به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 01 آبان 95 [ 16:30]
    سطح
    25
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 28 در 12 پست

Array

1 سردی هر دومون در رابطه زناشویی

دوستان من و شوهرم 2 سال و نیمه ازدواج کردیم و هیچ دعوا و مشکل خاصی با هم نداریم .شوهرم ادعا میکنه خیلی دوسم داره ولی رابطه ی زناشویی ما در حد 2 بار در ماه هست .اوایل واسم عجیب بود و چند بار راجع به این موضوع باهاش صحبت کردم و خستگی رو بهونه کرد و اینکه به خاطر شخصیت جفتمون رفت و امد خونمون زیاده (تقریبا هر شب مهمون داریم).و چند وقته خودمم دیگه میل به رابطه ندارم و ...
    اخه شما بگید این طبیعی هست؟

2. 2 کاربر از پست مفید samantasara تشکرکرده اند .

ali -guilan (پنجشنبه 27 آذر 93), sevil73 (پنجشنبه 27 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 دی 99 [ 19:06]
    سطح
    61
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 153
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 201 در 111 پست

Array
    سلام عزیزم
    به نظر من سرد مزاجی همسرتون رو شما ه تاثیر گذاشته و این اصلا د نیست چون همسرتون سرد مزاج هستن و بهتره که شما هم سرد باشید تا به تفاهم جنسی برسید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    عزیزم چه دلیل داره هرشب برای شما مهمون بیاد شما یه زوج هستید که تقریبا تازه باهم ازدواج کردید و باید هفته ای 1 بار حداقل خودتون رو به هم بدون هیچ مزاحمی بهم اختصاص بدید ... رابطه زناشویی پایه های زندگی هست که اگر نباشه یا از حد نرمالش کمتر باشه خیلی اسیب های دیگه به دنبال داره
    سعی کنید وقتای بیشتری باهم باشید بیشتر بهم نزدیک بشید لباس های خوب بپوش محیط خونه رو گرم نگه دار
    هرکس بخواهد کاری را انجام دهد
    "راهش را پیدا میکن "
    هرکس نخواهد کاری را انجام دهد
    "بهانه اش را"

5. 3 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

ali -guilan (پنجشنبه 27 آذر 93), Aras (شنبه 29 آذر 93), asal2013 (شنبه 29 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 28 در 12 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh120 نمایش پست ها
    عزیزم چه دلیل داره هرشب برای شما مهمون بیاد شما یه زوج هستید که تقریبا تازه باهم ازدواج کردید و باید هفته ای 1 بار حداقل خودتون رو به هم بدون هیچ مزاحمی بهم اختصاص بدید ... رابطه زناشویی پایه های زندگی هست که اگر نباشه یا از حد نرمالش کمتر باشه خیلی اسیب های دیگه به دنبال داره
    سعی کنید وقتای بیشتری باهم باشید بیشتر بهم نزدیک بشید لباس های خوب بپوش محیط خونه رو گرم نگه دار
    من خیلی به ظاهر و مرتبی اهمیت میدم و جالبه که وقتی لباس خواب میپوشم که قشنگه شوهرم میگه سردت نشه سرما نخوری برو یه چیز راحت بپوش !!!!خیلی سعی میکنم بهش نزدیک شم ولی.....

7. کاربر روبرو از پست مفید samantasara تشکرکرده است .

maedeh120 (پنجشنبه 27 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    یه دفعه که نمیشه عزیزم مثلا طی یه دوره واسه خودت برنامه بریز ببین شوهرت چی دوست داری از چه رفتاری خوشش میاد روی تمام علایقش کار کن تشنش کن هر زنی قلق مرد خودش رو میدونه عزیزم .... این چیزا از مغز نشعت میگیره با توجه به اون تاپیکت من فکر میکنه اون حست بهش انتقال پیدا میکنه و اونم فاصله گرفته
    هرکس بخواهد کاری را انجام دهد
    "راهش را پیدا میکن "
    هرکس نخواهد کاری را انجام دهد
    "بهانه اش را"

9. کاربر روبرو از پست مفید maedeh120 تشکرکرده است .

