتامین دی
    مشکل مقاومت انسولین .ببین تو فامیل مشکل قند وجود داره یا نه.
    تیرویید را چک کن.
    هورمونهاتو چک کن. و اگر واقعا دی ها تی یا تستسرونت بالا بوذ میتونی فیناستراید مصرف کنی.
    محلول ماینوکسیدیل هم خوب کمک میکنه.
    تغذیه را جوری تنظیم کن که نشاسته کمتر بخوری. سبوس برنج تهیه کن و بخور. سبوسش و نه شلتوک.
    سرت را هفته ای 3 بار با روغن کرچک ماسار بده و بزار شب رو موهات بمونه و فرداش بشور.

در اخر یک توصیه بهت میکنم و اون اینه اشتباه من را نکن و کل زندگیت را وابسته به مو نکن.
    خودت را کمتر از بقیه نبین. تلاش کن واسه موهات ولی از اینکه داری تلاش میکنی واسه بهبودی به خودت اعتماد به نفس بده.
    دزسته شرایط با موی کم پشت سخته ولی کاریش نمیشه کرد. باید فعلا قبولش کنی و سعی کنی با تمام قوا درمان درست را پیدا کنی.
    با افسردگی یا غصه خوردن چیزی درست نمیشه.
    زیاد هم ناراحت نباش که بقیه چی فکر میکنن خیلی ها هستن که عیبهای بدتری دارن مثل ذات بد و اخلاق بد, اونها باید خجالت بکشن , نه اونی که مشکل جسمی داره.
    روحیه خودا را نباز, چون بهش نیاز داری.

درضمن همیشه تصور بر اینه که ریزش مو فقط یک مشکل ظاهری هست ولی یه عقیده من ریزش مو اکثرا یک سیگنال هست که یک چیزی در بدن درست کار نمیکنه پس نباید بهش بی تفاوت بود.
    ویرایش توسط yaasi : شنبه 06 دی 93 در ساعت 22:12

6. 9 کاربر از پست مفید yaasi تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 06 دی 93), love less (یکشنبه 07 دی 93), paiize (یکشنبه 07 دی 93), rayehe (شنبه 06 دی 93), فرشته مهربان (یکشنبه 07 دی 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 07 دی 93), هوایی (یکشنبه 07 دی 93), امیر مسعود (یکشنبه 07 دی 93), صبا_2009 (شنبه 06 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    ممنون از پاسخاتون اوضاعم خیلی ناجوره از لحاظ روانی قبلا ادمه اجتماعی بودم وخونه نمیموندم الان ارتباطم رو با اکثر دوستام قطع کردم.هر کسی از دوستام تماس میگیره میگم الان کار دارم نمی تونم بیام یا بهانه ای میتراشم زندگیم داره محدود تر رو محدود تر میشه ریزش مو زندگیم رو نابود کرده من دیگه اون ادمه قدیم نیستم به شدت منزوی شدم.الان طوری شده که در روز بیشتر از ۱۰۰ کلمه نمیگم.وقتی دوستام رو میبینم که با دخترا کلاس میگن و میخندند حسرت میخورم وقتی دختر پسرا میبینم که با هم هستند حسرت میخورم :( همیشه تویه ذهنم این داره میچرخه اگه جونی یه انسان رو ازش بگیرند دیگه چی براش میمونه؟! زندگی بدون عشق و معشوقه برام هیچ ارزشی نداره . من این حرفا رو زیاد شنیدم که دخترا میگن برای ما اخلاق مهمه و ظاهر در درجه بعدی قرار داره ولی جالبه همچین افرادی که این حرفا رو میزنن خودشون شوهرای قد بلند با موهای پر پشت و جذاب دارند و این حرفا رو محض دلداری امثال من گفتن خواهرم میگه این موضوع برای دخترا مهم نیست اما خودش خواستگار های کم موشو رو رد میکرد.

