به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 11 مهر 87 [ 22:43]
    سطح
    35
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

اصله کاری فرق می کنه

من دختر16 ساله ای هستم که با پسرس 17 ساله اشنا شدم وما به هم علاقه مند شدیم وبه ازدواج فکر می کنیم ولی نه به این زودیاما متاسفانه دین ما فرق می کنه من دین شیعه دارم ولی پسره دینش الحق کمکم می کنید تا ببینم اصلا این چه دینی هست من بدجوری سره دوراهی موندم که می تونم با کسی که دینش با من یکی نیست ازدواج کنم یا نه نا گفته نمونه که من عاشقشم بد جوری دوستش دارم واز همه مهمتر از همه لحاظ شرایطی که من برا همسر ایده ال خودم می خواد رو داره

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 30 آبان 88 [ 11:45]
    سطح
    81
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    898

تشکرشده 926 در 486 پست

Array

RE: اصله کاری فرق می کنه

دختر خوب،خواهشاًدست از این رابطه بردارید؛تازه اول کار است و شما هم بچه اید و وقتی دلبسته اش شدید و به رابطه جنسی ختم شد،آن وقت دیگر پشیمان سودی ندارد.به شما هشدار می دهم که دارید در راه خطرناکی پا می گذارید.یک پسر 17 ساله هنوز نوجوان است و بچه و شما نمی دانید چکار دارید می کنید.
    از شما درخواست می کنم برای بدبخت نشدن خودتان رابطه تان را با او قطع کنید،شما هنوز نوجوانید و چیزی از رابطه نمی دانید.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 مرداد 90 [ 22:24]
    سطح
    51
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 85 در 57 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط گرد آفرید
    دختر خوب،خواهشاًدست از این رابطه بردارید؛تازه اول کار است و شما هم بچه اید و وقتی دلبسته اش شدید و به رابطه جنسی ختم شد،آن وقت دیگر پشیمان سودی ندارد.به شما هشدار می دهم که دارید در راه خطرناکی پا می گذارید.یک پسر 17 ساله هنوز نوجوان است و بچه و شما نمی دانید چکار دارید می کنید.
    از شما درخواست می کنم برای بدبخت نشدن خودتان رابطه تان را با او قطع کنید،شما هنوز نوجوانید و چیزی از رابطه نمی دانید.
    با گردآفرید عزیز صد در صد موافقم ، ادامه رابطه ی شما کاملاً اشتباهه . شما در سنی نیستید که بتونید درست برای ازدواجتون تصمیم بگیرید ، ما دخترا احساسات لطیفی داریم و حیفه که با یه رابطه نسنجیده نسبت به همه چیز دید بد پیدا کنیم ، تازه اگر همه حرفهای شما در چند سال آینده همین باشه و هنوز اون پسر رو فرد ایده آلتون بدونید هیچ تضمینی نیست که ایشون هم همین نظر رو داشته باشن و برای شما فقط وابستگی ، سرخوردگی ، افسردگی و چیزهایی از این قبیل می مونه. برای شما در وضعیت فعلی چیزای خیلی مهمتر از ازدواج وجود داره که باید بهش فکر کنید مثلاً درستون . امیدوارم توصیه های ما رو به عنوان دوست بپذیرید و خیلی خیلی به عواقب این راهی که دارید می رید فکر کنید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 خرداد 98 [ 22:58]
    سطح
    63
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    تشکرها
    40

تشکرشده 80 در 36 پست

Array

دوست من محيا
    آدما تو سن نوجواني داراي احساساتي هستن كه هنوز درست شكل نگرفته و مسير منطقي نداره ...
    سعي نكن راهي رو بري كه خيليها رفتن و به اشتباه بودنش معترفن . آينده رو تصميمات حال شكل ميده.
    تو بايد با سعي و تلاش در حال آينده ساز زندگي خودت در آينده باشي ، پس هوشيار باش و گرد اين مسائل نرو..
    دوست من معصوميت رو براي يه آينده روشن حفظ كن...و اين گوهر گرانبها را به باد فنا نده ..
    تو الان بايد درس بخوني و براي شناخت خوبيها و بديهاي دنيايي كه در اون زندگي ميكني تلاش كني..
    دوست من بهوش باش و راهي رو براي آيندت انتخاب كني كه در آينده از طي كردن اون مسير راضي باشي و وقتي به گذشته ات نگاه ميكني به خودت افتخار كني ..
    مطمئنم كه موفق ميشي ...
    اگر مايلي راجع به مسايل ديني بيشتر بدوني به اين درگاه مراجعه كن و سوالات رو بپرس
    http://www.porsojoo.com/fa/centers

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 04 آبان 87 [ 00:09]
    سطح
    35
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 86
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

سلام به محياي غزيز
    كاملا با دوستان موافقم و بدون هيچ ناراحتي و غم وغصه اين رابطه رو تمومش كن وبه فكر اينده ات باش.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 89 [ 16:10]
    سطح
    74
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 216
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

خيلي سخته كه وقتي كسي را دوست داري همه به تو بگويند كه مجبوري او را رها كني. از همه آنها متنفر مي شوي و مي خواهي آنچه را كه دلت دوست دارد انجام دهي. اما غافل از اينكه دنيايي به تو راست مي گويد و دل تو بدون اينكه به عقلت رجوع كند براي خودش مي برد و مي دوزد.
    همه دوستان راست مي گويند و پارميس عزيز به نكات ريزي اشاره كرد كه اگر در آن دقيق شوي مي تواني آگاهي بيشتري در مورد كاري كه مي خواهي انجام دهي پيدا كني.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

عزیزم یک پسر 17 ساله هنوز خودش نمی دونه کجای این روزگار جا داره . کارش، شخصیتش، افکارش و... همه و همه هیچ کدوم هنوز شکل نگرفته . اون حتی هنوز از نظر جنسی هم کامل نشده ( ببخشید این طور واضح حرف زدم) اون وقت شما چه طور به این نتیجه رسیدی که از هر نظر ایده آله ؟؟؟ شما حتی هنوز خودتو نشناختی.
    دختر خوب همه ماها که اینجا نشستیم و داریم بهت کمک می کنیم یک روزی این راه ها رو رفتیم ولی متاسفانه ذات انسان این که می خواد هر چیزی رو خودش تجربه کنه. مطمئن باش معشوق هر کس در نظر خودش کامل ترینه و آدم توی اون لحظه فکر می کنه : نه عشق من و روابط من با همه فرق داره دیگران نمی فهمن!!! در صورتیکه هیچ فرقی نداره راه همون راه و اشتباه همون اشتباه فقط دو تا آدم ئاخل ماجرا و برخی شرایط فرق می کنه وگرنه اصل قضیه یکی هست و اشتباهه . از الان خودتو درگیر این احساسات و روابط نکن. باور کن وقت واسه ی این افکار و دوست داشتن ها زیاد ولی ساختن زندگی نه. الان به جای این درگیری ها فقط به درست و ساختن آیندت فکر کن عزیزم.
    روی هر پله که بایستی خدا یک پله ازت بالاتره. نه به خاطر اینکه خداست. به خاطره اینکه دستتو بگیره...

هر شب درانتهای شب نگرانیهایت را به خدا واگذار کن و آسوده بخواب. به هر حال او در تمام شب بیدار است ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)