کامران (پنجشنبه 27 آذر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,897

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    سلام.
    منظورتون اینه که شوهرتون در طول ماه کلا تمایلی به معاشقه هم نداره یا فقط تمایلی به رابطه کامل نداره؟
    از نظر های دیگه مثل محبت کلامی چطور؟از نظر توجه به خواسته های دیگرتون مثلا مخارج و ...چطور؟از این نظرها بهتون توجه و محبت میکنه؟
    اخلاقش چطوره؟ باهاتون مهربون و ملایمه یا احیانا پرخاشگری و بداخلاقی میکنه یا مثلا کلا توی بقیه مسائل زندگی هم حال و حوصله نداره؟

این به بیان خودتون سرد مزاجی ایشون باعث شده شما از نظر جنسی تحت فشار قرار بگیرید؟

اگر کلا احساس کمبود محبت و توجه از سمت ایشون ندارید،به نظر من مشکلی ندارید.
    به نظر من اینکه گفته میشه رابطه جنسی پایه ی ازدواجه اتفاقا خیلی غلطه. درسته که مهمه و از جایگاه خودش برخورداره و چیزیه که فقط بین زن و شوهر میتونه وجود داشته باشه، اما به نظر من پایه ی زندگی نیست. تا حدی که دو طرف راضی باشند و زندگیشون داره در آرامش طی میشه کافیه.
    حالا اینکه بیایم فکر کنیم "حداقل" هفته ای یک بار باید اتفاق بیفته وگرنه حتما یه ایرادی توی زندگیمون هست و پایه ی زندگیمون سست شده و حتما کم کم مشکلات بزرگتری پیش خواهد اومد، غلطه.

اصلا از بس توی گوش جوونها چه پسر چه دختر خونده اند که رابطه جنسی پایه و ستون زندگی مشترکه، هم پسر هم دختر فکر میکنند حالا وقتی ازدواج کردند اگه برای همسرشون رفتارهای خاصی نشون ندن و به اصطلاح رفتارهای تحریک آمیز نشون ندن حتما دارن کم کاری میکنن.
    یا کلا دختر فکر میکنه حتما باید وقتی واسه شوهرش لباس قشنگ پوشید شوهرش حتما یه چیزیش بشه. وگرنه حتما مشکل داره.
    به نظر من این مساله رابطه جنسی توی حتی مشاوره ها داره زیادی بزرگ میشه.
    بابا این هم یه نیازه مثل گرسنگی. وقتی گرسنه ات میشه میری غذا میخوری. سیر باشی که نمیری غذا بخوری.
    میل جنسی هم همینه. وقتی بهش نیاز احساس بشه لازمه رابطه ای باشه. همین. یعنی ضرورت و لزومش بسنگی به میزان نیاز داره.
    ازدواج رو مساوی کرده ایم با رابطه جنسی. خب این به نظر من غلطه. رابطه جنسی فقط در حد نیاز و برای کسب آرامش و رفع خستگی لازمه تا بشه نیرو و تمرکز داشت برای بقیه مسائل مهمتر زندگی که پایه زندگی بیشتر بر اونها متمرکزه و هدف های زندگی هستند.

البته این نظر منه. شاید هم من خودم یه سرد مزاج باشم که نمیتونم درک کنم.

اما اگر به گفته شما سردی ایشون باعث میشه شما از نظر جنسی تحت فشار باشید و به نیازهاتون پاسخ داده نشه، باید یه سری راه هایی رو برای ایجاد تمایل بیشتر ایشون به رابطه پیدا کنید.
    من که تجربه ندارم.
    اما فکر میکنم در همون رابطه هایی که خودش هم مایله سعی کنید رابطه با کیفیت باشه تا برای تجربه مجدد و بیشترش تمایل پیدا کنه.
    از طرفی فکر میکنم باید سیستم احساسی شوهرتون رو کشف کنید. ببینید بیشتر دیداریه یا شنیداری یا لمسی. از همون روش وارد بشید.

- - - Updated - - -

سلام.
    منظورتون اینه که شوهرتون در طول ماه کلا تمایلی به معاشقه هم نداره یا فقط تمایلی به رابطه کامل نداره؟
    از نظر های دیگه مثل محبت کلامی چطور؟از نظر توجه به خواسته های دیگرتون مثلا مخارج و ...چطور؟از این نظرها بهتون توجه و محبت میکنه؟
    اخلاقش چطوره؟ باهاتون مهربون و ملایمه یا احیانا پرخاشگری و بداخلاقی میکنه یا مثلا کلا توی بقیه مسائل زندگی هم حال و حوصله نداره؟

این به بیان خودتون سرد مزاجی ایشون باعث شده شما از نظر جنسی تحت فشار قرار بگیرید؟

به نظر من اینکه گفته میشه رابطه جنسی پایه ی ازدواجه اتفاقا خیلی غلطه. درسته که مهمه و از جایگاه خودش برخورداره و چیزیه که فقط بین زن و شوهر میتونه وجود داشته باشه، اما به نظر من پایه ی زندگی نیست. تا حدی که دو طرف راضی باشند و زندگیشون داره در آرامش طی میشه کافیه.
    حالا اینکه بیایم فکر کنیم "حداقل" هفته ای یک بار باید اتفاق بیفته وگرنه حتما یه ایرادی توی زندگیمون هست و پایه ی زندگیمون سست شده و حتما کم کم مشکلات بزرگتری پیش خواهد اومد، غلطه.