8. کاربر روبرو از پست مفید mahde1818 تشکرکرده است .

rayehe (شنبه 06 دی 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 اردیبهشت 99 [ 00:04]
    سطح
    55
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    861

تشکرشده 293 در 87 پست

Array
    سلام دوست عزیز اگه شما فقط یه عیب داری و اون موهاتونه با این واکنشاتون و عکس العملایی که نشون میدین این یه عیبو دارین میکنین صدتا عیب.....خب معلومه هیشکی از آدم جذاب و خوشگل بدش نمیاد..چه پسر چه دختر....ولی خب کیه که بدون عیب باشه....انقد این مساله رو بولدش نکن پسر خوب....بیشتر از اینکه دختر پسرای دیگه از شما فاصله بگیرن شما داری ازونا فاصله میگیری....باور کن واسه دخترا شخصیت طرف حرف اولو میزنه....لا اقل اطراف من که زیاده دخترای زیبایی که اصلا زیبایی طرفشون ملاک اول نیست.....ببین انقد دیگه اوضاع جامعه بهم ور شده که اونایی که میخوان واقعا زندگی کنن بیشتر دنبال یه آدم خوووبن تا یه چهره ی خوب.....شمام هنوز اون آدم مناسب که خوشبختت میکنه سر راهت نیومده هنوز قسمتت نشده حالا شاید 50 جای دیگم بری خواستگاریو بدش تازه بشه...تو جامعه باش توکل کن بخدا خود واقعیت شو ...همون آدم اجتماعیه....شک نکن آدمی که لیاقتتو داشته باشه و به خاطر خودت نه ظاهرت باهات بمونه معشوقه ی واقعیته.....با این طرز فکر شما جایی خواسگاریم بری این موج منفی رو منتقل میکنی به دختر خانم......

10. 3 کاربر از پست مفید rayehe تشکرکرده اند .

love less (یکشنبه 07 دی 93), اقای نجار (یکشنبه 07 دی 93), امیر مسعود (یکشنبه 07 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    این مشکل تمام جوانب زندگیم رو داغون کرده من دانشجویه درس خونی بودم کارشناسی و کارشناسی ارشد هم یکی از بهترین دانشگاهای ایران قبول شدم ولی این مشکل اونقدر روم تاثیر گذاشته بود که تمرکز نداشتم همش حرفا و شوخی های دوستام توی ذهنم مرور میشد و ازارم میداد به طوری که ترم یک رو مشروط شدم :( و کل ارزو هام بر باد رفت میخاستم واسه امریکا اپلای کنم ولی الان طوری شده که فقط دارم ناپلونی درسام رو پاس میکنم دیگه حوصله هیچ کاری رو ندارم رویاهام همه نقش بر اب شده. شبا خوابم نمیبره از ساعت ۱۱ که میرم تو تخت تا ساعت ۳ یا ۴ بیدارم و فکر میکنم

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    الان که این پست رو واسه شما نوشتم همچنان فکرم درگیر شما بود که این همه این موضوع رو واسه خودتون پررنگ کردین بعد از جلو تلویزیون رد شدم دیدم اخبارگو کاملا موهاش کم پشت بود و کف سرش معلوم بود.
    من خیلی اهل تی وی دین و ... اینا نیستم ولی فکر کنم تعداد مجری ها و شومن هایی که کم مو یا حتی بی مو هستند کم نباشه، اینطور نیست؟

اگر قرار بود همه اونایی که ریزش مو دارن مثل شما فکر میکردن نصف جمعیت مذکر جامعه باید می نشست تو خونه و حسرت موهاش رو می خورد.
    حالا شما میگی کم مویی یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه مردای کچل پولدارن اینو گفتم که حال و هوات عوض بشه؛ آخه شما نه کچلی به اون معنا نه پولداری، نه سربازی رفتی، نه خوش اخلاقی ، درست هم بد شده، دیگه کسی جزوه هم نمیاد ازت بگیره از همه هم فراری هستی بعد توقع داری دخترای مردم بیان در خونتون زنگ بزنند بگن اومدیم دنبال پسرتون که عاشقش بشیم خب برادر من مسلمه که اینطوری عشق به زندگیت وارد نمیشه.
    اولین پیشنهاد من واسه شما اینه که مراجعه حضوری به مشاور داشته باشین نه واسه موهاتون ، واسه افسردگی تون و یادگیری مهارت حل بحران.
    زندگی به این آسونی که شما فکر مکنید نیست هر روز به یه طریق به چالش کشیده میشین و امروز مو هست، فردا روز ممکنه مشکلات مالی باشه، مشکلات مختلف تو محیط کار، و هزار چیز دیگه. شما قرار پدر بشین و تکیه گاه یه خانواده باید بگیرین در برخورد با مشکلات نشکنین، روحیه تون رو حفظ کنید . تازه به بقیه هم روحیه بدین.
    بعد که مساله افسردگی حل شد بیاین اینجا در مورد خواستگاری و ... اینقدر تاپیک هست، باید کلی وقت بگذارین که بشین یه شاخ شمشاد با اطلاعات و با مهارت بعد برین سراغ ازدواج.