اصلا از بس توی گوش جوونها چه پسر چه دختر خونده اند که رابطه جنسی پایه و ستون زندگی مشترکه، هم پسر هم دختر فکر میکنند حالا وقتی ازدواج کردند اگه برای همسرشون رفتارهای خاصی نشون ندن و به اصطلاح رفتارهای تحریک آمیز نشون ندن حتما دارن کم کاری میکنن.
    یا کلا دختر فکر میکنه حتما باید وقتی واسه شوهرش لباس قشنگ پوشید شوهرش حتما یه چیزیش بشه. وگرنه حتما مشکل داره.
    بابا این هم یه نیازه مثل گرسنگی. وقتی گرسنه ات میشه میری غذا میخوری. سیر باشی که نمیری غذا بخوری.
    میل جنسی هم همینه. وقتی بهش نیاز احساس بشه لازمه رابطه ای باشه. همین. یعنی ضرورت و لزومش بسنگی به میزان نیاز داره.
    ازدواج رو مساوی کرده ایم با رابطه جنسی. خب این به نظر من غلطه. رابطه جنسی فقط در حد نیاز و برای کسب آرامش و رفع خستگی لازمه تا بشه نیرو و تمرکز داشت برای بقیه مسائل مهمتر زندگی که پایه زندگی بیشتر بر اونها متمرکزه و هدف های زندگی هستند.

اما اگر به گفته شما سردی ایشون باعث میشه شما از نظر جنسی تحت فشار باشید و به نیازهاتون پاسخ داده نشه، باید یه سری راه هایی رو برای ایجاد تمایل بیشتر ایشون به رابطه پیدا کنید.
    من که تجربه ندارم.
    اما فکر میکنم در همون رابطه هایی که خودش هم مایله سعی کنید رابطه با کیفیت باشه تا برای تجربه مجدد و بیشترش تمایل پیدا کنه.
    از طرفی فکر میکنم باید سیستم احساسی شوهرتون رو کشف کنید. ببینید بیشتر دیداریه یا شنیداری یا لمسی. از همون روش وارد بشید.

11. 3 کاربر از پست مفید Pooh تشکرکرده اند .

paniz93 (پنجشنبه 27 آذر 93), کامران (پنجشنبه 27 آذر 93), واحد (جمعه 28 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    25
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 28 در 12 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pooh نمایش پست ها
    سلام.

من که تجربه ندارم.

مرسی از جوابتون ...راستش خیلی ملایمه . با هم تاحالا دعوا نداشتیم.بحث میکنیم ولی دعوایی که سر هم داد بزنیم و ... نداشتیم.
    از نظر کلامی بهم محبت میکنه .که به نظر من توش احساس نیست و از نظر معاشقه هر روز هست و تمایلی به رابطه ی کامل نداره
    از نظر مالی هم تموم پول حقوقش رو به حساب من میریزه و به قول خودش من وزیر اقتصاده خونمونم و تو خرج دستم بازه و هیچ وقتم ازم حساب کتاب نخواسته .البته من دختر ولخرجی هم نیستم
    با خوانواده هامون مشکل خاصی ندارم.فقط پدر شوهرم رو اعصابمه که به رو خودم هیچ وقت نیاوردم ....
    ولی با همه ی خوبیاش من عشقی تو رابطه مون نمیبینم ....

13. 2 کاربر از پست مفید samantasara تشکرکرده اند .

Pooh (پنجشنبه 27 آذر 93), کامران (پنجشنبه 27 آذر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,897

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط samantasara نمایش پست ها
    از نظر معاشقه هر روز هست

خب من فکر میکنم یک اشکال کار همین جاست.