لطفا ما رو هم مطلع کنید از روند مشاوره.

راستی می دونی که در 24 ساعت چون کاربر معمولی هستی فقط 3 تا پست می تونی بگذاری.

اینا رو بعدا نوشتم:
    ورزش رو فراموش نکن. حتما در طول روز از نظر جسمی خودت رو خسته کن و تا زمانی که مطمئن نشدی که خوابت میاد نرو تو رختخواب.
    در ضمن می دونستی افسردگی و فکر زیاد ریزش مو میاره.
    اینو با لحن یه خواهر بزرگتر بخون: اینقدر بشین فکر کن تا همین 4 نخ موهاتم بریزه ، هم تو راحت بشی هم ما. والا.
    من جای شما بودم شبا که خوابم نمی برد درس میخوندم، نهایتش زبان می خوندم، ته تهش فیلم زبان اصلی میدیدم که رفتم آمریکا دچار مشکل نشم.
    ویرایش توسط صبا_2009 : یکشنبه 07 دی 93 در ساعت 00:11

13. 4 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

mahde1818 (یکشنبه 07 دی 93), paiize (یکشنبه 07 دی 93), rayehe (یکشنبه 07 دی 93), امیر مسعود (یکشنبه 07 دی 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 03 خرداد 94 [ 14:19]
    سطح
    35
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    162

تشکرشده 593 در 152 پست

Array
    سلام دوست عزیز

اساسا اگه ما قرار بود دلداریه بیخودی بدیم که نظر نمی دادیم.
    اساسا شما اگه به این صحبت ها اعتقاد نداشتی که نمی اومدی اینجا.

اگه این حرفا رو قبول نداری حداقل چند تا حقیقت رو بذار بگم :

1- قبول داری یه سری بازیگرای مرد خارجی که کچل هستن چقد خوشتیپ هستن؟ ادم کیف میکنه نگاشون میکنه.
    مثلا بازیگر فیلم سریع و خشن. یا بازیگر با اسم راک. یا خیلیای دیگه. چرا؟ چون که بیشتر زیباییه یه مرد به تیپشه.
    خدایی به خاطر همین بازیگراست که گاها دلم میخاد با تیغ از ته بزنم. عینک افتابی و تی شرت هم تنم کنم و بزنم بیرون.
    البته در هر دوحالت بنده ، حال به هم زن میشم . هر کدوم به نوعی.

اما کچلی ، اگه تیپتو ردیف کنی و افسردگی رو از چهرت بکشی بیرون ، شاد و شنگول هم باشی ، اتفاقا جذاب هم میشه. والا...

2- این که طرف شما رو در اولین دیدار چطور دیده باشه مهمه. ببین مثلا اگه دوستمون موهاش میریخت واسه ما غیر طبیعی بود چون عادت نداشتیم. اما اون یکی دوستمون که از اول کم مو بود واسمون عادی شده بود. اصلا به خودمون می گفتیم که فلانی اگه مو داشت چقد زشت میشد. لذا چون شما به این چهره جدیدت عادت نداری ،این حسو داری.

3- همونطور که دوستان گفتن ، خانمی که شما رو به این دلیل رد کنه ، همون بهتر که رد کنه. جدی میگم.

4- از دوستان بود که قبل دانشگاه موهاش پر پشت بود . بعد کنکورلیسانس موهاش ریخت. اما انقد شاد و سرحال بود که خدایی اصلا کسی به این مساله اهمیت نمیداد. تو بحثا بود. توی مراسما فعال بود. ما یه تیکه بهش مینداختیم خودش هم دوتا دیگه اضافه میکرد با هم می خندیدیم. بعد هم شروع می کرد دوباره به عیب های ما تیکه مینداخت. کلا بند این مسائل نبودیم.