وقتی هر روز یک بخشی از انرژی عاطفی تخلیه میشه به نظر من اون ذخیره و پتانسیل انرژی از نظر روحی و روانی برای اینکه در یکی از این معاشقه ها به سمت رابطه قوی تر جسمی و رابطه کامل پیش بره کم میشه. و فقط وقتی نیاز فیزیولوژیکی ایشون و هورمونها در بدنشون به حدی میرسه که بدون پتانسیل احساسی و روحی کامل بتونه ارتباط کامل بگیره به سمت رابطه میل پیدا میکنه. همون ماهی دوبار که گفتید.

ببینید. میل جنسی عین همون میل به غذاست. شما اگه هر نیم ساعت یه بار یه چنچنه بکنید مسلما موقع غذای اصلیتون نسبت به وقتی که مثلا دو ساعت یه بار یه چیزی خورده باشید میل و اشتها ندارید.

یه غذایی هم که عاشقش باشید ولی هی هر روز همونو بخورید دیگه یه موقع دلتون رو میزنه.

به نظر من یکم این نعاشقه ها رو کمتر کنید. محبت کلامی و توجه و اهمیت دادن به هم رو نمیگما. ولی تماس جسمی رو کتر کنید.
    شما گفتید در ماه دو بار رابطه دارید. حالا فرضا بخواید برسونیدش به هفته ای یک بار. خب در طول یم هفته راحت به بقیه چیزای زندگیتون برسید و محبت کلامی و احترام رو با هم داشته باشید ولی معاشقه رو بذارید برای مثلا یک بار در هفته. فکر مکینم در اون صورت معاشقتون میتونه به رابطه کامل هم برسه.

در خود اسلام هم برای حفظ کیفیت رابطه، فاصله مناسب بین رابطه رو یک هفته تا ده روز گفته.

البته من مجردم. و تجربه اصلا ندارم. ولی فکر نمیکنم هم که مشکلی بینتون باشه.

15. کاربر روبرو از پست مفید Pooh تشکرکرده است .

ali -guilan (پنجشنبه 27 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 تیر 96 [ 08:10]
    سطح
    46
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    149

تشکرشده 449 در 170 پست

Array
    این حرفها چیه میزنید خانوم پو.مردی که معاشقه میکنه و رابطه نمیخواد و ماهی دو بار به نظر منم یه مشکلی هست.مگر اینکه سن بالا اجازه نده.همه چیز رابطه جنسی نیس ولی با رابطه احساس نزدیکی بین زوج بیشتر میشه.شما هم به یه مشاور رجوع کنید ولی بعنوان یه مرد میگم اگه مردتون سرد نباشن حتمن حتمن حتمن یه چیزی تو رابطتون هست که ایشون رو زده کرده

- - - Updated - - -

این حرفها چیه میزنید خانوم پو.مردی که معاشقه میکنه و رابطه نمیخواد و ماهی دو بار به نظر منم یه مشکلی هست.مگر اینکه سن بالا اجازه نده.همه چیز رابطه جنسی نیس وری با رابطه احساس نزدیکی بینزوج بیشتر میشه.شما هم به یه مشاور رجوع کنید ولی بعنوان یه مرد میگم اگه مردتون سرد نباشن حتمن حتمن حتمن یه چیزی تو رابطتون هست که ایشون رو زده کرده

17. 3 کاربر از پست مفید Mr DaNi تشکرکرده اند .

ali -guilan (پنجشنبه 27 آذر 93), کامران (پنجشنبه 27 آذر 93), نیکیا (جمعه 28 آذر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    شما الان سه تا تایپیک با هم داری پیش میبری که این باعث افت کیفیت پاسخها و عدم تمرکز خودتون و سایرین میشه. بهتره یکی یکی پیش برید.

به نظر من تعداد روابط جنسی بین زوجین فرمول پذیر نیست. من خودم شده بعضی وقتها بخاطر شرایط روحی و جسمسم هفته ای 4-5 شب دلم بخواد و بعضی وقتها باز به همون دلایل 15-20 روز هم نیاز مبرم پیدا نکنم. الان همه زندگیشون دارای فراز و فروده و به نظر من دنبال فرمول نباشید اما اما اما در کل زندگیتونتحت تاثیر اون مساله اصلی که تایپیک زدیدی براش هست و سایه اون مساله تو زندگیتون کاملا افتاده. اون تایپیکهای دیگه هم که باز کردید همه به همون دلیله!
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

19. 3 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

ali -guilan (پنجشنبه 27 آذر 93), Mr DaNi (جمعه 28 آذر 93), آویژه (پنجشنبه 27 آذر 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)