5- نهایتا دوست عزیز ، ببخشید اما مشکل ندیدی که با این مساله ، افسرده شدی. قدر تن سالمت رو بدون. دنیا ماله توئه با تن سالم اما قدر نمیدونی.نکن این کارو با خودت دوست من.

6- اگه با این مساله از اپلای کشیدی بیرون که اصلا هیچی دیگه. گویا با بد بختی های اپلای هنو دست به گریبان نشدی. نشنیدم پذیرش رو بر اساس قیافه داده باشن. پاشو بابا پاشو مقاله هاتو ردیف کن ، امتحان جی ار ای به تعداد مو های سر ربطی نداره ، به تعداد نورون ها ربط داره

7- اتفاقا اونور خیلی ها تیریپ کچلی بر میدارن.

8- حالا کجا میخای بری کلک؟ کدوم ایالت؟ خوش بگذره... صبر کن منم دارم میام :)

موفق و موید

15. 8 کاربر از پست مفید love less تشکرکرده اند .

ali -guilan (یکشنبه 07 دی 93), rayehe (یکشنبه 07 دی 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 07 دی 93), واحد (دوشنبه 08 دی 93), yaasi (یکشنبه 07 دی 93), امیر مسعود (یکشنبه 07 دی 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 11 دی 93), صبا_2009 (یکشنبه 07 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام
    فقط پست اول رو خوندم و این جواب رو دارم مینویسم.
    شما ریزش مو ندارین، ریزش اعتماد به نفس دارین که باید ی فکری به حال بکنین ...
    کچل باش ولی عین تووووپ صدا کن! ببینم کی اصلا موتوجه فرق سرت میشه ؟؟؟!
    تو زندگی، کار، اخلاق بیست باش میشی همون داماد سوار بر اسب تو رویاهای همه دخترا با این ویژگی که کچل هم هستی ..
    چند روز پیش بود تو bbc میخوندم که دانشمندا یک راهکار جدیدی پیدا کردن که روش رشد موهای ریخته شده رو پیدا کردن، بدون کاشت مو و دارو های جورواجور! به تضعی گلوبول های سفید مربوط می شد ولی گفتن که راهکار رفع کچلی رو کشف کردن. مشکل شما قابل درمانه و همه دخترا خوب اینو میدونن.... شما اعتماد به نفس ندارین و با همین اعتماد به نفس ضعیفتون با طرف برخورد میکنین و دختر ها معمولا از حس ششم قوی برخوردارن خوب میفهمن.

17. 6 کاربر از پست مفید saeeded تشکرکرده اند .

ali -guilan (یکشنبه 07 دی 93), rayehe (یکشنبه 07 دی 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 07 دی 93), واحد (دوشنبه 08 دی 93), امیر مسعود (یکشنبه 07 دی 93), صبا_2009 (یکشنبه 07 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    سلام...

استرسی که شما به خودت وارد میکنی بیشتر به شما لطمه وارد میکنه که یکیش میتونه ریزش

مو باشه..
    الان علم خیلی پیشرفت کرده چرا به کلینیک کاشت مو مراجعه نمیکنید؟ حتما با یک پزشک متخصص پوست و مو مشورت کنید..
    من به شما حق میدم اکثر آقایون خیلی از ریزش مو و به اصطلاح کچل شدن واهمه دارن اما
    مشکل شما چیزی نیست که نشه براش راهی پیدا کرد..
    در ضمن این رو بدونید چون خودتون حساس هستید فکر میکنید دلیل رد کردن خانم ها ریزش و کم پشتی موهای شماست..
    به شخصه اگر من خاستگاری داشته باشم که ظاهری در حد مدل های اروپایی داشته باشه ولی کار نداشته باشه بدون ذره ای تردید رد میکنم...
    همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند

مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند

بنابراین

تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت

مگر اینکه شما اجازه بدهید...

19. 5 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

ali -guilan (یکشنبه 07 دی 93), rayehe (یکشنبه 07 دی 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 07 دی 93), شکوه (یکشنبه 07 دی 93), صبا_2009 (یکشنبه 07 دی 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)